Jump to content

Μανιφέστο κατά του γάμου...


Leviathan

Recommended Posts

emarup

χαχαχα τα έπαιξε κ η κοπέλα κ οι οπαδοί κ οι ποδοσφαιριστές!!!!

Μα το χαζό έπρεπε να κάνει μια προθέρμανση πρώτα..όχι βουρ στον πατσά!!!

Κ εγώ έτσι θα αντιδρούσα!!!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply

Όσοι άνδρες επιθυμούν να παντρευτούν, ας έχουν στο νου τους οτι όλες οι γυναίκες άνω των 45 ετών, θα αρχίσουν να έχουν πιο συχνή σχέση με τον Ψυχολόγο τους ή τον Ψυχίατρό τους παρά με εσάς.

Φιλική συμβουλή προς ναυτιλομένους...

Απόσταγμα πολλών ετών κλινικής εμπειρίας!

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω αν το μάθατε, αλλά ο γάμος δεν είναι υποχρεωτικός. Ναι! Χρόνια τώρα.

Εξάλλου, μετά δέκα χρόνια 'Sex and the city', δημοφιλέστερη ηρωίδα της σειράς αναδείχθηκε η Samantha Jones ;)

Μην καταπιέζεστε άδικα. Ο γάμος είναι για λίγους -τους οικονομικά εύρωστους, τους συναισθηματικά σταθερούς και το συνδυασμό αυτών. Οι υπόλοιποι παίρνουν δάνειο για τη γαμήλια δεξίωση με τα άνοστα φαγητά και τους καρσιλαμάδες, δεύτερο δάνειο για την πρώτη κατοικία, τρίτο δάνειο για το παιδί και τέταρτο δάνειο για το διαζύγιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Κρητικός Ύμνος στην Πεθερά !!!

Τσι πεθεράς μου εδάγκωσε τον πόδα ένα λιακόνι

και το λιακόνι εψόφησε κι εκείνη ζεί ακόμη!

Την πεθερά μου έβαλα ψηλά στον Ψηλορείτη

να τηνε βλέπουν οι οχτροί να μην πατούν στην Κρήτη.

Άμε να πεις τση μάνας σου, να κόψει τα κουμάντα,

να πάει να δίνει διαταγές, στο-ε-δικό τζη άντρα.

Θε μου μεγαλοδύναμε, πάρε τη πεθερά μου,

κι εγώ θα γράψω στσ΄εκκλησιές, ότί ΄χω στ΄όνομά μου.

Την πεθερα μου οψες αργά, στον ύπνο μου την είδα

και θαρουνα πως παλευα με την λερναία ύδρα.

Όταν κοντά στο σπίτι μου η πεθερά ζυγώνει,

με πιάνει σοκ αλλεργικό και παίρνω κορτιζόνη.

Κακό είναι συναπάντημα, να δεις παπά μπροστά σου,

μα πιό κακό είναι το πρωί, να δεις την πεθερά σου.

Εγώ είδα και τον χάροντα μα εμένα δεν με νοιάζει

το μόνο που κατάλαβα, της πεθεράς μου μοιάζει!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι άνδρες επιθυμούν να παντρευτούν, ας έχουν στο νου τους οτι όλες οι γυναίκες άνω των 45 ετών, θα αρχίσουν να έχουν πιο συχνή σχέση με τον Ψυχολόγο τους ή τον Ψυχίατρό τους παρά με εσάς.

Φιλική συμβουλή προς ναυτιλομένους...

Απόσταγμα πολλών ετών κλινικής εμπειρίας!

emconfused

Εγώ τον έβαλα κουμπάρο (τον ψυχίατρο). emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σάββατο, 12 Μαρτίου 2011, ΠΗΓΗ : 24wro.blogspot.com

Ξαναγίνονται παρθένες για να... παντρευτούν!!!

Εκατοντάδες γυναίκες από αραβικές χώρες συνωστίζονται σε κλινική στο Παρίσι προκειμένου να …

προχωρήσουν σε μια επέμβαση που όχι μόνο θα αλλάξει, αλλά ίσως και θα σώσει τη ζωή τους. Η επέμβαση για την αποκατάσταση του...

παρθενικού υμένα είναι μια διαδικασία που δεν έχει πολλούς κινδύνους και το κόστος της είναι στα 2000 ευρώ.

Στις αραβικές χώρες η πίεση που δέχονται οι γυναίκες για να διατηρήσουν την αγνότητά τους είναι τόσο μεγάλη, που δεν είναι λίγα τα... περιστατικά αυτοκτονιών.

Ο διευθυντής της κλινικής που βρίσκεται στο Παρίσι είναι από τους λίγους γιατρούς αραβικής καταγωγής που κάνει τέτοιου είδους επεμβάσεις και αποκαλύπτει

ότι η μέση ηλικία των γυναικών που επιθυμούν να προχωρήσουν σε μια τέτοια επέμβαση είναι τα 25 χρόνια, ενώ ανήκουν σε όλα τα κοινωνικά στρώματα.

Πολλές από τις γυναίκες που τον επισκέπτονται χρειάζεται να κάνουν την επέμβαση προκειμένου να μπορέσουν να παντρευτούν. Εκτός από την επέμβαση

υπάρχουν και μη χειρουργικά υποκατάστατα για την αποκατάσταση του παρθενικού υμένα. Σε μια συγκεκριμένη ιστοσελίδα, μια γυναίκα μπορεί να βρει τεχνητό

παρθενικό υμένα για μόλις 23 ευρώ !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε μια συγκεκριμένη ιστοσελίδα, μια γυναίκα μπορεί να βρει τεχνητό παρθενικό υμένα για μόλις 23 ευρώ !

Εξου και το γνωμικο του θυμοσοφου λαου:

"Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα!"

Αρε κοροιδα αραβες...Ελατε να ψωνισετε απο Ελλαδα ,αγνο πραμα!... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες γουστάρουν τα ρεμάλια.

Μπορεί να μην τα παντρεύονται, αλλά ο έρωτας της ζωής τους, είναι ο άντρας που τους φέρθηκε με τον χειρότερο τρόπο. Αυτός που τους έβαλε πιάτο δορυφορικής στο κεφάλι από το κέρατο, τις έφτυσε δέκα φορές, μπορεί και είκοσι, που δεν τους έκανε ένα χατίρι, δεν τους πήρε ούτε μια τσίχλα, δεν τις κέρασε ένα ποτό, δεν πήγε μαζί τους διακοπές.

Και τις πηδούσε, ή μάλλον τις ξέσκιζε σαν πουτάνες, αδιαφορώντας για τη δική τους ικανοποίηση.

Αυτόν τον άντρα η γυναίκα με το που τον έβλεπε έλειωνε σαν γομολάστιχα και λειώνει ακόμα όταν τον θυμάται.

Σχεδόν όλες έχουμε ένα τέτοιο ρεμάλι στο κεφάλι, την καρδιά και το αιδοίο μας, ως ανάμνηση.

Πάντα ρωτάμε για νέα του και συχνά σκεφτόμαστε ότι με το πρώτο του κάλεσμα τα τινάζουμε όλα στον αέρα και πάμε μαζί του.

Πόσο κάθαρμα ήταν ο Homo Erectus αλλά και ο Homo Sapiens απέναντι στις γυναίκες, για να κουβαλάμε τέτοιο απωθημένο;

Και πόσο Hamo είναι οι αρσενικοί απόγονοι τους να νομίζουν πως αντίθετα από τα ρεμάλια, αν κάνουν το χατίρι της γκόμενας, την έχουν κερδίσει;

Οι γυναίκες παρ' όλη την πατημενοκουρελίαση που παθαίνουμε με τα ρεμάλια, έχουμε την τάση να βάζουμε τα δυο πόδια σε μια κάλτσα, στο γκόμενο που θα μας λέει «ναι».

Έτσι και κόψουμε στο πρώτο ραντεβού ότι ο τύπος δεν είναι ρεμάλι, θα του πιούμε το αίμα σαν φραπόγαλο.

«Πού λες να πάμε;» ρωτάει η γκόμενα.

«Όπου θέλεις εσύ» απαντάει ο γκόμενος και από εκείνη τη στιγμή προσλαμβάνεται κωπηλάτης σε Ρωμαϊκή γαλέρα.

Από εκείνη τη στιγμή, αυτή θα αποφασίζει ποιοι θα είναι οι φίλοι του, πού θα πηγαίνει, σε ποια συχνότητα, πώς θα ξοδεύει τα λεφτά του, τι ρούχα θα φοράει, πόσο θα πίνει, πόσο θα τρώει, ποια δόντια του θέλουν σφράγισμα.

Έτσι και τον παντρευτεί, δέκα φορές θα της ζητάει πήδημα και μία θα του κάθεται, θα έχει συνεχώς τα νεύρα της, θα τον λέει άχρηστο, θα του απαγορεύει να κλάνει, θα σιχαίνεται τη μάνα του και όλο του το σόι, θα απαιτεί διακοπές και εξόδους μόνο στα μέρη που γουστάρει εκείνη, θα αποκαλεί πουτάνες όλες τις πρώην του, θα του απαγορεύει να μιλάει σε γυναίκα κι ας είναι η παπαδιά, θα τον βάζει να πλένεται δυο φορές την ημέρα, μέχρι και αποτρίχωση να κάνει!

Τις υπόλοιπες ώρες, θα σκέφτεται το ρεμάλι της και πόσο ωραία θα ήταν να καθόταν πάνω στο αγενές, τεράστιο όργανο του. Γιατί ο δικός της μπορεί να μην είναι ρεμάλι, αλλά είναι μαλάκας.

Και επιπλέον μικροτσούτσουνος, αφού το πουλί του μαλάκα συρρικνώνεται από την καταπίεση, ενώ του ρεμαλιού καταλαμβάνει με θράσος όλο και περισσότερο χώρο στο σύμπαν.

Η γυναίκα δεν γουστάρει τον άντρα που κάνει ό,τι λέει αυτή. Όσο πιο πολλά του ζητάει, τόσο πιο πολλά είναι τα τεστ ανδρισμού που του βάζει. Όσο περισσότερο αυτός υπακούει, τόσο περισσότερο πέφτει στα μάτια της.

Πες ένα «όχι» ρε ανθρωπάκι, θα σου ξεριζώσει τα αρχίδια στο τέλος και θα τα πετάξει μαζί με τα κωλόχαρτα!

Τι τη θες τη γυναίκα αν δεν ξέρεις τι θέλει η ίδια;

Εμείς οι γυναίκες μάλλον δεν ξεχνάμε ότι αληθινός άντρας είναι αυτός που πριν χιλιάδες χρόνια μας έσερνε από τα μαλλιά στη σπηλιά του, μας γαμούσε σαν κτήνος και σε αντάλλαγμα μας εξασφάλιζε μονάχα ένα κομμάτι κρέας από το κυνήγι.

Σήμερα έχει βρωμίσει ο τόπος από καλά παιδιά.

Η γυναίκα αρχηγός και ο άντρας υπαρχηγός.

Μούτσος μάλλον, μούτσος και λάντζα, που δουλεύει για να γαμάνε κάποια ρεμάλια.

Γιατί η γυναίκα, ανάμεσα στο μούτσο και το ρεμάλι, θα προτιμήσει το ρεμάλι.

Εκτός κι αν υπάρξει μέση λύση, κάτι ανάμεσα στα δύο είδη, κάτι που σπανίζει: ο άντρας που θα λέει «όχι» όταν παραβιάζονται η προσωπική ελευθερία και τα γούστα του, ενώ συγχρόνως θα της εξασφαλίζει και το κρέας από το κυνήγι, δηλαδή την ασφάλεια, την τρυφερότητα και το καλό πήδημα.

Ένας άντρας που δε θα είναι ρεμάλι, αλλά ούτε και μαλάκας.

Ο μόνος άντρας που μπορεί να την κάνει να ξεχάσει τη σπηλιά και το ωμό κρέας.

ΥΓ.

Παρακαλούνται τα ρεμάλια μην πάρουν αέρα, αυτό που τους περιμένει είναι ένας μοναχικός θάνατος και δέκα γκόμενες να κατουράνε στον τάφο τους.

Τα καλά παιδιά ας παραμείνουν ως έχουν, γιατί μπορεί να λέω και μαλακίες.

http://fimotro.blogspot.com/2011/03/hamo-sapiens.html#

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες γουστάρουν τα ρεμάλια.

....

ΥΓ.

Παρακαλούνται τα ρεμάλια μην πάρουν αέρα, αυτό που τους περιμένει είναι ένας μοναχικός θάνατος και δέκα γκόμενες να κατουράνε στον τάφο τους.

Τα καλά παιδιά ας παραμείνουν ως έχουν, γιατί μπορεί να λέω και μαλακίες.

http://fimotro.blogspot.com/2011/03/hamo-sapiens.html#

και η επιστημονες νευρολογοι τι κανουν επ αυτου;κανουν καμια διατριβη πανω στη χαρτογραφηση του γυνακειου εγκεφαλου η αναμασουν τις ιδιες αηδιες;...αν δεν δω την νευροβιολογικη βαση ολων των ανωτερω θα υιοθετησω εν ψυχρω την γνωμη που διατυπωσε περι ιατρικης μια γνωστη μου νομικος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εντάξει αυτά που λέτε δεν ισχύουν.Οι ιδρωμένες μασχάλες κ η αντρίλα που ξεχειλίζει δεν τραβάει τόσο τις γυναίκες.Προτιμούν κάποιον πιο περιποιημένο που απλά δεν θα έχει αδυναμία στη μάνα του(απίθανο δλδ)κ εκτελεί σωστά τα καθήκοντά του emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εντάξει αυτά που λέτε δεν ισχύουν.Οι ιδρωμένες μασχάλες κ η αντρίλα που ξεχειλίζει δεν τραβάει τόσο τις γυναίκες.Προτιμούν κάποιον πιο περιποιημένο που απλά δεν θα έχει αδυναμία στη μάνα του(απίθανο δλδ)κ εκτελεί σωστά τα καθήκοντά του emoops

Μα και βέβαια ισχύουν όταν τους δίνουμε το δικαίωμα :angry: .

Τι να γίνει όμως που ο άλλος χτυπάει μυαλό και καρδιά ταυτόχρονα και με την πρώτη (αυτό το κλικ που λεν)... Πράγμα τόσο σπάνιο (για εμένα τουλάχιστον), που όταν βρεθεί εκείνος που θα σε κάνει να το νιώσεις στο πετσί σου όχι μόνο καταφέρνει να σε κάνει αρνάκι, χαλί γίνεσαι να σε πατήσει, αλλά και σκουπίδι σε κάνει και του λες και ευχαριστώ.

Αλλά ας μη συγχιστούμε τόσο όμορφη μέρα που'ναι σήμερα.

Αναφορικά με το άρθρο, όλες έχουμε έναν μαλακομαγνήτη μέσα μας πρέπει να το παραδεχτούμε. Σ'άλλες έχει μεγαλύτερη και σε άλλες μικρότερη ισχύ. Αυτή την ισχύ ακόμα να μάθω τι την καθορίζει emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω μπλέξει ποτέ με ρεμάλι και δεν τα αναζήτησα.

Γλυκιά μου, εσύ δε μετράς!

Είσαι εξαίρεση.

Δεν έχεις τα γνωστά θηλυκά κυκλώματα στο μυαλό και στην ψυχή σου.

Αφού δηλώνεις λεσβία σε μόνιμη σχέση με μια αρχιτέκτονα από την Ολλανδία...

Που να μπλέξεις με κτηνώδες αρσενικό ρεμάλι εσύ;

Ε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκτώ στις δέκα γυναίκες έχουν φλερτάρει για να πάρουν έκπτωση σε ένα κατάστημα.

Αυτό δείχνει μία μελέτη που έγινε σε 3000 γυναίκες που πάνε για ψώνια συχνά.

Για να πετύχουν μία καλύτερη έκπτωση συχνά παίζουν με τα μαλλιά τους, χαμογελάνε ή παίζουν με τα μάτια τους (φυσικά τα κάνουν σε άντρες).

Μάλιστα οι μισές είπαν ότι κατάφεραν να πάρουν κάποια πράγματα εντελώς δωρεάν μόνο και μόνο επειδή φλέρταραν!

Τέλος, η έρευνα έδειξε ότι μία γυναίκα μπορεί να γλυτώσει περίπου 200€ το μήνα φλερτάροντας για καλύτερη έκπτωση!

http://www.exypna.gr/2011/03/80.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκτώ στις δέκα γυναίκες έχουν φλερτάρει για να πάρουν έκπτωση σε ένα κατάστημα.

Αυτό δείχνει μία μελέτη που έγινε σε 3000 γυναίκες που πάνε για ψώνια συχνά.

Για να πετύχουν μία καλύτερη έκπτωση συχνά παίζουν με τα μαλλιά τους, χαμογελάνε ή παίζουν με τα μάτια τους (φυσικά τα κάνουν σε άντρες).

Μάλιστα οι μισές είπαν ότι κατάφεραν να πάρουν κάποια πράγματα εντελώς δωρεάν μόνο και μόνο επειδή φλέρταραν!

Τέλος, η έρευνα έδειξε ότι μία γυναίκα μπορεί να γλυτώσει περίπου 200€ το μήνα φλερτάροντας για καλύτερη έκπτωση!

http://www.exypna.gr/2011/03/80.html

εδω η επιστημη το εχει ψαξει το θεμα και εχει αποφανθει σχετικα...(για συντομο χρονικο διαστημα μια ομορφη γυνη αποβλακωνει τον ανδρικο εγκεφαλο) μηπως να ριξουμε μερικα γκομενακια διπλα στους τροικανους μπας και μας κανουν καμια εκπτωση στο χρεος μας;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιστήμονες στο Πανεπιστήμιο του Μάαστριχτ στην Ολλανδία θεωρούν ότι οι άνθρωποι θα κάνουμε έρωτα με ρομπότ μέχρι το 2012 ενώ μέχρι το 2050 θα έχει νομιμοποιηθεί και ο γάμος με τα ρομπότ.

Ο Dr. David Levy ισχυρίζεται ότι πολύ σύντομα γυναικεία περιοδικά θα «βάλλουν την ιδέα» ότι το σεξ με ένα ρομπότ είναι πολύ καλό και τότε η φράση «με ρομπότ» θα κυριαρχήσει στο life style των ανθρώπων.

Ο καθηγητής επίσης προβλέπει ότι οι κάτοικοι της πολιτείας της Μασαχουσέτης θα είναι οι πρώτοι που θα δοκιμάσουν το σεξ με τα ρομπότ καθώς πρόκειται για μία από τις πιο φιλελεύθερες πολιτείες στις ΗΠΑ καθώς η συγκεκριμένη πολιτεία πρωταγωνίστησε και στον αγώνα για τους γάμους μεταξύ ομοφυλοφίλων ενώ εκεί κυκλοφορούν και πολλοί hi-tech τύποι λόγω της έδρας του MIT.

Οι προβλέψεις ενισχύονται όσο τα ρομπότ αποκτούν όλο και πιο ανθρωπόμορφη όψη ενώ η ανάπτυξη της τεχνητής νοημοσύνης βοηθά επίσης προς την ίδια κατεύθυνση καθώς δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι το σεξ είναι, πάνω απ' όλα, «εγκεφαλικό».

http://rc-cafe.blogspot.com/2010/03/2012.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιστήμονες στο Πανεπιστήμιο του Μάαστριχτ στην Ολλανδία θεωρούν ότι οι άνθρωποι θα κάνουμε έρωτα με ρομπότ μέχρι το 2012 ενώ μέχρι το 2050 θα έχει νομιμοποιηθεί και ο γάμος με τα ρομπότ.

Αν δε θέλεις να περιμένεις μέχρι το 2012, μπορώ φέτος να σ' εξυπηρετήσω εγώ. 14 Αυγούστου και 27 Οκτωβρίου έχω κενά τα απογεύματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δε θέλεις να περιμένεις μέχρι το 2012, μπορώ φέτος να σ' εξυπηρετήσω εγώ. 14 Αυγούστου και 27 Οκτωβρίου έχω κενά τα απογεύματα.

Παραμονή δεκαπενταύγουστου??? Ιιιιιιι! Φτου φτου φτου! Σα δε ντρέπεσαι! Αμαρτωλέ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραμονή δεκαπενταύγουστου??? Ιιιιιιι! Φτου φτου φτου! Σα δε ντρέπεσαι! Αμαρτωλέ!

Θα αμαρτήσω, αλλά θα το ευχαριστηθώ!

Εξομολογούμαι την επομένη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η επιστήμη μίλησε: το σεξ με την ίδια γυναίκα είναι βαρετό.

Σύμφωνα με μια νέα αυστραλιανή μελέτη, που δημοσιεύτηκε στην εφημερίδα New York Times, αν είσαι παντρεμένος ή έχεις μια σοβαρή σχέση, οι πιθανότητες να είσαι κάπως δυσαρεστημένος με τη σεξουαλική σου ζωή είναι αυξημένες.

Εντάξει, δε συμβαίνει σε όλους. Οι μακροχρόνιες σχέσεις έχουν και τα καλά τους και δεν αποκλείεται σε αυτά τα καλά να συμπεριλαμβάνεται και το καλό σεξ! (Ή τουλάχιστον έτσι λένε.) Αλλά είναι γεγονός ότι το 54 % των ανδρών και το 42 % των γυναικών δήλωσαν δυσαρεστημένοι σχετικά με τη συχνότητα του σεξ με τον μακροπρόθεσμο σύντροφό τους. Οι άνδρες θεωρούν ότι το σεξ δεν είναι αρκετό (μάλλον προβλέψιμο), ενώ δύο στις τρεις γυναίκες πιστεύουν το ίδιο και μία στις τρεις υποστηρίζουν ότι αντίθετα κάνουν πάρα πολύ σεξ.

Το 73 % των ερωτηθέντων ήταν παντρεμένοι και το 60 % είχε σχέση με τον ίδιο σύντροφο για τουλάχιστον 10 χρόνια. Δεν αποτελεί έκπληξη το γεγονός ότι οι δυσαρεστημένοι με τη συχνότητα του σεξ στη σχέση τους ήταν επίσης δυστυχισμένοι συνολικά με τη σχέση τους.

http://obelix7.blogspot.com/2011/04/blog-post_5633.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή.

Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από... έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια.

Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση.

Το… αίμα τους πίσω, δείχνουν να παίρνουν οι πιο ώριμες και οι πιο "ζουμερές" γυναίκες, καθώς αποδεικνύονται πιο αποδοτικές στον ερωτικό τομέα, παρόλο, που δεν πληρούν τα κριτήρια της γυναίκας-μοντέλου.

Σύμφωνα με τους επιστήμονες, αυτό οφείλεται, όσον αφορά τις πιο ώριμες γυναίκες, στο ότι μετά την εμμηνόπαυση μειώνονται τα οιστρογόνα και αυξάνονται τα ανδρογόνα, ενώ ορμονική διάσταση των γυναικών με καμπύλες, είναι περισσότερο έτοιμη για καλύτερους οργασμούς. Απόδειξη, τα ανατολικά ερωτικά πρότυπα, που δείχνουν πάντα γυναίκες πληθωρικές και όχι… ανορεξικές.

Στο μεταξύ η έρευνα, καταρρίπτει το μύθο, που θέλει τους άνδρες "να ερωτεύονται με τα μάτια και οι γυναίκες με τα αυτιά", γιατί οι γυναίκες σε έναν άνδρα κοιτάνε, όλα τα άλλα εκτός από τα… πνευματικά χαρίσματα. Τα κριτήρια για την επιλογή των αρσενικών συντρόφων, λοιπόν, στηρίζονται στην εμφάνιση και συγκεκριμένα εξετάζονται εξονυχιστικά… οι γλουτοί, η πλάτη, τα πόδια το στέρνο και τα γεννητικά όργανα.

http://obelix7.blogspot.com/2011/03/sex.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Χριστόφορος Κολόμβος μπόρεσε να ανακαλύψει την Αμερική επειδή ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ!!!!!!

Αν ο Χριστόφορος Κολόμβος είχε γυναίκα, θα είχε ακούσει τα παρακάτω :

- Και γιατί πρέπει να πας εσύ;

- Τι; Δεν μπορούν να στείλουν κάποιον άλλον; Τι είσαι εσύ; Ο μοναδικός; Χωρίς εσένα δεν γίνεται; Δεν βλέπεις ότι σε εκμεταλλεύονται;

- Εσύ δεν γνωρίζεις καλά ούτε την οικογένειά μου και πας να ανακαλύψεις το Νέο Κόσμο; Τι κρύβεις;

- Ποια στρογγυλή Γη, μωρέ;

- Τι; Θα πάνε μόνο άντρες; Σώπα!

- Γιατί δεν μπορώ να έρθω κι εγώ; Αφού εσύ είσαι το αφεντικό. Εμένα ποτέ δεν με πας ταξίδια.

- Αν βγεις από την πόρτα εγώ την ίδια στιγμή επιστρέφω στη μαμά μου.

- Τι λες; Και η βασίλισσα θα πουλήσει τα κοσμήματά της για να ταξιδέψεις εσύ; Τι νομίζεις ότι είμαι, βλαμμένη; Τι τρέχει με σένα και αυτήν τη γριά;

- Δεν μπορείς να πας! Τελεία και παύλα!

- Μην ντύνεσαι, διότι εσύ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από... έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια.

Ουδολως τις λυπομαστε ομως διοτι παρα την οποια..χειροπρακτικη ουτε τσοντες αναζητουν απεγνωσμενα ουτε σε..οικους ανχοης για γυναικες τρεχουν..αλοιμονο στον αντρα!και αν προκειται για αυτοικανοποιηση τους αρκει μια προσομοιωση πεους ενω ο αντρας ειναι αναγκασμενος να αγοραζει ολη την..πλαστικη γυναικα αλλιως δεν γινεται-υποθετω-καλη δουλεια!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.