Jump to content

Crimson Room


Juliette

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

Λες και ξέρω κι εγώ τι να κάνω.... Βασικά ψάχνεις στα πιο περίεργα σημεία του δωματίου και μαζεύεις πραγματάκια.... και μετά βλέπεις σε τι μπορoύν να χρησιμεύσουν! Το κουτί κι εγώ δεν ξέρω τι να το κάνω, μόνο ότι το δαχτυλίδι μπαίνει στη δεξιά στρογγυλή εσοχή... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To 2ο κλειδί ανοίγει το 2ο συρτάρι... Μην ξεχάσετε να βρείτε μια μπαταρία δίπλα από το κρεβάτι και κατιτίς κάτω από το μαξιλάρι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης στο παράθυρο πίσω από την κουρτίνα υπάρχει ακόμη ένα κλειδί που δεν ξέρω ακόμη τι κάνει....την πόρτα πάντως δεν την ανοίγει.... θα παραήταν εύκολο έτσι....

Αυτό το χαρτί με το url τι να κάνει άραγε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα είναι να ψάξω κάτω απ'το κρεβάτι... Μήπως κανείς το κατάφερε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γμτ, κάτι πρέπει να παίζει με την πόρτα και το μικρό κλειδι...

Στα άλλα λέει ότι δεν κάνει, ενώ σ αυτό λέει ότι δεν γυρνάει ο μοχλός!!!!!

(όσο για το γιου αρ ελ... ο θεός κι η ψυχή του... το τρεξα στο φαιρφοξ, αλλά δεν υπαρχει!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι όντως. Και το παράθυρο γιατί να υπάρχει?? Μήπως γράφεις πάνω στο χαρτί αυτό που φαίνεται από το παράθυρο? Το ΗΜV????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουφ!! That was a relief! Να που τελικά δε χρειάζονται οι άντρες ε?? ;):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλιζ πειτε μου πως να βγω!!!!! Εχω ανοιξει το κουτι και βλεπω το βλακα να χορευει αλλα μετα κολλαω... :(

Επισης σας εχω και αυτο εδω αν θελετε

http://www.fasco-cs.com/works/viridian/index_e.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χιντ: ο τύπος δείχνει ένα σημάδι στον τοίχο καθώς χορεύει. Καλή συνέχεια!! emrockon
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ,μου πήρε κανα δεκάλεπτο να βγω,εσάς ολόκληρο βράδυ? :P

Θυμήθηκα τα πολύ νιάτα μου,με το "πούντο πούντο το δαχτυλίδι",μέχρι να πέσει το σκασμένο!

BTW,το cd case γιατί το έβαλε ο τύπος?

Είναι δώρο για κανένα αντιγραμμένο ορφανό cd? :P

Άντε,πάω να παίτσω και το viridian τώρα

Cheers! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το κουτί πως ανοίγει?Έχω βάλει το δακτυλίδι και το μεταλλικό αντικείμενο, αλλά στην τρίτη τρύπα τι πρέπει να βάλω?? ;) Επίσης η μπαταρία κι η κασσέτα τι ρόλο βαράνε?Επίσης το 3 κλειδί τι κάνει? Ηελπ!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χιντ: ο τύπος δείχνει ένα σημάδι στον τοίχο καθώς χορεύει. Καλή συνέχεια!! emrockon

Προς τα που δείχνει μωρέ? emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχ κάτι έκανα και άνοιξε η πόρτα μόνη της!!!

(χωρίς να ταρακουνήσω κουρτίνες και με 5 στοιχεία μόνο. Μάλλον κάποιο λάθος πρέπει να έγινε στο πρόγραμμα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτοιμο και το viridian........next??????? :)

Wat,έχει άλλη μια δαχτυλιδότρυπα νομίκω,έτσ'? ;) (κούνα την κουρτίνα,ταρακούνα την και θα δεις)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχ κάτι έκανα και άνοιξε η πόρτα μόνη της!!!

(χωρίς να ταρακουνήσω κουρτίνες και με 5 στοιχεία μόνο. Μάλλον κάποιο λάθος πρέπει να έγινε στο πρόγραμμα)

emarup Τι παει να πει κατι εκανες κ ανοιξε η πορτα μονη της;Κλειδαρα βρηκες :P:P:P

emarright ρε δοκ-χ σου ξαναλεω 3 γυναικες μονες τους......λες μονο το παιχνιδι να'χαμε στο νου μας :D:D:D .......ειχε κανενας λοξυγκα;;; :P:P:Pemdevilemdevilemdevilemdevil

emarright drWatkins βγηκες εσυ καλε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I wish i knew what i' ve done...

απλά άνοιξε μετά πό 5 στοιχεία που βρήκα και αφού έκανα play με το δεξί κλικ του ποντικιού...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.