Jump to content

Πτυχιακές εξετάσεις - Απορίες


n.cave

Recommended Posts

Ηi guys,I'm Νick Cave,οι Βad Seeds πλατσουρίζουν in the sea κι έχω μείνει ο ταπεινός τραγουδιστής summer in the city να δουλέψω το νέο μου album "Ptychion Iatrikes".35 left and yeah,you understood good,υπήρξα επιμελής while a student,http://www.youtube.com/watch?v=ZLgpYY9xJBU,you know?The question is...Ι start today,βγαίνει το album μετά τα Χριστούγεννα(ορκωμασία εξεταστικής Νοεμ-Δεκ-Ιαν)?Σχετικές και υποκειμενικές οι απαντήσεις σε ένα τέτοιο ερώτημα,Ι know,useful answers for me though...I'm all ears.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Last Reply

Εξαρτάται από το πόσο δύσκολα "κομμάτια" έχεις αφήσει και το πόσο δυνατά ξέρεις,θέλεις και σκοπεύεις να "τραγουδάς"!!

Τίποτα δεν είναι αδύνατο,αλλά είπαμε....εξαρτάται.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oh, Mr Cave, what a delight!

Με πρόλαβε η Κάτια και θα συμφωνήσω μαζί της! Εξαρτάται από τα μαθήματα που έχεις. Μερικά είναι πιο δύσκολα. Έχεις μόνο υποχρεωτικά ή πρέπει να συμπληρώσεις και τα 12 επιλογής; Αν έχεις και επιλογής, διάλεξε αυτά που περνιούνται χωρίς διάβασμα, για να σου μένει χρόνος για τα υπόλοιπα.

Σε γενικές γραμμές, είναι καλύτερα να δίνεις σε πτυχιακές - πιο εύκολα θέματα, που συνήθως επαναλαμβάνονται και υπάρχουν εδώ στο φόρουμ.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να ρωτάς στα αντίστοιχα topics.

Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

U r right girls,Ι was not specific enough.35 υποχρεωτικά left.I΄ll take 3 στην εναπομείνουσα εξεταστική και all the rest από Σεπτέμβρη.I΄m actually going through a

όταν σκέφτομαι τον αριθμό,I suppose οι συμπάσχοντες-really,are there any?- can feel me.Girls,support me στην πρoσπάθειά μου αυτή και Ι promise I'll be your man! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη στενοχωριέσαι, συμβαίνουν αυτά.

Οι περισσότεροι "δικοί" μου με σοβαρό διψήφιο μπήκαμε στο 7ο έτος.

Μετά χώνεσαι σοβαρά, και στο τέλος ξεχνάς ότι είσαι άνθρωπος και πριν το καταλάβεις ΤΣΟΥπ ορκίζεσαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έλα μωρέ μην αγχώνεσαι. Η σχολή της Αθήνας είναι τόσο μπουρδέλο που και με 70 μαθήματα να μπεις στο πτυχίο, μπορείς να τα ξεπετάξεις εύκολα και ανώδυνα στις 23932992 εξεταστικές που θα έχεις :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έλα μωρέ μην αγχώνεσαι. Η σχολή της Αθήνας είναι τόσο μπουρδέλο που και με 70 μαθήματα να μπεις στο πτυχίο, μπορείς να τα ξεπετάξεις εύκολα και ανώδυνα στις 23932992 εξεταστικές που θα έχεις :)

Αυτές οι 23932992 εξεταστικές που αναφέρεις προσωπικά με βοήθησαν να διαβάσω τα μαθήματα που χρωστούσα και να μην κατεβαίνω ούτε με σκονάκια ούτε με οποιονδήποτε άλλο τρόπο να τα δώσω .

Σίγουρα δεν προσπαθώ να παρουσιάσω τα πράγματα «ρόδινα και ανθηρά» υπάρχουν προβλήματα . Απλά με τέτοιες «βαρυσήμαντες» δηλώσεις που ξεχειλίζουν από μαγκιά δεν λύνετε κανένα πρόβλημα και επιπλέων ενισχύετε μια αντίληψη που έχουν υιοθετήσει πολλοί καθηγητές αυτής τις σχολής όπου θεωρούν τους πτυχιακούς «ντουβάρια»(έτσι τους αντιμετωπίζουν και στις εξετάσεις τους )ισοπεδώνοντας κάθε προσπάθεια που έχουν καταβάλει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθηγητές αυτής τις σχολής όπου θεωρούν τους πτυχιακούς «ντουβάρια»

με τέτοια ορθογραφικά λάθη, μάλλον δε σας θεωρούν άδικα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθηγητές αυτής τις σχολής όπου θεωρούν τους πτυχιακούς «ντουβάρια»

με τέτοια ορθογραφικά λάθη, μάλλον δε σας θεωρούν άδικα :)

οκ φιλόσοφε του κώλου ότι πεις (το έγραψα σωστά τώρα???)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ φιλόσοφε του κώλου ότι πεις (το έγραψα σωστά τώρα???)

φυσικά και όχι το ότι όταν σημαίνει "οτιδήποτε" θέλει κόμμα: ό,τι :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ φιλόσοφε του κώλου ότι πεις (το έγραψα σωστά τώρα???)

φυσικά και όχι το ότι όταν σημαίνει "οτιδήποτε" θέλει κόμμα: ό,τι :)

Φίλε πρέπει να είσαι πάρα πολύ κομπλεξικός. Να έχεις πάει στο πανεπιστήμιο της Κρήτης και να γράφεις στις στήλες για Αθήνα? . Βγάζεις πολύ κατωτερότητα…

Χαίρομαι που ο κυβερνοχώρος έχει γίνει τόπος εκτονώσεως για μίζερους τύπους σαν και εσένα .Βέβαια υπάρχουν και εναλλακτικά site youp**n και άλλα. Έτσι δεν χρειάζεται να κάνεις 2,904 posts στο greekmeds. Ο κόσμος είναι πολύ πιο μικρός από ότι φαντάζεσαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα τι κόλλημα έχετε φάει μερικοί; πόσο ηλίθιοι μπορεί να είστε για να αρχίσετε να μιλάτε επί προσωπικού για κάποιον που εξέφρασε απλώς την άποψη του;

Δεν καταλαβαίνω γιατί θίχτηκες ψευτόμαγκα της πλάκας. Μπορείς κι εσύ να βγεις να κατηγορήσεις το Πανεπιστήμιο της Κρήτης. no problem :) (ίσα ίσα που θα πω και μπράβο). Εγώ βλέπεις είμαι open-minded, δε νιώθω ότι κατηγορούμαι προσωπικά όταν κάποιος απαξιώνει την τριτοβάθμια εκπαίδευση της Ελλάδας στο σύνολο της ή συγκεκριμένα.

Θα μπορούσα να σου πω κι εγώ την προσωπική μου γνώμη για σένα, πόσο άχρηστο δηλαδή σε θεωρώ που χρειάστηκε να δώσεις 20 φορές το κάθε μάθημα για να πάρεις ένα πτυχίο, πόσο επικίνδυνο για τους ασθενείς κλπ. Δε θα το κάνω όμως. Αφενός, μπορεί να έχω οδηγηθεί σε λάθος συμπεράσματα και να μην έχω σχηματίσει σωστή άποψη (νταξ...δεν παίζει) αφετέρου δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μου. Επίσης δε θα το κάνω γιατί δε με ενδιαφέρει η ζωή σου. Ο καθένας περνάει τα μαθήματα ανάλογα με τις κ@ύλες του. Όποτε θέλει, όπως θέλει και με όσο διάβασμα θέλει. Οι πολλές εξεταστικές της Αθήνας και όλων των σχολών που έχουν πολλές εξεταστικές, είναι ένα καρκίνωμα και ένας από τους βασικούς λόγους της ακαδημαικής παρακμής. Εσύ μπορείς να προσεύχεσαι και να καμαρώνεις που τις χρειάστηκες. Εγώ μπορώ να τις κράζω γιατί τις θεωρώ σήψη. Περί ορέξεως ουδείς λόγος :)

Τώρα για να τελειώνουμε με τους κουραδόμαγκες σαν κι εσένα, αν θες τόσο πολύ να μου πεις την άποψη σου για το άτομο μου και το πόσο κομπλεξικός είμαι, μπορείς να το κάνεις live. Οι άντρες τα λένε τετ α τετ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα για να τελειώνουμε με τους κουραδόμαγκες σαν κι εσένα, αν θες τόσο πολύ να μου πεις την άποψη σου για το άτομο μου και το πόσο κομπλεξικός είμαι, μπορείς να το κάνεις live. Οι άντρες τα λένε τετ α τετ :)

Ανοικτή πρόσκληση σε ραντεβου? Ενα drama σε εξέλιξη? Ποιός ξέρει τη συνέχεια..

Μείνετε συντονισμέμοι!! (δεν αντεξα να μην σχολιάσω...συνεχίστε!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που χρειάστηκε να δώσεις 20 φορές το κάθε μάθημα για να πάρεις ένα πτυχίο

Να επισημάνω μόνο οτι πιο πιθανό είναι να μην το έδωσε ποτέ κάποιος παρά να το έδωσε 20!Οι περισσότεροι πτυχιακοί φοιτητές είναι φοιτητές που δεν ασχολήθηκαν με τη σχολή κι όχι φοιτητές που διάβαζαν και δεν τα κατάφερναν,πού ζείτε;

Κι όσα περισσότερα τα πτυχιακά έτη,τόση μεγαλύτερη η μη ενασχόληση με τη σχολή.Αναλογικά πάνε συνήθως αυτά.Το γιατί δεν υπήρξε ενασχόληση θα μπορούσε να έχει πολλές εξηγήσεις.Από την απλή σαπίλα και την καλοπέραση μέχρι σοβαρά προσωπικά προβλήματα και ασθένειες.

Τροποποιήθηκε από n.cave
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την άποψη μου στο θέμα...

Οι πτυχιακοί είναι συνήθως φοιτητές που "άφησαν" σπουδές και σχολή για κάποιο λόγο.

Συνήθως οι λόγοι είναι αρκετά σοβαροί , πχ υγείας, οικογενειακοί, οικονομικοί (εύρεση εργασίας)..

Χώρίς διάθεση υπερβολής θα έλεγα ότι πίσω από πολλούς πτυχιακούς υπάρχει κάποιο "δράμα"...όχι όλους φυσικά...

Εγώ λόγω πολύ σοβαρών και πολύπλοκων προβλημάτων που δεν έχει νόημα να αναφερθούν εδώ, πέρασα στα 6 έτη μόλις 5 μαθήματα, παρά το γεγονός ότι είχα παρακολουθήσει πολλές κλινικές και εργαστήρια (μάλιστα σε κάποιες από αυτές ήμουν αρκετά καλός). Στο 1ο πτυχίο και μέσα σε διάστημα 8 μηνών με υπερπροσπάθεια (γιατί εκτός των άλλων εργάζομαι παράλληλα) πέρασα 15 μαθήματα, κάτι που στη συνέχεια έφερε πιό κοντά τον στόχο "πτυχίο"..

Στο θέμα μας τώρα: ναί, δεδομένης της κατάστασης (πολλές πτυχιακές και σχετική ελαστικότητα) είναι εφικτός ο στόχος να πάρεις πτυχίο ακόμα και αν τα χρωστάς όλα.. εαν έπρεπε να κρίνω το άν είναι σωστό να υπάρχουν πολλές πτυχιακές ίσως και να συμφωνούσα, γιατί να μην δωθεί η ευκαιρία σε κάποιον που θέλει να το παλέψει να πάρει το πτυχίο? εξάλλου διαβάζοντας θα το πάρει.. Δεν διαφωνώ στο ότι αυτό είναι στοιχείο νοσηρότητας, αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν πολύ χειρότερα προβλήματα..

Η μικρή μου πείρα στη ζωή, μου έχει διδάξει ότι πολλές φορές η δυσκολία στο να πετύχεις ένα στόχο σε κάνει να βλέπεις τα πράγματα πιο σοβαρά, κάποιος φοιτητής που καθυστέρησε λόγω κάποιων προβλημάτων να πάρει πτυχίο, ίσως έγινε πιο συνειδητοποιημένος και πιό δυνατός, ίσως να γίνει και καλύτερος γιατρός.. μπορεί..

Θα ήθελα να παρακαλέσω όσους κρίνουν με ευκολία κάποιες καταστάσεις να προσπαθήσουν να μπουν στη θέση κάποιου πτυχιακού σαν αυτόν που περιέγραψα παραπάνω. Και να σκεφτούν ότι οι ίδιοι, πέρα από την αναμφισβήτητη ικανότητά τους και το διάβασμά τους είχαν επιπλέον και τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1. Σχετική οικονομική ευχέρεια ( στο να μπορούν να σπουδάσουν χωρίς να εργάζονται) πχ υποστήριξη από γονείς ή υποτροφίες..

2. Σχετική ηρεμία (οικογενειακή κτλ) που τους επέτρεψε να συγκεντρωθούν στο στόχο τους

3. ΥΓΕΙΑ , κυρίως αυτή...

Οσοι κρίνουν λοιπόν , εκτός από ικανοί ας νόιώθουν και τυχεροί που δεν βρέθηκαν στη θέση κάποιων άλλων που αναγκάστηκαν να καθυστερήσουν τις σπουδές τους για αυτούς τους λόγους..

αυτά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κλασσική επιχειρηματολογία που παρουσιάζει την εξαίρεση ως τον κανόνα για να αποδείξει ότι δεν ισχύει ο κανόνας.

όλοι όσοι λοιπόν μπαίνουν στο 6ο έτος με 30 μαθήματα είναι φτωχοί, άρρωστοι και έχουν οικογενειακά προβλήματα. Εχουν δε ωριμάσει τόσο πολύ που τελικά γίνονται καλύτεροι γιατροί από όσους ήταν επιμελείς φοιτητές.

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λόγω πολύ σοβαρών και πολύπλοκων προβλημάτων που δεν έχει νόημα να αναφερθούν εδώ, πέρασα στα 6 έτη μόλις 5 μαθήματα, παρά το γεγονός ότι είχα παρακολουθήσει πολλές κλινικές και εργαστήρια (μάλιστα σε κάποιες από αυτές ήμουν αρκετά καλός). Στο 1ο πτυχίο και μέσα σε διάστημα 8 μηνών με υπερπροσπάθεια (γιατί εκτός των άλλων εργάζομαι παράλληλα) πέρασα 15 μαθήματα, κάτι που στη συνέχεια έφερε πιό κοντά τον στόχο "πτυχίο"..

Ήρωας!! Αυτό θα πει φοιτητής!! Μα καλά δε το χωράει το μυαλό μου...πως το κατάφερες αυτό???

Και από βαρεμάρα...θα περνούσα τα 2/4 των μαθημάτων!!

Για να δούμε....Θελεις να με πεις ότι ένα χρόνο δεν περασες κανένα μάθημα??

Εδω ρε καρντάσι όλοι (στραβοί, κουτσοί, τυφλοί, παντρεμενοι, ανύπαντροι, φοιτητριες σε ενδιαφέρουσα, φαντασματα και τουριστες), μαζι με τα καλοκαίρια καταφέρνουν να περάσουν τα περισσότερα των μαθημάτων. Εσυ για 6 χρόνια.....(365 + [1*3(δίσεκτα έτη)]*6)=2208 μέρες....καταφερες το μαγικο αριθμό του 5!!!

Και λες παρακατω ότι ήσουν πολυ καλος μαθητης και παρακολουθούσες τις κλινικές!!

Φιλαράκι δεν βγαινει ο αλογόριθμος .....είναι μικρά τα νουμερα!!

Και μετα λες υπερπροσπαθεια...και δεν βγαζει νοημα η προταση!!

Τι θέλεις να πεις με το "1ο πτυχιο"??

Μια συμβουλη!! Μη πεις σε κανεναν οτι σπουδαζες 15 χρόνια ιατρικη...θα ζήσουμε το "φαινόμενο της πεταλούδας" On live!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΙΛΕ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΘΙΣΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ...ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ...ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΧΟΛΗΣ...

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λόγω πολύ σοβαρών και πολύπλοκων προβλημάτων που δεν έχει νόημα να αναφερθούν εδώ, πέρασα στα 6 έτη μόλις 5 μαθήματα, παρά το γεγονός ότι είχα παρακολουθήσει πολλές κλινικές και εργαστήρια (μάλιστα σε κάποιες από αυτές ήμουν αρκετά καλός). Στο 1ο πτυχίο και μέσα σε διάστημα 8 μηνών με υπερπροσπάθεια (γιατί εκτός των άλλων εργάζομαι παράλληλα) πέρασα 15 μαθήματα, κάτι που στη συνέχεια έφερε πιό κοντά τον στόχο "πτυχίο"..

Ήρωας!! Αυτό θα πει φοιτητής!! Μα καλά δε το χωράει το μυαλό μου...πως το κατάφερες αυτό???

Και από βαρεμάρα...θα περνούσα τα 2/4 των μαθημάτων!!

Για να δούμε....Θελεις να με πεις ότι ένα χρόνο δεν περασες κανένα μάθημα??

Εδω ρε καρντάσι όλοι (στραβοί, κουτσοί, τυφλοί, παντρεμενοι, ανύπαντροι, φοιτητριες σε ενδιαφέρουσα, φαντασματα και τουριστες), μαζι με τα καλοκαίρια καταφέρνουν να περάσουν τα περισσότερα των μαθημάτων. Εσυ για 6 χρόνια.....365 + [1*3(δίσεκτα έτη)])*3=1104 μέρες....καταφερες το μαγικο αριθμό του 5!!!

Μπορεί να σου φανεί παράξενο, αλλά ο γιατρός ανέφερε μεταξύ των άλλων 'πολύ σοβαρά και πολύπλοκα προβλήματα'. Δε σου λέει κάτι αυτό; Αλλά και να μη σου λέει, αυτός είναι γιατρός, ενώ εσύ τεχνολόγος, παρόλο που σε έξι χρόνια έδωσες περισσότερα από 5 μαθήματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια συμβουλη!! Μη πεις σε κανεναν οτι σπουδαζες 15 χρόνια ιατρικη...θα ζήσουμε το "φαινόμενο της πεταλούδας" On live!!

Μπορεί να σου φανεί παράξενο, αλλά ο γιατρός ανέφερε μεταξύ των άλλων 'πολύ σοβαρά και πολύπλοκα προβλήματα'. Δε σου λέει κάτι αυτό; Αλλά και να μη σου λέει, αυτός είναι γιατρός, ενώ εσύ τεχνολόγος, παρόλο που σε έξι χρόνια έδωσες περισσότερα από 5 μαθήματα.

Ξερω-ξερω ότι λεει ενας γιατρος ειναι και το σωστο!!

Και όχι δε μου λεει κατι αυτο η΄σίγουρα δε μπορει να δικαιολογίσει τα 5 μαθηματα σε 6 χρόνια!!

Δεν νομιζω να ειναι ο μοναδικος με οικογενειακα, οικονομικα προβλήματα κατα τη διάρκεια των σπουδών του!!

Και εν παση περιπτωση φοιτητης ηταν και αυτος φοιτητης ήμουν και εγω!!

Απο εκει και περα εαν δε μπορει για τους οποιαδήποτε λογους να ανταπεξελθει....αυτος υπεγραψε, αυτος θα φερει την ευθυνη και το ρισκο για την υπογραφή του!!

Εξαλλου δεν μπορει ολοι να γινουν αυτο που ονειρευονται!!

Και επειδη ξερω οτι βγαζεις ρυτιδες στο προσωπο μολις βλεπεις το ψευδωνυμο μου, σκασιλα μου εαν αυτος ειναι γιατρος , αστροφυσικος ή περιπλανομενος μαγος!!

Και συχνα πυκνα αναφερεις οτι ειμαι τεχνολογος!! Δηλαδη εαν μπω στη ιατρικη θα σταματησεις να το λες??

Φιλε κανε οτι θελεις ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και επειδη ξερω οτι βγαζεις ρυτιδες στο προσωπο μολις βλεπεις το ψευδωνυμο μου, σκασιλα μου εαν αυτος ειναι γιατρος , αστροφυσικος ή περιπλανομενος μαγος!!

Και συχνα πυκνα αναφερεις οτι ειμαι τεχνολογος!! Δηλαδη εαν μπω στη ιατρικη θα σταματησεις να το λες??

Φιλε κανε οτι θελεις ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ!!

Καμία ρυτίδα, σε πληροφορώ! Το botox, dear, κάνει θαύματα κι εμείς οι γιατροί, εκτός του ότι τα βγάζουμε χοντρά-τα παίρνουμε από παντού μη έχοντας ανάγκη ούτως ή άλλως, λόγω συναδελφικότητας μπορούμε να το κάνουμε δωρεάν.

Καλέ μου φίλε, δεν αρκεί να μπεις στην ιατρική. Το ζητούμενο είναι να σταματήσεις να λες μ@λ@κείες. Διότι λες πολλές!

Αλλά πες ό, τι θέλεις, ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΙ! (αυτό είχα να το πω από τα νήπια :) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά μετά απο μια ηλικία το botox είναι απαραίτητο στις γυναικες!! Βλέπω θυμασαι και τα στοιχακια που ελεγες στα νήπια!!

Και αφου τα περνετε χοντρα και απο παντου και τσαμπα συναδελφικα ολα....καντε ρε μια επιτροπη και παντε μια πρωια σε αυτον τον ερημο τον αβραμο( τον εχει φαει ο τασος) και πεστε του ότι δεν χρειάζεται να ανεβαίνει καθε χρονο το μισθολογιο, αφου τσαμπα και χοντρα τα "πακετα"(τουβλα ολοκληρα).

Και σταματηστε αυτη τη κλαψομουρμουρα για τα λεφτα του αγροτικου- ειδικευόμενου...αφου ειναι πολλα τα λεφτά!!

Και καντε ρε και μια δωρεα σε εμας τα "απορα"....δεν τη βγαζουμε καθαρη με τα 600!!

Τελος αγαπημενη γλυκια μου φιλεναδα, που σταζει φαρμακι το στομα σου καθε φορα που με απαντας....μαθε να ξεχωριζεις τις παραγραφους...για αλλον πηγαινε η τελευταια προταση μου!!

ΑΑΑΑ σταΚα μια στιγμη. Ή θα ειμαι φιλο σου ή μαλακιες θα λεω!! Αποφασισε επιτελους!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.