Jump to content

τα παρατσούκλια μας!


tik-tak

Recommended Posts

emarup Μπράβο ρε Λεφκ, με έκανες να χαμογελάσω μετά από 2 πολύ δύσκολες μέρες.. emthanx Παραμένεις πάντα σε φόρμα!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Last Reply
Ένα παράξενο πράγμα ,όλοι οι άντρες με τους οποίους είχα σχέση με έλεγαν tweety!! Και ο νυν το ίδιο..τι να πω..

Μήπως απλά επειδή είσαι κοντή, κίτρινη και φαφούτα; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως απλά επειδή είσαι κοντή, κίτρινη και φαφούτα; :P

Και φτερωτή,μην το ξεχνάμε αυτο...Εσύ κύριος τι παρατσούκλι έχεις ή είχες; Ρίχτο να δούμε... -_-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και φτερωτή,μην το ξεχνάμε αυτο...Εσύ κύριος τι παρατσούκλι έχεις ή είχες; Ρίχτο να δούμε... -_-

Hmmm nothing too interesting, I'm afraid.

1)Πέρο- από το πανδύσκολο επώνυμό μου έμειναν τα πρώτα τέσσερα γράμματα. Το ξεκίνησε ο Γυμνασιάρχης μου (που κάναμε μαζί τσιγάρο στο διάλειμμα- κορυφαίες εποχές), το συνέχισαν στη Σχολή και το κορυφαίο ήταν όταν ήρθα Αγγλία και ο consultant μου με πληροφόρησε ότι θα με φωνάζει έτσι γιατί έχει πλάκα:S

2)Πρόεδρος- είχε μείνει για ένα διάστημα σε μέλη του forum που είχαμε φτιάξει εκείνη την κορυφαία "Κυβέρνηση"

3)Άκης- κάτι μεταξύ nick και κανονικού ονόματος, μια και δε με βάφτισαν ποτέ τίποτα που να κολλάει με το "Άκης" αλλά το σκαρφίστηκε η μάνα μου και έμεινε στους πιο κοντινούς μου- και ναι, it sucks :)

Αυτά νομίζω :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(που κάναμε μαζί τσιγάρο στο διάλειμμα- κορυφαίες εποχές)

Κι εσύ καπνίζεις,Πρόεδρε;τςτςτς!!

Άσχετο:τι ειδικότητα κάνεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπνιζα, το κοψα, τώρα κάνω για πλάκα. Κόβομαι; :D

Σε research attachment είμαι προς το παρόν, η Ενδοκρινολογία μπορεί να περιμένει για λίγο:)

Μια που ξεφύγαμε, το πήρες το ρημάδι να αλλάξεις το nick σε MetaToTimimeno?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πλάκα κάνεις; Εγώ είμαι φουγάρο!!

Όπου να'ναι το παίρνω το *τουτ* !! και ελπίζω να κόψω και το τσιγάρο μετά...

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το "Σωβρακακιας" ξεχασε να σου πει ContaStoPtyxio

Χμ, αυτό δεν το έχω ακούσει ποτέ. Αλλά ξέχασα το "Σωβρακέιν" του Κώστα-ΕμΝτι, όντως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κοιτάξτε τα πρώτα ποστς του τοπικ και δείτε ότι ΔΕΝ το ξέχασε ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρο, Περό, Άκης (για λόγους που μόνο η μάνα μου γνωρίζει αλλά όχι ο παπάς), Πρόεδρος, Σοβεράκης, Σωβρακέιν, Σωβρακάκης και άλλα τέτοια ωραία: that's me!

Χιχιχιχιχιχι!!! :lol:

Ευχαριστώ παιδιά......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Για να αλλάξω θέμα...εσύ δε μου είχες πει ότι σε φωνάζαν και " ο μαλλιάς " ; ; ;

Υ.Γ. ....ή κάμνω λάθος ; embaaa

Υ.Γ2. Επίσης δε θυμάμαι αν έχεις πει στα παιδιά πώς σε φώναζε εκείνος στο στρατό που δεν έλεγε το "γο" ! Ουαχαχαχαα! emhehe:lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ2. Επίσης δε θυμάμαι αν έχεις πει στα παιδιά πώς σε φώναζε εκείνος στο στρατό που δεν έλεγε το "γο" ! Ουαχαχαχαα!  emhehe  :lol:  :D

Ξανά χιχιχιχιχιχι!!! :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Καρμπονάκι (λόγω επιθέτου)...

..προσφάτως σκουληκάκι... :rolleyes:

....αγρίμι κατά καιρούς... αλλά τώρα με ηρέμησαν emblush

Ααααααα και Μπουμπού ένας συνάδελφος που τώρα έχουμε να μιλήσουμε 10 μέρες και βάλε -_-

Edit: μόλις με αποκαλέσανε αντράκι και θηρίο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο γυμνάσιο ο καθηγητής των μαθηματικών μας έλεγε απατεωνικά συγκροτήματα και εμείς τον λέγαμε Καλλιγούλα (γυάλιζε το μάτι του πάντος)

και μια μέρα περπατάγαμε με τον αδερφό μου στο προαύλιο και μας λέεϊ: πού πάτε παιδιά της Σαμαρίνας? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπως καθυστερημένα και γώ στην παρέα σας... Παρατσούκλια........... LoL.. Πολοί με φονάζουν Αλ λόγω επιθέτου.. Άλλοι με φωνάζουνε ζωγράφο λόγω ονόματος.. Στο γυμνάσιο και στο λύκειο πάντος οι φίλοι με φονάζαν Χάσκι. Ξέρετε την ράτσα των σκυλιών λόγω δυχρομίας της ίριδας.. Αυτα πάντως το χάσκι δε μ αρέσει. Αν θέλετε πάντως είστε ελεύθεροι να μου βγάλετε οτι παρατσούκλ θέλετε αρκει να μην είναι υποτιμητικό. emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΛΒΑΝΟΚΟΚΟΤΑΣ επειδη ειχα αφησει φαβοριτες και επειδη με λενε Ηλια και την εποχη εκεινη ο πρωθυπουργος της Αλβανιας ηταν ο Ραμιζ Αλια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Πέπη η Καλντεριμιτζού η υπερ-λούγκρα/μαέστρος μου (που ελπίζω να πεθάνει σύντομα και να γίνει πρώην μαέστρος μου) emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.