Jump to content

Όχι άλλες παπαρούμπεεεεεςςςς!


Basiliki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Last Reply

Μπαρδόν; :unsure: Επειδή έχει παραφορτωθεί ο σκληρός με πληροφορίες και ο επεξεργαστής μου τα έχει παίξει ζητώ εξήγηση... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπενθυμίζοντας το αρχικό κείμενο της Βασιλικής, να υποθέσω ότι αυτά τα τελευταία posts είναι γενική αρθογραφία που αφορά όλο τον κόσμο και έχει κάποιο ενδιαφέρον και όχι ανταλλαγή προσωπικών μηνυμάτων με αυστηρά και μόνο δύο ενδιαφερόμενους;

emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θα εξηγώ πάλι τα ίδια. Μιλάω για γενικότερο κλίμα του forum, όπου φυσικά συμμετέχουν και οι δικηγόροι και όλοι! Δεν είπα ότι αντιπαθώ όποιον το κάνει, είπα ότι είναι πλέον εντελώς ανούσιο, υπερβολικό, βαρετό κτλ.

Κατά τ'άλλα δε νομίζω να έχουν νόημα οι προσωπικές επιθέσεις! Νομίζω ότι και οι διάλογοι με τον Barky "δεν αφορούσαν κανέναν", αφού ήταν αρλούμπες, περιέργως όμως άρεσαν. Και άρχισαν να συμμετέχουν όλο και περισσότεροι και να διευρύνεται η συμμετοχή στο forum. Αυτό εννοώ, ναι στην αρλούμπα που έχει κάποιο επίπεδο χιούμορ, κάτι το πνευματώδες και το "καρτουνίστικο" αν θες. Και νομίζω ότι και με τον doctor-x στα πλαίσια του διαδικτυακού φλερταρίσματος κάναμε αρκετά πνευματώδεις διαλόγους. Κατά τ'αλλα, αυτό που εννοείς περί προσωπικών θεμάτων μπορώ πλήρως να το επιστρέψω... emplease  :splaaaats:  Και να επαναλάβω ότι όλοι ξεφεύγουμε και κάνουμε λάθη, αλλά άλλο κάποιος, που γράφει 1000, να γράψει και 5 παπάρες κι άλλο να είναι κυρίαρχο θέμα η παπαρολογία. Να επισημάνω δε ότι διαφωνώ ως προς το σχόλιο της έλλειψης σοβαρών θεμάτων. Απλά ή παραβλέπονται ή σκοτώνονται. Στην τελική είναι και θέμα προσωπικής αισθητικής ο τρόπος που κρίνεις τα γραφόμενα στο forum και το επίπεδο των αστείων. και προσωπικά δε με ικανοποιούν...

Ξαναμίλησα. Ξαναουγκ!  emthanx

Υ.Γ.1 Τα όμορφα topic όμορφα καίγονται!

Υ.Γ.2 Dura sex sed sex! (κατά παράφρασιν και όποιος κατάλαβε! Οι νομικάριοι σίγουρα!  B)  )

Δε θα ξαναλέω τα ίδια... Και δε θα απολογούμαι για κάθε μαλακία που γράφω... Και δεν εννοώ θέματα όπως αυτό των Winny και Μαρίζας, που είναι εμφανώς για ανταλλαγή προσωπικών σχολίων!!! Καλά κάνουν!!!! Νόμιζα ότι μιλάω ελληνικά... :antegeia::splaaaats::withstupid:emboredemeleosemplease

Υ.Γ.1 ...Και αυτός άρχισε κύριεεε!!! emkwlos:wacko::blink::rolleyes:B)

Υ.Γ.2... Και πού είσαι παλιολούγκρα να δεις πόσα emoticons βάζω!!! emevilemdevilemdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι βλέπω?????? Πάλι εκτός θέματος βγήκατε? Ντροπή και αίσχος! Παρακαλώ την ΑΜΥ του φόρουμ να επέμβει και να επιβάλλει κυρώσεις...! :P

Υ.Γ. 1 Γκεστάκο, το σκέφτηκες καλά???? Τι να με κάνεις καλέ εμένα... γριά γυναίκα???? Μόνο χαμόμηλο (φασκόμηλο και τίλιο φίλτρου) θα μπορώ να σου φτιάχνω… emhehe

Υ.Γ. 2 ΑΜΥ= αντιμπαχαλεματική υπηρεσία :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ κουμπάρα! Αφού με αφορμή το χαζοθέμα μου ξύπνησε το παλιό πάθος...!!!

:wub::wub::wub:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έλα, έλα... Ένα κοπλιμέντο πήγε να κάνει ο άνθρωπος και αμέσως εσείς να βγάλετε συμπεράσματα... emblush emblush emblush

Υ.Γ.1 Επισκέπτη120, γίναμε λίγο ρόμπα ή μου φαίνεται??? emlookaround

Υ.Γ.2 Μπαχάλεμα???? Ποιό μπαχάλεμα???? Μίλησε κανείς για μπαχάλεμα??? emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.