Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιανουαριος 2009


anima

Recommended Posts

Γιάννημ εγώ στη θέση σου θα το έκανα. Έχεις αρκετά μόρια, οπότε καλά θα ήταν να βοηθήσεις. Δεν έχεις να χάσεις απολύτως τίποτα, παρά μόνο να κερδίσεις την εκτίμιση των συναδέλφων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Last Reply

οπως και ναχει,μια ιδεα ειπαμε ειναι και επειδη καποιοι μπορει να εκφρασουν αντιρρησεις,για οσους/ες ενδιαφερονται με προσωπικο μηνυμα τα περαιτερω.

αν ταχω υπολογισει σωστα,πρεπει ναναι καπου στα 25-26 μορια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οπως και ναχει,μια ιδεα ειπαμε ειναι και επειδη καποιοι μπορει να εκφρασουν αντιρρησεις,για οσους/ες ενδιαφερονται με προσωπικο μηνυμα τα περαιτερω.

αν ταχω υπολογισει σωστα,πρεπει ναναι καπου στα 25-26 μορια...

Μακαρι να μπορουσαμε να συνεννοηθουμε ολοι μεταξυ μας με καποιον τροπο ωστε νε μην μενουν κενες θεσεις κ αζητητα αγροτικα τη στιγμη που ειμαστε τοσα πολλα ατομα στην αναμονη γι αυτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υποθετω οτι αν ρωτησω ποτε περιπου πρεπει να περιμενουμε αποτελεσματα θα με πειτε αφελη και θα γελασετε ετσι ???? :blink:

Όχι βρε ,γιατί το λές αυτό?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα

να το δουμε λογικα το πραγμα?

οχι οτι εχει και πολυ νοημα αυτο μιας και η ολη υποθεση απτην αρχη μεχρι το οποιο τελος ειναι εντελως παραλογη...

δεδομενου οτι μεχρι και τις 16 του μηνα δεχονται ακομα αιτησεις,ποσο πιθανο το βλεπετε να εχουν βγει τα οριστικα αποτελεσματα δηλαδη μετα τις οποιες ενστασεις,εως τις αρχες μαρτιου?

οποτε το σεναριο περι αποστολης διορισμων εως τις 10 μαρτιου μαλλον ειναι υπερβολικα αισιοδοξο...αν μπορει καποιος να ειναι "υπερβολικα" αισιοδοξος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι! εμείς λέγαμε για ανακοίνωση αποτελεσμάτων μέχρι 10 Μάρτη...

ούτως ή άλλως οι διορισμοί το ξέρουμε ότι θα πάνε Μάη....

να έχουμε χωνέψει και το αρνί, να μη μας κάτσει στο λαιμό... embaaa

δε μας είπες όμως "ξένε", αφού διαλαλείς ότι έχεις ΤΟΣΑ πολλά μόρια.... για πού έχεις βάλει πλεύση? emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα μεχρι μαη δεν νομιζω να παει,νωριτερα το κοβω και το ευχομαι...

δεν το διαλαλω λες και ειμαι ντελαλης,το ειπα επειδη θεωρω οτι ετσι θα βοηθησω καποιους/ες στις επιλογες τους.οποιος/α ενδιαφερεται με προσωπικο μηνυμα,διοτι καλα υπεθεσα πως καποιοι μπορει να εχουν τις αντιρρησεις τους σε τετοιες ανακοινωσεις στο main...μπορει να εχω δολο βλεπεις...χεχεχεχεεχεχεχεχεχεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη επιτυχια σε ολους.Εγω δυστυχως τελειωνω το αγροτικο μου. Προτεινω ανεπιφυλακτα Π.Ι. Αγιας Παρασκευης στην Κασσανδρεια Χαλκιδικης.Παει πακετο με το Π.Ι. Ν.Σκιωνης (κουραγιο).Εκτος απο την κολαση του καλοκαιριου(ατελειωτη συνταγογραφιση) τον υπολοιπο καιρο ειναι ηρεμα.Στις εφημεριες στο ΚΥ το ιδιο. Χαμος καλοκαιρι "εκδρομη" το υπολοιπο. Και οι συναδελφοι ολοι εξαιρετοι. Παντα βοηθουν, διπλα σου στην εφημερια. Τυχερος οποιος το παρει!!!

Και ας ρωτησω κατι. Μου δινουν χαρτι απο το ΚΥ οτι ολοκληρωσα αγροτικο. Με αυτο αναγνωριζω και 3μηνο εκπαιδευσης ή πρεπει να το στειλω αυτο το χαρτι στο υπουργειο? Γενικα ποια ειναι η διαδικασια? Αρχιζω ειδικοτητα απο να ναι και να μην τρεχω για χαρτια τελευταια στιγμη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προς drandyjoycey

το χαρτι απο το κεντρο υγειας το καταθετεις στο νοσοκομειο που θα ξεκινησεις ειδικοτητα οταν διοριστεις για να σε αναγνωρισουν το τριμηνο απο το γενικο μερος της ειδικοτητας.για υπολοιπους μηνες δεν ξερω τι πρεπει να κανεις.δεν χρειαζεται να το καταθεσεις στο υπουργειο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτησω κάτι κι εγώ...Αυτή η βεβαίωση που θέλουνε τώρα ότι μέσα στο χρόνο δε θα ανοίξει η θέση μας για ειδικότητα πρέπει να είναι πρωτότυπο ή επικυρωμένο αντίγραφο?Το νοσοκομείο που έχω δηλώσει το πρώτο κομμάτι είναι σε άλλο νομό,εγώ δουλεύω πρωινά και δε μπορω να πάω να το πάρω αυτοπροσώπως και η υπάλληλος της νομαρχίας μου το έστειλε με φαξ.Πιάνει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι γιατροί που επιθυμούν να τοποθετηθούν σε ένα από τα ανωτέρω Κέντρα Υγείας (Κ. Υ. ) και Περιφερειακά Ιατρεία (Π. Ι.) θα πρέπει να το δηλώσουν με αίτησή τους στην οποία θα επισυνάπτονται: Επικυρωμένο αντίγραφο πτυχίου και φωτοαντίγραφα όλων των λοιπών δικαιολογητικών. Δικαιολογητικά που

υποβλήθηκαν σε προηγούμενη προκήρυξη - ανακοίνωση θέσεων δεν λαμβάνονται υπόψη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτησω κατι αν μπορει κανεις να με βοηθησει...

Εγω τελειωσα Ιταλια και θα καταθεσω το πτυχιο μου οπου αναγραφεται η βαθμολογια με κλιμακα των 110. Αν λεω αν, βρεθω σε κληρωση με συναδελφο που εχει την ιδια ημερομηνια κτησης πτυχιου και βαθμο ../10, πως θα βγαλουν ακρη οι του υπουργειου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν έχεις την ίδια ημερομηνία κτήσης πτυχίου, αλλά και τα ίδα μόρια (δηλαδή τον ίδιο χαρακτηρισμό στο βαθμό πτυχίου) με τον συνάδελφο από άλλη χώρα και δεν υπάρχει παρόμοια κλίμακα βαθμολόγισης, τότε γίνεται κλήρωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτησω κάτι κι εγώ...Αυτή η βεβαίωση που θέλουνε τώρα ότι μέσα στο χρόνο δε θα ανοίξει η θέση μας για ειδικότητα πρέπει να είναι πρωτότυπο ή επικυρωμένο αντίγραφο?Το νοσοκομείο που έχω δηλώσει το πρώτο κομμάτι είναι σε άλλο νομό,εγώ δουλεύω πρωινά και δε μπορω να πάω να το πάρω αυτοπροσώπως και η υπάλληλος της νομαρχίας μου το έστειλε με φαξ.Πιάνει?

τι χαρτί είναι αυτό ρε παιδιά?που το λέει οτι χρειάζεται κάτι τέτοιο???θα πρέπει να κάνω 500χλμ να πάρω το χαρτί??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βεβαίωση σειράς προτεραιότητας και χρόνου αναμονής τοποθέτησης για ειδίκευση (ο χρόνος αναμονής θα πρέπει να είναι διαρκείας πλέον των δώδεκα μηνών από την ημερομηνία λήξης της ανακοίνωσης των θέσεων), η τίτλο ιατρικής ειδικότητας. (Αφορά μόνο τους γιατρούς ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.