Jump to content

Crimson Room


Juliette

Recommended Posts

Δεν το πιστεύω!!!!!

Βγήκα!!!!!!!

Το κέρατό μου όμως!

Την ψυχή μου βγαλε!

Θέλει τρελή υπομονή! Μπορεί να κάνεις κλικ στο ίδιο σημείο για τρεις ώρες και μετά να αποφασίσει να στο ανοίξει!

Πάντως είναι πραγματικά αρρωστημένο.... Πού στο καλό να τα φανταστείς όλα αυτά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

and1dr το έχεις προχωρήσει καθόλου? μπήκα στο 2ο επίπεδο. έχει δύο δωμάτια. μα τίποτα. μόνο ένα κουτί για δισκέτες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ εσύ έχεις προχωρήσει!!!!!

Εγώ ακόμα να τη βρω την κωλοκουβέρτα!

Μου λείπει επίσης ένα χαρτάκι! (που θυμάμαι πού το είχα βρει, αλλά δεν μπορώ να το ξαναπετύχω!)

Α, και σε μένα δε σηκώνεται ο γ@μωτενεκές!!!!!

Χθες που δεν είχα ιδέα σε τι θα μου χρειαζόταν, μια χαρά αμέσως, τρελή προθυμία να εμφανιστεί ο αναπτήρας! Σήμερα πάλι, μου χει σπάσει τα νεύρα!!!!!!

Δώστε κανα φως ρε παιδιάαααααααα....

Α, επίσης, μόλις βρήκα το κλειδί, άνοιξα το ημερολόγιο... αλλά κόλλησα πάλι.... Πού στο καλό είναι η κουβέρτα; Γιατί τον σκεπάζω, τον ξεσκεπάζω και τπτ; :huh:

και εγώ έπρε να κανω reboot και πανε όλα... τα ξαναβρήκα βέβαια αλλά το σκουπιδοτενεκές τώρα δε σηκώνεται... τι να πω.... ίσως πρέπει να περάσει λίγος χρόνος....

για χαρτάκι κοιτα στο τοιχο ψηλά καθώς επίσης και μια σκία στο φωτιστικό...

στο τελος του diary έχει και ένα cd...

για την κουβέρτα ανοιξέ την και μετά πατα κάπου στο κέντρο της... ψάξε λίγο.. :)

τώρα να δούμε τι θα γίνει με το αναυτήρι.... :antegeia:

άνοιξε και την κλειδαριά στα πόδια του σκελετού

emthanx Roadrunner!!!!

δυστυχώς τα είδα αργά....

Α, όσον αφορά τον αναπτήρα...καλό κουράγιο.... βασικά νμζ ότι θέλει να βγάλεις τη μπύρα από το ψυγείο, για να σηκωθεί ο τενεκες! emeleos

Όσο είναι μέσα, δε νμζ ότι θα σου τον εμφανίσει τον αναπτηρα... (τώρα γιατί... ψάξε βρες! τελείως σάικο ο τύπος...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπου στη χιλιοστή φορά που τον σκεπάζεις/ξεσκεπάζεις θα καταφέρεις να την πάρεις τη ^@#^# πετσέτα... Θέλει έμπειρο κλικ.

Χαχαχαχαχαχαχα,άμα ο άτομος είναι καλλιτέχνης........ρε 40, emypoklinomaiemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

doctor-x σου πωωωωω

2 questions.... :rolleyes:

λοιπον το αναυτήρι το είχα πάρει... αλλα οταν ξανάρχισα το παιχνιδι δε μπορώ.. όλα τα άλλα τα έχω πάρει....

επίσης ποια στο καλό ειναι η λογική για να βάλεις τα χαρτάκια στο σταυρό;;;;;;;

έχω δει το χαρτάκι στο βάζο....

emthanxemthanxemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο ηταν παλουκι...το viridian I mean...ευτυχως που βρηκα ενα site που εχει τη λυση!!!!!!!!οσο για την κουβερτα...για να την παρεις πρεπει πρωτα να παρεις το κλειδι που εχει στο αριστερο του χερι...οχι να την πατας συνεχως...θελει κανεις το site ή θελετε να το βρείτε alone????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο ηταν παλουκι...το viridian I mean...ευτυχως που βρηκα ενα site που εχει τη λυση!!!!!!!!οσο για την κουβερτα...για να την παρεις πρεπει πρωτα να παρεις το κλειδι που εχει στο αριστερο του χερι...οχι να την πατας συνεχως...θελει κανεις το site ή θελετε να το βρείτε alone????????

εγω τώρα δε μπορώ να πάρω τον αναπτήρα...... ξέρεις τιποτές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ... αφού σιγουρευτείς ότι τα έχεις βάλει με τη σωστή σειρά τα κινέζικα (που αν γίνει, πίστεψέ με θα το καταλαβεις! ;)), μετά κι αυτό πάνω στο ράφι. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ... αφού σιγουρευτείς ότι τα έχεις βάλει με τη σωστή σειρά τα κινέζικα (που αν γίνει, πίστεψέ με θα το καταλαβεις! ;)), μετά κι αυτό πάνω στο ράφι. :)

ε ψιτ σου πω.... μια ερώτηση... την κλειδαριά την ειχα ανοικσει 2 φορές... αλλα σημερα δεν ανοιγει η άτιμη .... κανα hint?

emthanxemthanxemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλάμε για την κλειδαριά στο σκελετό έτσι; (όχι για το λουκέτο...)

Πρέπει να θυμηθείς το συνδυασμό (που τον έχει πάρει κάπου το μάτι σου, αλλά δε σου λεω ακόμα που... μην το καρφώσω και στους άλλους! ;)).

Α, τελικά τι έγινε, τον πήρες τον αναπτήρα; :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σ'ευχαριστεί ο Roadrunner(δεν μπορεί να γράψει αυτή τη στιγμή γιατί κολλάει το νετ του)!

Μιλάμε για κόλλημα,ε?Τώρα δεν μπορώ να πάρω τον αναπτήρα!Για πες ρε Τζιλ τον κωδικό φόρα παρτίδα...δεν παρεξηγούμαστε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα!!!!!

Καλα! (πες του ότι είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα χθες βράδυ κι ήθελα να του απαντήσω, αλλά δεν μπόρεσα!)

Λοιπόν ο κωδικός είναι μέσα στο ημερολόγιο, συγκεκριμένα μία ημερομηνια... ε κάντε και κανα πείραμα, μην τη δώσω κι έτσι! (πάντως κάτι με κρέας έχει να κάνει, αν θυμάμαι καλά... ;))

Όσο για το κόλλημα, με δουλεύεις;;;;;;

Είναι τώρα τρεις μέρες που έχω κολλήσει!!!

Χθες έπαιζα μέχρι τις 6 το πρωι το άλλο το τελευταίο με τα πολλά επίπεδα, έφτασα στο τελευταίο επίπεδο, (γμτ, πολύ αγγούρι κι αυτό!) και έκοψα κατα λάθος ένα καλώδιο που εσβησε το φως και δεν έβλεπα τπτ και τα παράτησα... ΓΜΤ! Θέλω να το τελειώσω κάποια στιγμή! (αλλά αν το ξαναπιάσω από την αρχή, πάει το διεθνές....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ τελικα είχες δίκιο για κωδικό.... απλά σήμερα κάτι βλακεία έκανα... και νόμιζα ότι τον είχα βάλει...

τώρα ποθ σε βρήκα όμως..... :lol:

το άτιμο το κουτάκι γιατί δε μπορώ να το βάλω στην βιβλιοθήκη;;;;;;;;; :angry::angry:

εχω ανάψει τα sticks... εχω βάλει κορνιζα με φώτο.... βάζω και την μπύρα κρύα αλλά τπτ .. δε θέλει να πάει εκεί.. πάιζει κατι άλλο ποθ πρέπει να κάνω;;;

emthanxemthanxemthanxemthanx

emstupidemblushemblushemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα στο viridian σήμερα δεν μου σηκώνει τον κάδο!!!Τι να κάνω;;;;Χτες που τα είχα πάλι μαζέψει όλα δεν μου τοποθετούσε τον κύβο!!!Τα νεύρα μου!!! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα στο viridian σήμερα δεν μου σηκώνει τον κάδο!!!Τι να κάνω;;;;Χτες που τα είχα πάλι μαζέψει όλα δεν μου τοποθετούσε τον κύβο!!!Τα νεύρα μου!!! emranting

και εμάνα τα ίδια μου έκανε αλλά μάλλον.. πρεπει να πάρεις τον αναπτήρα πρίν πάρεις την κουβέρτα

και επίσης νομίζω ότι κάποια αντικέιμενα πρεπει να τα έχεις αφήσει στη βιβλιοθήκη

ααα και την μπύρα άστην παγωμένη στο ψυγείο!!

Good Luck!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγήκα βγήκα!!! :D:D:D

Τον αναπτήρα στο δίνει περιέργως αφού κοιτάξεις τις τρίχες!!!Καλό ε;;; :splaaaats:

Θέλω κι άλλη βοήθεια:Εγώ γιατί δεν μπορώ να δω το άλλο παιχνιδάκι;;;Όποτε ανοίγω τη σελίδα μου εμφανίζει ένα σπασμένο φιλμάκι!!!Τέσπα πάω για διάβασμα!Byeeee :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον για να παρεις τον αναπτηρα πρεπει να παρεις το χαρτακι με τις τριχες απο τον σκουπιδοτενεκε...

τα κινεζικα χαρτακια ΠΡΟΣΟΧΗ ακομα κι αν μπουν σωστα σε εκεινο το πρασινο πραγμα μπορει να μη δουλεψει γιατι πρεπει να συμπληρωθει με τη σειρα πρωτα το 1 μετα το 2 κτλ κτλ κτλ

οσο για το κωδικο υπαρχει και ενας αλλος τροπος για να τον βρεις (δυσκολο να τον βρεις αν δεν το διαβασεις καπου οτι δουλευει κι ετσι)...δεν εχει να κανει με το ημερολογιο...αλλα σιγουρα υπαρχει και στο ημερολογιο ο κωδικος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.