Jump to content

Σύσταση 193 θέσεων ειδικευομένων Ιατρών σε Νοσηλευτικά Ιδρύματα της Χώρας.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 182
  • Created
  • Last Reply

τι γινεται οταν το νοσοκομει τωρα για πρωτη φορα ξεκιναει να δινει μια ειδικοτητα?ειναι πληρης?ποτε γινονται οι κληρωσεις?

Οι ημερομηνίες κληρώσεων ανακοινώνονται από τις νομαρχίες. Καλά είναι να έχεις καθημερινή επικοινωνία με τη νομαρχία που σε ενδιαφέρει η θέση για να μην μάθεις αργά πως η κλήρωση έχει γίνει ήδη.

Το αν θα δίνει πλήρη ή μερική ειδικότητα έχει αποφασιστεί και δημοσιευτεί από πριν σε κάποιο Φύλλο της Κυβερνήσεως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να παρουσιαστείς στο νοσοκομείο είναι απαραίτητο το ΦΕΚ ή μπορείς απλά και με τη σύσταση της θέσης σου?

Θες απάντηση εσύ πουλάκι μου τώρα; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η θέση σου για να συσταθεί δεν πρέπει να δημοσιευτεί σε ΦΕΚ;

Δε φτάνει να τους πεις στο νοσοκομείο ή στη νομαρχία πως το είδες δημοσιευμένο σε ένα forum.

Πας παραμάσχαλα με το ΦΕΚ και είσαι άρχοντας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά καλησπέρα κ από μένα!

Αρκεί με το ΦΕΚ παραμασχαλα να παρουσιαστούμε στο Νοσοκομείο κ να πούμε "Γεια σας αρχίζω..."????

emhelp

Δεν πρεπει να προηγηθει όλη εκείνη η διαδικασία με Νομαρχίες, Διορισμούς κτλ???

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε καποιο νοσοκομειο της επαρχιας,στο οποιο εχει ανοιξει μια θεση απο τις νεοσυσταθεισες, η Νομαρχια εχει ηδη στειλει τα χαρτια για τον επομενο, με το που πηρανε την υπουργικη αποφαση με τις θεσεις! Δεν επρεπε να βγει το ΦΕΚ πρωτα???? Απο οτι βλεπω στο site της νομαρχιας Αθηνων, τουλαχιστον στην Αθηνα δεν στειλανε τιποτα ακομα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η υπουργική απόφαση ισχύει από τη δημοσίευσή της σε ΦΕΚ. Αυτό που αναφέρεις είναι παράνομο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι θα δημοσιευτεί το ΦΕΚ την ερχόμενη εβδομάδα δε σημαίνει πως άμεσα θα "ανοίξουν" και οι θέσεις.

Το Υπ. Οικονομικών δεν έχει υπογράψει καμία απόφαση μέχρι σήμερα για το απαιτούμενο χρηματικό ποσό που χρειάζεται το Υπουργείο Υγείας για την αποζημίωση μισθών & επιδομάτων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα και απο εμενα.Ξερει καποιος εμπεριστατωμενα να μας πει ποια ειναι η διαδικασια μεχρι να ανοιξει μια θεση και σε ποιο σταδιο βρισκεται αυτη την στιγμη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα και απο εμενα.Ξερει καποιος εμπεριστατωμενα να μας πει ποια ειναι η διαδικασια μεχρι να ανοιξει μια θεση και σε ποιο σταδιο βρισκεται αυτη την στιγμη?

καλησπερα και απο εμενα.μηπως γνωριζει καποιος συναδελφος που βρεθηκε σε αναλογη θεση δλδ να δωθει επιπλεον θεση ποσο διαστημα πηρε απο τη δημοσιευση του φεκ ως τον διορισμο? ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι δεν έκανες τον κόπο να διαβάσεις προηγούμενα post που μάλλον δίνουν απάντηση στο ερώτημά σου, σου λέει κάτι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φουλ επιθεση..εχεις καποιο προβλημα και απαντας με αυτον τον τροπο?

οποιος συναδελφος γνωριζει ας κανει τον κοπο διοτι εχω προβλημα με την δουλεια..ευχαριστω και παλι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φουλ επιθεση..εχεις καποιο προβλημα και απαντας με αυτον τον τροπο?

ναι...μου τη δίνουν αφάνταστα οι ηλίθιες ερωτήσεις :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να κάνω και γω μία ερώτηση για όποιον ξέρει: Από τη

στιγμή που θα δημοσιευτούν οι θέσεις σε ΦΕΚ, εμείς την

επόμενη μέρα μπορούμε να παρουσιαστούμε στο νοσοκομείο

για να ξεκινήσουμε?

Νομίζω πως δεν χρειάζεται να περιμένουμε

κάτι άλλο για να παρουσιαστούμε. Σωστά νομίζω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φουλ επιθεση..εχεις καποιο προβλημα και απαντας με αυτον τον τροπο?

ναι...μου τη δίνουν αφάνταστα οι ηλίθιες ερωτήσεις :rolleyes:

τι λες ρε παιδι μου... emconfused

τεσπα επειδη δεν εχω ορεξη τωρα για τετοιυ ειδυς συζητησεις και αντιπαραθεσεις οποιος γνωριζει και θελει ας απαντησει..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.