Jump to content

Εθνική Πρόκληση : Τον Έχουμε Μικρό......


Leviathan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Last Reply

Ο τίτλος του τραγουδιού είναι εντελώς emofftopic

υ.γ. Holly γράφε σε size 7 για μας τους αόμματους :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...φιλε μου εγω ξερω πως θελουν τον ( τυχαιο επαγγελμα ) δικηγόρο για αντρα ( ανεξαρτήτως "μεγέθους" ),

αλλά έχουν και τον υδραυλικο ( με το τριτο ποδι ) στην καβατζα !!!

Συμφωνώ απόλυτα! Αυτό ακριβώς συμβαίνει!

Κι επειδή η αναζήτηση του Τέλειου Συζύγου μπορεί να καθυστερήσει χρόνια, οι περισσότερες ιατρίνες τη βρίσκουν με υδραυλικούς, νταλικέρηδες και ανειδίκευτους εργάτες.

Όταν φτάσουν τα 35, και ο Λευκός Ιππότης δεν έχει ακόμη παρουσιαστεί, νιώθουν το βιολογικό τους ρολόι για τεκνοποίηση στο παρά ένα, κι αναγκαστικά παντρεύονται έναν από τους άνδρες που είχαν μόνο για πήδημα, για να μπορέσουν επιτέλους να γίνουν μητέρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H σύζυγός μου θες να πεις...Παντρευτήκαμε στο Αμστερνταμ πρόπερσι...είναι αρχιτέκτονας παγκοσμίου φήμης.

Παγκοσμίου φήμης Αρχιτέκτων? Με μισθό της τάξεως των εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ?

Γίνομαι κι εγώ λεσβία για να έχω τέτοια σύζυγο! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H σύζυγός μου θες να πεις...Παντρευτήκαμε στο Αμστερνταμ πρόπερσι...είναι αρχιτέκτονας παγκοσμίου φήμης. emiloveyou

ομολογω οτι επεσα απο τα συννεφα αλλα δεν εκπλησσομαι!οτι και να λετε ομως μια γυναικα εχει στανταρ καποια στοιχεια πανω της που μπορει να ελξουν μια αλλη γυναικα..ουτως η αλλως γενικως δεν παθαινουν με την εμφανα των ανδρωνε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H σύζυγός μου θες να πεις...Παντρευτήκαμε στο Αμστερνταμ πρόπερσι...είναι αρχιτέκτονας παγκοσμίου φήμης.

Παγκοσμίου φήμης Αρχιτέκτων? Με μισθό της τάξεως των εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ?

Γίνομαι κι εγώ λεσβία για να έχω τέτοια σύζυγο! emcolgate

''It's so tiring to make love to women, it takes forever. I'm too lazy to be a lesbian.''

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσα ίσα, ψάχνουν κατώτερους άνδρες πνευματικά, οικονομικά και κοινωνικά, για να τους έχουν του χεριού τους!

Θα γνωρίζεις πόσο περήφανες, υπερόπτες και ισχυρογνώμονες είναι...

Ποιος μπορεί να τις αντέξει, για μια ολόκληρη ζωή;

Μόνο αυτός που δεν έχει στον ήλιο μοίρα μακριά τους: ο άνεργος, ο ανειδίκευτος εργάτης, ο οικοδόμος, ο νταλικέρης, κτλ

Ιατρούς παντρεύονται αυτές που είχαν τη σχέση από έφηβες, μπήκαν στο Πανεπιστήμιο μαζί, σπούδασαν μαζί, έκαναν ειδικότητα μαζί, κτλ

Είναι κλασικό ζευγάρι ο γιατρός με την γιατρό και μη λέμε μ.....ς τώρα....

Ίσα ίσα που ένας γιατρός με το ίδιο ωράριο είναι ο μόνος που καταλαβαίνει τον άλλο γιατρό και ενίοτε βολεύεται από το ωράριο του/της συζύγου αν το πάμε κι εκεί....

Δεν υπάρχει γυναίκα που να θέλει να έχει τον άντρα υπό και να είναι αυτή ο κουβαλητής του σπιτιού..για την ακρίβεια τις κατηγορείτε για το αντίθετο, ότι κοιτάνε το πορτοφόλι....άκου αυτούς που δεν εχουν στον ήλιο μοίρα....απορώ που έχεις κάνει τέτοιες γνωριμίες...???

*Μήπως είσαι άντρας που τα είχες με γιατρό και σε έφτυσε για νταλικέρη και τα λες αυτά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω να έχουν παντρευτεί με : εμπορο λευκων ειδων-ειδη προικος, υπαλληλο σουπερ μαρκετ, γεωπονο, αστυνομικο,υπαλληλο εργοστασιου,νοσηλευτη, κτλ.

by the way ο έμπορος λευκών ειδών και ειδών προικός βγάζει πολλά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι κλασικό ζευγάρι ο γιατρός με την γιατρό και μη λέμε μ.....ς τώρα....

Ίσα ίσα που ένας γιατρός με το ίδιο ωράριο είναι ο μόνος που καταλαβαίνει τον άλλο γιατρό και ενίοτε βολεύεται από το ωράριο του/της συζύγου αν το πάμε κι εκεί....

emno πάει μεγάλωσες κι εσύ emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι κλασικό ζευγάρι ο γιατρός με την γιατρό και μη λέμε μ.....ς τώρα....

Ίσα ίσα που ένας γιατρός με το ίδιο ωράριο είναι ο μόνος που καταλαβαίνει τον άλλο γιατρό και ενίοτε βολεύεται από το ωράριο του/της συζύγου αν το πάμε κι εκεί....

emno πάει μεγάλωσες κι εσύ emrose

emrose και ναι, δυστυχώς...μου το 'παν κι άλλοι <_<

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω να έχουν παντρευτεί με : εμπορο λευκων ειδων-ειδη προικος, υπαλληλο σουπερ μαρκετ, γεωπονο, αστυνομικο,υπαλληλο εργοστασιου,νοσηλευτη, κτλ.

by the way ο έμπορος λευκών ειδών και ειδών προικός βγάζει πολλά...

Καλα κανει και βγαζει και μπραβο του!Και ο γεωπονος μπορει να βγαζει,και ο αστυνομικος και οι υπαλληλοι κτλ.

Επισης να πω, πως το επαγγελμα δεν φερνει την ευτυχια.

Σημασια εχει να εισαι με καποιον που τον εμπιστευεσαι και σε κανει ευτυχισμενη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα κανει και βγαζει και μπραβο του!Και ο γεωπονος μπορει να βγαζει,και ο αστυνομικος και οι υπαλληλοι κτλ.

Επισης να πω, πως το επαγγελμα δεν φερνει την ευτυχια.

Σημασια εχει να εισαι με καποιον που τον εμπιστευεσαι και σε κανει ευτυχισμενη.

Δεν διαφωνούμε κάπου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emrose και ναι, δυστυχώς...μου το 'παν κι άλλοι <_<

emkiss

Εμείς....εμείς ....σε μεγαλώσαμε, σε αναθρέψαμε, σε σπουδάσαμε!!

Καλά είσαι Στελλίτσα μου; Αδυναμία μου μεγάλη; emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι μόνο το βόλεμα και η κατανόηση μεταξύ γιατρών, συνήθως είναι και επαγγελματικό το θέμα (κάνουν την ίδια ή συμπληρωματικές ειδικότητες και πασάρουν κόσμο ο ένας στον άλλον πχ παιδίατρος-γυναικολόγος, χειρουργός-παθ/αν, μικροβιολόγος-με όλες τις κλινικές κλπ κλπ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι μόνο το βόλεμα και η κατανόηση μεταξύ γιατρών, συνήθως είναι και επαγγελματικό το θέμα (κάνουν την ίδια ή συμπληρωματικές ειδικότητες και πασάρουν κόσμο ο ένας στον άλλον πχ παιδίατρος-γυναικολόγος, χειρουργός-παθ/αν, μικροβιολόγος-με όλες τις κλινικές κλπ κλπ)

αναισθησιολόγος-χειρουργός κλπ κλπ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emrose και ναι, δυστυχώς...μου το 'παν κι άλλοι <_<

emkiss

Εμείς....εμείς ....σε μεγαλώσαμε, σε αναθρέψαμε, σε σπουδάσαμε!!

Καλά είσαι Στελλίτσα μου; Αδυναμία μου μεγάλη; emrose

Βιτριολάκι!!! καλά είμαι!!! με μεγαλώσατε με αρχές και ήθος!!! πρέπει να είστε proud χιχι emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

ρε Leviathan μας δουλεύεις;

τι νούμερα είναι αυτά;

δηλαδή τον έχεις 16.1-17.93 και καμαρώνεις;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...δηλαδή τον έχεις 16.1-17.93 και καμαρώνεις;;;;

Φτάνουν και 14cm, αρκεί να γνωρίζει ο εραστής που περίπου βρίσκεται η κλειτορίδα!

Οι περισσότεροι δεν έχουν ιδέα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, δεδομένων των χρωμάτων του χαρτη και των δικών μου προσόντων, νομίζω ότι στη Δυτική Κρήτη ταιριάζει ένα βεραμάν... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...δηλαδή τον έχεις 16.1-17.93 και καμαρώνεις;;;;

Φτάνουν και 14cm, αρκεί να γνωρίζει ο εραστής που περίπου βρίσκεται η κλειτορίδα!

Οι περισσότεροι δεν έχουν ιδέα...

Επιτέλους σου δίνεται η ευκαιρία να μου μάθεις και κάτι :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

maria karanti ψοφάω στα γέλια με αυτά που γράφεις.Σχετικά με τις γιατρίνες πιστεύω ότι παντρεύονται γιατρούς ειδικά τα τελευταία χρόνια.Παλαιότερα ίσως έπαιρναν τον Σάκη τον υδραυλικό ,τον Μπάμπη τον ηλεκτρολόγο(έρχεται να σου αλλάξει λάμπα :P ).Τώρα έχουν απαιτήσεις.Το μέγεθος των ελλήνων είναι ικανοποιητικό αν κ μεγαλύτερο ρόλο παίζει η τεχνική.( η maria karanti είναι προφέσορας σε αυτό) :P

Παρατήρηση(αμερικάνοι,κινέζοι,ρώσοι,αυστραλοί απορρίπτονται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, δεδομένων των χρωμάτων του χαρτη και των δικών μου προσόντων, νομίζω ότι στη Δυτική Κρήτη ταιριάζει ένα βεραμάν... :lol:

Πρέπει να μαζέψεις τη "μάνικα", γιατί υπάρχει κίνδυνος εργατικού ατυχήματος...tongue.gif

Εμένα, πάντως, μου έστειλαν μια φώτο, σύμφωνα με την οποία δε μας τα λες καλά...

Η φώτο είναι από δημόσια τουαλέτα της Δυτικής Κρήτης και τα μεγέθη που παίζουν

είναι 7 και 14... laugh.giftongue.gif

E2MyE.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με τις γιατρίνες πιστεύω ότι παντρεύονται γιατρούς ειδικά τα τελευταία χρόνια.Παλαιότερα ίσως έπαιρναν τον Σάκη τον υδραυλικό ,τον Μπάμπη τον ηλεκτρολόγο(έρχεται να σου αλλάξει λάμπα ).Τώρα έχουν απαιτήσεις.

Kαημένο μου, δεν έχεις ιδέα πόσα βγάζουν οι ηλεκτρολόγοι και οι υδραυλικοί, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.