Jump to content

Εθνική Πρόκληση : Τον Έχουμε Μικρό......


Leviathan

Recommended Posts

Αυτοί που ψάχνουν ακόμη το σημείο G, δεν έχουν καταλάβει το αυτονόητο, ότι αυτό βρίσκεται βαθιά κρυμμένο στις έλικες του εγκεφάλου της γυναίκας και θέλει ιδιαίτερη ικανότητα για να το φτάσει και να το ερεθίσει κανείς...

Σωστό!

Άρα πρέπει να διαλέγονται άνδρες με μυαλό, έξυπνοι και με έντονη προσωπικότητα.

Γιατί όμως οι Ελληνίδες προτιμούν άξεστους, αγράμματους κι απαίδευτους ανειδίκευτους εργάτες;

Αυτό δεν το καταλαβαίνω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Last Reply

Αυτοί που ψάχνουν ακόμη το σημείο G, δεν έχουν καταλάβει το αυτονόητο, ότι αυτό βρίσκεται βαθιά κρυμμένο στις έλικες του εγκεφάλου της γυναίκας και θέλει ιδιαίτερη ικανότητα για να το φτάσει και να το ερεθίσει κανείς...

Σωστό!

Άρα πρέπει να διαλέγονται άνδρες με μυαλό, έξυπνοι και με έντονη προσωπικότητα.

Γιατί όμως οι Ελληνίδες προτιμούν άξεστους, αγράμματους κι απαίδευτους ανειδίκευτους εργάτες;

Αυτό δεν το καταλαβαίνω!

Διότι, εκτός των 16+cm, βαθιά κρυμμένο στις έλικες του εγκεφάλου ενός άξεστου, αγράμματου κι' απαίδευτου ανειδίκευτου εργάτη, βρίσκεται ένας άνδρας με μυαλό, έξυπνος και με έντονη προσωπικότητα που θέλει ιδιαίτερη ικανότητα για να τα φτάσει και να τα ερεθίσει κανείς... ukliam2.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστό!

Άρα πρέπει να διαλέγονται άνδρες με μυαλό, έξυπνοι και με έντονη προσωπικότητα.

Γιατί όμως οι Ελληνίδες προτιμούν άξεστους, αγράμματους κι απαίδευτους ανειδίκευτους εργάτες;

Αυτό δεν το καταλαβαίνω!

Μα η γυναίκα σε οίστρο, δεν ψάχνει συνεργάτη για να αναρτήσει 8σέλιδο πόστερ σε πανευρωπαικό συνέδριο!!!

Αρσενικό ψάχνει, με την κατάλληλη δόση τεστοστερόνης, ερεθιστικό μυαλό, μυστηριώδες βλέμμα,αρρενωπό κορμί, που θα την κάνει να γελάσει, να χαλαρώσει, να νιώσει επιθυμητή και αισθησιακή γυναίκα και να της δώσει την ασφάλεια για ότι ήθελε προκύψει.

Τώρα καταλαβαίνεις φυσικά γιατί οι γιατροί δεν πηδάνε όσο πρέπει.. emwhistling emwhistling emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άρα πρέπει να διαλέγονται άνδρες με μυαλό, έξυπνοι και με έντονη προσωπικότητα.

Γιατί όμως οι Ελληνίδες προτιμούν άξεστους, αγράμματους κι απαίδευτους ανειδίκευτους εργάτες;

Αυτό δεν το καταλαβαίνω!

Εγώ πάντως ποτέ (πριν γίνω λεσβία) δεν πήγα με ανειδίκευτο εργάτη. Κι εδώ που τα λέμε δεν ξέρω και πολλές που να προτιμούν τον ανειδίκευτο εργάτη από τον γιατρό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...δεν ξέρω και πολλές που να προτιμούν τον ανειδίκευτο εργάτη από τον γιατρό.

Αλήθεια;

Όλες οι γιατρίνες, συμφοιτήτριές σου, δεν έχουν παντρευτεί εργάτες, υπαλλήλους σούπερ-μάρκετ, νταλικέρηδες, υδραυλικούς με μαύρα δάχτυλα, ανέργους, αέργους κτλ, που ντρέπονται να τις συνοδεύουν σε Ιατρικά Συνέδρια;

Γνωρίζεις έστω και μία που να παντρεύτηκε Ιατρό;

Εγώ πάντως όχι...

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...οι γιατροί δεν πηδάνε όσο πρέπει...

Το οτι πηδάνε, πηδάνε!

Απλά χρησιμοποιούν το παχυλό πορτοφόλι τους για να δελεάσουν μικρές χαζές κοπελίτσες, κι όχι την προσωπικότητα ή την εξυπνάδα τους!

Γι΄αυτό και δε στεριώνουν σε μια υγιή σχέση.

Όταν νοιάζεσαι μόνο για το μεγαλύτερο βυζί ή το σφιχτότερο κωλαράκι, είσαι καταδικασμένος να αφήσεις τη σχέση σου και να φύγεις μόλις εμφανιστεί στον ορίζοντα ένα ζουμερότερο ντεκολτέ!

Έστω κι αν περνούσες καλά...

Αιώνιοι περιπλανώμενοι ρηχοί πήδουλες...

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...δεν ξέρω και πολλές που να προτιμούν τον ανειδίκευτο εργάτη από τον γιατρό.

Αλήθεια;

Όλες οι γιατρίνες, συμφοιτήτριές σου, δεν έχουν παντρευτεί εργάτες, υπαλλήλους σούπερ-μάρκετ, νταλικέρηδες, υδραυλικούς με μαύρα δάχτυλα, ανέργους, αέργους κτλ, που ντρέπονται να τις συνοδεύουν σε Ιατρικά Συνέδρια;

Γνωρίζεις έστω και μία που να παντρεύτηκε Ιατρό;

Εγώ πάντως όχι...

emconfused

μεταξύ μας, καμιά γιατρίνα δεν έχω γνωρίσει που να έχει πάρει έναν έστω μή γιατρό, για ξεκάρφωμα ...

πού τις κάνεις αυτές τις γνωριμίες? πού? να δω γιατρίνα παντρεμένη με νταλικέρη και τι στον κόσμο ... πες μου ότι ξέρεις και γιατρίνες παντρεμένες με νοσηλευτές ή τεχνολόγους τώρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολες γιατρό έχουν παντρευτεί...ή αρχιτέκτονα/πολιικό μηχανικό ή δικηγόρο ή στέλεχος εταιρίας...

Κι εγώ δεν ξέρω καμία που να παντρεύτηκε κάτι με λιγότερο πρεστίζ/μόρφωση/αποδοχές από τα παραπάνω (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου).

Γιατρίνες με ανειδίκευτο εργάτη; Που τα βλέπεις αυτά; Αντε να υπάρχουν 2-3 πανελλαδικά... emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω να έχουν παντρευτεί με : εμπορο λευκων ειδων-ειδη προικος, υπαλληλο σουπερ μαρκετ, γεωπονο, αστυνομικο,υπαλληλο εργοστασιου,νοσηλευτη, κτλ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί που ψάχνουν ακόμη το σημείο G, δεν έχουν καταλάβει το αυτονόητο, ότι αυτό βρίσκεται βαθιά κρυμμένο στις έλικες του εγκεφάλου της γυναίκας και θέλει ιδιαίτερη ικανότητα για να το φτάσει και να το ερεθίσει κανείς...

Σωστό!

Άρα πρέπει να διαλέγονται άνδρες με μυαλό, έξυπνοι και με έντονη προσωπικότητα.

Γιατί όμως οι Ελληνίδες προτιμούν άξεστους, αγράμματους κι απαίδευτους ανειδίκευτους εργάτες;

Αυτό δεν το καταλαβαίνω!

Ολες γιατρό έχουν παντρευτεί...ή αρχιτέκτονα/πολιικό μηχανικό ή δικηγόρο ή στέλεχος εταιρίας...

Κι εγώ δεν ξέρω καμία που να παντρεύτηκε κάτι με λιγότερο πρεστίζ/μόρφωση/αποδοχές από τα παραπάνω (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου).

Γιατρίνες με ανειδίκευτο εργάτη; Που τα βλέπεις αυτά; Αντε να υπάρχουν 2-3 πανελλαδικά... emquestion

Eιστε κι οι δυο, η μια χειροτερη απ την αλλη. Ρατσισμος φουλ, βασισμενος σε φουλ στερεοτυπα και εκτεταμενη ελλειψη, προφανως, επαφης με αληθινους ανθρωπους και πραγματικοτητες.

Και για να το γαμησομεν εντελως, ποσοι πτυχιουχοι ειπαμε αυτην τη στιγμη στο ελλαντα εργαζονται πρακτικα! ως ανειδικευτοι εργατες μπας και βγαλουν τα προ το ζην??dots_NEW.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...καμία που να παντρεύτηκε κάτι με λιγότερο πρεστίζ/μόρφωση/αποδοχές από τα παραπάνω...

Ίσα ίσα, ψάχνουν κατώτερους άνδρες πνευματικά, οικονομικά και κοινωνικά, για να τους έχουν του χεριού τους!

Θα γνωρίζεις πόσο περήφανες, υπερόπτες και ισχυρογνώμονες είναι...

Ποιος μπορεί να τις αντέξει, για μια ολόκληρη ζωή;

Μόνο αυτός που δεν έχει στον ήλιο μοίρα μακριά τους: ο άνεργος, ο ανειδίκευτος εργάτης, ο οικοδόμος, ο νταλικέρης, κτλ

Ιατρούς παντρεύονται αυτές που είχαν τη σχέση από έφηβες, μπήκαν στο Πανεπιστήμιο μαζί, σπούδασαν μαζί, έκαναν ειδικότητα μαζί, κτλ

...(συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου)...

Γνωρίζει ο σύζυγός σου οτι είσαι λεσβία;

:wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...(συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου)...

Γνωρίζει ο σύζυγός σου οτι είσαι λεσβία;

:wacko:

AXAXAXAA ρεεεεεε τι πλαααακα εχετε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω να έχουν παντρευτεί με : εμπορο λευκων ειδων-ειδη προικος, υπαλληλο σουπερ μαρκετ, γεωπονο, αστυνομικο,υπαλληλο εργοστασιου,νοσηλευτη, κτλ.

μήπως είναι μία που τα'χει καταφέρει όλα αυτά? γιατί κάποια μου θυμίζει emcolgate

σοβαρά τώρα, ξέρω και γιατρίνα που είχε παντρευτεί βοσκό. αλλά με το που τον χώρισε για να ρεφάρει παντρεύτηκε καθηγητή πανεπιστημίου :wacko:

(για την ιστορία δεν έμεινε με κανέναν τους τελικά, αλλά κονόμησε κάτι βίλλες και κάτι εργασίες άλλο πράμα, ας ελπίζουμε για το χάπι εντ να συνάντησε και τον τέλειο άντρα στο τέλος :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...(συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου)...

Γνωρίζει ο σύζυγός σου οτι είσαι λεσβία;

:wacko:

AXAXAXAA ρεεεεεε τι πλαααακα εχετε

H σύζυγός μου θες να πεις...Παντρευτήκαμε στο Αμστερνταμ πρόπερσι...είναι αρχιτέκτονας παγκοσμίου φήμης. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H σύζυγός μου θες να πεις...Παντρευτήκαμε στο Αμστερνταμ πρόπερσι...είναι αρχιτέκτονας παγκοσμίου φήμης. emiloveyou

SANAA1.jpg

Τους χαιρετισμους μου στη Kazuyo!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω να έχουν παντρευτεί με : εμπορο λευκων ειδων-ειδη προικος, υπαλληλο σουπερ μαρκετ, γεωπονο, αστυνομικο,υπαλληλο εργοστασιου,νοσηλευτη, κτλ.

μήπως είναι μία που τα'χει καταφέρει όλα αυτά? γιατί κάποια μου θυμίζει emcolgate

σοβαρά τώρα, ξέρω και γιατρίνα που είχε παντρευτεί βοσκό. αλλά με το που τον χώρισε για να ρεφάρει παντρεύτηκε καθηγητή πανεπιστημίου :wacko:

(για την ιστορία δεν έμεινε με κανέναν τους τελικά, αλλά κονόμησε κάτι βίλλες και κάτι εργασίες άλλο πράμα, ας ελπίζουμε για το χάπι εντ να συνάντησε και τον τέλειο άντρα στο τέλος :lol: )

'Οχι είναι 6 διαφορετικές! Και τώρα θυμήθηκα και μία άλλη που ξέρω που παντρεύτηκε χημικό.Ο συγκεκριμένος βέβαια είναι καθηγητής στο πανεπιστήμιο οπότε δεν ξέρω αν μετράει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λατρείες, το θεμα μας ειναι τα πεη ......

Eπανέρχομαι στο θέμα......cool.gif

H αληθεια παντως ειναι πως τους γλυκοκοιτάτε τους "μεγαλους".....

Yπαρχει και αποδεικτικο βιντεο !!!( το εχω ξαναποστάρει )

ΥΓ

Δεν με ενδιαφέρουν τα πέη εδώ και πολύ καιρό, μόνο για επιστημονική μελέτη.

huh.gif.......δλδ κυκλοφορεις με έναν χαρακα στην τσεπη ? tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Οχι είναι 6 διαφορετικές! Και τώρα θυμήθηκα και μία άλλη που ξέρω που παντρεύτηκε χημικό.Ο συγκεκριμένος βέβαια είναι καθηγητής στο πανεπιστήμιο οπότε δεν ξέρω αν μετράει...

Δεν μετράει! Ούτε ο αστυνομικός ούτε αυτός που έχει τα λευκά είδη (αυτός βγάζει τα πιο πολλά ειδικά αν τον λένε Χυτήρογλου...) Ο γεωπόνος άν είναι και στο υπουργείο Γεωργίας ΟΚ...Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω...είναι επιβεβαιωμένα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Οχι είναι 6 διαφορετικές! Και τώρα θυμήθηκα και μία άλλη που ξέρω που παντρεύτηκε χημικό.Ο συγκεκριμένος βέβαια είναι καθηγητής στο πανεπιστήμιο οπότε δεν ξέρω αν μετράει...

Δεν μετράει! Ούτε ο αστυνομικός ούτε αυτός που έχει τα λευκά είδη (αυτός βγάζει τα πιο πολλά ειδικά αν τον λένε Χυτήρογλου...) Ο γεωπόνος άν είναι και στο υπουργείο Γεωργίας ΟΚ...Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω...είναι επιβεβαιωμένα;

Επιβεβαιωμένα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμπερασμα:

στις ιατρους

το κοινωνικο μεγεθος μετραει!

εδω που τα λεμε θεωρω πως τα ανατομικα μεγεθη ως επιστημονισσες παιζει να τα εχουν απομυθοποιησει τα μαλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/science/article6973971.ece

Σερβει ήτανε(και ψιλομουφα μου φάνηκε).Αν η γυνή είναι ανοργασμική, όσο και και χτυπιέται ο ανήρ/λεσβία πατερνερ δεν γίνεται τπτ emgoal. Γυναίκα που δεν μπορεί μόνη της, πολύ απίθανο να καταφέρει τπτ, όσο καλός και να είναι ο πατερνερ (οποιουδήποτε φύλου).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμπερασμα:

στις ιατρους

το κοινωνικο μεγεθος μετραει!

εδω που τα λεμε θεωρω πως τα ανατομικα μεγεθη ως επιστημονισσες παιζει να τα εχουν απομυθοποιησει τα μαλα

.....φιλε μου εγω ξερω πως θελουν τον ( τυχαιο επαγγελμα ) δικηγόρο για αντρα ( ανεξαρτήτως "μεγέθους" ),

αλλά έχουν και τον υδραυλικο ( με το τριτο ποδι ) στην καβατζα !!! biggrin.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.