Jump to content

[Αγονο αγροτικό] Απορία για την 2η αίτηση για ειδικότητα


doctor-pap

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Last Reply
ΧΑΛΑΡΑ Evanescent! Μη μου θίγεις τώρα το Πλουσιόπαιδο :wub: , γιατί θα τσουρομαδηθούμε!!! :lol::lol:

Αφού Είπαμε-Ξαναείπαμε και ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ πλέον (... σας το γράφουμε και στις εξετάσεις τριμήνου αν επιμένετε...) ότι:

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΟΝΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΥΓ: μόνο το GM και τα Ατίθασα Νιάτα τόση ίντριγκα και πάθος!!! :lol:

ΥΓ2: σας ευχαριστούμε για τις ΑΜΕΣΕΣ απαντήσεις σας πάντως :Demkiss

Και τις δικές μου ευχαριστείες στον evanescent για μια ξεκάθαρη απάντηση στο θέμα....επιτέλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι Ατίθασα Νιάτα... εμείς είμαστε ολοφάνερα η συνέχεια της Τόλμης και Γοητείας σε εκδοχή DrHouse!! :withstupid:emstupid:lol::lol::lol:

Καληνύχτα σε όλους από εμένα! Παίζει ο Φρου-φρού ότι ξυπνάει νωρίς αύριο... embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ανοιξει με το καλο η θεση σου για το ειδικο μερος στο νοσοκομειο με πληρη,σηκωνεσαι και πας εκει

ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ.ΕΠΕΙΓΟΝ.

ποσο εγκυρο ειναι αυτο?

ποιο ειναι το σχετικο ΦΕΚ?

και απο ποτε ισχυει αυτο? αυτο σιγουρα γινεται οταν ελθει ο διορισμος για το πρωτο κομματι που δηλωνουμε και το δευτερο οποτε δηλωνουμε 2 νοσοκομεια.

αλλα οσοι κανουμε αγονο νομιζα εγω, ολη η σειρα μου(αναφερομαι στους "αγονους"), η σειρα πριν απο μας και μια αλλη σειρα αλλου νομου (στην οποια κανει αγονο η κολλητη μου)οτι δηλωναμε με το αγονο μονο το ενα νοσοκομειο.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΜΕ ΦΕΚ ΚΤΛ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Ή ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

μήπως να σταματούσες για λίγο καιρό να διαβάζεις τα post της shlia :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με το άγονο έχεις μία αίτηση για παθολογία και μία για την κύρια ειδικότητα.

Όταν με το καλό ξεκινήσουε παθολογία, κάνουμε άλλη μια αίτηση για την κύρια ειδικότητα σε κλινική/νοσοκομείο που δίνει μερικό χρόνο...

θέλω να δω ποιος θα ξαναρωτήσει :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω! :lol::lol::lol::lol:

Εχει πολυ πλακα το τοπικ! Προτεινω να συνεχισουμε τις ερωτησεις! :D

Γι'αυτο λοιπον θελω να παροτρυνω τους παντες, να μην πιστεψουν οσα προειπωθηκαν! Ειναι μια καλα κατασκευασμενη συνομωσια για να δηλωσουμε εμεις του αγονου νωριτερα και εσεις σα χαζοι να περιμενετε τον διορισμο σας!!! ΚΟΡΟΪΔΑ!! emdevil2emdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω! :lol::lol::lol::lol:

Εχει πολυ πλακα το τοπικ! Προτεινω να συνεχισουμε τις ερωτησεις! :D

Γι'αυτο λοιπον θελω να παροτρυνω τους παντες, να μην πιστεψουν οσα προειπωθηκαν! Ειναι μια καλα κατασκευασμενη συνομωσια για να δηλωσουμε εμεις του αγονου νωριτερα και εσεις σα χαζοι να περιμενετε τον διορισμο σας!!! ΚΟΡΟΪΔΑ!! emdevil2emdevil2

Έχει πολύ πλάκα?Και τί έγραψες στο άλλο τοπικ για μένα,οτι με ''έτσουξες''? ...να δεις τη πλάκα θα'χει άμα σ'αρχίσω στις μπάτσες παλιομαλάκα που πουλάς και πνεύμα μετά τις παπαριές που είπες...

Εσένα δεν έπρεπε να σε λένε 800.000ευρώ στο προαύλιο,αλλά 800.000 κιλά μαλάκα με περικεφαλαία...

Άραξε λοιπόν στα κιλά σου και μην το ξανανοίξεις σε τυχόν απορία συναδέλφου όταν δε γνωρίζεις ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενας ανθρωπος σαν και σενα, τοσο ΜΙΚΡΟΣ, ειναι φυσικο να προσπαθει με χιλια ζορια να μαθει ΑΠΟ ΤΙΣ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕ ΑΝ ΣΗΚΩΝΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ. Εδω, θελω να ζητησω συγνωμη απο τις αμοιβαδες που τις εβαλα στο ιδιο σακι με σενα!

Ειπα οτι δεν καλλιεργω "γμ αντιπαλους" γιατι δεν θελω να μπαινω σε ανουσιες κοντρες! Αλλα εσυ το καταφερες!! Εγινες η δευτερη μετα τον armydoctor, που ουτε καν αυτος δεν με ειπε μαλακα μεσα στη μουρη οπως εσυ. Γί'αυτο σου υποσχομαι οτι δεν θα σε αφησω σε χλωρο κλαρι, χωρις ποτε βεβαια να σε βρισω, το πολυ πολυ να σε παρομοιαζω, οπως το πολυ πετυχημενο ΑΜΟΙΒΑΔΑ! Τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι κακο! Ετσι θα σε λεω απο εδω και στο εξης, γιατι σου αξιζει! Βασικα, δεν σου αξιζουν και πολλα τετοιο τετραποδο που εισαι! Οταν καποιος σου ζηταει συγνωμη και εσυ ακριβως τοτε ανεβαζεις τους τονους (συνηθως ενας ανθρωπος ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ), δεν σου αξιζει ουτε ο σεβασμος που δειχνουμε απεναντι σε μια αμοιβαδα! Ε, αμοιβαδα!! :lol: (ΠΩΠΩ, ΓΑΝΤΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ!!)

Μην νομιζεις οτι ειμαι απο τα αγορακια της Ιατρικης, οι φλωροι με τα σπυρακια, που δεν εχουν πλακωθει ποτε στο ξυλο και δεν ξερουν τι σημαινει ωμα νευρα! Αλλα επειδη εχω καταλαβει πλεον πια ειναι η θεση μου στην κοινωνια, αποφευγω πλεον τετοιες συμπεριφορες, γιατι καποτε πρεπει και να μεγαλωσουμε, κατι που οι αμοιβαδες δεν το πετυχαινουν ποτε. Αν θυμασαι, οι αμοιβαδες δεν αυξανονται σε μεγεθος, διπλασιαζονται! Μιτωση. Αν ξαφνικα λοιπον εκει που καθεσαι, αρχισει να φυτρωνει πανω σου μια δευtερη doctorpap, μην πανικοβληθεις! ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΜΑ! emiloveyou

Το ευκολοτερο για μενα θα ηταν να σου κατεβασω γαμοσταυριδια, αλλα ειπαμε... εγω καταλαβαινω ποια ειναι η θεση μου στην κοινωνια, γιατι εχω σιγουρα πολυ περισσοτερο IQ απο μια αμοιβαδα. Το να κανω ενα μικρο λαθος δεν ειναι τοσο βαρυ οσο ο χαρακτηρισμος που μου απεδωσες, με τη μοναδα μετρησης του κιλου. Το να αντιδρας τοσο εντονα, μετα απο μια συγνωμη ειναι σιγουρα θεοτρελο, αν και στη κοινωνια σου, την αμοιβαδικη, δεν ξερω πως συμπεριφερεστε μεταξυ σας, εσεις οι αμοιβαδες! Αντιλαμβανεσαι οτι απεχεις πολυ απο την ωριμοτητα και την μεγαλοψυχια. Δεν αναφερω το ανοιχτομυαλη, γιατι αυτο προδιαθετει να εχεις εγκεφαλο, οχι πυρηνα!! :withstupid:

Απο εδω και περα, θα νιωσεις βαθια μεσα στο πετσι σου, τι σημαινει δουλεμα! Αλλες φορες μπορει να ειναι εμπνευσμενο και πετυχημενο, αλλες φορες να ειναι κρυο και ανεμπνευστο (θα εχω και εφημεριες, ντε!). Σιγουρα ομως, μεχρι να κουραστω, σε προκαλω να ποσταρεις οπουδηποτε, και οπου σε βλεπω θα σου ριχνω στο ψαχνο. Την συμπεριφορα αυτη, την ειχε απολαυσει μονο ο armydoctor, απο ολους οχι μονο απο μενα. Εσυ θα με εχεις αποκλειστικο, τυχερουλα. Θα ειμαι ολος δικος σου!

THERE IS ONLY ONE RULE: THERE ARE NO RULES!!!

Και τωρα που μιλαμε για κανονες, βασικος κανονας του φορουμ ειναι ο σεβασμος των συνομιλητων. Τι θα κανει τωρα το γμ που καλειται να τους εφαρμοσει; Ελπιζω να μην ανηκω σε ενα φορουμ, τυπου¨"ελληικης κυβερνησης", που αφηνει τους νομους του ανεφαρμοστους. Απαιτω να δημοσιευτει πια μετρα παρθηκαν, ετσι ωστε ολοι να βλεπουν, τι περιμενει οταν λες μαλακα καποιον μεσα στη μουρη. Οσο καιρο εγω ειμαι γραμμενος δεν το εχω ξαναπετυχει.

εντιτ Υ.Γ. Σε προκαλω να με αρχισεις στις μπατσες, για να μπορεσω κι εγω να αντιδρασω οπως σου αξιζει. Με ενα χερι ξυλο απο μενα, πιστευω θα ισιωσεις μια χαρα! Και κανεις δεν θα μπορεσει να μου πει "Τι κανεις εκει ρε; Δεν εχεις ακουσει ποτε, οτι τις αμοιβαδες δεν τις χτυπαμε ουτε με ...σπερματοζωαρια;"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα ενα πμ απο ενα καινουριο αξιολογο μελος του φορουμ! Εχει δικιο οτι μεσα στα νευρα μου, το παρατραβηξα με τους πωην συμφοιτητες μας "φλωρους με σπυρια". Δεν ηθελα να κοροιδεψω καποιους, απλα να γινει αντιληπτο το υφος μου. Ζητω για αλλη μια φορα συγνωμη, γιατι μεσα στο ψυχραιμο ποστ μου, εκει φανηκε περισσοτερο απο αλλου οτι το εγραψα εν θερμω, και φανηκε με ασχημο τροπο. Ανακαλω λοιπον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα τελείωσε, το τι ισχύει πλέον το γνωρίζουμε, οπότε το να συνεχιστεί με προσωπικές διαμάχες δεν οφελεί σε τίποτα.

please2.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενας ανθρωπος σαν και σενα, τοσο ΜΙΚΡΟΣ, ειναι φυσικο να προσπαθει με χιλια ζορια να μαθει ΑΠΟ ΤΙΣ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕ ΑΝ ΣΗΚΩΝΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ. Εδω, θελω να ζητησω συγνωμη απο τις αμοιβαδες που τις εβαλα στο ιδιο σακι με σενα!

Ειπα οτι δεν καλλιεργω "γμ αντιπαλους" γιατι δεν θελω να μπαινω σε ανουσιες κοντρες! Αλλα εσυ το καταφερες!! Εγινες η δευτερη μετα τον armydoctor, που ουτε καν αυτος δεν με ειπε μαλακα μεσα στη μουρη οπως εσυ. Γί'αυτο σου υποσχομαι οτι δεν θα σε αφησω σε χλωρο κλαρι, χωρις ποτε βεβαια να σε βρισω, το πολυ πολυ να σε παρομοιαζω, οπως το πολυ πετυχημενο ΑΜΟΙΒΑΔΑ! Τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι κακο! Ετσι θα σε λεω απο εδω και στο εξης, γιατι σου αξιζει! Βασικα, δεν σου αξιζουν και πολλα τετοιο τετραποδο που εισαι! Οταν καποιος σου ζηταει συγνωμη και εσυ ακριβως τοτε ανεβαζεις τους τονους (συνηθως ενας ανθρωπος ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ), δεν σου αξιζει ουτε ο σεβασμος που δειχνουμε απεναντι σε μια αμοιβαδα! Ε, αμοιβαδα!! :lol: (ΠΩΠΩ, ΓΑΝΤΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ!!)

Μην νομιζεις οτι ειμαι απο τα αγορακια της Ιατρικης, οι φλωροι με τα σπυρακια, που δεν εχουν πλακωθει ποτε στο ξυλο και δεν ξερουν τι σημαινει ωμα νευρα! Αλλα επειδη εχω καταλαβει πλεον πια ειναι η θεση μου στην κοινωνια, αποφευγω πλεον τετοιες συμπεριφορες, γιατι καποτε πρεπει και να μεγαλωσουμε, κατι που οι αμοιβαδες δεν το πετυχαινουν ποτε. Αν θυμασαι, οι αμοιβαδες δεν αυξανονται σε μεγεθος, διπλασιαζονται! Μιτωση. Αν ξαφνικα λοιπον εκει που καθεσαι, αρχισει να φυτρωνει πανω σου μια δευtερη doctorpap, μην πανικοβληθεις! ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΜΑ! emiloveyou

Το ευκολοτερο για μενα θα ηταν να σου κατεβασω γαμοσταυριδια, αλλα ειπαμε... εγω καταλαβαινω ποια ειναι η θεση μου στην κοινωνια, γιατι εχω σιγουρα πολυ περισσοτερο IQ απο μια αμοιβαδα. Το να κανω ενα μικρο λαθος δεν ειναι τοσο βαρυ οσο ο χαρακτηρισμος που μου απεδωσες, με τη μοναδα μετρησης του κιλου. Το να αντιδρας τοσο εντονα, μετα απο μια συγνωμη ειναι σιγουρα θεοτρελο, αν και στη κοινωνια σου, την αμοιβαδικη, δεν ξερω πως συμπεριφερεστε μεταξυ σας, εσεις οι αμοιβαδες! Αντιλαμβανεσαι οτι απεχεις πολυ απο την ωριμοτητα και την μεγαλοψυχια. Δεν αναφερω το ανοιχτομυαλη, γιατι αυτο προδιαθετει να εχεις εγκεφαλο, οχι πυρηνα!! :withstupid:

Απο εδω και περα, θα νιωσεις βαθια μεσα στο πετσι σου, τι σημαινει δουλεμα! Αλλες φορες μπορει να ειναι εμπνευσμενο και πετυχημενο, αλλες φορες να ειναι κρυο και ανεμπνευστο (θα εχω και εφημεριες, ντε!). Σιγουρα ομως, μεχρι να κουραστω, σε προκαλω να ποσταρεις οπουδηποτε, και οπου σε βλεπω θα σου ριχνω στο ψαχνο. Την συμπεριφορα αυτη, την ειχε απολαυσει μονο ο armydoctor, απο ολους οχι μονο απο μενα. Εσυ θα με εχεις αποκλειστικο, τυχερουλα. Θα ειμαι ολος δικος σου!

THERE IS ONLY ONE RULE: THERE ARE NO RULES!!!

Και τωρα που μιλαμε για κανονες, βασικος κανονας του φορουμ ειναι ο σεβασμος των συνομιλητων. Τι θα κανει τωρα το γμ που καλειται να τους εφαρμοσει; Ελπιζω να μην ανηκω σε ενα φορουμ, τυπου¨"ελληικης κυβερνησης", που αφηνει τους νομους του ανεφαρμοστους. Απαιτω να δημοσιευτει πια μετρα παρθηκαν, ετσι ωστε ολοι να βλεπουν, τι περιμενει οταν λες μαλακα καποιον μεσα στη μουρη. Οσο καιρο εγω ειμαι γραμμενος δεν το εχω ξαναπετυχει.

εντιτ Υ.Γ. Σε προκαλω να με αρχισεις στις μπατσες, για να μπορεσω κι εγω να αντιδρασω οπως σου αξιζει. Με ενα χερι ξυλο απο μενα, πιστευω θα ισιωσεις μια χαρα! Και κανεις δεν θα μπορεσει να μου πει "Τι κανεις εκει ρε; Δεν εχεις ακουσει ποτε, οτι τις αμοιβαδες δεν τις χτυπαμε ουτε με ...σπερματοζωαρια;"

Εσύ εκτός από βλάκας είσαι και καραγκιοζάκος βλέπω...

Έγραψες όλο αυτό το κατεβατό για να περιγράψεις τι? τη βλακεία που σε δέρνει?

Εσύ κακομοίρη τσοπανάκο γιανα ''ρίξεις σε μένα στο ψαχνό'' -με κάθε έννοια- είσαι τόσο μικρός που θα πρέπει να ξαναγεννηθείς καμιά 100ριά φορές μπας και με φτάσεις στο μπατζάκι,κατάλαβες?

Γιαυτό άσε τα παχιά λογάκια ή αν τόσο πιά επιμένεις να κανονίσουμε να μου τα πείς από κοντά αυτά που λες πίσω απ'το pc σου και φυσικά όχι εδώ να ενοχλούμε τους υπόλοιπους συναδέλφους,στείλε μου προσωπικά...

Κατα τα άλλα,όπως είπαμε,δε θα λες παπαρίτσες όταν δεν ξέρεις τι σου γίνεται σε ένα θέμα,άσε να μιλάνε αυτοί που γνωρίζουν,μπορεί κάποια στιγμή την ηλιθιότητά σου να την πληρώσει κάποιος συνάδελφος και για σένα να έχει πλάκα όπως λες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο εδω και περα, θα νιωσεις βαθια μεσα στο πετσι σου, τι σημαινει δουλεμα! Αλλες φορες μπορει να ειναι εμπνευσμενο και πετυχημενο, αλλες φορες να ειναι κρυο και ανεμπνευστο (θα εχω και εφημεριες, ντε!). Σιγουρα ομως, μεχρι να κουραστω, σε προκαλω να ποσταρεις οπουδηποτε, και οπου σε βλεπω θα σου ριχνω στο ψαχνο. Την συμπεριφορα αυτη, την ειχε απολαυσει μονο ο armydoctor, απο ολους οχι μονο απο μενα. Κάνεις ΜΕΕΕΕΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!! Εσυ θα με εχεις αποκλειστικο, τυχερουλα. Θα ειμαι ολος δικος σου!

THERE IS ONLY ONE RULE: THERE ARE NO RULES!!!

Και τωρα που μιλαμε για κανονες, βασικος κανονας του φορουμ ειναι ο σεβασμος των συνομιλητων. Τι θα κανει τωρα το γμ που καλειται να τους εφαρμοσει;Ακόμα σκέφτομαι τι μπορει να κάνει το γμ.....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ??Και όμως γίνεται!! :lol: Ελπιζω να μην ανηκω σε ενα φορουμ, τυπου¨"ελληικης κυβερνησης", που αφηνει τους νομους του ανεφαρμοστους.Η "Ελπίδα" πέθανε!! Θα σε γελάσω πότε ήταν. Τη μέρα που γιορτάζει ο Άγιος Οτινανιος ο Τρολευτής, νομίζω....Κρίμα, δεν σε ειδοποίησε κανείς. :lol::lol: Απαιτω :lol:Δώσε και κάτι απο τα 800.000 και ...θα εκτιμηθεις δεόντως....δε θα σε παραλειψουμε :lol: να δημοσιευτει πια μετρα παρθηκαν, ετσι ωστε ολοι να βλεπουν, τι περιμενει οταν λες μαλακα καποιον μεσα στη μουρη. Οσο καιρο εγω ειμαι γραμμενος δεν το εχω ξαναπετυχει.Ξερω- ξερω. Η πρώτη φορα πάντα....σε σοκαρει. Επρεπε να με ρωτήσεις πριν!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ εκτός από βλάκας είσαι και καραγκιοζάκος βλέπω...

Έγραψες όλο αυτό το κατεβατό για να περιγράψεις τι? τη βλακεία που σε δέρνει?

Εσύ κακομοίρη τσοπανάκο γιανα ''ρίξεις σε μένα στο ψαχνό'' -με κάθε έννοια- είσαι τόσο μικρός που θα πρέπει να ξαναγεννηθείς καμιά 100ριά φορές μπας και με φτάσεις στο μπατζάκι,κατάλαβες?

Γιαυτό άσε τα παχιά λογάκια ή αν τόσο πιά επιμένεις να κανονίσουμε να μου τα πείς από κοντά αυτά που λες πίσω απ'το pc σου και φυσικά όχι εδώ να ενοχλούμε τους υπόλοιπους συναδέλφους,στείλε μου προσωπικά...

Κατα τα άλλα,όπως είπαμε,δε θα λες παπαρίτσες όταν δεν ξέρεις τι σου γίνεται σε ένα θέμα,άσε να μιλάνε αυτοί που γνωρίζουν,μπορεί κάποια στιγμή την ηλιθιότητά σου να την πληρώσει κάποιος συνάδελφος και για σένα να έχει πλάκα όπως λες...

Μήπως έχεις συγγένεια με filpolis?

...γιατί διαπιστώνω, ότι ακολουθείς ίδιες τακτικές τρομοκρατίας! emdots

Και για να μην είμαι offtopic, επαναλαμβάνω ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ:

ΟΣΟΙ ΠΗΡΑΝ ΑΓΟΝΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ, ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΥΠΑΓΕΤΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥΣ, ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ!

ΜΕ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ, ΒΑΖΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ

Την πρώτη και τη δεύτερη αίτηση ΔΕ σε περιορίζει κανείς, για το ποιό νοσοκομείο θα επιλέξεις (αν δλδ δίνει πλήρη ή μερική από την κύρια ειδικότητα).

Το λογικό είναι να βάζεις με το που έχεις τη Βεβαίωση Ανάληψης Αγόνου σε νοσοκομείο που δίνει ολόκληρη την κύρια ειδικότητα και όταν ανοίξει η θέση, να βάλεις και σε ένα νοσοκομείο που δίνει μερικά από τα χρόνια της κύριας ειδικότητας... και μετά όπου ανοίξει πρώτα πας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ εκτός από βλάκας είσαι και καραγκιοζάκος βλέπω...

Έγραψες όλο αυτό το κατεβατό για να περιγράψεις τι? τη βλακεία που σε δέρνει?

Εσύ κακομοίρη τσοπανάκο γιανα ''ρίξεις σε μένα στο ψαχνό'' -με κάθε έννοια- είσαι τόσο μικρός που θα πρέπει να ξαναγεννηθείς καμιά 100ριά φορές μπας και με φτάσεις στο μπατζάκι,κατάλαβες?

Γιαυτό άσε τα παχιά λογάκια ή αν τόσο πιά επιμένεις να κανονίσουμε να μου τα πείς από κοντά αυτά που λες πίσω απ'το pc σου και φυσικά όχι εδώ να ενοχλούμε τους υπόλοιπους συναδέλφους,στείλε μου προσωπικά...

Κατα τα άλλα,όπως είπαμε,δε θα λες παπαρίτσες όταν δεν ξέρεις τι σου γίνεται σε ένα θέμα,άσε να μιλάνε αυτοί που γνωρίζουν,μπορεί κάποια στιγμή την ηλιθιότητά σου να την πληρώσει κάποιος συνάδελφος και για σένα να έχει πλάκα όπως λες...

Μήπως έχεις συγγένεια με filpolis?

...γιατί διαπιστώνω, ότι ακολουθείς ίδιες τακτικές τρομοκρατίας! emdots

ΥΓ: συγνώμη για το offtopic

...αυτό το διαπίστωσες μόνος/η σου ή σε βοήθησαν κιόλας?

...μήπως εσύ καμιά συγγένεια με 800.000?

...και καμία τρομοκρατία,μου ζήτησε να μου ρίξει ένα χέρι ξύλο για να έρθω στα ίσα μου λέει και εγώ είπα να μήν αρνηθώ και φανώ αγενής...τι,δεν το πρόσεξες οτι με τρομοκράτησε πριν???...ααα,συνάδελφεεεεεεεεε,να βλέπεις και των δικών σου συγγενών τα λεγόμενα...

και για να μην είμαι και εγώ off topic και σαν starter του topic οφείλω να σε ευχαριστήσω για την απάντησή σου στο θέμα...

νομίζω έχουν λυθεί οι όποιες αμφιβολίες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσυ θα με εχεις αποκλειστικο, τυχερουλα. Θα ειμαι ολος δικος σου!

Πιστεύω ότι η συζήτηση έχει πάρει αυτή την τροπή επειδή ότι ο 800.000 πιστεύει ότι ο doctor-pap είναι ένα πανέμορφο σέξι γκομενάκι, που γουστάρει τα άγρια πράγματα που της υπόσχεται...... emdots

Μήπως έχετε ξεφύγει ωρέ;; emcensoredemcensoredemofftopic

Υ.Γ. Ο δε doctor-pap θεωρεί ότι η neurodiab είναι άντρας...κάτι μπερδεύετε παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσυ θα με εχεις αποκλειστικο, τυχερουλα. Θα ειμαι ολος δικος σου!

Πιστεύω ότι η συζήτηση έχει πάρει αυτή την τροπή επειδή ότι ο 800.000 πιστεύει ότι ο doctor-pap είναι ένα πανέμορφο σέξι γκομενάκι, που γουστάρει τα άγρια πράγματα που της υπόσχεται...... emdots

Μήπως έχετε ξεφύγει ωρέ;; emcensoredemcensoredemofftopic

Υ.Γ. Ο δε doctor-pap θεωρεί ότι η neurodiab είναι άντρας...κάτι μπερδεύετε παιδιά!

Aυτό με το ''τυχερούλα'' ο δίκαιος το έγραψε,όχι εγώ... emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aυτό με το ''τυχερούλα'' ο δίκαιος το έγραψε,όχι εγώ... emdots

Άιντε, άιντε....

Ο 800.000 το έγραψε και αναφέρεται σε εσένα doctor-pap! :anavwfwties::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Evanescent_doctor ο λόγος που έχει ξεφύγει η συζήτηση είναι η σωστή απάντηση που έδωσες στο ερώτημα που τέθηκε στο αρχικό post.

Μια και λύσαμε το "πρόβλημα" ασχολούμαστε τώρα με μαλακίες.

Πλουσιόπαιδο και pap φτάνει. Τα είπατε ξεθυμάνατε.....άντε ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ τώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εισαι και γαμω τις προκλησεις, ρε αμοιβαδα! Θα προσπαθω να σε προσβαλω συνεχεια, χωρις ποτε να σε βρισω. Θα εχει πολυ πλακα απο εδω και περα το τοπικ!!

Εσύ εκτός από βλάκας είσαι και καραγκιοζάκος βλέπω... Βλεπω το οτι σε παρομοιασα με πρωτοζωο δεν το σχολιασες! Μαλλον σε περνανε συχνα και το εχεις συνηθισει! Νεατερνταλ!

Έγραψες όλο αυτό το κατεβατό για να περιγράψεις τι? τη βλακεία που σε δέρνει? Εγραψα ολο αυτο το κατεβατο για να σε ΔΙΔΑΞΩ πως συμπεριφερονται οσοι εχουν πανω απο ενα νευρωνα στον κεφαλι τους! Εισαι σιγουρος οτι εχεις εξελιχθει σε homo sapiens; Μηπως ακομα χοροπηδας, τρωγοντας μπανανες και χτυπας το τριχωτο σου στηθος;

Εσύ κακομοίρη τσοπανάκο γιανα ''ρίξεις σε μένα στο ψαχνό'' -με κάθε έννοια- είσαι τόσο μικρός που θα πρέπει να ξαναγεννηθείς καμιά 100ριά φορές μπας και με φτάσεις στο μπατζάκι,κατάλαβες? Τετοια λογια λενε ολοι. Ποσο μεγαλοι ειναι και ποσο γαμικουλες, κλαϊν μαϊν on the line! Αυτη η φραση εχει ακουστει εκατομμυρια φορες απο στομα ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΑ οπως εσυ! Ουτε στην ψευτομαγκια δεν μπορεις να ξεχωρισεις! Καρμπον με τους αλλους! Μηπως εισαι προϊον μιτωσης καποιου αλλου αμοιβαδοειδη ψευτομαγκα! Α, και μη ξεχασω να σου πω...οτι εισαι ψευτομαγκας! :lol::lol::lol:

Γιαυτό άσε τα παχιά λογάκια ή αν τόσο πιά επιμένεις να κανονίσουμε να μου τα πείς από κοντά αυτά που λες πίσω απ'το pc σου και φυσικά όχι εδώ να ενοχλούμε τους υπόλοιπους συναδέλφους,στείλε μου προσωπικά... Ημουνα σιγουρος, πριν το στειλεις το ποστ, οτι κατι τετοιο θα μου ελεγες. Μπορει να μην το πιστευεις, αλλα ημουν 100% σιγουρος, οτι αν οχι σε αυτο το ποστ, αλλα σε καποιο αλλο, αυτο θα το ακουγα. Εκει καταφευγεις επειδη το μυαλο σου ειναι τοσο λιγο οσο, π.χ. μιας αμοιβαδας! Τι διαφορα εχει ενα ζωο απο σενα; (Απαντα αν θες και αν μπορεις!) Σου ειπα και μονος μου πριν οτι ενστικτωδως αυτο ηθελα να κανω. Τωρα που ειδα οτι εισαι ψευτομαγκας το θελω ακομα περισσοτερο. Αλλα οπως επισης ΗΔΗ διαβασες, εγω ξερω πλεον ποια ειναι η θεση μου στην κοινωνια και δεν σηκωνω τα χερια μου για αμοιβαδας πηδημα. Εισαι σιγουρος οτι εισαι γιατρος και πας σε αγονο; Μηπως το μυαλο σου ειναι πιο αγονο απο το αγροτικο; Για κοιταξε το...

Κατα τα άλλα,όπως είπαμε,δε θα λες παπαρίτσες όταν δεν ξέρεις τι σου γίνεται σε ένα θέμα,άσε να μιλάνε αυτοί που γνωρίζουν,μπορεί κάποια στιγμή την ηλιθιότητά σου να την πληρώσει κάποιος συνάδελφος και για σένα να έχει πλάκα όπως λες... Οταν μιλας για ηλιθιοτητα μην αναφερεσαι σε μενα σε παρακαλω. Κοιτα στον καθρεφτη. Σου το ειπα και πριν, ΑΠΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ, σε κατι που απαιτει ενα μονο τηλεφωνημα! Αν δεν υπηρχε δηλαδη το φορουμ, τι θα εκανες ρε μη-ηλιθιε; Θα πνιγοσουν σε μια κουταλια νερο! Πιο ηλιθιο μου ακουγεται αυτο! Δεν θελω κανεις να πληρωσει τιποτα για μενα, ζητησα και συγνωμη για το λαθος που εκανα. Αν ομως την πληρωνες εσυ, πραγματικα θα ηταν η πρωτη φορα στη ζωη μου που θα γελουσα με ολη μου την ψυχη με το παθημα καποιου, γιατι αυτη η μοιρα σου αξιζει! Να εισαι ο τελευταιος στην τροφικη και ιατρικη αλυσιδα!

Θελω να με συγχωρεσουν τα υπολοιπα μελη του γμ, αλλα αυτος ο αμοιβαδοτραμπουκος δεν θα εχει ποτε τον τελευταιο λογο οσο εγω ζω! Αυτος αρχισε αυτος θα τελειωσει, διοτι η πολιτισμενη συμπεριφορα εχει και τα ορια της! Δεν θα μου κοκορευεται μετα οτι με καπελωσε κιολας! Ποιος; Η αμοιβαδα!

Κανε μας μια χαρη απαυτε μου και επεστρεψε σε παρακαλω το πτυχιο σου και την αδεια εργασιας σου πισω και βρες αλλη δουλεια. Χουλιγκαν ας πουμε σου ταιριαζει γαντι! Δεν σου αξιζει να εισαι γιατρος και δεν μας αξιζει και μας να ειμαστε στο ιδιο τσουβαλι μαζι σου. Το επαγγελμα ηδη εχει παρει την κατω βολτα απο αλλες παραμετρους, δεν μπορουμε να εχουμε και εσενα να μας δυσφημεις και να μας παρομοιαζουν μαζι σου. Εισαι λιγος και κουρασμενος! Μηπως να γινεις πρωθυπουργος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για να μην είμαι offtopic, επαναλαμβάνω ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ:

ΟΣΟΙ ΠΗΡΑΝ ΑΓΟΝΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ, ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΥΠΑΓΕΤΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥΣ, ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ!

ΜΕ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ, ΒΑΖΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ

Την πρώτη και τη δεύτερη αίτηση ΔΕ σε περιορίζει κανείς, για το ποιό νοσοκομείο θα επιλέξεις (αν δλδ δίνει πλήρη ή μερική από την κύρια ειδικότητα).

Το λογικό είναι να βάζεις με το που έχεις τη Βεβαίωση Ανάληψης Αγόνου σε νοσοκομείο που δίνει ολόκληρη την κύρια ειδικότητα και όταν ανοίξει η θέση, να βάλεις και σε ένα νοσοκομείο που δίνει μερικά από τα χρόνια της κύριας ειδικότητας... και μετά όπου ανοίξει πρώτα πας!

ευχαριστω!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εισαι και γαμω τις προκλησεις, ρε αμοιβαδα! Θα προσπαθω να σε προσβαλω συνεχεια, χωρις ποτε να σε βρισω. Θα εχει πολυ πλακα απο εδω και περα το τοπικ!!

Εσύ εκτός από βλάκας είσαι και καραγκιοζάκος βλέπω... Βλεπω το οτι σε παρομοιασα με πρωτοζωο δεν το σχολιασες! Μαλλον σε περνανε συχνα και το εχεις συνηθισει! Νεατερνταλ!

Έγραψες όλο αυτό το κατεβατό για να περιγράψεις τι? τη βλακεία που σε δέρνει? Εγραψα ολο αυτο το κατεβατο για να σε ΔΙΔΑΞΩ πως συμπεριφερονται οσοι εχουν πανω απο ενα νευρωνα στον κεφαλι τους! Εισαι σιγουρος οτι εχεις εξελιχθει σε homo sapiens; Μηπως ακομα χοροπηδας, τρωγοντας μπανανες και χτυπας το τριχωτο σου στηθος;

Εσύ κακομοίρη τσοπανάκο γιανα ''ρίξεις σε μένα στο ψαχνό'' -με κάθε έννοια- είσαι τόσο μικρός που θα πρέπει να ξαναγεννηθείς καμιά 100ριά φορές μπας και με φτάσεις στο μπατζάκι,κατάλαβες? Τετοια λογια λενε ολοι. Ποσο μεγαλοι ειναι και ποσο γαμικουλες, κλαϊν μαϊν on the line! Αυτη η φραση εχει ακουστει εκατομμυρια φορες απο στομα ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΑ οπως εσυ! Ουτε στην ψευτομαγκια δεν μπορεις να ξεχωρισεις! Καρμπον με τους αλλους! Μηπως εισαι προϊον μιτωσης καποιου αλλου αμοιβαδοειδη ψευτομαγκα! Α, και μη ξεχασω να σου πω...οτι εισαι ψευτομαγκας! :lol::lol::lol:

Γιαυτό άσε τα παχιά λογάκια ή αν τόσο πιά επιμένεις να κανονίσουμε να μου τα πείς από κοντά αυτά που λες πίσω απ'το pc σου και φυσικά όχι εδώ να ενοχλούμε τους υπόλοιπους συναδέλφους,στείλε μου προσωπικά... Ημουνα σιγουρος, πριν το στειλεις το ποστ, οτι κατι τετοιο θα μου ελεγες. Μπορει να μην το πιστευεις, αλλα ημουν 100% σιγουρος, οτι αν οχι σε αυτο το ποστ, αλλα σε καποιο αλλο, αυτο θα το ακουγα. Εκει καταφευγεις επειδη το μυαλο σου ειναι τοσο λιγο οσο, π.χ. μιας αμοιβαδας! Τι διαφορα εχει ενα ζωο απο σενα; (Απαντα αν θες και αν μπορεις!) Σου ειπα και μονος μου πριν οτι ενστικτωδως αυτο ηθελα να κανω. Τωρα που ειδα οτι εισαι ψευτομαγκας το θελω ακομα περισσοτερο. Αλλα οπως επισης ΗΔΗ διαβασες, εγω ξερω πλεον ποια ειναι η θεση μου στην κοινωνια και δεν σηκωνω τα χερια μου για αμοιβαδας πηδημα. Εισαι σιγουρος οτι εισαι γιατρος και πας σε αγονο; Μηπως το μυαλο σου ειναι πιο αγονο απο το αγροτικο; Για κοιταξε το...

Κατα τα άλλα,όπως είπαμε,δε θα λες παπαρίτσες όταν δεν ξέρεις τι σου γίνεται σε ένα θέμα,άσε να μιλάνε αυτοί που γνωρίζουν,μπορεί κάποια στιγμή την ηλιθιότητά σου να την πληρώσει κάποιος συνάδελφος και για σένα να έχει πλάκα όπως λες... Οταν μιλας για ηλιθιοτητα μην αναφερεσαι σε μενα σε παρακαλω. Κοιτα στον καθρεφτη. Σου το ειπα και πριν, ΑΠΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ, σε κατι που απαιτει ενα μονο τηλεφωνημα! Αν δεν υπηρχε δηλαδη το φορουμ, τι θα εκανες ρε μη-ηλιθιε; Θα πνιγοσουν σε μια κουταλια νερο! Πιο ηλιθιο μου ακουγεται αυτο! Δεν θελω κανεις να πληρωσει τιποτα για μενα, ζητησα και συγνωμη για το λαθος που εκανα. Αν ομως την πληρωνες εσυ, πραγματικα θα ηταν η πρωτη φορα στη ζωη μου που θα γελουσα με ολη μου την ψυχη με το παθημα καποιου, γιατι αυτη η μοιρα σου αξιζει! Να εισαι ο τελευταιος στην τροφικη και ιατρικη αλυσιδα!

Θελω να με συγχωρεσουν τα υπολοιπα μελη του γμ, αλλα αυτος ο αμοιβαδοτραμπουκος δεν θα εχει ποτε τον τελευταιο λογο οσο εγω ζω! Αυτος αρχισε αυτος θα τελειωσει, διοτι η πολιτισμενη συμπεριφορα εχει και τα ορια της! Δεν θα μου κοκορευεται μετα οτι με καπελωσε κιολας! Ποιος; Η αμοιβαδα!

Κανε μας μια χαρη απαυτε μου και επεστρεψε σε παρακαλω το πτυχιο σου και την αδεια εργασιας σου πισω και βρες αλλη δουλεια. Χουλιγκαν ας πουμε σου ταιριαζει γαντι! Δεν σου αξιζει να εισαι γιατρος και δεν μας αξιζει και μας να ειμαστε στο ιδιο τσουβαλι μαζι σου. Το επαγγελμα ηδη εχει παρει την κατω βολτα απο αλλες παραμετρους, δεν μπορουμε να εχουμε και εσενα να μας δυσφημεις και να μας παρομοιαζουν μαζι σου. Εισαι λιγος και κουρασμενος! Μηπως να γινεις πρωθυπουργος;

Άκου 800.000 καραγκιόζη...

1) είσαι μεγάλη κότα,κρύβεσαι πίσω απ΄την απροσωπία του ιντερνετ και του pc σου και λες ότι μαλακία σου κατέβει στο κεφάλι,αλλά όταν σου λέω να μου τα πεις face to face κακαρίζεις...

2) από 23 μαρτίου εως 9 απριλίου είχαμε βγάλει άκρη και τα τηλέφωνα είχαν γίνει αλλά δεν είναι αυτό το θέμα,το θέμα είναι η πουτανιά που σε δέρνει και μετά την ασχετη απαντηση σου -guarantee καραγκιόζη- άρχισες να ειρωνεύεσαι και να χλευάζεις,αντε να κάνεις την κότα που είναι και η φύση σου...αλλά ακόμα και να δεχτούμε οτι δε βγάζαμε άκρη τόσες μέρες,δεν αναρωτιέσαι βρε πανηλίθιε γιατι?δεν καταλαβαίνεις οτι 4-5 πανίβλακες σαν εσένα να βρεθούν κάνουν τα όποια μπάχαλα?

3) έχεις κολλήσει με την αμοιβάδα,δεν είναι δύσκολο για κάποιον να καταλάβει το γιατί,το μυαλουδάκι σου δεν απέχει και πολύ,αυτή τουλαχιστον μετακινείται,εσύ με τα 800.000 ηλιθιότητα που σε δέρνει τι κάνεις...

4) γύρνα εσύ πίσω στην φυσιολογία των πρωτόζωων που ανήκεις λοιπόν και άσε την ιατρική για άλλους...

αν σε δέρνει τόση βλακεία με συναδέλφους,φαντάσου τι συμπεριφορά θα έχεις απέναντι στους ασθενείς σου,έχεις να ΄

βλάψεις εσύ κόσμοοοο...

5) το επάγγελμα βλάκα που λες οτι πήρε την κάτω βόλτα,καταρχήν από λειτούργημα έγινε επάγγελμα και όντως πήρε την κάτω βόλτα,γιατί πολύ απλά γέμισε ο ιατρικός χώρος από λαμόγια με πουτανιά στην ψυχή σαν εσένα που από σπόντα γίνανε γιατροί...

6) αν εσύ χαρακτηρίζεις ''ψευτομαγκιά'' το οτι σου ζήτησα να μην ταλαιπωρούμε εδώ τον κόσμο και να μου τα πεις μπροστά μου αυτά που έχεις να πεις και όχι το να κρύβεσαι πίσω απ΄το pc σου και να χλευάζεις,ε οκ,ας κρίνει κανας άλλος ποιος είναι ο ψευτόμαγκας...παλιοκότα

7) η θέση σου στην κοινωνία???...χαχαχαχα..ναι,ξέρω....εκεί κάπου με τα σκουπίδια και τα παράσιτα...

8) καραγκιοζάκο,εσύ έννοιες όπως συναδελφικότητα δε θα τις βάζεις στο στόμα σου-ή στο ράμφος σου καλύτερα- τις λερώνεις. θα κοιτάξεις πρώτα να γίνεις άνθρωπος στην ψυχή και μετά γιατρός γιατί η κακοψυχία σου κάνει μπαμ από χλμ μακρυά

9) και κάτι τελευταίο πανίβλακα,εγώ θα σκίσω το πτυχίο μου,ναι...τη μέρα που θα καταλάβω οτι έχει γεμίσει ο χώρος με αποβράσματα σαν εσένα,προς το παρόν το παλεύετε αλλά υπάρχουν ακόμα και πολλοί καλοί συνάδελφοι...

ακόμη και να το σκίσω όμως,εγώ και χέρια έχω και μυαλό να το βάλω να δουλεύει,αλοίμονο σε σένα που και μυαλό δεν έχεις και οι φτερούγες σου κοτούλα μου δε θα μπορούν να κάνουν και πολλά...πάλι οι τριγύρω σου θα σε ζούνε καραγκιοζάκο...

10) υ.γ. όταν μιλάς θα μιλάς για σένα και όχι εκμέρους όλων των συναδέλφων του στυλ-δε ΜΑΣ αξίζει να έίμαΣΤΕ στο ίδιο τσουβάλι και πράσινα άλογα....το τί κατάλαβαν και λένε οι συνάδελφοι άσε να το ξέρω εγώ που από χτες λαμβάνω μνμ για τη βλακεία που σε δέρνει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aυτό με το ''τυχερούλα'' ο δίκαιος το έγραψε,όχι εγώ... emdots

Άιντε, άιντε....

Ο 800.000 το έγραψε και αναφέρεται σε εσένα doctor-pap! :anavwfwties::withstupid:

Ναι ρε Evan,καλά λες,δεν ήταν του δίκαιου το ''τυχερούλα''...

Λες ρε να κόλλησε ο 800.000 γιατί νόμισε πως θα βγάλει γκόμενα???..καθόλου παράξενο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και πάλι Καλημέρα σε όλους! emcolgate

Πλέον πιστεύω ότι ό,τι ήταν να ειπωθεί, ειπώθηκε ΕΔΩ ΜΕΣΑ! emofftopic:(

Μπορείτε να συνεχίσετε με πμ, ή όπως αλλιώς θέλετε! <_<

Πλουσιόπαιδο=χαλάρωσε! emrose

Δόκτορ-Παπ=μη τα παίρνεις τόσο πολύ στο κρανίο! emrose

και για να αφήσω και κάτι για τους υπόλοιπους, είπαμε:

ΜΕ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΓΟΝΟΥ, ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΚΑΙ ΚΥΡΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ!

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ, ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ!

Καλή όρεξη σε όλους,

Μαρία emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.