Jump to content

Σύσταση 193 θέσεων ειδικευομένων Ιατρών σε Νοσηλευτικά Ιδρύματα της Χώρας.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 182
  • Created
  • Last Reply

Στο συνημμένο αρχείο βρίσκονται οι 193 που είναι στο Εθνικό Τυπογραφείο αλλά και οι 57 που βρίσκονται στο Κ.Ε.Σ.Υ.

193+57 νέες θέσεις ειδικότητας.doc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ναι, αυτες ειναι οι θεσεις που αλλαξε μονομερως το πασοκ, γραφωντας στα αρ....α του τις περσινες συμφωνημενες θεσεις ΟΕΝΓΕ - ΝΔ

(με 500 θεσεις ιατρικης εργασιας και αλλες παπαριες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και η διαδικασια τωρα ποια ειναι? Για ειδικοτητες για τις οποιες δεν υπηρχαν καθολου θεσεις σε ενα νοσοκομειο, θα γινουν κληρωσεις που ο χρονος διεξαγωγης τους θα ανακοινωθει απο τις νομαρχιες? Για να συμμετεχεις, δε διαγραφεσαι απο εκει που ηδη περιμενεις, σωστα?

Ευχαριστω! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αιματολογία Λαϊκό άλλες 7?????????????????????????????? Να τις κάνουμε τι ακριβώς??? Να χε μονάδα μεταμόσχευσης πάει στα κομμάτια, κάποιος θα εκπαιδευόταν σοβαρά! Αντί να ανοίξουν σε κανένα παιδιατρικό να σωθεί κανά παιδάκι που έχουν και καλύτερο προσδόκιμο επιβίωσης....

Κι αφού χιλιάδες φάκελοι ασθενών χάθηκαν και βρέθηκαν σε ιδιωτικό νοσοκομείο στο οποίο πήγε πρώην καθηγητής, ποιούς ασθενείς θα παρακολουθούν??? Απορίες που τις έχω κι εγώ!

Ζήτω το αδερφάτο παρά τω υφυπουργώ κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχως που καταλαβαν το προβλημα στη νευρολογια και ανοιξαν .....2 θεσεις στο Αττικο......!Ευχαριστουμε Μαριλιζα και Φωφη....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί δεν ανοίγει το αρχείο με τις θέσεις? HELP!!!!!!

Ανοίγει κανονικά! Κάτσε να στο κάνω pdf μήπως και βοηθηθείς.

Τυχαίο; Δε νομίζω...

:)

Download 193+57 νέες θέσεις ειδικότητας.pdf for free on uploading.com

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έκανες λογαριασμό στο greekmeds για να μπορέσεις να ανοίξεις το αρχείο;

Τυχαίο; Δε νομίζω :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι βρε! Εδώ περίμενα να τις βρω τις θέσεις! Καημένο μου παιδί...

Απλά ρώτησα.

Πάντως ενημερωτικά, εδώ δημοσιεύονται πάντα πριν δημοσιευτούν αλλού. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια υπαρχουν νεες θεσεις που ανοιγουν σε νοσοκομεια που δεν εδιναν πριν την ιδια ειδικοτητα? δηλαδη που θα γινει κληρωση?

ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να κατεβάσεις το αρχείο και να κανεις έλεγχο μια μια τις θέσεις. Συγκρίνεις τις θέσεις που άνοιξαν με τις θέσεις που υπήρχαν πριν .Δες στην ιστοσελίδα του Αριστοτελειου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχως που καταλαβαν το προβλημα στη νευρολογια και ανοιξαν .....2 θεσεις στο Αττικο......!Ευχαριστουμε Μαριλιζα και Φωφη....

Εαν το σχολιο ειναι ειρωνικο,θα απευθυνω εκκληση προς ανακληση του!Αμα δεν ξερεις τι γινεται σε καθε νοσοκομειο καλυτερα να σιωπας!

Εαν ειναι μια ειλικρινης ευγνωμοσυνη,τι να πω...το ν'ασχοληθηκανε ειδικα οι εξαιρετικες υπουργοι μας με την ταλαιπωρια που τραβανε οι ειδικευομενοι στη νευρολογικη του Αττικου και ειπαν να βοηθησουνε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arrow%20up.gif

Ήμαρτον ρε παιδιά!! Δε σε ειρωνεύτηκε κανείς καλό μου! Γιατί είστε στην τσίτα να αρπάζεστε μεταξύ σας?? Ειρωνεύτηκε γενικότερα και καλά έκανε γιατί ανοίγουν ένα σωρό άλλες θέσεις εκτός από αυτές στις οποίες υπάρχει μεγάλο πρόβλημα αναμονής (θα μου πεις και πού δεν υπάρχει πλεόν). Κοίτα στο σύνολο πόσες νευρολογίας άνοιξαν σε όλη την Ελλάδα και μετά σχολίασε αυτόν που σχολίασε τις 2 του Αττικόν. Αναρωτιέμαι ώρες ώρες αλλά δεν το συνεχίζω γιατί θα κράξω για την αντίληψη ορισμένων.

Δεν ανοίγουν οι θέσεις κατά πως βολεύει τον καθένα μας, ούτε τα ατομικά προβλήματα του καθενός αν κακοπερνάει στο νοσοκομείο ΤΟΥ είναι το αντικείμενό μας. Δεν ταλαιπωρούνται μόνο οι ειδικευόμενοι νευρολόγοι του Αττικόν μιας και το έθιξες και χέστηκε η Μαριλίζα και η κάθε Μαριλίζα για αυτούς. Ας το πάμε λίγο βαθύτερα και ουσιαστικά το πράγμα. Γιατί ανοίγονται νέες θέσεις εκεί που ανοίγονται, πού θα πρέπει να ανοίξουν κανονικά, ποιος αποφασίζει και με ποια κριτήρια γίνεται? Λέω εγώ τώρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι σίγουρες....απλά τις δημοσίευσα για να πιάσουμε συζήτηση.

υ.γ. Μπορείς αν θέλεις να γράφεις με μικρή γραμματοσειρά;

Το Φ.Ε.Κ. θα δημοσιευτεί μετά την 19η Ιουνίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι σίγουρες....απλά τις δημοσίευσα για να πιάσουμε συζήτηση.

υ.γ. Μπορείς αν θέλεις να γράφεις με μικρή γραμματοσειρά;

Το Φ.Ε.Κ. θα δημοσιευτεί μετά την 19η Ιουνίου

Ιουλίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - meta tis 19 toso poly pernei ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ena FEK?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εδώ εσύ ένα post δυσκολεύεσαι να γράψεις οι υπάλληλοι του Εθνικού Τυπογραφείου να μην δυσκολευτούν ένα 15νθήμερο για ένα Φ.Ε.Κ. :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν καινούργιος στο forum θα ήθελα να πω πολλά μπράβο και πολλά ευχαριστώ σε όλους αυτούς που μοιράζονται τις πληροφορίες και την ενημέρωσή τους με όλους εμάς.

Θα ήθελα να ρωτήσω για τις υπόλοιπες 57 θέσεις που βρίσκονται στο ΚΕΣΥ. Υπάρχει κάποια νεότερη πληροφορία για αυτές τις θέσεις; Πόσο καιρό θα πάρει για να εγκριθούν οριστικά από το υπουργείο (με υπουργική απόφαση) και μετά να δημοσιευθούν σε ΦΕΚ; Ευχαριστώ προκαταβολικά όσους απαντήσουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει κάποια νεότερη πληροφορία για αυτές τις θέσεις;

Μόνο η Μαριλίζα ξέρει :rolleyes: ....έτσι θέλω να πιστεύω :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.