Jump to content

Αγαπημένοι ραδιοφωνικοί σταθμοί...


Recommended Posts

Best 92,6

Δαγκωτό......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Last Reply

Guys, όλοι εσείς που έχετε πόρωση με το ραδιόφωνο,έμαθα ανοίγει καινούριος σταθμός στο ίντερνετ και ψάχνει ανθρώπους που έχουν dsl και ενδιαφέρονται να κάνουν εκπομπή για την πλάκα τους.Τσεκάρετέ το : mind fm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΑΣΗ 88.Ο FM (σταθερά στο σπίτι )

Sport FM 94.6 (για τις μικρές διαδρομές στο αυτοκινητο- προτιμώ τα mp3 μου όταν ταξιδευω )

Kiss FM 92.9 (στο γυμναστήριο )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΑΣΗ 88.Ο FM (σταθερά στο σπίτι )

Sport FM 94.6 (για τις μικρές διαδρομές στο αυτοκινητο- προτιμώ τα mp3 μου όταν ταξιδευω )

Kiss FM 92.9 (στο γυμναστήριο )

συμφωνω στα 2 τελευταια.στο σπιτι διεση 101.3 και μετα απο ματσακια,sport-fm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ

Κυριακή 15/4/2007 - 11:00

Άρης Χατζηστεφάνου

Εκτός Συνόρων

Άρης Χατζηστεφάνου

Ο Άρης Χατζηστεφάνου μιλά με σημαντικούς αναλυτές και πολιτικούς από όλο τον κόσμο και επιχειρεί να αποκρυπτογραφήσει τα γεγονότα της εβδομάδας που καθορίζουν τις παγκόσμιες εξελίξεις.

Η εκπομπή θυμίζει σε αρκετές περιπτώσεις ένα σύγχρονο ραδιοφωνικό «ντοκιμαντέρ» καθώς παρελαύνουν σπάνια ηχητικά ντοκουμέντα και μουσικές του κόσμου.

Ο Παραγωγός:

Άρης Χατζηστεφάνου

Ο Άρης Χατζηστεφάνου είναι απόφοιτος του τμήματος Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αθηνών.

Εργάστηκε στην Ελληνική Υπηρεσία του BBC, αρχικά στο Λονδίνο και στη συνέχεια ως ανταποκριτής στην Κωνσταντινούπολη, όπου έγραψε το βιβλίο «Τουρκία: Ανατολικά της ΕΕ».

Έχει εργαστεί ως συντάκτης και αρχισυντάκτης σε ορισμένες από τις μεγαλύτερες εφημερίδες, Ρ/Σ σταθμούς και περιοδικά στην Ελλάδα.

Ως δημοσιογράφος και φωτογράφος έχει πραγματοποιήσει αποστολές στη Λατινική Αμερική και στις περισσότερες χώρες της Ευρώπης και της Μέσης Ανατολής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

BEST BEST BEST....Τι επαιζε παλι ο Ανδριανος χθες ρε παιδες....βαλτε σημερα 10-12 να παρετε γευση....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

REDFM 96,3 FM (ή για όσους περνούν πολλή ώρα στο pc http://www.redfm.gr/)

Όλη μέρα όταν είμαι στο δρόμο. Είναι σταθμός αγαπημένος.

BOOM RADIO 95,8 <---- είναι πολύ καλός, απλά δοκιμάστε να ακούσετε

RADIO GOLD 103,3 Για τους λάτρεις του είδους..

Όσο για τον ROCK FM τι να πω.. όποιος καταλαβαίνει τι παίζει ας με ενημερώσει κ εμένα παρακαλώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.