Jump to content

Όχι άλλες παπαρούμπεεεεεςςςς!


Basiliki

Recommended Posts

Λοιπόν,για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα...

1.Κανείς δεν παραπονέθηκε για κανέναν που γράφει τώρα,ήταν μια διαπίστωση για την παλιά ομοιογένεια του site,που λείπει σε όσους την έζησαν/διάβασαν.

2 Συγχωρήστε μας την αναπόληση,είμαστε ρομαντικοί,τι να κάνουμε...

3 όλοι όσοι γράφουν είναι αποδεκτοί φυσικά

4 Μπορούμε να ξαναφτιάξουμε αυτή την ομοιογένεια πάλι-πιθανώς.

5 Δεν υπάρχει λόγος να χωριζόμαστε πάντα σε κάτι σε αυτό το φορουμ

(Νεοι-παλιοί,γαύροι-βάζελοι,κυβερνητικοί και μη,ΔΑΠ-ΝΕΑ ΔΑΠ,άσπροι-μαύροι,Μπελουτσιανοί-Λετισιανοί κλπ κλπ κλπ)

Είμαστε όλοι φοιτητές

6 Προσωπικά νομίζω ότι το θέμα δεν έχει περαιτέρω νόημ ασυζήτησης, εσείς αποφασίζετε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Last Reply

Μερικοί δεν είναι φοιτητές:PPPP

Κατά τα άλλα, το post της Lillian με εκφράζει 101%. Το 1% είναι αυτό που ήθελε να πει αλλά ντράπηκε, αλλά κι αυτό με εκφράζει. Γενικά βρήκα την έκφρασή μου μέσα από τη Lillian, κάτι σαν την Γκουέρνικα για τον Πικάσο ή το κοριτσάκι του "Εξορκιστή" για το δαίμονα Ήσουνατιησουναμιαπαξιμαδοκλεφτορ. Lillian keep up the good work. Lillian we love you.

Olive, φοβάμαι ότι δεν αντελήφθης ότι μόνο που δεν πιαστήκαμε στα χέρια με τη Βασιλική. Όπως καταλαβαίνεις, το ότι την ξέρω δε σημαίνει ότι δε θα της πω χύμα την άποψή μου και ότι θα την υποστηρίξω σε ό,τι κι αν πει. Δε νομίζω ότι υπάρχει κακώς εννοούμενη οικειότητα σε αυτό το site, αντιθέτως ακόμα τα πράγματα είναι πολύ ψυχρά, αλλά σίγουρα υπάρχει δυναμική. Μέσα στα νέα μέλη βλέπω ανθρώπους φοβερά ενδιαφέροντες, ειδικά από την πλευρά των φίλων του GL, που έχουν να δώσουν πολλά εδώ.

Γλυκειά μου faraway, μη με παρεξηγείς. Δεν άσκησα κριτική στο μπαχάλεμα των νομικάριων, απλά δεν κατάλαβα το point της Βασίλως.

Εν τέλει, οι προσωπικοί διάλογοι μερικές φορές ίσως γίνονται ενοχλητικοί για ορισμένους και η χρησιμοποίηση γενικών θεμάτων για συγγραφή προσωπικού ημερολογίου του στυλ "Μου άρεσε που σήμερα ξύπνησα στις 07.03, δε μου άρεσε που έπλενα μισή ώρα τα δόντια μου γιατί καπνίζω Marlboro κόκκινα και με χαλάνε, πρέπει να πάω να χέσω, δεν πρέπει να ξεχάσω να πάρω χαρτί υγείας όπως την τελευταία φορά στην τουαλέτα" ίσως κάποιες φορές να παραπηγαίνει, αλλά νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα έχουν την αίσθηση του μέτρου, γιατί στην τελική είμαστε όλοι παιδάκια με κάποια παιδεία και λογική.

Αυτά και ελπίζω η τελευταία μου πρόταση να πάρει το Όσκαρ μεγαλύτερης και πιο ασυνάρτητης βλακείας στην ιστορία του Φλαμανδικού σουρεαλιστικού κινηματογράφου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκειά μου faraway, μη με παρεξηγείς. Δεν άσκησα κριτική στο μπαχάλεμα των νομικάριων, απλά δεν κατάλαβα το point της Βασίλως.

Καλέ μου Sov δεν παρεξηγώ, τα είπαμε θα τα ξαναλέμε;;;Μπαααα σε καλό σου!!! :Demiloveyouemroseemofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός Zkw : Το ποστ σου ήταν μια χαρά , γράφεις πολύ όμορφα , με πνεύμα και χιούμορ !Απλά όταν απευθύνεσαι προσωπικά σε κάποια άτομα , και μάλιστα για θέματα που οι άλλοι δεν γνωρίζουν , φυσικό είναι όλοι εμείς οι "άλλοι" να νοιώθουμε απομονωμένοι .Για παράδειγμα ,φαντάσου πως θα ένοιωθε ένας μαθηματικός σε μια παρέα γιατρών όπου το αντικείμενο της συζήτησης είναι "ο ρόλος της απόπτωσης στην καρκινογένεση" ....Κατά τα άλλα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεία και απο εμένα...

Καταρχάς θέλω να πώ οτι σε ένα φόρουμ ο καθένας μπορεί και έχει το δικαίωμα να γράφει ότι θέλει , απο τη στιγμή που δεν προσβάλει τους υπόλοιπους!!! (κατα τη γνώμη μου πάντα)

...όπως έχει και το δικαίωμα να διαβάζει οτι ποστ θέλει...και να αφήνει όσα δε τον ενδιαφέρουν...(κατα τη γνώμη μου πάντα)

Μπορεί μερικές φορές βέβαια να ξενερώνουμε με μερικά τοπικ ή ποστ και να θεωρούμε υπερβολή τη συχνότητα με την οποία μερικά άτομα γράφουν , αλλά αυτό είναι δικαίωμα τους και δε μπορούμε να τους το απαγορεύσουμε!!! (κατα τη γνώμη μου πάντα)

Συμφωνώ και εγώ με τη γνώμη της Lillian...και πράγματι πολλές φορές και εγώ και όλοι μας έχουμε μπαχαλέψει λιγάκι έως πολύ...άλλωστε αυτός είναι και ο σκοπός του συγκεκριμένου πίνακα :

Περί ανέμων και υδάτων

Γενικά και ανένταχτα θέματα...

Ψιλοκουβέντα, χαβαλές και μπαχάλεμα!

(κατα τη γνώμη μου πάντα)

Θα μου πείς πολλές φορές το μπαχάλεμα είναι κολλητικό και μεταδίδεται και στους γειτονικούς πίνακες...αυτό όμως γίνεται σπάνια και αν γίνει κάποιες φορές δε το θεωρώ τόσο υπερβολικό...(κατα τη γνώμη μου πάντα)

Παράπονα για το "είδος" και την "ποιότητα" των τοπικ???

Θα σας θυμίσω ένα παλιότερο τοπικ , πριν το φορουμ γίνει gm...

το "Διαμαρτυρία"

όπου κάποια/ος είχε πεί οτι δεν είναι λύση να μη γράφουμε ή απλά να διαμαρτυρόμαστε...πρέπει να προσπαθήσουμε εμείς οι ίδιοι να το αλλάξουμε αυτό!!!

Όσο για το αν μπορεί ένα νέο μέλος να ενταχθεί ή όχι στο φορουμ ας αφήσουμε τα νέα μέλη να μας πούν...Και μάλιστα ας δούμε πως αισθάνεται η πλειοψηφία των νέων μελών...γιατί πάντα θα υπάρχουν και κάποιοι παραπονεμένοι...

Πριν την αλλαγή του φορουμ σε gm είχε αναφερθεί η λέξη "κλίκα" για ορισμένα παιδιά που γράφανε απο παλιά στο φόρουμ και γνωρίζονταν μεταξύ τους...

Τα παιδιά αυτά (δυστυχώς) δε γράφουν τόσο συχνά πια...αλλά κατα μερικούς η ιδέα της "κλίκας" παραμένει... :wacko:

Ας αφήσουμε όλοι τα παράπονα και ας προχωρήσουμε με emiloveyou σε αλλαγές... :rolleyes:

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα δε λέει κανείς όχι στο μπαχάλεμα!!!!!Σιγά μη μπαίναμε εδώ μέσά μόνο για να μαλώνουμε ,και να σπάμε το κεφάλι μας για να λύσουμε τα άλυτα προβλήματα της ζωής. Εγώ προσωπικά λέω όχι στην πλάκα που γίνεται μεταξύ λίγων ατόμων , με αστεία και συζητησεις προσωπικού ύφους , τις οποίες οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν , και στις οποίες βεβαίως και να ήθελαν δεν μπορούν να συμμετάσχουν!! Δεν είναι λίγες οι φορές που εγώ προσωπικά διαβάζοντας τέτοια θέματα , είπα στον εαυτό μου : "Ολιβ , γιατί φυτρώνεις εκεί που δε σε σπέρνουν????"

Αυτά.... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός Zkw : Απλά όταν απευθύνεσαι προσωπικά σε κάποια άτομα , και μάλιστα για θέματα που οι άλλοι δεν γνωρίζουν , φυσικό είναι όλοι εμείς οι "άλλοι" να νοιώθουμε απομονωμένοι .Για παράδειγμα ,φαντάσου πως θα ένοιωθε ένας μαθηματικός σε μια παρέα γιατρών όπου το αντικείμενο της συζήτησης είναι "ο ρόλος της απόπτωσης στην καρκινογένεση" ....

Συγγνώμη, δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου. Ειλικρινά, δεν το έγραψα απευθυνόμενη σε συγκεκριμένα άτομα. Καταλαβαίνω, όμως, αυτό που λες... Όταν κάποιος μπαίνει σε ένα forum - μην έχοντας διαβάσει όλα τα posts που έχουν γραφτεί σε αυτό- είναι λογικό να μην μπορεί να καταλάβει ορισμένους παλιούς "κώδικους επικοινωνίας" μεταξύ των μελών. Επίτρεψέ μας, όμως, πού και πού να λέμε και κανένα κυβερνητικό χαζοαστείο! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ένα φόρουμ, μπορούν να γράφουν όλοι για όλα και να διαβάζουν ό,τι τους καλύπτει νοητικά ή τους διασκεδάζει...Μπορείς κάποιος -αν θέλει -να διαλέγει να μην ανοίγει καν ή να μη σχολιάζει ποστ με θέματα παπαρολογικού περιεχομένου και ΑΝ θέλει να μπαίνει και να γράφει για το ρόλο του Καποδίστρια στα πρώτα μετεπαναστατικά χρόνια ή ό,τι άλλο πνευματικότερο του chit chat.Κι ο χαβαλές και η πλάκα και η σοβαρή κουβέντα γίνονται σε ικανοποιητικό επίπεδο κατά τη γνώμη μου...Ποιος ξεχνά τις άπειρες κουβέντες που έχουν γίνει για το επίπεδο των πανεπιστημίων, για τον πόλεμο στο Ιράκ ή για τις προεκλογικές διαμάχες;

Όσο για το αν το φόρουμ είναι φτιαγμένο για μια κλειστή κλίκα,για μια κάστα φοιτητών...εδώ θα είμαι κατηγορηματικός...ΟΧΙ...γιατί χωρίς να ξέρω κανέναν και με δέχτηκαν - θέλω να πιστεύω :P - και μου συμπεριφέρθηκαν άψογα και με έκαναν να νιώσω σαν "όμοιός" τους, παρά τις συχνά μεγάλες διαφορές ηλικίας...

Ξεκολλάτε...-με την καλή έννοια ΠΑΝΤΑ! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμμμ... συνειδητοποίησα πως δεν έχω "πάρει θέση" επί του θέματος...

Να πω, λοιπόν, πως -σε γενικές γραμμές- συμφωνώ με όλους! :rolleyes:

Νομιζω ακομη οτι η αισθηση του χιουμορ ειναι κατι πολυ προσωπικο. Δεν ειναι δυνατον να λετε εσεις για τους ιδιους ρε παιδια "Α,τι αστειοι που ημαστε τοτε,τι καλο το χιουμορ μας,τι πλακα που ειχαν ολα"

Συμφωνώ (δε νομίζω ότι είπε κανείς κάτι τέτοιο).

Και πως ειστε δηλαδη τοσο σιγουροι οτι τα θεωρουσαν ολοι ολα τοσο αστεια; Μπορει εγω οταν τα διαβαζα να σκεφτομουν "Μα καλα,τα εχουν παιξει τελειως;"

Τι λες τώωωωωρα? Εννοείται ότι υπήρχαν άτομα (τα περισσότερα ίσως), που τα διάβαζαν και αναφωνούσαν "Αιντέεεεεεεεε... δεν πάνε καλά!’’ (η πιο λογική αντίδραση).

Στο χερι σας ειναι αν ακομα εχετε αυτην την εμπνευση να γραφετε παλι σεντονια με ιστοριες για τον Μαιο του ΄69.... δεν το κανετε ομως (ουτε κι εγω ) και δεν σας (μας) εμποδιζει κανενας,χωρος στο φορουμ υπαρχει απειρος....

Εγώ αυτό έκανα (βλ. κάποια πόστς πιο πάνω)... ξέφυγα τελείως και εκτονώθηκα! Είχα καιρό να το κάνω... και το είχα ανάγκη! Ήταν σαν να ήθελα να γράψω τον επίλογο εκείνης της εποχής (btw, απλώς αναπόλησα εκείνες τις μέρες. Δεν παραπονέθηκα για κάτι στο σημερινό φόρουμ). Το φορουμάκι μας ανανεώνεται, διαφοροποιείται και εξελίσσεται! Στο χέρι (και στο πληκρολόγιό) μας είναι να το φτιάξουμε, όπως εμείς θέλουμε.

Καθενας σε αυτο το φορουμ εχει την θεση του και την προσωπικοτητα του και πανω απο ολα την ελευθερια του,μπορει να γραφει οτι του κατεβαινει στο κεφαλι αρκει να μην θιγει κανεναν.

Συμφωνώ απόλυτα. Ας μη μιλάμε, λοιπόν, για καινούργιους και παλιούς. Ας μην προσπαθεί ο ένας να αλλάξει τον άλλο. Ο καθένας έχει διαφορετική αίσθηση του χιούμορ και τον δικό του -ξεχωριστό- τρόπο γραφής...

Όλοι μαζί στον αγώνα για ένα ακόμα καλύτερο γρικμεντοφόρουμ!

Καλή εβδομάδα! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχα, έχει πλάκα κατά βάθος. Σαν το πρώτο συνέδριο του forum είμαστε, αναπροσδιορίζουμε τις κατευθυντήριες γραμμές του μέλλοντος με γνώμονα το παρελθόν. Και όπως και σε κάθε συνέδριο που σέβεται τον εαυτό του, πέσανε και κάτι ψιλές.

Γενικά, διαφωνείτε λίγο περισσότερο ρε γαμώτο! Η συμφωνία είναι κουραστική! Ζήτω ο αντίλογος, ζήτω το βρισίδι, ζήτω η ένταση, ζήτω η Π.Α., ζήτω τα hot dog της Μαβίλη, ζήτω οι κρέπες της Αλεξάνδρας, ζήτω το χαλούμι, κάτω το μανούρι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Μην ξανακούσω επιχείρημα "αν δε σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις"! Μπορεί να μου αρέσει κάτι και να το έχουν πηδήξει στην πορεία με αποτυχημένες παρεμβάσεις. :splaaaats:

2. Μη μου φέρνει αντίρρηση κανείς στο topic μου... emranting Αν θέλετε ανοίξτε δικό σας και φέρτε ό,τι θέλετε...Δε θα μου πάρετε και το τελευταίο προπύργιο Βασιλικισμού...Επιτρέπονται μόνο θαυμαστές και φίλοι! :bloodomen:

3. Γενικά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει φωτιά...

4. Lillianaki μου γλυκό είσαι η αδυναμία μου. :wub: Συμφωνώ με πολλά από όσα λες. Μόνο που δεν κατάλαβες κάτι... Δεν κάνω παρατήρηση σε κανέναν. Μια εκτίμηση έκανα κι αν με αφορμή αυτήν αλλάξει έστω και μισό πράγμα, καλό θα είναι. Και ξαναλέω...Δε με πειράζει το μπάχαλο, είναι η αδυναμία μου. Δε με πειράζουν τα προσωπικά σχόλια, καθένας έχει δικαίωμα να γράφει ότι θέλει. Το μόνο που σχολιάζω και θα αναγκαστώ να το πω πιο ωμά είναι ότι νιώθω (προσωπική εκτίμηση) πως το forum έχει γίνει πιο βαρετό... Μπορεί να είμαι απλώς σκύλα και απλά αγνοήστε με. emkwlos Όπως λέτε κι εσείς καθένας έχει δικαίωμα να λέει ό,τι θέλει. Όμως καλώ παλιά μέλη, που μου έχουν πει το ίδιο κατά καιρούς, να μπουν και να το πουν ή να παρατήσουν τις πολιτικά ορθές παπάρες και να αφήσουν τον εαυτό τους ελεύθερο!!! Ειδικά εσύ Κατερινάκι μού έλλειψες αρκετά από το forum, όπως και ο παλιός καλός Bloodomen Και ο Barky και η Ζούκου. Και δεν το λέω σαν μέλος καμιάς κλίκας, αλλά καθαρά όπως τους έβλεπα πριν τους γνωρίσω...Η Τικ Τακ π.χ. και η Olive είναι νέα μέλη που με τράβηξε ο τρόπος γραφής τους... Άλλωστε ήμουν πάντα εσωκομματική αντιπολίτευση της κυβέρνησης, ακριβώς επειδή σχολίαζα αρνητικά πολλά πράγματα.

5. Γενικά μίλησα Ουγκ! emthanxemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Γενικά, συμφωνώ και με την Βάσω...! emhehe

1. Μην ξανακούσω επιχείρημα "αν δε σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις"!

Αν δε σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις! (μπουάχαχαχαχαχα)

Όμως καλώ παλιά μέλη, που μου έχουν πει το ίδιο κατά καιρούς, να μπουν και να το πουν ή να παρατήσουν τις πολιτικά ορθές παπάρες και να αφήσουν τον εαυτό τους ελεύθερο!!!

Για ΄μένα το είπες το political correct, ρεεεε???? (νταξ, όποιος έχει το μυγάκι...).

Ειδικά εσύ Κατερινάκι μού έλλειψες αρκετά από το forum, όπως και ο παλιός καλός Bloodomen Και ο Barky και η Ζούκου.

Hellooooooooo…??? Εδώ zoukou!

emarright

Δεν είναι λίγες οι φορές που εγώ προσωπικά διαβάζοντας τέτοια θέματα , είπα στον εαυτό μου : "Ολιβ , γιατί φυτρώνεις εκεί που δε σε σπέρνουν????"

Ολιβίτσα, feel free to fitroneis ! :)

emarright

Γενικά, διαφωνείτε λίγο περισσότερο ρε γαμώτο! Η συμφωνία είναι κουραστική! 

Διαφωνώ, διαφωνώ, διαφωνώ! (happy now?)

Ζήτω ο αντίλογος, ζήτω το βρισίδι, ζήτω η ένταση, ζήτω η Π.Α., ζήτω τα hot dog της Μαβίλη, ζήτω οι κρέπες της Αλεξάνδρας, ζήτω το χαλούμι, κάτω το μανούρι.

Αντίλογο θέλεις? Ok!

Κάτω το βρισίδι (είσαι βλάκας ρε), κάτω η ένταση (μην ενοχλείτε τους γείτονες), κάτω η Π.Α (ζήτω το Π.Α.), κάτω τα hot dog της πλατείας Μαβίλη (τέσσερις παράααααα), κάτω οι κρέπες της Αλεξάνδρας (ζήτω οι κρέπες της Ευτέρπης), κάτω το χαλούμι (χαλουμoριζότο rules... γιάμ, γιάμ), πάνω η μυζήθρα (ζήτω τα μυζηθροκασερογκουντογραβιεροανθοτυρομοτσαρελοπιτάκια και γενικά όλα τα τυροπιτοειδή). :P

[Υποσημείωση: Π.Α.= παγωτό ανάμικτο]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασιλω μου emiloveyou και το ξερεις!Δεν ηθελα να σε θιξω καθολου και λυπαμαι αν παρεξηγησα αυτα που ειπες. Χαιρομαι που επιτελους συνεννοηθηκαμε και ξεκαθαρισες την θεση σου!Γενικα χαιρομαι που συμφωνουν ολοι μαζι μου,γενικα ειναι η πιο ευτυχισμενη στιγμη της ζωης μου ....εμ,μισο λεπτο....κατι μου λεει οτι δεν ειναι ρε γαμωτο.. ... χμμμμμμ ........... ααα,ναι... ηταν θυμαμαι Ανοιξη,το φως του φεγγαριου ελουζε τα καταξανθ............. Τι;;;;;;;;;;;;Μπαχαλεβω το θεμα; emblushemstupid Εμ,εμ ..... αφου τα ειπαμε, ξεθυμαναμε και τωρα θα γραψουμε ασχετα ,ετσι δεν ειναι; :rolleyes: Ασε με να γραψω οτι θελω βρε αδερφε! ........... Τι;;;;; Ουτε αδερφος μου εισαι; :wacko: Μηπως αδελφος;Μηπως ανηψιος; Οχι,ε; .. :blink: .. Το ειχα υποψιαστει .... Καλα,μη βαρατε..... Ε,νταξ βαρεστε αλλο λιγο δεν χαλασε κι ο κοσμος..... Νταξ,τωωωωωρα χαλασε......

Το εχω πει πολλες φορες και θα το ξαναπω στον εαυτο μου... αφου με πινει γιατι το πινω;Γενικα!........... emblush ..... Αμεσως εσεις "Ποιο;ποιο;"

Α, και κατι τελευταιο!Για οσους δεν το καταλαβαν,δεν το εμπεδωσαν,δεν το συνελαβαν,δεν το κατανοησαν,δεν το αντεληφθησαν,δεν το ΕΠΙΑΣΑΝ βρε αδερφε(Τι;Δεν εισαι αδερφος μου;Ααααααααντε παλι) -τι ελεγα γαμωτο-α,ναι,για οσους τελοσπαντων εχουν ΙQ ραδικιου και επιπεδου δαπεδου.... μετα απο 3573773 ποστ σε αυτο το φορουμ εχω να δηλωσω κατι:

Γκουχ...γκουχ(βηχας αμηχανιας) .... η Lillian κοιταει το χαρτακι που κραταει με τρεμαμενα χερια και διαβαζει.....

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ

(οπως ηδη μαλλον υποψιαζομαι οτι εχετε καταλαβει....)

Η δηλωση ηταν μια ευγενικη χορηγια της λατρεμενης μου Προεδραρας των Διεφθαρμενων Αγροτικου Γιατρου και Σεξοβομβας...... ε,ποιας αλλης........ Βασιλωωωωωωωωωως! Γενικα emiloveyou (παλι) και μη μασας,καλυτερα να μιλας .... emermm (αναποδα,ε;)

Επισυναπτω το σχετικο εγγραφο :

Ειδικά εσύ Κατερινάκι μού έλλειψες αρκετά από το forum, όπως και ο παλιός καλός Bloodomen Και ο Barky και η Ζούκου

Κι εμενα μου λειψατε!Ολοι!Εννοω ολοι!Ακομα κι αυτοι που δεν ειστε μελη,δεν ειστε φοιτητες,δεν ειστε ανθρωποι,ειστε χιονανθρωποι! Τελος,μου ελειψαν οι τριχες που μου εφυγαν προχθες κατα την διαδικασια χτενισματος .... αυριο θα μου λειψουν οι χθεσινες.... Γενικα,επειδη σας επρηξα τα ........ ματια ντε! ........ αποχωρω στις μυτες των ποδιων καθοτι ΚΑΙ μπαλαρινα εκτος απο γουρουνιτσα! Μη emnysta ,τελειωσα!

ΥΓ.Γενικα κουραστηκα,τα λεμε παλι του χρονου

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζουκουβίνα μου σ'ευχαριστώ πολύ !!! :wub: Οκ , θα συνεχίσω να σας τα πρήζω....

Ο Σοβερ έχει δίκιο , ωραία είναι να ανεβαίνει λίγο η αδρεναλίνη !!!Μέσα απο τις διαφωνίες μας γίνονται ακόμα πιο φανερά όλα όσα μας ενώνουν και όλα όσα μας κάνουν να μπαίνουμε εδώ μέσα σχεδόν κάθε μέρα...Είμαι γενικώς λίγο γκρινιάρα και παραπονιάρα , μη με παρεξηγείτε.... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κρίμα!!! embaaa

Υ.Γ. Πες ότι έχω δίκιο, είναι ένα καλό ξεκίνημα της καριέρας σου στο forum! emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνω με την Βασιλικη. Δεν εχω ορεξη να το τεκμηριωσω αλλα πραγματικα σκυλοβαριεμαι οταν διαβαζω μερικα θεματα. Και οχι δεν τα διαβαζω ολα ουτε μπορω να τα αναβαθμισω, απλα μπορω να πω κι εγω σταματηστε να γραφετε χαζομαρες, παντα κατα την προσωπικη μου εκτιμηση και αισθητικη.

π.χ. Gerny απο την στιγμη που δεν ειχες τι να πεις το σχολιο δεν χρειαζοταν(με καθε καλη διαθεση)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω μερικές απορίες:

1) Τελικά ο Νικήτας υπήρξε πραγματικό ή μυθικό πρόσωπο;

2) Πώς χέζει ο Νταρντανιάν, όρθιος ή ξαπλωτός μπρούμητα;

3) Θα πάρει τελικά πρωτάθλημα ο Βάζελος;

4) Αφού ο αυνανισμός είναι κατεξοχήν ατομικό άθλημα, πώς διάλο μετατράπηκε σε ομαδικό (εκτός κι αν συζητάει ο πάσα ένας μονάχος του);

5) Παρακολουθείτε σεμινάρια ιστορίας-αρχαιολογίας;

6) Η ματαιοδοξία είναι μεταδοτική; Από που την κόλλησα ρε γμτ...

Ου γαρ έρχεται μόνον...

Κι ένα σχόλιο: Βασίλω, γέρασες και μυαλό δεν έβαλες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright

Είμαι γενικώς λίγο γκρινιάρα και παραπονιάρα , μη με παρεξηγείτε....

Ολιβούλα, μην ανησυχείς... εγώ κατέχω τα σκήπτρα της γκρίνιας...! emhehe

emarright

Έχω μερικές απορίες:

1) Τελικά ο Νικήτας υπήρξε πραγματικό ή μυθικό πρόσωπο;

2) Πώς χέζει ο Νταρντανιάν, όρθιος ή ξαπλωτός μπρούμητα;

3) Θα πάρει τελικά πρωτάθλημα ο Βάζελος;

4) Αφού ο αυνανισμός είναι κατεξοχήν ατομικό άθλημα, πώς διάλο μετατράπηκε σε ομαδικό (εκτός κι αν συζητάει ο πάσα ένας μονάχος του);

5) Παρακολουθείτε σεμινάρια ιστορίας-αρχαιολογίας;

6) Η ματαιοδοξία είναι μεταδοτική; Από που την κόλλησα ρε γμτ...

Μπααααα.... επέστρεψε ο κύριος -δεν εμπνέομαι και γι αυτό δεν γράφω- lefkander????

Από τις παραπάνω -χαζοβλακίστικες- ερωτήσεις σου, μπορώ να απαντήσω μόνο στην πρώτη. Οι υπόλοιπες δεν ήταν στα sos. :P

Υ.Γ. Παντού υπάρχει ένας μύθος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emblush  emblush

Όχι μωρέ το κακόμοιρο, νιώθω άσχημα τώρα... emoops

Όσο για τον Λευκαδίτη ξενιτεμένο τί να πω...όσο γερνάω καταλαβαίνω ότι άλλα πρέπει να βάζω κι όχι μυαλό...! :wub::rolleyes:emblush

Και για να κλείσω VANITAS VANITATUM OMNI EST VANITAS!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το "άλλα πρέπει να βάζεις" πώς το κατάλαβες; Επήλθε επιφοίτηση (μετά τη φοίτηση) ή ομιλεί η (πικρή αλλ' όχι μικρή) πείρα;

Κι επίσης, με τέτοια Λατινικά πώς και χαραμίστικες στη Βοϊδοσχολή; Εκτός κι αν είναι copy->paste από τον άμοιρο κουτσό πειρατή όταν οι τρελοί Γαλάτες βουλιάζουν το πειρατικό (όχι του κάπταιν Τζιμ...)!

Guest, όλα μπορείς να τα σκοτώσεις εκτός από το μύθο (που ως γνωστόν παντού υπάρχει). Αν όντως θέλεις τη zk, να σου στείλω pm inside info για τις ώρες και τις μέρες που εμφανίζεται στο κοινό, να τη στήσεις καραούλι, μπας και κάνεις τπτ, γιατί από εδώ δε βλέπω και πολύ μέλλον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκτός κι αν είναι copy->paste από τον άμοιρο κουτσό πειρατή όταν οι τρελοί Γαλάτες βουλιάζουν το πειρατικό (όχι του κάπταιν Τζιμ...)!

Χιχιχιχι!!! Καλό αλλά όχι! Έχω ευρύ φάσμα μόρφωσης εγώ! emkafes

Υ.Γ. Πά*ι αυτοί οι γα*άτες μπ*οστά μας!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.