Jump to content

Crimson Room


Juliette

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

χαχαχαχα!

κόλλησα στο δεύτερο δωμάτιο όμως!

Πολύ μπέρδεμα εδώ!

Βοηθάτε ρε παιδιά!Εχω βρει ένα κάδρο,έβαλα τη μια φώτο μέσα.Επίοσης έχω βρει 5 κινέζικα!Τι άλλο? emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ποιος βλάκας βάζει κατσαβίδια στα χρηματοκιβώτια;;;

Τράτζικ. Να'χε κανένα πιστόλι...

Θεός ο κλειδαράς.

15 λεπτά βλέποντας το τέλος του Thirteen...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:( ΟΚ! Βρήκα και το 2ο δακτυλίδι, η λούγκρα κουνιόταν στον τοίχο,so what!!! To 3ο κλειδί γιατί δεν ανοίγει την αναθεματσιμένη πόρτα???? :unsure:

Επίσης, πήγα στο άλλο λινκ αλλά δεν μου φορτώνει παιχνίδι!! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το γεγονός ότι τα πάντα είναι στα κινέζικα (γιαπωνέζικα μάλλον) δε με έχει πτοήσει ιδιαίτερα. Πάντως μπορείς να βάλεις διάφορα στο ράφι και αλλάζει αυτό που σου γράφει από κάτω όταν χτυπάς το κουταλάκι. Κατά τ' άλλα, τζίφος. Τι μου λείπει; Τσιγάρο, cd, αναψυκτικό είναι στο ράφι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά δεν ήταν τσιγάρο, ήταν αυτά τα αναθεματισμένα τα αρωματικά στικ. Μετά πολλή προσπάθεια (και φυσικά Google γιατί τα κινέζικα μου την έδωσαν) βγήκε και αυτή η ψυχή που ήταν να βγει... ήμαρτον τόσα χαρτάκια!

Έλεος... αντί να παίζω Colin Mcrae κάθομαι και κλικάρω σε δωματιάκια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:( ΟΚ! Βρήκα και το 2ο δακτυλίδι, η λούγκρα κουνιόταν στον τοίχο,so what!!! To 3ο κλειδί γιατί δεν ανοίγει την αναθεματσιμένη πόρτα???? :unsure: 

Η λούγκρα δείχνει ένα σημαδάκι στον τοίχο :lol: Περίμενε να τελειώσει η ταινία, κάνε κλικ πάνω του και θα δεις τι θα γίνει!!! :lol:

Και το τρίτο κλειδί πολύ απλά δεν ανοίγει την πόρτα γιατί δεν είναι για την πόρτα!!! :P

Επίσης δρ-χ, ούτε εγώ κατάλαβα γιατί υπήρξε η άδεια σιντοθήκη.... :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για το viridian, το έλυσε κανείς? παίζει πουθενα κανένα κλειδί για το ημερολόγιο; 'Εχω βρει 6 χαρτάκια, τα φάρμακα, έχω τοποθετήσει κάδρο με φωτό, έχω ανάψει στικ, χτυπήσει κουταλάκι...ένα hint...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το viridian,θέλει κάποια ώρα να φορτώσει το θέμα,έχετε αρκετή υπομονή.....

Άντε,να σας πω ότι για να βγείτε από το δώμα......πρέπει να βγει το πνεύμα σας! :wacko:;)

Επίσης,έχει κι εδώ cd-θήκη Γιουλιέττα,αλλά εδώ κάπου χρησιμεέυει τουλάχιστον :)

Άντε,μόλις το λύσετε,θα σας ρίξω ακόμα πιο βαθιά.......βρήκα άλλο ένα που είναι χάος και το παράτησα γιατί είχα και δλειές! embored

Υ.Γ. Btw,το κουταλάκι το βάραγα μανιωδώς μπας και βγει ο άραψ,αλλά ματαιώς...

θα το χτυπήσετε άπαξ και δια παντώς στο τέλος-τέλος.....άντε κι ένα clue ακόμα,ανοίχτε το φάρμακο,σκίστε την κόκκινη πετσέτα.......πολλά είπα,ΑΝΤΕ παληκάρια μου! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμα είσαι βλάκας... για κανα δεκάλεπτο εβλεπα το video αλλα παταγα πανω στο σημαδι πριν τελειωσει... και με πηγαινε στο ραδιόφωνο..... :blink::blink:

αλλα επιτέλους το βρήκα!!! :D:rolleyes::rolleyes:

πολυ καλό! πλάκα είχε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ερώτηση: χθες είχα βρει τον αναπτήρα νομίζω κάτω από το καλάθι, τώρα το καλάθι δεν σηκώνεται, γιατί; μήπως έχει κολλήσει 'ή έχω κολλήσει εγώ και δεν θυμάμαι. Επίσης, το νόημα το έχω καταλάβει υπάρχουν όμως άλλα αντικείμενα εκτός από:

6 χαρτάκια, στικς, αναπτήρα, κάδρο, δύο φωτό, φάρμακο, μπύρα, τρίχες; και πού έχω τρελλαθεί στο ψάξιμο, βοηθεια, θέλω να διαβάσω παιδιατρική!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΜΤ!Δεν καταλαβαίνω!!! :blink: Κάνω κλικ πανω στο σημαδακι, και τελιωνει η ταινία!!Πότε και που πρέπει να κάνω κλικ?Πρέπει να βρω των τοίχο, να ορίσω το σημείο και να κάνω εκεί κλικ???ΧΕΛΠ!!! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup toobad....... Άνοιξε το σάιτ που σου δίνει και 8α τον δεις μπροστά σου ;)

emarup Watkins & σία...... τόσο δύσκολο είναι να βάλετε τον κέρσορα εκεί που δείχνει ο τυπάς και ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ μέχρι να τελειώσει το βιντεάκι??? :wacko::withstupid::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να περιμένεις να τελειώσει η ταινία και μετά να πατήσεις πάνω στο σημάδι...Αν πατήσεις κατά τη διάρκεια θα σε βγάλει στο ραδιόφωνο...(εμένα εκει με έβγαζε)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ερώτηση: χθες είχα βρει τον αναπτήρα νομίζω κάτω από το καλάθι, τώρα το καλάθι δεν σηκώνεται, γιατί; μήπως έχει κολλήσει 'ή έχω κολλήσει εγώ και δεν θυμάμαι. Επίσης, το νόημα το έχω καταλάβει υπάρχουν όμως άλλα αντικείμενα εκτός από:

6 χαρτάκια, στικς, αναπτήρα, κάδρο, δύο φωτό, φάρμακο, μπύρα, τρίχες; και πού έχω τρελλαθεί στο ψάξιμο, βοηθεια, θέλω να διαβάσω παιδιατρική!

Τη μπύρα άστη στο ψυγείο, πρέπει να'ναι κρύα για μετά (πάρτη τελευταία). Ο σκελετός δεν έχει μόνο τα φάρμακα... έχει κι άλλα!!! Ψάξε ψάξε...

Κάπου στη χιλιοστή φορά που τον σκεπάζεις/ξεσκεπάζεις θα καταφέρεις να την πάρεις τη ^@#^# πετσέτα... Θέλει έμπειρο κλικ.

Το τι πρέπει να κάνεις με τα γιαπωνέζικα, τον κύβο, το CD αφού το βρεις, το λουκέτο κι ό,τι να'ναι ξεπερνά κάθε νοσηρή φαντασία...

ΥΓ: Οι φωτό πρέπει να'ναι άχρηστες, όπως και το κάδρο. Μην μπερδεύεσαι.

ΥΓ2: Στο Crimson μήπως αρκεί να αφήσεις τον κέρσορα στο σταυρό και δε χρειάζεται κλικ; Ή θέλει πολλές φορές; Τα ξέχασα ήδη... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχει ξεφυγει αυτος ο Τακαγκης.... Μολις βγηκα και απο το Βιριντιαν :D

Ειναι πολυ δυσκολο να βρειτε το αντικειμενο που εχει περα απο τα χαπια... δεν φαινεται καθολου...

Επισης, αν δεν μπορειτε να σηκωσετε τον σκουπιδοντενεκε, πειραματιστε αφηνοντας πραγματα στο ραφι με το κουταλακι και την μπυρα στο ψυγειο ή στο ραφι... γενικα παιχτε λιγο... Εγω αυτα εκανα και καποια στιγμη ο καταραμενος σκουπιδοντενεκες σηκωθηκε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για δώστε μας τα φώτα σας ρε παίδες!

Τι γίνεται όταν ανοπίξαμε λουκέτα, πήραμε κουβέρτες,βάλαμε τα κινέζικα στη θέση τους...και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε?

Το Cd πως το χρησιμοποιούμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ εσύ έχεις προχωρήσει!!!!!

Εγώ ακόμα να τη βρω την κωλοκουβέρτα!

Μου λείπει επίσης ένα χαρτάκι! (που θυμάμαι πού το είχα βρει, αλλά δεν μπορώ να το ξαναπετύχω!)

Α, και σε μένα δε σηκώνεται ο γ@μωτενεκές!!!!!

Χθες που δεν είχα ιδέα σε τι θα μου χρειαζόταν, μια χαρά αμέσως, τρελή προθυμία να εμφανιστεί ο αναπτήρας! Σήμερα πάλι, μου χει σπάσει τα νεύρα!!!!!!

Δώστε κανα φως ρε παιδιάαααααααα....

Α, επίσης, μόλις βρήκα το κλειδί, άνοιξα το ημερολόγιο... αλλά κόλλησα πάλι.... Πού στο καλό είναι η κουβέρτα; Γιατί τον σκεπάζω, τον ξεσκεπάζω και τπτ; :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ εσύ έχεις προχωρήσει!!!!!

Εγώ ακόμα να τη βρω την κωλοκουβέρτα!

Μου λείπει επίσης ένα χαρτάκι! (που θυμάμαι πού το είχα βρει, αλλά δεν μπορώ να το ξαναπετύχω!)

Α, και σε μένα δε σηκώνεται ο γ@μωτενεκές!!!!!

Χθες που δεν είχα ιδέα σε τι θα μου χρειαζόταν, μια χαρά αμέσως, τρελή προθυμία να εμφανιστεί ο αναπτήρας! Σήμερα πάλι, μου χει σπάσει τα νεύρα!!!!!!

Δώστε κανα φως ρε παιδιάαααααααα....

Α, επίσης, μόλις βρήκα το κλειδί, άνοιξα το ημερολόγιο... αλλά κόλλησα πάλι.... Πού στο καλό είναι η κουβέρτα; Γιατί τον σκεπάζω, τον ξεσκεπάζω και τπτ; :huh:

και εγώ έπρε να κανω reboot και πανε όλα... τα ξαναβρήκα βέβαια αλλά το σκουπιδοτενεκές τώρα δε σηκώνεται... τι να πω.... ίσως πρέπει να περάσει λίγος χρόνος....

για χαρτάκι κοιτα στο τοιχο ψηλά καθώς επίσης και μια σκία στο φωτιστικό...

στο τελος του diary έχει και ένα cd...

για την κουβέρτα ανοιξέ την και μετά πατα κάπου στο κέντρο της... ψάξε λίγο.. :)

τώρα να δούμε τι θα γίνει με το αναυτήρι.... :antegeia:

άνοιξε και την κλειδαριά στα πόδια του σκελετού

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.