Jump to content

τα παρατσούκλια μας!


tik-tak

Recommended Posts

"Άγγελέ μου..."

(οκ εδώ υπάρχει μια μικρή επιστημονική διαφωνία... διότι οι άγγελοι έχουν φτερά, ενώ εγώ περιμένω το έρμο το διακτινιστήρι να εφευρεθεί γμτ!!!!) :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Last Reply

Μμμμμμ

Γκρουν ο καταστροφέας

Ρε μπούλη, (το ρε παρατεταμένο )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουχαχαχαχα μόλις θυμήθηκα ότι ο δάσκαλός μου με φώναζε λαγουδάκι, επειδή εφάπτονται πλήρως η άνω και η κάτω γνάθος μου, κι ετσι όταν τραγουδούσα φαίνονταν τα δόντια μου (κάτι που τεχνικά είναι λάθος γιατί μειώνεται χώρος που κανονικά χρησιμοποιείται ως αντηχείο) :rolleyes:

2-3 χρόνια μου πήρε να καταφέρω να το σταματήσω!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Σκιουρακι (ενας πρωην με φωναζε ετσι ...λογω των ηχητικων εφε :P που εκανα , χρησιμοποιωντας τα δοντια και τα χειλη) emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γοργονα, με την κακη την εννοια δυστυχως!!! Γιατι ως γνωστον, η γοργονα ειναι το πιο αχρηστο ον. Ουτε να το γ...σεις μπορεις, ουτε και να το τηγανισεις!!!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Μωρή χοντρή φαρδουλή απλωτή τροφαντή ζουληχτή :blink: που όλο κοιμάσαι και απλώνεις :blink: :blink:

emarup Τι ρομαντικό!!!

ΥΓ: Α ναι, και πλατς :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρή χοντρή φαρδουλή απλωτή τροφαντή ζουληχτή :blink: που όλο κοιμάσαι και απλώνεις :blink: :blink:

emarup Τι ρομαντικό!!!

ΥΓ: Α ναι, και πλατς :blink:

Το σκαθάρι ξέχασες, ζουζ μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup A ναι emoops Επίσης έχω αναφέρει παλαιόθεν και το κατσαριδάκι ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν ημασταν μικρα,μια ξαδερφουλα μου με φωναζε "ξεφουφινι" :o:lol: !!Τελικα μετα απο πολυ ξυλο που της εριξα,σταματησε να με λεει ετσι και οταν τη νευριαζω emdevil με φωναζει "γυφτο" :D !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αχα!!Εγω αμα κοιμηθω το μεσημερι δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ :rolleyes: !!Το πρωι δεν μπορω να ξυπνησω οτι ωρα και να'χω κοιμηθει το βραδυ :D !!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.