Jump to content

Εθνική Πρόκληση : Τον Έχουμε Μικρό......


Leviathan

Recommended Posts

Σχετικά με τις γιατρίνες πιστεύω ότι παντρεύονται γιατρούς ειδικά τα τελευταία χρόνια.Παλαιότερα ίσως έπαιρναν τον Σάκη τον υδραυλικό ,τον Μπάμπη τον ηλεκτρολόγο(έρχεται να σου αλλάξει λάμπα ).Τώρα έχουν απαιτήσεις.

Kαημένο μου, δεν έχεις ιδέα πόσα βγάζουν οι ηλεκτρολόγοι και οι υδραυλικοί, έτσι δεν είναι;

οτι βγάζουν,βγάζουν!και δεν τρεχουν σε επιμορφωσεις καθε τρεις και λιγο (πιο αραια παιζει)μην τυχον χάσουν καμια εξελιξη στον τεχνικό τομέα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Last Reply

Εμένα, πάντως, μου έστειλαν μια φώτο, σύμφωνα με την οποία δε μας τα λες καλά...

Η φώτο είναι από δημόσια τουαλέτα της Δυτικής Κρήτης και τα μεγέθη που παίζουν

είναι 7 και 14... laugh.giftongue.gif

E2MyE.jpg

Μάλλον ψέματα σου είπαν, γιατί ο κυριούλης στη foto δε μου μοιάζει για Κρητικός...! Κάτι σε σχιστομάτικο μου κάνει...! Λάσπη, παιδί μου, λάσπη...! Τα πάτρια εδάφη δε βγάζουν σχιστομάτηδες...! (και, κατά συνέπεια, μικροτσούτσουνους...!) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

invitro σίγουρα βγάζουν λεφτά οι υδραυλικοί κ οι ηλεκτρολόγοι (επίσης δεν κόβουν ποτέ απόδειξη).Απλά θα έλεγα πως η ιδρωμένη μασχάλη κ το χαμηλοκάβαλο παντελόνι που φορούν με αποτέλεσμα να σκύβουν κ να φαίνεται η κωλοχωρίστρα :P δεν με ανάβουν ιδιαίτερα... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το χαμηλοκάβαλο παντελόνι που φορούν με αποτέλεσμα να σκύβουν κ να φαίνεται η κωλοχωρίστρα :P δεν με ανάβουν ιδιαίτερα... :D

μην στοχοποιεις τους τεχνικους πανω σε αυτο διοτι και σε καθηγητες το βλεπεις αυτο!(αντε μην πως λεπτομερειες και τυχει να το διαβασει ο 'ενοχος" !)

απ΄ οσο ξερω πάντως οι τεχνικοι κλαδοι εχουν κάποια περαση στις εκπαιδευτικές!ειναι κα πιο δυναμικοι στις κρισιμες περιστασεις ρε παιδι μου!

οι δε γιατρινες "συμβιβαζονται" με μηχανολογους,οδοντιατρους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

MF82Y.png

...σας έχω πει πως η καταγωγή μου είναι από τη Βενεζουέλα ;;; tongue.gif

Αυτός ο χάρτης μάλλον σε ενδιαφέρει :P

http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=5285

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Προ ημερων παρακολουθω το hangover.Σε καποια σκηνη πετιεται απο το πορτ παγκαζ ενας τσιτσιδος Κινεζος και..γατζωνεται στον λαιμο ενος εκ των πρωταγωνιστων..για καμποσα σεκοντ στεκοταν ορθιος σε αρκετα..αποκαλυπτικη ποζα αλλα ..κατι υποψιαστηκα...πατησα το rew και το Pause αλλα μα την πιστη μου προς στιγμη νομισα οτι ηταν ερμαφροδιτος....στο πλανο διακρινοταν μονο ενα πυκνο εφηβαιο σαν της γυναικας!δεν το παλεψα αλλο διοτι ως ανδρας ντραπηκα να διερευνω τα ...αποκρυφα του αλλου..τι ταπεινωση για το κινεζικο εθνος ομως!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.