Jump to content

Εξεταστική Ιατρικών Ειδικοτήτων (Πρόγραμμα & Αποτελέσματα)


Recommended Posts

δεν υπαρχει λογικη καμια...εγω πρεπει να ταξιδεψω απο Κρητη, φανταζομαι και αλλοι συναδελφοι θα ειναι απο μακρια...

ποτε θα βρω εισιτηριο? θα πεταξω με το περιστερι? θα κολυμπησω? η θα μου στειλουν το ιδιωτικο αεροσκαφος...

 

επικοινωνησα με την Διευθυνση Ηρακλειου και δεν εχει καμια ενημερωση..πρωτη φορα λεει γινεται αυτο..

η Αθηνα δεν απανταει...

Τροποποιήθηκε από fosk
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

20 minutes ago, blackdoc said:

Από Θεσσαλονίκη έχει κανείς ενημέρωση ; Στο τηλέφωνο δεν απαντούν. 

Ερωτηση προς τον φίλο που έγραψε ότι του είπαν από Παρασκευή....μήπως σου είπαν ένα μιλάμε για εξετάσεις άμεσα η για μετά τις γιορτές ; 

Γιατί ρε γαμωτο τέτοιο μπάχαλο ; Είναι δυνατόν ; 

Το τηλεφώνημα έγινε από συνάδελφο ομοιοπαθούντα (παίρνουμε εναλλάξ για καταμερισμό φθοράς).
Σε διευκρινιστική ερώτηση που ακολούθησε για το αν υπάρχει περίπτωση να μάθουμε το πρόγραμμα λίγες μέρες πριν τις εξετάσεις η απάντηση ήταν ότι: κανονικά ήταν να ξεκινούν 17 οι εξετάσεις, ότι πρώτη φορά συμβαίνει αυτό κλπ.

Φοβάμαι ότι ούτε αυτοί δεν ξέρουν τι γίνεται, και τρώγονται με τις επιτροπές και τις αλλαγές. Με θύματα φυσικά εμάς.

Τροποποιήθηκε από isos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 ώρες πριν, fosk said:

Καλημερα...απο το πρωι στη διαυγεια δεν εχει ανακοινωθει τπτ..δεν δουλευει το σιτε?

ειχατε κανενα νεο?

 

Πράγματι δεν υπάρχουν ανακοινώσεις σήμερα!!! Αύριο πάλι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το site του ιατρικού συλλόγου Αθήνας δημοσίευσε σήμερα--> 11 Δεκεμβρίου 2018 την Προθεσμία υποβολής αιτήσεων στις αρμόδιες Δ/νσεις των Περιφερειακών Ενοτήτων για τη συμμετοχή στις εξετάσεις ιατρικών και οδοντιατρικών Ειδικοτήτων με έδρα την Αθήνα περιόδου ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 με καταληκτική ημερομηνία υποβολής δικαιολογητικών την--> 7η - 12 - 2018 και ο υπουργός καταλήγει...Οι ακριβείς ημερομηνίες διεξαγωγής των εξετάσεων για κάθε ειδικότητα θα γνωστοποιηθούν με επόμενη ανακοίνωσή μας. Γραφικοί το λιγότερο

 
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το εγγραφο εχει ημερομηνια 30-11 και δημοσιευεται 11-12 και αναφερει προθεσμια 7-12

ειναι γελοιο..

οποτε μπορει η επομενη ανακοινωση να ειναι 20-12 και να αναφερει εναρξη εξετασεων 17... οποιος το μαντεψει και παει να δωσει...

Τροποποιήθηκε από fosk
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 λεπτά πριν, fosk said:

το εγγραφο εχει ημερομηνια 30-11 και δημοσιευεται 11-12 και αναφερει προθεσμια 7-12

ειναι γελοιο..

οποτε μπορει η επομενη ανακοινωση να ειναι 20-12 και να αναφερει εναρξη εξετασεων 17... οποιος το μαντεψει και παει να δωσει...

εμάς πάντως δε θα διεξαχθούν εκεί που γίνονταν ότα προηγούμενα έτη... το πού άγνωστο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά έχετε χάσει την ψυχραιμία σας και δικαίως.

Αλλα αυτό το έγγραφο εχει πραγματι αναρτηθεί στη διαύγεια από τις 30/11!! Δεν δημοσιεύτηκε σήμερα πρώτη φορά.

Γελοίος είναι ο ιατρικός σύλλογος Αθηνών που αποφάσισε να το ανεβασει κατόπιν εορτής.

Τροποποιήθηκε από iceman
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1 λεπτό πριν, iceman said:

Παιδιά έχετε χάσει την ψυχραιμία σας και δικαίως.

Αλλα αυτό το έγγραφο εχει πραγματι αναρτηθεί από τις 30/11!!

Γελοίος είναι ο ιατρικός σύλλογος Αθηνών που αποφάσισε να το αναρτήσει κατόπιν εορτής.

Γελοίοι είναι προτίστως στο υπουργείο που αλλάξαν κάποιες επιτροπές, τις αναρτήσαν αργάμησι, κρέμασαν την εξεταστική και ακόμα δεν ενημερώνουν λες και απευθύνονται σε φοιτητές που δεν έχουν τίποτε άλλο να κάνουν από το να διαβάζουν. Ξεχνάνε ότι τα νοσοκομεία είναι γεμάτα παρατασιακούς που κρατάνε εφημερίες και τμήματα. Η ανάρτηση του συλλόγου καθυστέρημένη είναι και αυτό είναι γελοίο αρκετά αλλά και χωρίς καμία ουσιώδη σημασία.  

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικότερα υπάρχει μια μυστικότητα σχετικά με τις ημερομηνίες.........πράκτορας ειδικευόμενος στη Θεσσαλονίκη πήρε πληροφορίες για μυστικές εξετάσεις......

οριστε και το video ντοκουμέντο με τον ειδικευόμενο.

Στη περίπτωση μας για να μας αναγνωρίσει ο άνθρωπος μας....θα πρέπει να τρώμε από δυο McDonald’s menu. 😂😂😂

Τροποποιήθηκε από blackdoc
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις μίλησα με τον διευθυντή μου που είναι αναπληρωματικός στις επιτροπές και μου είπε ότι δεν έχει ιδέα για ημερομηνία εξετάσεων. Επίσης δεν ήξερε ότι τον έβαλαν στην επιτροπή αναπληρωματικό (δεν τον ειδοποίησε κανείς). Όταν του είπα ότι αναρτήθηκε στο "διαύγεια" μου απάντησε: Και θα κάθομαι εγώ να κοιτάω το διαύγεια κάθε μέρα να δω τι αποφασίσανε; (δεν έχει και άδικο)

Μίλησε και με έναν από τα τακτικά μέλη της δικής μας επιτροπής. Σας μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη αυτά που μου είπε:

Οι περισσότερες ειδικότητες (σχεδόν όλες απ' ότι κατάλαβα) έχουν καταλήξει σε ημερομηνία πριν τις γιορτές. Προσπαθούν από το υπουργείο να συντονίσουν και τους υπόλοιπους (συμπεριλαμβανομένης της δικής μου ειδικότητας) να καταλήξουν σε ημερομηνία για να βγάλουν ανακοίνωση. Αν δεν τα βρουν το υπουργείο μπορεί να παρέμβει και να ορίσει το ίδιο ημερομηνία για να τελειώνει η υπόθεση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

38 λεπτά πριν, costasnm said:

Μόλις μίλησα με τον διευθυντή μου που είναι αναπληρωματικός στις επιτροπές και μου είπε ότι δεν έχει ιδέα για ημερομηνία εξετάσεων. Επίσης δεν ήξερε ότι τον έβαλαν στην επιτροπή αναπληρωματικό (δεν τον ειδοποίησε κανείς). Όταν του είπα ότι αναρτήθηκε στο "διαύγεια" μου απάντησε: Και θα κάθομαι εγώ να κοιτάω το διαύγεια κάθε μέρα να δω τι αποφασίσανε; (δεν έχει και άδικο)

Μίλησε και με έναν από τα τακτικά μέλη της δικής μας επιτροπής. Σας μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη αυτά που μου είπε:

Οι περισσότερες ειδικότητες (σχεδόν όλες απ' ότι κατάλαβα) έχουν καταλήξει σε ημερομηνία πριν τις γιορτές. Προσπαθούν από το υπουργείο να συντονίσουν και τους υπόλοιπους (συμπεριλαμβανομένης της δικής μου ειδικότητας) να καταλήξουν σε ημερομηνία για να βγάλουν ανακοίνωση. Αν δεν τα βρουν το υπουργείο μπορεί να παρέμβει και να ορίσει το ίδιο ημερομηνία για να τελειώνει η υπόθεση.

Μακάρι, ωστόσο σήμερα που πήραμε μερικοί (από 2-3 ειδικότητες διαφορετικές) δεν ήξεραν τίποτα μέχρι που έκλεισε το γραφείο. Αύριο το πρωϊ θα πάρω στο υπουργείο πάλι και σας πω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προγραμμα εξετάσεων Αθήνα Δεκέμβριος 2018 

https://diavgeia.gov.gr/doc/6ΠΖΘ465ΦΥΟ-Ν64?inline=true

Τροποποιήθηκε από blackdoc
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόγραμμα εξετάσεων Θεσσαλονίκης - Δεκέμβριος 2018 

http://www.pkm.gov.gr/default.aspx?lang=el-GR&page=36&newsid=7128

Θεσσαλονίκη αρχίζει ΑΥΡΙΟ το πρόγραμμα των εξετάσεων, απίστευτη ασέβεια προς τους συναδέλφους που θα εξεταστούν μία μέρα μετά την ανακοίνωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4 hours ago, frequency said:

Πρόγραμμα εξετάσεων Θεσσαλονίκης - Δεκέμβριος 2018 

http://www.pkm.gov.gr/default.aspx?lang=el-GR&page=36&newsid=7128

Θεσσαλονίκη αρχίζει ΑΥΡΙΟ το πρόγραμμα των εξετάσεων, απίστευτη ασέβεια προς τους συναδέλφους που θα εξεταστούν μία μέρα μετά την ανακοίνωση.

Δεν υπάρχουν.....

Καλή επιτυχία σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4 ώρες πριν, frequency said:

Πρόγραμμα εξετάσεων Θεσσαλονίκης - Δεκέμβριος 2018 

http://www.pkm.gov.gr/default.aspx?lang=el-GR&page=36&newsid=7128

Θεσσαλονίκη αρχίζει ΑΥΡΙΟ το πρόγραμμα των εξετάσεων, απίστευτη ασέβεια προς τους συναδέλφους που θα εξεταστούν μία μέρα μετά την ανακοίνωση.

Απαράδεκτη κατάσταση καλή επιτυχία και υπομονή σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που να τους κάτσει η γαλοπούλα στον λαιμό!!!! Και τελικά ποιος κατάλαβε γιατί έπρεπε να αλλάξουν οι επιτροπές τελευταία στιγμή? αυτά τα πράγματα ούτε στην Ζιμπάμπουε δεν συμβαίνουν ! 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα.

καλή επιτυχία εύχομαι και όλη αυτη η ταλαιπωρία να έχει αίσιο τέλος

έδωσε κανείς για ακτινοδιαγνωστική Αθήνα; οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Αποτελέσματα των Εξεταστικών Επιτροπών Αθήνας περιόδου ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 για τις εξετάσεις ιατρικών και οδοντιατρικών ειδικοτήτων

 

https://diavgeia.gov.gr/decision/view/97ΨΑ465ΦΥΟ-Θ1Χ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόγραμμα ημερομηνίας διενέργειας εξετάσεων ιατρικών και οδοντιατρικών Ειδικοτήτων με έδρα την Αθήνα περιόδου ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

https://diavgeia.gov.gr/decision/view/Ω7ΚΥ465ΦΥΟ-Γ2Η

 

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

39 λεπτά πριν, SWIMMEN said:

ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ???ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ?

Ε, βέβαια με το παλιό. 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.