Jump to content

Εξεταστική Ιατρικών Ειδικοτήτων (Πρόγραμμα & Αποτελέσματα)


Recommended Posts

1 ώρα πριν, blackdoc said:

εβγαλε κανένας άκρη? εχουμε καμια πληροφορία ?

στη διαυγεια τπτ...στο σιτε του υπουργειου τπτ...μαυρο σκοταδι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4 Δεκεμβρίου και ακόμα προγραμμα δεν έχει βγει!!!! Μα είναι δυνατόν ; Δεν σηκώνουν ούτε τα τηλέφωνα. Ήμαρτον Παναγία μου ! Μα είναι αντιμετώπιση αυτή ; 

Τροποποιήθηκε από blackdoc
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

12 minutes ago, blackdoc said:

4 Δεκεμβρίου και ακόμα προγραμμα δεν έχει βγει!!!! Μα είναι δυνατόν ; Δεν σηκώνουν ούτε τα τηλέφωνα. Ήμαρτον Παναγία μου ! Μα είναι αντιμετώπιση αυτή ; 

Σε ποιο τηλέφωνο καλείς; Στην περιφέρεια Αττικής όσες φορές πήρα το σήκωσαν αμέσως.

Λογικά μέχρι τις γιορτές θα έχει βγει το πρόγραμμα. 🙄

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1 ώρα πριν, blackdoc said:

4 Δεκεμβρίου και ακόμα προγραμμα δεν έχει βγει!!!! Μα είναι δυνατόν ; Δεν σηκώνουν ούτε τα τηλέφωνα. Ήμαρτον Παναγία μου ! Μα είναι αντιμετώπιση αυτή ; 

καπου θα δυσκολευονται...στα μελη της επιτροπης? στις εκλογες? στις ημερομηνιες? στις γιορτες? στα θεματα?

να εισαι σιγουρος/η πως το μονο που δεν σκεφτονται ειναι ολους εμας...

σκεψου οπως εγω μηπως και βοηθηθεις..εχω βαλει στο μυαλο μου πως δινω στισ 17...αν ειναι πιο μετα καλως..θα εχω λιγο περισσοτερο χρονο..

υπομονη σε ολους μας..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει καταντήσει αηδία η όλη φάση. Οκ σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι πρέπει να συμπάσχουν με την αγωνία των υποψηφίων, αλλά τουλάχιστον μια υποτυπώδης οργάνωση δεν πρέπει να υπάρχει ; Τι θα πει δεν βγήκε το προγραμμα ; Είναι αυτό κάτι που πρέπει να μας απασχολεί;  Απλά θα έπρεπε να είχε βγει. Τι θα πει παλιά και νέα επιτροπή; Απλά θα έπρεπε να υπάρχει μια ρημάδα επιτροπή, γιατί πρέπει να πάθουμε μαρμαρυγή γι αυτό ; 

Θελεις ρε άνθρωπε πανελλήνιες ; Κάνε οργανόγραμμα , ετοίμασε τις επιτροπές , βάλε χέρι στους διευθυντές όπως ορίζει το καταστατικό σας από το 2017, επιβεβαίωσε ότι ο ειδικευόμενος λαμβάνει εκπαίδευση και βάλε ημερομηνίες. Τότε τότε και τότε. Τι αηδίες είναι αυτές 10 μέρες πριν και μας βγάζετε την Παναγία ; Δίνουν σε όλες τις άλλες πόλεις και η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη τι; Πειράματα ; Άντε με τις αηδίες τους. Ας βγουν και ας πουν θα δώσετε η δεν θα δώσετε !!! Και στη τελική ίσα διακαιωματα όλοι ! Όλοι πανελλήνιες η όλοι με το παλιό. Δεν το κατάλαβα γιατί ντε και καλά στις μεγάλες δεξαμενές να πειραματιστούν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

11 λεπτά πριν, blackdoc said:

Κάθε μέρα που περνάει απομακρύνεται η πιθανότητα να δώσουμε πριν τις γιορτές. 

ας μας το πουν τουλαχιστον...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...2132161523 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ...ΥΠ.ΥΓΕΙΑΣ(ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ...)  

ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ............ΕΔΩ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕς ...

ΠΑΤΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ...ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ(ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ..ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ....ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ... ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΜΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ.???..)

100 ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ??????????????

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!  

 

Τροποποιήθηκε από SWIMMEN
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2016: προκήρυξη εξετάσεων: 11 Νοέμβρη - έναρξη εξετάσεων:  12 Δεκέμβρη

2017: προκήρυξη εξετάσεων: 15 Νοέμβρη - έναρξη εξετάσεων:  14 Δεκέμβρη

2018: 5 Δεκέμβρη και ακόμα τίποτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επικοινωνία πριν από λίγο με περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας.

Απάντηση άμεση και ευγενική, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

Δεν έχουν κανένα δεδομένο για πιθανές ημερομηνίες εξετάσεων, ούτε έστω ως πρόβλεψη κατά προσέγγιση.

Περιμένουν ενημέρωση για την οριστικοποίηση της σύστασης των επιτροπών ώστε να καθοριστεί και το πρόγραμμα.

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

25 λεπτά πριν, frequency said:

Επικοινωνία πριν από λίγο με περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας.

Απάντηση άμεση και ευγενική, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

Δεν έχουν κανένα δεδομένο για πιθανές ημερομηνίες εξετάσεων, ούτε έστω ως πρόβλεψη κατά προσέγγιση.

Περιμένουν ενημέρωση για την οριστικοποίηση της σύστασης των επιτροπών ώστε να καθοριστεί και το πρόγραμμα.

 

Θα είναι καμια δυο ειδικότητες στις οποίες θα αλλάξει κανένα μέλος της επιτροπής (και λογικό από μια μεριά αφού εχουν παρει ήδη 2 παρατάσεις) και γιαυτό όλη αυτή η καθυστέρηση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1 hour ago, frequency said:

Επικοινωνία πριν από λίγο με περιφέρεια κεντρικής Μακεδονίας.

Απάντηση άμεση και ευγενική, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

Δεν έχουν κανένα δεδομένο για πιθανές ημερομηνίες εξετάσεων, ούτε έστω ως πρόβλεψη κατά προσέγγιση.

Περιμένουν ενημέρωση για την οριστικοποίηση της σύστασης των επιτροπών ώστε να καθοριστεί και το πρόγραμμα.

 

Νέα επικοινωνία και με περιφέρεια Βόρειου Τομέα Αττικής, επίσης άμεση και ευγενική απάντηση, επίσης χωρίς αποτέλεσμα.

Δεν γνωρίζουν τίποτα νεότερο, δεν έχουν καμιά ενημέρωση από τα κεντρικά.

Σε ερώτηση περί πιθανής αναβολής των εξετάσεων η απάντηση ήταν ότι δεν πιστεύουν ότι θα γίνει κάτι τέτοιο εφόσον ανακοινώθηκαν προθεσμίες υποβολής αιτήσεων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι κυρίες στην περιφέρεια είναι πολύ εξυπηρετικές. Μου είπανε σήμερα ότι δεν παίζει να δώσουμε πριν τις 17 γιατί υπάρχει περιθώριο 10 ημερών από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής. Διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις, γιατί το υπουργείο λειτουργεί με απίστευτη προχειρότητα.

Μου είπε ότι έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στις επιτροπές της Αθήνας και της Θεσσαλονίκης και εκεί κολλάει το πράμα.

Επίσης μου είπε ότι ελπίζει μέχρι αύριο το μεσημέρι θα βγάλουν ανακοίνωση. Μπορεί όμως να μου το είπε γιατί με είδε αγχωμένο.

Τροποποιήθηκε από costasnm
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι τοσο αμπαλοι που στην αποφαση για την Αθηνα βαλανε λαθος ημερομηνια στο εγγραφο. 6/11/18 αντι για 6/12/18

ενδιαφερον οτι οι επιτροπες ισχυουν μεχρι 31/12/2019. μηπως το νεο συστημα εξετασης (πανελληνιες εξετασεις) μετατιθεται για μετα τις εκλογες?

παντως υπηρξαν αλλαγες στα ονοματα εξεταστων (σιγουρα στην ΠΑιδιατρικη)

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

9 λεπτά πριν, iceman said:

ειναι τοσο αμπαλοι που στην αποφαση για την Αθηνα βαλανε λαθος ημερομηνια στο εγγραφο. 6/11/18 αντι για 6/12/18

ενδιαφερον οτι οι επιτροπες ισχυουν μεχρι 31/12/2019. μηπως το νεο συστημα εξετασης (πανελληνιες εξετασεις) μετατιθεται για μετα τις εκλογες?

παντως υπηρξαν αλλαγες στα ονοματα εξεταστων (σιγουρα στην ΠΑιδιατρικη)

 

το διορθωσανε...μολις...

αντε να δουμε και τις ημερομηνιες..η θα κανουν κανενα μηνα να τις βγαλουν?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το έβγαλαν ως εξαιρετικά επείγον οπότε ξέρουν ότι βιάζονται και δεν έχουν χρόνο...

Λογικά αυτές οι επιτροπές θα είναι υπεύθυνες και για την μετάβαση σε νέο σύστημα.

Τροποποιήθηκε από isos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν βλεπω να βιαζονται παντως..13 κ 30 εχει παει...

 

περασε η Παρασκευη... εμαθε κανεις κατι νεοτερο? Δευτερα παλι?

Τροποποιήθηκε από fosk
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι εξετάσεις βιοπαθολογίας στην Αθήνα θα γίνουν μου είπαν από τη γραμματεία, αλλά δεν ξέρουν ούτε το πότε ούτε το πού... σήμερα μίλησαν και αυτοί με το υπουργείο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.