Jump to content

[Αγονο αγροτικό] Απορία για την 2η αίτηση για ειδικότητα


doctor-pap

Recommended Posts

Και πάλι Καλημέρα σε όλους! emcolgate

Πλέον πιστεύω ότι ό,τι ήταν να ειπωθεί, ειπώθηκε ΕΔΩ ΜΕΣΑ! emofftopic:(

Μπορείτε να συνεχίσετε με πμ, ή όπως αλλιώς θέλετε! <_<

Πλουσιόπαιδο=χαλάρωσε! emrose

Δόκτορ-Παπ=μη τα παίρνεις τόσο πολύ στο κρανίο! emrose

και για να αφήσω και κάτι για τους υπόλοιπους, είπαμε:

ΜΕ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ, ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΚΑΙ ΚΥΡΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ!

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ, ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ!

Καλή όρεξη σε όλους,

Μαρία emkiss

Δεν θέλω να ενοχλήσω άλλο τους συναδέλφους εδω μέσα με μία κόντρα που δεν τους αφορά και είμαι διατεθειμένος να σταματήσω. Αν επιθυμεί να συνεχίσει να το κάνει προσωπικά...Όπως όμως καταλαβαίνεις Μαρία αν με ξαναπροσβάλει μπροστά σε όλους θα πρέπει να του απαντήσω ομοίως..

Καλό μεσημέρι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Last Reply

Αν λυπάμαι μία φορά για το τι γράφεται από δύο συναδέλφους, λυπάμαι 10 φορές για τους διαχειριστές που αφήνουν τη συζήτηση να ξεφεύγει.

Μάλλον ο ρόλος τους είναι διακοσμητικός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γινεται ολο και καλυτερο!! :lol:

Άκου 800.000 καραγκιόζη...

1) είσαι μεγάλη κότα,κρύβεσαι πίσω απ΄την απροσωπία του ιντερνετ και του pc σου και λες ότι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι,αλλά όταν σου λέω να μου τα πεις face to face κακαρίζεις... Σου εξηγησα μεγιστε αξιοθρηνητε οτι το να καθομαι να πλακωνομαι σαν καγκουρας επειδη εσυ παριστανεις τον ντεμεκ γαμικουλα, ειναι τουλαχιστον μικροψυχο. Αν ητανε καθε φορα να τσιμπαω με καποιον που του αρεσει να κυλιεται κατω, δεν θα εκανα αλλη δουλεια! Γιατι δεν κυλιεσαι μονος στη λασπη οπως τα γουρουνια; Τι φοβασαι; Μη λερωσεις τη λασπη; Και μην πιστεψεις ουτε για μια στιγμη οτι μας εκανες τα τρια δυο, τωρα που με ειπες κοτα! Εχεις το ιδιο μεγεθος εγκεφαλου με αυτην! Εσυ ησουν ο πρωτος που κρυφτηκε πισω απο το ιντερνετ και με εβρισε ενω ειχα ηδη ζητησει συγνωμη για το μικρο λαθος μου! Ο κοκκορας σου μπορει να γινω για οσα βραδια θες! emkiss3 Μη μου ξεπουπουλιαστεις μονο, μαναρι μου!

2) από 23 μαρτίου εως 9 απριλίου είχαμε βγάλει άκρη και τα τηλέφωνα είχαν γίνει αλλά δεν είναι αυτό το θέμα,το θέμα είναι η πουτανιά που σε δέρνει και μετά την ασχετη απαντηση σου -guarantee καραγκιόζη- άρχισες να ειρωνεύεσαι και να χλευάζεις,αντε να κάνεις την κότα που είναι και η φύση σου...αλλά ακόμα και να δεχτούμε οτι δε βγάζαμε άκρη τόσες μέρες,δεν αναρωτιέσαι βρε πανηλίθιε γιατι?δεν καταλαβαίνεις οτι 4-5 πανίβλακες σαν εσένα να βρεθούν κάνουν τα όποια μπάχαλα? Αφου λοιπον ρε doctor pap-ara ειχες παρει την απαντηση απο την νομαρχια, γιατι ρωτουσες εδω μεσα; Οριστε, βρεθηκε καποιος σαν και μενα και σου ειπε κατι ανακριβες! Αφου ρε μπαχαλομυαλε δεν μπορεις να καταλαβεις οτι Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ θα σου πει τι να κανεις ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, εισαι πραγματικα αξιος της χιλιοδαρμενης μοιρας σου! Σου ζητησα συγνωμη για το λαθος και ακριβως τοτε με εβρισες! Οποτε για πουτανια ψυχης μην μιλας, εσυ κακοπληρωμενη φτηνη πεολειχια! Τι περιμενεις να κανω ρε παιδι της σφαλιαρας; Να σου πω ευχαριστω; Και ακομα βριζεις! Δεν θα τελειωσουμε ποτε οσο βριζεις!

3) έχεις κολλήσει με την αμοιβάδα,δεν είναι δύσκολο για κάποιον να καταλάβει το γιατί,το μυαλουδάκι σου δεν απέχει και πολύ,αυτή τουλαχιστον μετακινείται,εσύ με τα 800.000 ηλιθιότητα που σε δέρνει τι κάνεις...

Κοροϊδευω εσενα πισω απο την ανωνυμια και την προστασια του υπολογιστη μου γιατι ειμαι κοτα!!! :lol::lol:

4) γύρνα εσύ πίσω στην φυσιολογία των πρωτόζωων που ανήκεις λοιπόν και άσε την ιατρική για άλλους...

αν σε δέρνει τόση βλακεία με συναδέλφους,φαντάσου τι συμπεριφορά θα έχεις απέναντι στους ασθενείς σου,έχεις να ΄

βλάψεις εσύ κόσμοοοο...

Μ'αρεσει που βλεπεις μακρια. Απο τα ποστ μου καταλαβες οτι θα βλαψω κοσμο! Αν δεν μπορεις μεσα σε τοσες μερες εσυ, μετα απο τηλεφωνα και σωστα ποστ καποιων, να βγαλεις συμπερασμα για το ειδικο μερος, ποσο μαλλον να διεκπεραιωσεις μια δυσκολη διαφοροδιαγνωση μονος σου! Για το ειδικο μερος σου πηρε 17 μερες να βγαλεις ακρη, για την διαφοροδιαγνωση ποσο; Καν'το με την μεθοδο των τριων (που δεν εχεις!)

5) το επάγγελμα βλάκα που λες οτι πήρε την κάτω βόλτα,καταρχήν από λειτούργημα έγινε επάγγελμα και όντως πήρε την κάτω βόλτα,γιατί πολύ απλά γέμισε ο ιατρικός χώρος από λαμόγια με πουτανιά στην ψυχή σαν εσένα που από σπόντα γίνανε γιατροί... Παλι "πουτανια στην ψυχη"; Τι εγινε, ρε; Το αμοιβαδοειδες μυαλο σου στερεψε και απο βρισιες; ...Και τα πηγαινες τοσο καλα! :lol: Ειμαι περιεργος πού την ειδες! Επειδη ειπα οτι για ΠΡΩΤΗ φορα στην ζωη μου θα γελουσα με το παθημα σου; Αν ειχα την ψυχη που λες, ρε καμμενε, θα το ειχα ΗΔΗ κανει! Και δεν θα περιμενα εναν παραπεταμενο και κομπλεξικο σαν και σενα, ο οποιος με προσβαλε στα ισια, αμεσως μετα την συγνωμη μου. Και εδω που τα λεμε, δεν εκανα και καποιο τοσο τραγικο σφαλμα! Απλα εσυ εισαι ο ορισμος του προβληματικου, και ψαχνεσαι για φασαρια οπως οι οργανωμενοι οπαδοι. ΨΑΧΝΕΣΑΙ! Ποιος εχει λοιπον ενα θεματακι με την ψυχη του; Μαλλον εσυ μεγα αρχιερεα των ψυχωτικων!

6) αν εσύ χαρακτηρίζεις ''ψευτομαγκιά'' το οτι σου ζήτησα να μην ταλαιπωρούμε εδώ τον κόσμο και να μου τα πεις μπροστά μου αυτά που έχεις να πεις και όχι το να κρύβεσαι πίσω απ΄το pc σου και να χλευάζεις,ε οκ,ας κρίνει κανας άλλος ποιος είναι ο ψευτόμαγκας...παλιοκότα Σε αυτα τα λιγα ποστ που εχω γραψει δεν σε εχω βρισει καθολου (ΟΚ εκτος απο αυτο λιγο), οχι γιατι δεν μπορω ή δεν ξερω. Αλλα για να σε ξεμπροστιασω μπροστα σε ολους, να δουν τι σκαρτη δευτεραντζα και ψευτομαγκας εισαι! Προφανως μπορω και να σε βρισω και να σε δειρω (μην ξεχνας οτι δεν ξερεις με ποιον μιλας). Εγω ομως ειμαι απειρως πιο συγκροτημενος φιλε μου και γι'αυτο πιο ψυχραιμος απο σενα. Εσυ, με το κομματιασμενο κατατρομαγμενο σου μυαλο, συμπεριφερεσαι σαν σκυλι με λυσσα! Απο τη μια μου κλεινεις ραντεβου για ξυλο, και απο την αλλη μου το παιζεις μεγαλοεπιστημονας! Αυτα τα δυο αμοιβαδομυαλε δεν πανε μαζι! ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΣΥ πρεπει να το καταλαβαινεις αυτο! Και αφου αλλα δειγματα, ή εστω ιχνη, επιστημονα δεν εχεις δειξει μεχρι στιγμης καταληγουμε στο οτι μια αλλαγη του επαγγελματος σου θα εκανε καλο σε ολους μας!

7) η θέση σου στην κοινωνία???...χαχαχαχα..ναι,ξέρω....εκεί κάπου με τα σκουπίδια και τα παράσιτα... Ναι, ναι, ειχατε επισκεπτηριο και ηρθα να σου κανω παρεα! :lol:

8) καραγκιοζάκο,εσύ έννοιες όπως συναδελφικότητα δε θα τις βάζεις στο στόμα σου-ή στο ράμφος σου καλύτερα- τις λερώνεις. θα κοιτάξεις πρώτα να γίνεις άνθρωπος στην ψυχή και μετά γιατρός γιατί η κακοψυχία σου κάνει μπαμ από χλμ μακρυά Τις εννοιες συναδελφικοτητα και τα λοιπα, τα ακουω βερεσε απο σενα, κατα τυχη ανθρωπε! Τις εχω αποδειξει εδω μεσα με αυτα που γραφω. Ειμαι νεος στο επαγγελμα για να τις εχω αποδειξει και εμπρακτα, αλλα ειναι θεμα χρονου ακομα. Εσυ κοιτα να ξεαποδειξεις οτι εισαι τριτοκοσμικος, παρακμιακος, καγκουρας, λυσσασμενο σκυλι, κτλ. Μπαμ απο χιλιομετρα κανει το οτι ψαχνεσαι για καυγα. Μεγαλογιατρε! Ανοιχτομυαλη επιστημοναρα! Γιατι δεν πας με τους ομοιους σου να πλακωθεις, ρε; Σ'εχουν βαρεθει ακομα και γι'αυτο; Τοσο χλαπατσα εισαι;

9) και κάτι τελευταίο πανίβλακα,εγώ θα σκίσω το πτυχίο μου,ναι...τη μέρα που θα καταλάβω οτι έχει γεμίσει ο χώρος με αποβράσματα σαν εσένα,προς το παρόν το παλεύετε αλλά υπάρχουν ακόμα και πολλοί καλοί συνάδελφοι... Μολις με επιασε απελπισια!! Για να λες καποιους ΠΟΛΛΟΥΣ συναδελφους σου πολυ καλους, ΕΣΥ, με το δικο σου κριτηριο, δεν θελω να διανοηθω με τι ανεγκεφαλους θα πρεπει καποτε να συνεργαστω! Ετσι θα ειστε ολοι; Με το παραμικρο λαθος, οταν σας ζητησει καποιος συγνωμη, θα του κλεινετε ραντεβου στο γκαραζ του νοσοκομειου για ξυλο; Ποιοι ειναι αυτοι; Η συμμορια σου;

ακόμη και να το σκίσω όμως,εγώ και χέρια έχω και μυαλό να το βάλω να δουλεύει,αλοίμονο σε σένα που και μυαλό δεν έχεις και οι φτερούγες σου κοτούλα μου δε θα μπορούν να κάνουν και πολλά...πάλι οι τριγύρω σου θα σε ζούνε καραγκιοζάκο... Και τι θα κανεις με τα χερια σου δηλαδη για να ζησεις, ρε; "Handjobs?" Jenna Jameson μου εσυ! emkiss

10) υ.γ. όταν μιλάς θα μιλάς για σένα και όχι εκμέρους όλων των συναδέλφων του στυλ-δε ΜΑΣ αξίζει να έίμαΣΤΕ στο ίδιο τσουβάλι και πράσινα άλογα....το τί κατάλαβαν και λένε οι συνάδελφοι άσε να το ξέρω εγώ που από χτες λαμβάνω μνμ για τη βλακεία που σε δέρνει... Δεν μπορεις να μου λες οτι σου εστειλαν πμ καποιοι αλλοι και να μου κοκορευεσαι, γιατι ειχα λαβει πριν απο σενα οταν καποιοι αρχισαν να υποψιαζονται που παει το πραγμα και με παρακαλεσαν να δωσω τοπο στην οργη. Και ξερεις γιατι παρακαλεσαν ΕΜΕΝΑ να δωσω τοπο στην οργη; Γιατι εσυ φιλε μου λειτουργεις ενστικτωδως, σα ζωο! Παιρνεις ενα ερεθισμα και αντιδρας αντανακλαστικα, χωρις να το σκεφτει το μονοκυτταριο μυαλο σου! Εδειξες για αλλη μια φορα ποσο σκυλι που γαβγιζει εισαι και οι ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΕΣ του τυπου "παμε καπου να σε δειρω" δειχνουν ποσο ΑΝΩΡΙΜΟΣ πραγματικα εισαι ακομα. Τα "ραντεβου του ξυλου" ανηκουν στο λυκειο. Δεν ξερω ποσων χρονων εισαι, αλλα ελπιζω να εισαι παρα πολυ νεος ακομα για να εχεις εστω μια δικαιολογια! Ανουσια επιθετικοτητα λογω ηλικιας! Αν δεν εισαι, τοτε μαλλον πρεπει να ελπιζω να μην συνεργαστω ποτε μαζι σου, γιατι θα μας κανεις την κλινικη πουτανα (σαν την ψυχη μου ;) ) με τα αδικαιολογητα νευρα σου!

Και κατι ακομα! Κανε μια χαρη στον εαυτο σου να σταματησεις καποτε, γιατι οσο με βριζεις, τοσο πιο πολυ απολαμβανω το ξεμπροστιασμα σου στο φορουμ και τοσο πιο πολυ θα ασχολουμαι μαζι σου, οχι γιατι δεν εχω αλλα καλυτερα πραγματα να κανω, αλλα γιατι σ'αυτη τη χωρα βαρεθηκα να κανει ο καθενας την καυλα του και να την γλιτωνει φτηνα. Εσυ απο μενα δεν θα τη γλιτωσεις εδω μεσα ετσι ευκολα. Στο νουμερο 7 του ποστ σου δεν σχολιασες τοσο εξυπνα το σχολιο για τη θεση μου στην κοινωνια παρα μονο μια μαλακια ειπες για σκουπιδοπαρασιτα. Οταν λεω οτι εισαι ζωο και αντιδρας αντανακλαστικα φαινεται και απο κει. Ξερεις πως; Τοση ωρα μου λες ποσο γαμας και ποσο τα κουνας και ποσο βαρια τα εχεις! Για την ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΘΕΣΗ σ'αυτον τον κοσμο δεν εβγαλες μιλια; Γιατι; Υποθετω γιατι δεν εχεις καμια θεση. Καμια θεση στην κοινωνια των ανθρωπων που κανουν λαθη, κουραζονται, λενε κατι εστω απερισκεπτο και μετα εχουν τα αρχιδια να ζητησουν δημοσια συγνωμη. Ο εγωισμος μου λοιπον, δεν ειναι τοσο προβληματικος οσο ο δικος σου που παραβλεψε την συγνωμη μου και ξεκινησες να πυροβολεις! Δεν θα σταματησω να σου θυμιζω οτι με εβρισες αμεσως μετα που σου ζητησα συγνωμη, για να βλεπουν ολοι ποιος εισαι, και πολυ περισσοτερο, να σου το στραπατσαρω στη μουρη για να το βλεπεις και εσυ. Να εξοργιζεσαι ακομη περισσοτερο για την καταγωγη σου απο τη ζουγκλα, και να μην κανεις τιποτα γι'αυτο! Ετσι, να παραμενεις κτηνος! Αληθεια απο ποια φυλη της ζουγκλας καταγεσαι; Τωρα που το σκεφτομαι δεν καταγεσαι απο ΦΥΛΗ, αλλα απο ΣΥΦΙΛΛΗ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αργησα να ποσταρω γιατι εκανα κι αλλα πραγματα ταυτοχρονα. Αφου σταματαει αυτος (οπως επρεπε), σταματαω κι εγω!

ΛΗΞΗ!

Συγνωμη απο ολους που επρεπε να το δειτε αυτο. Εκανα αυτο που θεωρησα σωστο και προσπαθησα να ειμαι οσο πιο πολιτισμενος μπορουσα.

Τασο, ηλπιζα κι εγω να υπαρξει παρεμβαση των admin. Ουτε στην απαιτηση δεν απαντησαν. Τελος παντων.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γινεται ολο και καλυτερο!! :lol:

Άκου 800.000 καραγκιόζη...

1) είσαι μεγάλη κότα,κρύβεσαι πίσω απ΄την απροσωπία του ιντερνετ και του pc σου και λες ότι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι,αλλά όταν σου λέω να μου τα πεις face to face κακαρίζεις... Σου εξηγησα μεγιστε αξιοθρηνητε οτι το να καθομαι να πλακωνομαι σαν καγκουρας επειδη εσυ παριστανεις τον ντεμεκ γαμικουλα, ειναι τουλαχιστον μικροψυχο. Αν ητανε καθε φορα να τσιμπαω με καποιον που του αρεσει να κυλιεται κατω, δεν θα εκανα αλλη δουλεια! Γιατι δεν κυλιεσαι μονος στη λασπη οπως τα γουρουνια; Τι φοβασαι; Μη λερωσεις τη λασπη; Και μην πιστεψεις ουτε για μια στιγμη οτι μας εκανες τα τρια δυο, τωρα που με ειπες κοτα! Εχεις το ιδιο μεγεθος εγκεφαλου με αυτην! Εσυ ησουν ο πρωτος που κρυφτηκε πισω απο το ιντερνετ και με εβρισε ενω ειχα ηδη ζητησει συγνωμη για το μικρο λαθος μου! Ο κοκκορας σου μπορει να γινω για οσα βραδια θες! emkiss3 Μη μου ξεπουπουλιαστεις μονο, μαναρι μου!

2) από 23 μαρτίου εως 9 απριλίου είχαμε βγάλει άκρη και τα τηλέφωνα είχαν γίνει αλλά δεν είναι αυτό το θέμα,το θέμα είναι η πουτανιά που σε δέρνει και μετά την ασχετη απαντηση σου -guarantee καραγκιόζη- άρχισες να ειρωνεύεσαι και να χλευάζεις,αντε να κάνεις την κότα που είναι και η φύση σου...αλλά ακόμα και να δεχτούμε οτι δε βγάζαμε άκρη τόσες μέρες,δεν αναρωτιέσαι βρε πανηλίθιε γιατι?δεν καταλαβαίνεις οτι 4-5 πανίβλακες σαν εσένα να βρεθούν κάνουν τα όποια μπάχαλα? Αφου λοιπον ρε doctor pap-ara ειχες παρει την απαντηση απο την νομαρχια, γιατι ρωτουσες εδω μεσα; Οριστε, βρεθηκε καποιος σαν και μενα και σου ειπε κατι ανακριβες! Αφου ρε μπαχαλομυαλε δεν μπορεις να καταλαβεις οτι Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ θα σου πει τι να κανεις ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, εισαι πραγματικα αξιος της χιλιοδαρμενης μοιρας σου! Σου ζητησα συγνωμη για το λαθος και ακριβως τοτε με εβρισες! Οποτε για πουτανια ψυχης μην μιλας, εσυ κακοπληρωμενη φτηνη πεολειχια! Τι περιμενεις να κανω ρε παιδι της σφαλιαρας; Να σου πω ευχαριστω; Και ακομα βριζεις! Δεν θα τελειωσουμε ποτε οσο βριζεις!

3) έχεις κολλήσει με την αμοιβάδα,δεν είναι δύσκολο για κάποιον να καταλάβει το γιατί,το μυαλουδάκι σου δεν απέχει και πολύ,αυτή τουλαχιστον μετακινείται,εσύ με τα 800.000 ηλιθιότητα που σε δέρνει τι κάνεις...

Κοροϊδευω εσενα πισω απο την ανωνυμια και την προστασια του υπολογιστη μου γιατι ειμαι κοτα!!! :lol::lol:

4) γύρνα εσύ πίσω στην φυσιολογία των πρωτόζωων που ανήκεις λοιπόν και άσε την ιατρική για άλλους...

αν σε δέρνει τόση βλακεία με συναδέλφους,φαντάσου τι συμπεριφορά θα έχεις απέναντι στους ασθενείς σου,έχεις να ΄

βλάψεις εσύ κόσμοοοο...

Μ'αρεσει που βλεπεις μακρια. Απο τα ποστ μου καταλαβες οτι θα βλαψω κοσμο! Αν δεν μπορεις μεσα σε τοσες μερες εσυ, μετα απο τηλεφωνα και σωστα ποστ καποιων, να βγαλεις συμπερασμα για το ειδικο μερος, ποσο μαλλον να διεκπεραιωσεις μια δυσκολη διαφοροδιαγνωση μονος σου! Για το ειδικο μερος σου πηρε 17 μερες να βγαλεις ακρη, για την διαφοροδιαγνωση ποσο; Καν'το με την μεθοδο των τριων (που δεν εχεις!)

5) το επάγγελμα βλάκα που λες οτι πήρε την κάτω βόλτα,καταρχήν από λειτούργημα έγινε επάγγελμα και όντως πήρε την κάτω βόλτα,γιατί πολύ απλά γέμισε ο ιατρικός χώρος από λαμόγια με πουτανιά στην ψυχή σαν εσένα που από σπόντα γίνανε γιατροί... Παλι "πουτανια στην ψυχη"; Τι εγινε, ρε; Το αμοιβαδοειδες μυαλο σου στερεψε και απο βρισιες; ...Και τα πηγαινες τοσο καλα! :lol: Ειμαι περιεργος πού την ειδες! Επειδη ειπα οτι για ΠΡΩΤΗ φορα στην ζωη μου θα γελουσα με το παθημα σου; Αν ειχα την ψυχη που λες, ρε καμμενε, θα το ειχα ΗΔΗ κανει! Και δεν θα περιμενα εναν παραπεταμενο και κομπλεξικο σαν και σενα, ο οποιος με προσβαλε στα ισια, αμεσως μετα την συγνωμη μου. Και εδω που τα λεμε, δεν εκανα και καποιο τοσο τραγικο σφαλμα! Απλα εσυ εισαι ο ορισμος του προβληματικου, και ψαχνεσαι για φασαρια οπως οι οργανωμενοι οπαδοι. ΨΑΧΝΕΣΑΙ! Ποιος εχει λοιπον ενα θεματακι με την ψυχη του; Μαλλον εσυ μεγα αρχιερεα των ψυχωτικων!

6) αν εσύ χαρακτηρίζεις ''ψευτομαγκιά'' το οτι σου ζήτησα να μην ταλαιπωρούμε εδώ τον κόσμο και να μου τα πεις μπροστά μου αυτά που έχεις να πεις και όχι το να κρύβεσαι πίσω απ΄το pc σου και να χλευάζεις,ε οκ,ας κρίνει κανας άλλος ποιος είναι ο ψευτόμαγκας...παλιοκότα Σε αυτα τα λιγα ποστ που εχω γραψει δεν σε εχω βρισει καθολου (ΟΚ εκτος απο αυτο λιγο), οχι γιατι δεν μπορω ή δεν ξερω. Αλλα για να σε ξεμπροστιασω μπροστα σε ολους, να δουν τι σκαρτη δευτεραντζα και ψευτομαγκας εισαι! Προφανως μπορω και να σε βρισω και να σε δειρω (μην ξεχνας οτι δεν ξερεις με ποιον μιλας). Εγω ομως ειμαι απειρως πιο συγκροτημενος φιλε μου και γι'αυτο πιο ψυχραιμος απο σενα. Εσυ, με το κομματιασμενο κατατρομαγμενο σου μυαλο, συμπεριφερεσαι σαν σκυλι με λυσσα! Απο τη μια μου κλεινεις ραντεβου για ξυλο, και απο την αλλη μου το παιζεις μεγαλοεπιστημονας! Αυτα τα δυο αμοιβαδομυαλε δεν πανε μαζι! ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΣΥ πρεπει να το καταλαβαινεις αυτο! Και αφου αλλα δειγματα, ή εστω ιχνη, επιστημονα δεν εχεις δειξει μεχρι στιγμης καταληγουμε στο οτι μια αλλαγη του επαγγελματος σου θα εκανε καλο σε ολους μας!

7) η θέση σου στην κοινωνία???...χαχαχαχα..ναι,ξέρω....εκεί κάπου με τα σκουπίδια και τα παράσιτα... Ναι, ναι, ειχατε επισκεπτηριο και ηρθα να σου κανω παρεα! :lol:

8) καραγκιοζάκο,εσύ έννοιες όπως συναδελφικότητα δε θα τις βάζεις στο στόμα σου-ή στο ράμφος σου καλύτερα- τις λερώνεις. θα κοιτάξεις πρώτα να γίνεις άνθρωπος στην ψυχή και μετά γιατρός γιατί η κακοψυχία σου κάνει μπαμ από χλμ μακρυά Τις εννοιες συναδελφικοτητα και τα λοιπα, τα ακουω βερεσε απο σενα, κατα τυχη ανθρωπε! Τις εχω αποδειξει εδω μεσα με αυτα που γραφω. Ειμαι νεος στο επαγγελμα για να τις εχω αποδειξει και εμπρακτα, αλλα ειναι θεμα χρονου ακομα. Εσυ κοιτα να ξεαποδειξεις οτι εισαι τριτοκοσμικος, παρακμιακος, καγκουρας, λυσσασμενο σκυλι, κτλ. Μπαμ απο χιλιομετρα κανει το οτι ψαχνεσαι για καυγα. Μεγαλογιατρε! Ανοιχτομυαλη επιστημοναρα! Γιατι δεν πας με τους ομοιους σου να πλακωθεις, ρε; Σ'εχουν βαρεθει ακομα και γι'αυτο; Τοσο χλαπατσα εισαι;

9) και κάτι τελευταίο πανίβλακα,εγώ θα σκίσω το πτυχίο μου,ναι...τη μέρα που θα καταλάβω οτι έχει γεμίσει ο χώρος με αποβράσματα σαν εσένα,προς το παρόν το παλεύετε αλλά υπάρχουν ακόμα και πολλοί καλοί συνάδελφοι... Μολις με επιασε απελπισια!! Για να λες καποιους ΠΟΛΛΟΥΣ συναδελφους σου πολυ καλους, ΕΣΥ, με το δικο σου κριτηριο, δεν θελω να διανοηθω με τι ανεγκεφαλους θα πρεπει καποτε να συνεργαστω! Ετσι θα ειστε ολοι; Με το παραμικρο λαθος, οταν σας ζητησει καποιος συγνωμη, θα του κλεινετε ραντεβου στο γκαραζ του νοσοκομειου για ξυλο; Ποιοι ειναι αυτοι; Η συμμορια σου;

ακόμη και να το σκίσω όμως,εγώ και χέρια έχω και μυαλό να το βάλω να δουλεύει,αλοίμονο σε σένα που και μυαλό δεν έχεις και οι φτερούγες σου κοτούλα μου δε θα μπορούν να κάνουν και πολλά...πάλι οι τριγύρω σου θα σε ζούνε καραγκιοζάκο... Και τι θα κανεις με τα χερια σου δηλαδη για να ζησεις, ρε; "Handjobs?" Jenna Jameson μου εσυ! emkiss

10) υ.γ. όταν μιλάς θα μιλάς για σένα και όχι εκμέρους όλων των συναδέλφων του στυλ-δε ΜΑΣ αξίζει να έίμαΣΤΕ στο ίδιο τσουβάλι και πράσινα άλογα....το τί κατάλαβαν και λένε οι συνάδελφοι άσε να το ξέρω εγώ που από χτες λαμβάνω μνμ για τη βλακεία που σε δέρνει... Δεν μπορεις να μου λες οτι σου εστειλαν πμ καποιοι αλλοι και να μου κοκορευεσαι, γιατι ειχα λαβει πριν απο σενα οταν καποιοι αρχισαν να υποψιαζονται που παει το πραγμα και με παρακαλεσαν να δωσω τοπο στην οργη. Και ξερεις γιατι παρακαλεσαν ΕΜΕΝΑ να δωσω τοπο στην οργη; Γιατι εσυ φιλε μου λειτουργεις ενστικτωδως, σα ζωο! Παιρνεις ενα ερεθισμα και αντιδρας αντανακλαστικα, χωρις να το σκεφτει το μονοκυτταριο μυαλο σου! Εδειξες για αλλη μια φορα ποσο σκυλι που γαβγιζει εισαι και οι ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΕΣ του τυπου "παμε καπου να σε δειρω" δειχνουν ποσο ΑΝΩΡΙΜΟΣ πραγματικα εισαι ακομα. Τα "ραντεβου του ξυλου" ανηκουν στο λυκειο. Δεν ξερω ποσων χρονων εισαι, αλλα ελπιζω να εισαι παρα πολυ νεος ακομα για να εχεις εστω μια δικαιολογια! Ανουσια επιθετικοτητα λογω ηλικιας! Αν δεν εισαι, τοτε μαλλον πρεπει να ελπιζω να μην συνεργαστω ποτε μαζι σου, γιατι θα μας κανεις την κλινικη πουτανα (σαν την ψυχη μου ;) ) με τα αδικαιολογητα νευρα σου!

Και κατι ακομα! Κανε μια χαρη στον εαυτο σου να σταματησεις καποτε, γιατι οσο με βριζεις, τοσο πιο πολυ απολαμβανω το ξεμπροστιασμα σου στο φορουμ και τοσο πιο πολυ θα ασχολουμαι μαζι σου, οχι γιατι δεν εχω αλλα καλυτερα πραγματα να κανω, αλλα γιατι σ'αυτη τη χωρα βαρεθηκα να κανει ο καθενας την καυλα του και να την γλιτωνει φτηνα. Εσυ απο μενα δεν θα τη γλιτωσεις εδω μεσα ετσι ευκολα. Στο νουμερο 7 του ποστ σου δεν σχολιασες τοσο εξυπνα το σχολιο για τη θεση μου στην κοινωνια παρα μονο μια μαλακια ειπες για σκουπιδοπαρασιτα. Οταν λεω οτι εισαι ζωο και αντιδρας αντανακλαστικα φαινεται και απο κει. Ξερεις πως; Τοση ωρα μου λες ποσο γαμας και ποσο τα κουνας και ποσο βαρια τα εχεις! Για την ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΘΕΣΗ σ'αυτον τον κοσμο δεν εβγαλες μιλια; Γιατι; Υποθετω γιατι δεν εχεις καμια θεση. Καμια θεση στην κοινωνια των ανθρωπων που κανουν λαθη, κουραζονται, λενε κατι εστω απερισκεπτο και μετα εχουν τα αρχιδια να ζητησουν δημοσια συγνωμη. Ο εγωισμος μου λοιπον, δεν ειναι τοσο προβληματικος οσο ο δικος σου που παραβλεψε την συγνωμη μου και ξεκινησες να πυροβολεις! Δεν θα σταματησω να σου θυμιζω οτι με εβρισες αμεσως μετα που σου ζητησα συγνωμη, για να βλεπουν ολοι ποιος εισαι, και πολυ περισσοτερο, να σου το στραπατσαρω στη μουρη για να το βλεπεις και εσυ. Να εξοργιζεσαι ακομη περισσοτερο για την καταγωγη σου απο τη ζουγκλα, και να μην κανεις τιποτα γι'αυτο! Ετσι, να παραμενεις κτηνος! Αληθεια απο ποια φυλη της ζουγκλας καταγεσαι; Τωρα που το σκεφτομαι δεν καταγεσαι απο ΦΥΛΗ, αλλα απο ΣΥΦΙΛΛΗ!!

Τι να λέμε ρε πανίβλακα παραπάνω,τα λες εσύ από μόνος σου...

....'''''''"Handjobs?" Jenna Jameson''''' - φαίνεται,η πολύ μοναξιά σε έχει χαζέψει. Πόσο καιρό έχεις να μιλήσεις σε γυναίκα ρε?..από κοντά εννοώ,ξεκόλλα,όχι απ'το pc σου. Σ'έχει βαρέσει η αγαμησιά στο κεφάλι και έχεις σαλέψει μίζερο ον

....'''''Κοροϊδευω εσενα πισω απο την ανωνυμια και την προστασια του υπολογιστη μου γιατι ειμαι κοτα!!!'''''' -τι να λέμε τώρα

....'''''' (μην ξεχνας οτι δεν ξερεις με ποιον μιλας)'''''' - αυτό ακριβώς,πρόσεχε να μη σου γ..... το σπιτάκι σου ολόκληρο απ'τα θεμέλια

(υ.γ. 800.000 κιλά μαλάκα,άκου και κάτι τελευταίο...το όλο σκηνικό άρχισε όχι για τη λάθος απάντησή σου,αν δεις στο ίδιο τοπικ πριν αρχίσουμε εμεις,γράφω οτι και τα λάθη συγχωρούνται όταν κάποιος λέει κάτι γιατί άκουσε/κατάλαβε λάθος,αλλά εσύ όχι μόνο έκάνες λάθος σε κάτι που έλεγες υποτείθεται ''guarantee'',μετά τη συγνώμη σου και καλά άρχισες τις ειρωνείες και τους χλευασμούς. Δεν ξέρω αν θα τη γλυτώσεις αυτή τη φορά,αλλά σου έυχομαι στο μέλλον -αν και το βλέπω σχεδόν guarantee που λες και συ με τον κωλοχαρακτήρα που έχεις- να πετύχεις με τη συμπεριφορά σου αυτή κάποιον σαν και μένα,να σου τα βάλει στον κώλο και τις ειρωνείες και τους χλευασμούς μπας και στανιάρεις γλοιώδη τύπε.Τώρα αν θα είμαι εγώ αυτός ακόμη καλύτερα,θα έχω κάνει ακόμα μια καλή πράξη στο κοινωνικό σύνολο μπάς και καθαρίσουμε λίγο από λιγδιάρικα παράσιτα σαν εσένα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στάζειειειειειειει!!!

DSC02717x.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νομιζω πως βρηκα τον λογο της γυναικομορφης υστεριας σου! Διανυεις τις δυσκολες μερες του μηνα! :splats::splats::splats:

Για να δεις ποσο λιγο αντρας εισαι, αν εισαι καθολου, παρεβηκες τον λογο σου οτι θα σταματησεις επιτελους. Παροτι αυτο θα ηταν το σωστο, επειδη εσυ αρχισες, εσυ και να σταματησεις, οταν ειδα στο ποστ σου οτι σταματας επιτελους, δεν σου κρυβω οτι λιγο σε σεβαστηκα. Σεβαστηκα οτι οπως εγω κανω λαθη, ετσι κανεις κι εσυ, και επιτελους καταλαβες οτι μαλακιζομαστε και εβαλες ενα τελος. Φανταστηκα οτι με το δικο μου ποστ ληξης, θα ειχα επισφραγισει αυτην την παπαρολογια, και ειχα λιγο ανακουφιστει που θα σταματουσα επιτελους να προσπαθω να σε ξεμπροστιαζω μπροστα σε ολο το φορουμ. Με την απαντηση σου αυτη, η οποια ηρθε σαν μην ειχε γινει καν λογος ληξης, ξεμπροστιαστηκες μονος σου. Σ'ευχαριστω που μου κανεις την δουλεια μου πιο ευκολη. :withstupid: :withstupid: :withstupid:

Οσον αφορα το οτι χλευασα και ειρωνευτηκα, τα ακουω βερεσε! Με τα 60 ποστ που ειχες τοτε, δεν ειχες καταλαβει οτι μου αρεσει να κανω και λιγη πλακα στο φορουμ. Εχω κουραστει να γκρινιαζω συνεχεια για ολα τα γνωστα που συζητιουνται εδω μεσα! Δεν σε ειχα καν στο μυαλο μου, οταν εγραφα αυτο το αθωο αστειο, ειχα απλα στο μυαλο μου να δωσω λιγο χιουμορ στο τοπικ, ακριβως τη στιγμη που ειχε γινει πλεον ηλιου φαεινοτερο το τι ισχυει για την διαδικασια. Εσυ, οπως ανεφερα στο προηγουμενο μου ποστ, ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ, και γι'αυτο το παρεξηγησες και αρχισες να "προσπαθεις να μου την πεις"! Κανεις αλλος δεν παρεξηγησε το ποστ μου, και δεν μου ειπε κατι για το αστειο μου, ουτε δημοσια, ουτε σε πμ. Ακομα και αν παρεξηγηθηκα, λεω τωρα δημοσια, οτι εκανα αθωο χιουμορ και τιποτα αλλο. Αυτο, κανεις δεν μπορει να το πει για σενα! ;)

Και επειδη εκανες λογο για τα θεμελια του σπιτιου μου, και εβαλες την διαμαχη μας σε αλλο επιπεδο, να ξερεις οτι απο δω και περα δεν θα σε ξαναονομασω ποτε doctor-pap. Θα σε παρακαλουσα να διαλεξεις ενα απο τα παρακατω τρια nick, για να σου απευθυνω το λογο στο εξης:

α) doctor-paparas

β)test-pap

γ)test-paparas

:lol:

Αν δεν διαλεξεις εσυ καποιο θα τα χρησιμοποιω ολα, ανα τακτα χρονικα διαστηματα!

Πολλα φιλια, μωρο μου! emkiss Μια μερα θα σε κανω βασιλισσα! emking

Και επειδη οπως ειπα τρελαινομαι για χιουμορ παρτε και

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στάζειειειειειειει!!!

DSC02717x.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νομιζω πως βρηκα τον λογο της γυναικομορφης υστεριας σου! Διανυεις τις δυσκολες μερες του μηνα! :splats::splats::splats:

Για να δεις ποσο λιγο αντρας εισαι, αν εισαι καθολου, παρεβηκες τον λογο σου οτι θα σταματησεις επιτελους. Παροτι αυτο θα ηταν το σωστο, επειδη εσυ αρχισες, εσυ και να σταματησεις, οταν ειδα στο ποστ σου οτι σταματας επιτελους, δεν σου κρυβω οτι λιγο σε σεβαστηκα. Σεβαστηκα οτι οπως εγω κανω λαθη, ετσι κανεις κι εσυ, και επιτελους καταλαβες οτι μαλακιζομαστε και εβαλες ενα τελος. Φανταστηκα οτι με το δικο μου ποστ ληξης, θα ειχα επισφραγισει αυτην την παπαρολογια, και ειχα λιγο ανακουφιστει που θα σταματουσα επιτελους να προσπαθω να σε ξεμπροστιαζω μπροστα σε ολο το φορουμ. Με την απαντηση σου αυτη, η οποια ηρθε σαν μην ειχε γινει καν λογος ληξης, ξεμπροστιαστηκες μονος σου. Σ'ευχαριστω που μου κανεις την δουλεια μου πιο ευκολη. :withstupid: :withstupid: :withstupid:

Οσον αφορα το οτι χλευασα και ειρωνευτηκα, τα ακουω βερεσε! Με τα 60 ποστ που ειχες τοτε, δεν ειχες καταλαβει οτι μου αρεσει να κανω και λιγη πλακα στο φορουμ. Εχω κουραστει να γκρινιαζω συνεχεια για ολα τα γνωστα που συζητιουνται εδω μεσα! Δεν σε ειχα καν στο μυαλο μου, οταν εγραφα αυτο το αθωο αστειο, ειχα απλα στο μυαλο μου να δωσω λιγο χιουμορ στο τοπικ, ακριβως τη στιγμη που ειχε γινει πλεον ηλιου φαεινοτερο το τι ισχυει για την διαδικασια. Εσυ, οπως ανεφερα στο προηγουμενο μου ποστ, ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ, και γι'αυτο το παρεξηγησες και αρχισες να "προσπαθεις να μου την πεις"! Κανεις αλλος δεν παρεξηγησε το ποστ μου, και δεν μου ειπε κατι για το αστειο μου, ουτε δημοσια, ουτε σε πμ. Ακομα και αν παρεξηγηθηκα, λεω τωρα δημοσια, οτι εκανα αθωο χιουμορ και τιποτα αλλο. Αυτο, κανεις δεν μπορει να το πει για σενα! ;)

Και επειδη εκανες λογο για τα θεμελια του σπιτιου μου, και εβαλες την διαμαχη μας σε αλλο επιπεδο, να ξερεις οτι απο δω και περα δεν θα σε ξαναονομασω ποτε doctor-pap. Θα σε παρακαλουσα να διαλεξεις ενα απο τα παρακατω τρια nick, για να σου απευθυνω το λογο στο εξης:

α) doctor-paparas

β)test-pap

γ)test-paparas

:lol:

Αν δεν διαλεξεις εσυ καποιο θα τα χρησιμοποιω ολα, ανα τακτα χρονικα διαστηματα!

Πολλα φιλια, μωρο μου! emkiss Μια μερα θα σε κανω βασιλισσα! emking

Και επειδη οπως ειπα τρελαινομαι για χιουμορ παρτε και

Θα ξαναμιλήσεις μαζί μου μόνο και μόνο όταν θα φοράς ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ...μέχρι τότε ασχολήσου με τήν προβληματική συμπεριφορά σου,τα υπόλοιπα που λες μαζί και σένα ξέρεις που τα έχω γραμμένα...

αιντε,αιντε καραγκιοζάκο και καλό Πάσχα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι καλα! Τα παντα ολα! B)

Να'σαι καλα ρε φιλε! Ημουν σιγουρος οτι δεν θα εχεις τιποτα να πεις!

Ελπιζω και μ'αυτα να τελειωσαμε επιτελους!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι καλα! Τα παντα ολα! B)

Να'σαι καλα ρε φιλε! Ημουν σιγουρος οτι δεν θα εχεις τιποτα να πεις!

Ελπιζω και μ'αυτα να τελειωσαμε επιτελους!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Πάσχα έρχεται,δε λέει...ανακωχή...αργότερα βλέπουμε :rolleyes:

Λόιπον,καλή θητεία σε όσους αρχίζουν σε λίγες μέρες αγροτικό,καλή τύχη στους αναμένοντες,και καλό Πάσχα σε όλους σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - rwthsw ki ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - kati re paidia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - to agono? ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - dhlwsei pathologia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - pairnw th vevaiwsh analipshs toy agonoy.Thelw nevrologia.Mporw ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - dhlwsw nevrologia h prepei ypoxrewtika ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - dhlwsw psyxiatrikh?

ki an mporw nevrologia, ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ayta ta zwa ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - Ypoyrgeio Ygeias ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika -?

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -ei kanena FEK poy mporw ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - sthrixtw?

Taso Theodoridh an ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -eis kati, ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ithela ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - th gnwmh ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika -

Thanx!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά συγγνώμη για τα γκρίκλις!...

Λοιπόν,θέλω να ρωτήσω το εξής.Αύριο παίρνω βεβαίωση ανάληψης αγόνου.Θέλω να κάνω Νευρολογία.Έχω δηλώσει Παθολογία.

Μπορώ αύριο να δηλώσω Νευρολογία ή πρέπει υποχρεωτικά να δηλώσω για το εξάμηνο της Ψυχιατρικής?

Τάσο Θεοδωρίδη θα ήθελα και τη γνώμη σου.

Αν υπάρχει και κάποιο σχετικό ΦΕΚ θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό του.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο Θεοδωρίδη θα ήθελα και τη γνώμη σου.
Τα μισά μέλη του forum έχουν κάνει άγονο και για ειδικότητα δήλωσαν ψυχιατρική και νευρολογία.

Οπότε ας απαντήσει κάποιος από αυτούς που γνωρίζουν εκ πείρας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.