Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιανουαριος 2009


anima

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Last Reply
Πιστευω μετα τον ανασχηματισμο η νεα προκηρυξη!

etsi fainetai ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - o anasxhmatismos 8a ginei amesa apo oti ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια ο νέος νόμος, μια ο ανασχηματισμός, μια το Πάσχα, μια δεν ξέρω τι......

αυτό δεν είναι προκήρυξη, το Γεφύρι της Άρτας είναι :rolleyes:

Τι εννοεί ο ποιητής με το "@@@%%%%****" στον τίτλο;huh.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουάου! Νέο Τόπικ Αγροτικών.... δεν αντέξαμε και πολύ βλέπω... πού ελπίζουμε δε μπορώ να καταλάβω, αλλά κάπου θα το βρούμε στην πορεία πιστεύω!!!

Το λοιπόν, σήμερα το πρωί, σε τηλεφώνημα συναδέλφου, τα κορίτσια του ΥΥΚΑ θέλησαν να μας κάνουν αργοπορημένο Πρωτοχρονιάτικο δωράκι και μίλησαν για Προκήρυξη που θα έρθει μέσα στο δίμηνο και θα είναι ΠΑΧΟΥΛΗ-ΠΑΧΟΥΛΗ, σαν τον Αη-Βασίλη!!Χο!Χο!Χο!

Τώρα, να σας δώσω ελπίδες? Δεν έχω καμία όρεξη να το κάνω, όπως έχω πάψει να δίνω και στον εαυτό μου!

Απλά αναμένουμε....

Ξέρω τουλάχιστον 3 γνωστές-φίλες που είναι στο μήνα τους...

Άλλοι αναμένουν να περάσει η οικονομική κρίση για να ξαναβρουν το εαυτό τους, στο χρηματιστήριο...

Άλλες αναμένουν τον τέλειο γαμπρό (κι άλλοι την τέλεια νύφη)...

Άλλοι αναμένουν να μάθουν τη ξένη γλώσσα που θα είναι το εισιτήριο για την μετανάστευσή τους...

Άλλες αναμένουν να ξαναγυρίσει ο πρώην...

Άλλοι αναμένουν να τους κάτσει η καινούργια...

Όλοι κάτι αναμένουμε, γι'αυτό μη νομίζουμε ότι είμαστε κι οι μόνοι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το λοιπόν, σήμερα το πρωί, σε τηλεφώνημα συναδέλφου, τα κορίτσια θέλησαν να μας κάνουν αργοπορημένο Πρωτοχρονιάτικο δωράκι και μίλησαν για Προκήρυξη που θα έρθει μέσα στο δίμηνο
Επόμενο δίμηνο; Ποιο υπεύθυνο ζώο απάντησε;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουάου! Νέο Τόπικ Αγροτικών.... δεν αντέξαμε και πολύ βλέπω... πού ελπίζουμε δε μπορώ να καταλάβω, αλλά κάπου θα το βρούμε στην πορεία πιστεύω!!!

Το λοιπόν, σήμερα το πρωί, σε τηλεφώνημα συναδέλφου, τα κορίτσια του ΥΥΚΑ θέλησαν να μας κάνουν αργοπορημένο Πρωτοχρονιάτικο δωράκι και μίλησαν για Προκήρυξη που θα έρθει μέσα στο δίμηνο και θα είναι ΠΑΧΟΥΛΗ-ΠΑΧΟΥΛΗ, σαν τον Αη-Βασίλη!!Χο!Χο!Χο!

Τώρα, να σας δώσω ελπίδες? Δεν έχω καμία όρεξη να το κάνω, όπως έχω πάψει να δίνω και στον εαυτό μου!

Απλά αναμένουμε....

Ξέρω τουλάχιστον 3 γνωστές-φίλες που είναι στο μήνα τους...

Άλλοι αναμένουν να περάσει η οικονομική κρίση για να ξαναβρουν το εαυτό τους, στο χρηματιστήριο...

Άλλες αναμένουν τον τέλειο γαμπρό (κι άλλοι την τέλεια νύφη)...

Άλλοι αναμένουν να μάθουν τη ξένη γλώσσα που θα είναι το εισιτήριο για την μετανάστευσή τους...

Άλλες αναμένουν να ξαναγυρίσει ο πρώην...

Άλλοι αναμένουν να τους κάτσει η καινούργια...

Όλοι κάτι αναμένουμε, γι'αυτό μη νομίζουμε ότι είμαστε κι οι μόνοι...

ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.....

Αυτά που λέει ο φίλος shadow_play θα πάρουν όσοι αναμένουν(με εξαίρεση,ίσως,τις κυρίες που θα γίνουν μητέρες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.....
Μεγάλα Ιατρεία.....κατάλαβα.....θα δηλώσεις Κ.Υ. :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια ο νέος νόμος, μια ο ανασχηματισμός, μια το Πάσχα, μια δεν ξέρω τι......

αυτό δεν είναι προκήρυξη, το Γεφύρι της Άρτας είναι :rolleyes:

Τι εννοεί ο ποιητής με το "@@@%%%%****" στον τίτλο;huh.gif

ο ποιητής εννοεί οτι τα έχει δει όλα περιμένοντας....και φαντάζομαι οτι δεν είμαι η μόνη...!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δίμηνο??????????????????????τι λέτε ρε παιδιά????για τόσο αργά μιλάμε????εγώ που βρίσκομαι που θεωρούσα οτι μέσα στον μήνα θα βγει αυτή η προκήρυξη φάντασμα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα

νομιζω ειναι μια καλη ευκαιρια να υπενθυμισω αν ισχυουν τα παραπανω οτι:

ζητειται συνεργατης για βιβλιοπωλειο-μπαρακι σε θεσσαλονικη η επαρχια,κατα πασα πιθανοτητα δωροφο

προτιμητεα προσοντα η γνψση της πρωτευουσας της μογγολιας και το καλο σκακι

βιογραφικα και αιτησεις δεν δεχομαστε

η διδικασια επιλογης θα γινει μεσω προφορικης συνεντευξης στην μικρη πλατεια

ευχαριστω

γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τασο επειδη μαλλον δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη, μιας και εσυ μπορει να γνωριζεις κατι περι προκηρυξης, ξερεις χοντρικα ποτε προβλεπεται να βγει η ατιμη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι η προκήρυξη μπορεί να δημοσιευτεί πολύ αργότερα, σε ένα δίμηνο, έχει και μια λογική εξήγηση.

Στην προκήρυξη αυτή, που είναι έτοιμη από το Νοέμβριο, υπάρχουν θέσεις που κανονικά θα μείνουν κενές (με 9μηνη θητεία) σε λιγοτερο από 1 μήνα.

Αν όμως βάσει του νέου νόμου οι διορισθέντες του Μαΐου 2007 κάνουν 12μηνο, τότε οι θέσεις που είναι στην προκήρυξη θα μείνουν κενές μέσα στο μήνα Μάιο.

Οπότε η προκήρυξη θα βγει με τη λογική αυτή στα τέλη Φεβρουαρίου, τα αποτελέσματα Μάρτιο και οι διορισμοί περίπου το Πάσχα.

Καλό Πάσχα λοιπόν :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τασο επειδη μαλλον δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη, μιας και εσυ μπορει να γνωριζεις κατι περι προκηρυξης, ξερεις χοντρικα ποτε προβλεπεται να βγει η ατιμη?
Την Παρασκευή πιστεύω να ξέρω, αν δεν γίνει ανασχηματισμός Πέμπτη ή Παρασκευή.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι η προκήρυξη μπορεί να δημοσιευτεί πολύ αργότερα, σε ένα δίμηνο, έχει και μια λογική εξήγηση.

Στην προκήρυξη αυτή, που είναι έτοιμη από το Νοέμβριο, υπάρχουν θέσεις που κανονικά θα μείνουν κενές (με 9μηνη θητεία) σε λιγοτερο από 1 μήνα.

Αν όμως βάσει του νέου νόμου οι διορισθέντες του Μαΐου 2007 κάνουν 12μηνο, τότε οι θέσεις που είναι στην προκήρυξη θα μείνουν κενές μέσα στο μήνα Μάιο.

Οπότε η προκήρυξη θα βγει με τη λογική αυτή στα τέλη Φεβρουαρίου, τα αποτελέσματα Μάρτιο και οι διορισμοί περίπου το Πάσχα.

Καλό Πάσχα λοιπόν :D

Ελπίζω τελικά να μη μας υποχρεώσουν για 3 μήνες ακόμη εμάς που διοριστήκαμε το μάη. Όπως και να το κάνουμε παίζεις με διαφορετικούς όρους αν είσαι παρατασιακός

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προκήρυξη του Πάσχα? ΤΕΛΕΙΑ!!! emcolgate Θα είναι μεσά στο Αβγό Kinder Έκπληξη!! :lol:

Καλύτερα δε γινόταν! emgoal

'υχαριστούμε για την πληροφορία tasostheodoridis!

Φιου! Μου έφυγε ένα άγχος!!! emblush

Ωραία, θα ψήσουμε στην Ύπαιθρο φέτος! Ο καθένας το αρνί του και φύγαμε! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η χαρά των επιμελητών στο ΚΥ δε λέγεται. Εκεί που οι σκλάβοι ξεκινήσαμε επανάσταση με απειλές για μη παράταση, πνίγηκε στο αίμα γρήγορα και αποφασιστικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τασο επειδη μαλλον δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη, μιας και εσυ μπορει να γνωριζεις κατι περι προκηρυξης, ξερεις χοντρικα ποτε προβλεπεται να βγει η ατιμη?
Την Παρασκευή πιστεύω να ξέρω, αν δεν γίνει ανασχηματισμός Πέμπτη ή Παρασκευή.

Ο Υπουργός δεν είπε "ολοκλήρωσα το έργο μου στο Υπουργείο Υγείας"; Άρα εφόσον δεν έχει κάτι περισσότερο να προσφέρει στον τομέα της Υγείας πώς περιμένετε να βγει η προκήρυξη πριν τον ανασχηματισμό; Ό,τι ήταν να προσφέρει ο άνθρωπος το έκανε. Αφού έφτιαξε την Υγεία, τώρα θέλει να προσφέρει τα "φώτα" του και σε άλλο τομέα. Μη τον θέλουμε μόνο δικό μας. Ανήκει σε όλο το λαό. Πρέπει να σωθούν και άλλοι τομείς στην Ελλάδα. Με το ζόρι να τον κουράζουμε με παράλογες απαιτήσεις; Όλα δικά μας τα θέλουμε; τς τς τς... Δε ντρεπόμαστε λέω εγώ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η χαρά των επιμελητών στο ΚΥ δε λέγεται. Εκεί που οι σκλάβοι ξεκινήσαμε επανάσταση με απειλές για μη παράταση, πνίγηκε στο αίμα γρήγορα και αποφασιστικά

Εμείς είμαστε ήδη στα μαχαίρια με πολλούς από αυτούς. Μιλάμε για τρελά σκηνικά. Για αυτό λέω ότι σαν παρατασιακός κάνεις εσύ παιχνίδι. Για να δούμε ρε alex τι θα γίνει τελικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.