Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply

Who posted in: ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?

Poster Posts

shlia and friends...! 57

dikaios 31

Stellitsa 28

nerdanel 18

ВАСИЛИЙ 17

lilpapaki 12

Born 11

dcool! 11

thalassokokkinoskoufitsa 10

k0st 10

Clemence 8

veterinarian 7

sweet_revenge 6

loser XXL 6

PiscesKCL 6

suave 5

demetrius 4

MEDPEAD 4

abcdef 3

kokni 3

finally 3

doctcom 3

astatos 2

Sovereign 2

Leviathan 2

neurodiab 2

SleepWalker 2

melian 1

kopritis 1

xarikleia 1

Μετα απο 14 σελιδες μονο η Σηλια μιλαει για τις νοσηλευτριες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι είναι phorum.gr?

:splaaaats:

phorum.gr ειναι ενα φορουμ που το βρισκουμε με γουγκλισμα κα απ΄οσο θυμαμαι εδω και τριαμισυ χρονια καμια μοδερατορ εκει περα δεν εκφραστηκε ποτε ετσιι!! ε και ?

παντως λιιγο το πλησιασε καποια αλλα δεν θυμαμαι αν ηταν τοτε συντονιστρια η πριν η μετα ...ψευδωνυμα δεν λεω!! δεν χρειαζεται

δεν καταλαβαινω πιο ειναι το προβλημα σου αλλα καπου πρεπει να σταματησουν τα off topic οποτε ας μην το λυσουμε εδω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KLC

Το παράδειγμα του Τεξανού ήταν το αποκορύφωμα laugh.gif , αλλά έχω να αντιπροτείνω άλλο πραγματικό γεγονός: 45άρα καθηγήτρια -κούκλα- με αβυσσαλέο ντεκολτέ κι από πάνω ποδιά, στην χειρουργική: μπαίνει χειρουργός στον θάλαμο, του πετάχτηκαν τα μάτια έξω όπως ήταν αναμενόμενο. Ατάκα δική της: αν δεν θες να βάζεις μόνο Folley για ένα μήνα, ωρίμασε και σκέψου ότι οι γιατρίνες είναι ΚΑΙ γυναίκες, κι αυτό πρώτιστα για τις ίδιες. (Να σημειωθεί ότι η γυναίκα είναι μία από τις κορυφές της vascular.)

α η δικη μου κλεοπατρα ξεχασα να πω οτι ειχε και ρουζ μεχρι τα αυτια και κοκκινο κραγιον.τα θεωρησα τοσο αυτονοητα που δεν τα ανεφερα η ηλιθια αν και βασικα στοιχεια για την εικονα του προσωπου της that morning.μαλιστα το κραγιον ηταν οπως της βανδη,γιου νοου το ανω χειλος μας ειναι τοσο αλλα βαφουμε αλλο τοσο με κραγιον και το πουλαμε για χειλος κι αυτο.α ρε αθανατες μερες στο παιδων σου λεω!!! :wub:

απο το ολο στορι με την καθηγητρια μονο το ωριμασε μου αρεσε,γιατι ναι προκειται περι ωριμανσης οταν ενας αντρας δεν κανει σαν ξελιγωμενο οταν δει κωλαρα βυζαρα η ο,τιδηποτε ωραιο εκτεθειμενο η μη,πανω σε ενα θηλυκο.ακριβως περι αυτου προκειται περι ωριμανσης.

κατα τ αλλα ποιος ο λογος του αβυσσαλεου ντεκολτε στην κλινικη;κανε υπομονη θα σχολασεις ρε νταρλινγκ,πετα το εξω το πυροβολικο το απογευμα στη βολτα

Όλα τα παραπάνω απλά για να σου πω ότι δεν χρειάζεται να πείσεις εμένα, κατά βάση συμφωνούμε.

Το θέμα είναι: μπορούμε τελικά να ορίσουμε απόλυτα το σωστό και το λάθος κι από εκεί να κατηγοριοποιήσουμε τους άλλους? Σκέψου το.

οχι δε μπορουμε.σιγουρα δε μπορουμε.και ειλικρινα οσο καθετη και να φαινομαι στο θεμα αυτο,κατα βαθος σκεφτομαι ο καθενας μπορει να φραει ο,τι θελει,τι σχεση μπορουν να εχουν τα ρουχα του το στιλ του,με την επιστημονικοτητα του;αλλα οι κανονες που οφειλουν να τηρουνται σε καποιο χωρο προς οφελος του χωρου και του σκοπου που εξυπηρετει αυτος,με τις λιγοτερες απωλειες,ερχονται να με βγαλουν απο τα διλημματα.

@shlia

Φυσικά και κατάλαβα το ζουμί αλλά χωρίς να το θέλεις φτάνεις στα άκρα για να αποδείξεις την θέση σου.

κατ επιλογην το φτανω στα ακρα.1ον για να βγαλει γελιο, tragic comic καταστασεις κι ετσι, και 2.γιατι και τα ακρα ειναι καθημερινοτητα μεσα σε ενα νοσοκομειο,ποσο μαλλον σ αυτα τα κεντρικα δω στην αθηνα που γινεται πανικος .ακρα υπο ολες τις εννοιες.

Η πρώτη μεγάλη αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει (έτυχε?) ποτέ μα ποτέ μακρύ νύχι σε γιατρίνα/γιατρό (και να προσθέσω ούτε κολλημένες βλεφαρίδες -ευτυχώς)

μακρυα νυχια εχω δει αρκετα,ψευτικες βλεφαριδες ουτε εγω ευτυχως,δεν τις εχω παρει πρεφα τουλαχιστον :bloodomen:

Εκτός του ότι ασφαλώς και δεν είναι όλοι οι ασθενείς μας άπλυτοι ή/και δεν θα έπρεπε καν να το συζητάμε αυτό, είμαι της άποψης ότι η καθαριότητα -και δη η προσωπική- είναι όντως η μισή αρχοντιά.

δεν ειπα εγω οτι ολοι οι αθενεις ειναι απλυτοι απο πεποιθηση.να σου θεσω ενα παραδειγμα..

στο τριμηνο της παθολογιας ολοι αυτοι οι παπουδες κι οι γιαγιαδες που δε μπορουσαν κυριολεκτικα να παρουν τα ποδια τους μετα βιας ανεπνεαν :P και ηταν μερες βδομαδες εκει μεσα,ποσο καθαροι μπορει να ηταν;αλλα και αλλα περιστατικα οχι μονο ηλικιωμενοι.αν εχεις το δικο σου ανθρωπο εκει που φροντιζει να μη λιγδιασεις ακομη κι αν ειναι δυσκολο το να σηκωθεις απ το κρεβατι,εχειν καλως,ποσοι ομως τον εχουν εκει διπλα,το δικο τους ανθρωπο κι αν τον εχουν διατιθεται αυτος να τους διατηρησει καθαρους κι οχι...μονο απο πανω απο πανω για τα ματια του κοσμου...;

Who posted in: ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?

Poster Posts

shlia and friends...! 57

dikaios 31

Stellitsa 28

nerdanel 18

ВАСИЛИЙ 17

lilpapaki 12

Born 11

dcool! 11

thalassokokkinoskoufitsa 10

k0st 10

Clemence 8

veterinarian 7

sweet_revenge 6

loser XXL 6

PiscesKCL 6

suave 5

demetrius 4

MEDPEAD 4

abcdef 3

kokni 3

finally 3

doctcom 3

astatos 2

Sovereign 2

Leviathan 2

neurodiab 2

SleepWalker 2

melian 1

kopritis 1

xarikleia 1

Μετα απο 14 σελιδες μονο η Σηλια μιλαει για τις νοσηλευτριες...

αυτα τα στατιστικα σας με τρελλαιινουν λεμε,γουσταρω πολυ.

ασε που τα θεωρω την αποθεωση του big brother is watching us.

εν τω μεταξυ γω νοαται δεν ξερω πως παμε και τα βλεπουμε αυτα,καθ οτι ειπαμε ειμαι ασχετη,αλλα ουτε και με απασχολησε ποτε να δω ποσοι αυτο ποσοι το αλλο ποιος εδω ποιος εκει και τετοια

τεσπα περι ορεξεως λεει κολοκυθοπιτα χορτοπιτα τυροπιτα μηλοπιτα και αλλα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήλια πήγαινε να δεις το τοπικ που ανοιξα κι ασε τις νοσηλευτριες!

αιντε

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ρε Σηλια γαμωτη μου...εισαι ενα χρονο εδω μεσα,εχεις μ'αυτο το νικ 2000 ποστ και ποιος ξερει ποσα αλλα με τα υπολοιπα ψευδωνυμα και ακομη δεν εχεις μαθει μερικα βασικα πραγματα...να εισαι ομως γλωσσοκοπανα και παπατρεχας εισαι πρωτη ρε Σουλαρα!

1.Το κερατο μου μεσα...ποτε στο διακο θα μαθεις να μην μας γεμιζεις αχρηστα quote;;;;

2.Ποτε θα μαθεις να μη μας γεμιζεις με απειρα ποστ;

3.Πας ρε Σουλα στην πρωτη σελιδα της ενοτητας ας πουμε στο Περι ανεμων...βλεπεις ρε τους τιτλους των θεματων :

ΤΟΠΙΚ Σελιδες Ποστ Τοπικ σταρτερ Views

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.......κτλ 123» 15 282 astatos 5,179

λοιπον πατα το νουμερο των ποστ κ θα σου βγαλει τα στατιστικα

Εγω παλι το'βαλα γιατι τοσοι αντρες εδω μεσα και με τις νοσηλευτριες τελικα ασχολειται μια γυναικα....αναρωτιεμαι!!!

Αντε να δουμε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχοντας διαβάσει αρκετά ποστ (εκτός από τα 58 της Σήλιας γιατί είμαι σίγουρος ότι ειναι για τα σκουπίδια) θα ήθελα να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για το μέλος suave που εξέφρασε καταπληκτικές απόψεις.

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκης για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

Αν είσαι άσχημη, ίσως να μην αρέσεις σε άντρες που οι μόνες τους πνευματικές ανησυχίες είναι οι τελευταίες μεταγραφέςτου Ολυμπιακού και οι επιδόσεις ενός Peugeot Rallie με 17άρες ζάντες. Οπότε μικρό το κακό

suave emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας)

emiloveyou emiloveyou emiloveyou:lol:

ΘΕΟΣ (αλλά αυτό το ξέρεις ήδη) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκείς για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκείς για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

:P

μέχρι να στροφάρεις, το χα ήδη 8 λεπτά διορθώσει.

γι' αυτό θα είσαι πάντα μέτρια!!! ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκείς για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

:P

μέχρι να στροφάρεις, το χα ήδη 8 λεπτά διορθώσει.

γι' αυτό θα είσαι πάντα μέτρια!!! ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ!!! :lol:

αυτο που λες δεν γινεται να ισχυει/

προφανως προλαβα να το δω πριν το καταλαβεις ο ιδιος και το διορθωσεις,

ανεξαρτητως ποτε εστειλα την απαντηση ;)

γι'αυτο,καλυτερα,ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ! :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχοντας διαβάσει αρκετά ποστ (εκτός από τα 58 της Σήλιας γιατί είμαι σίγουρος ότι ειναι για τα σκουπίδια) θα ήθελα να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για το μέλος suave που εξέφρασε καταπληκτικές απόψεις.

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκης για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

Αν είσαι άσχημη, ίσως να μην αρέσεις σε άντρες που οι μόνες τους πνευματικές ανησυχίες είναι οι τελευταίες μεταγραφέςτου Ολυμπιακού και οι επιδόσεις ενός Peugeot Rallie με 17άρες ζάντες. Οπότε μικρό το κακό

suave emrose

εγω παλι θεωρω

οτι οι σουαβ στα ποστ της εκεινα τα περι ενδυσης και ηλικιας ειπε πολλα ωραια αλλα εχει πεταξει και κατι τρελλα "κλειστοφοβικες" θειτσιστικες αποψεις του τυπου δε φοραει ο ντοκ τζιν και μπλουζακι στο νοσοκομειο,δεν ειναι 14

γενικοτερα θεωρω οτι αραια και που πεταει κατι τετοια τρελλα αλλα δε μου κανουν εντυπωση ταιριαζουν στο ολο αυστηρα πειθαρχημενο της ειναι

κι οτι κι οσο κι αν θελει να δηλωνει βασει λογικης οτι ολες οι ηλικιες ειναι ομορφες

στην ουσια στο ποστ της θεοποιει κλασικοτατα τη νεοτητα οπως και την απενεχοποιει επισης κλασικα και κανει την ωριμοτητα να φαινεται σαν καμπουρα να πω;;βαρος;; "μιασμα" ενα πραμα...

και μιλουσαμε για 30 vs 20 τι να πουν κι οι σαρανταρες πενηνταρες εξηνταρες δηλαδη.θα πρεπε να φουνταρουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχοντας διαβάσει αρκετά ποστ (εκτός από τα 58 της Σήλιας γιατί είμαι σίγουρος ότι ειναι για τα σκουπίδια)

κι εγω σ αγαπαω σεξι μπειμπ :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα πρεπε να φουνταρουν.

εδώ εσύ με τέτοια ποιότητα μυαλού και ακόμα δε φούνταρες.

emardown ακολουθεί το άνωθι ποστ σε γραμματοσειρά Shlia Narrow:

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ρεεεεεεεεεεεεεεεε τιι ναυτα που λε ρε σηλια! καλααααααα έγραψεσ λεμεεε. μη μας σπας τον πο&^τσο με τις μ@λακίες σου. εμ σορι αλλά...

εδω γιου ρε Σηλια...με τετοιο μπρέιν και ακόμα δε φούνταρες. λεμεεε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα ήθελα να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για το μέλος suave που εξέφρασε καταπληκτικές απόψεις.

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκης για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

Αν είσαι άσχημη, ίσως να μην αρέσεις σε άντρες που οι μόνες τους πνευματικές ανησυχίες είναι οι τελευταίες μεταγραφέςτου Ολυμπιακού και οι επιδόσεις ενός Peugeot Rallie με 17άρες ζάντες. Οπότε μικρό το κακό

suave emrose

αιντε σκεφτειτε το...!!σουαβ;;; ;) ελα σκεψου...διατεινεται κατα καιρους οτι εχει κορμαρα κι ειναι ομορφος,για ποιοτικες ιατρικες γνωσεις τον κοβω,αντρας βαρβατος θα ναι οπως οι περισσοτεροι κρητικοι αλλωστε :rolleyes:,τελειος :splats: ειναι :lol: τι αλλο να ζητησει μια γυναικα;;!! :anavwfwties::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα πρεπε να φουνταρουν.

εδώ εσύ με τέτοια ποιότητα μυαλού και ακόμα δε φούνταρες.

emardown ακολουθεί το άνωθι ποστ σε γραμματοσειρά Shlia Narrow:

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ρεεεεεεεεεεεεεεεε τιι ναυτα που λε ρε σηλια! καλααααααα έγραψεσ λεμεεε. μη μας σπας τον πο&^τσο με τις μ@λακίες σου. εμ σορι αλλά...

εδω γιου ρε Σηλια...με τετοιο μπρέιν και ακόμα δε φούνταρες. λεμεεε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

καλα υπερβαλλεις λιγο,εγω δε βριζω κατ αυτον τον τροπο προσωπικα, αλλα εστω... :rolleyes:

αααααααααααααα ρε σλιπ ποτε θα μου στειλεις επιτελους μια φωτο σου να δω χου γιου αρ ρε φουστη θα σκασω λεμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχοντας διαβάσει αρκετά ποστ (εκτός από τα 58 της Σήλιας γιατί είμαι σίγουρος ότι ειναι για τα σκουπίδια) θα ήθελα να εκδηλώσω το θαυμασμό μου για το μέλος suave που εξέφρασε καταπληκτικές απόψεις.

suave, πιστεύω ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι υπερεπαρκης για άντρες σαν κι εμένα (που αποτελουν την αφρόκρεμα της κοινωνίας). Από εκεί και πέρα, μικρή σημασία έχει αν είσαι άσχημη ή όμορφη...

Αν είσαι άσχημη, ίσως να μην αρέσεις σε άντρες που οι μόνες τους πνευματικές ανησυχίες είναι οι τελευταίες μεταγραφέςτου Ολυμπιακού και οι επιδόσεις ενός Peugeot Rallie με 17άρες ζάντες. Οπότε μικρό το κακό

suave emrose

suave is mine!!!!!!!!!

i love her

i love her

i love her

watch out dude...am gonna bite your hairy arse....!!!!!!!

boxing_squirrel.jpg

****φιλικα...μην παρεξηγηθεις γιατι εαν δεν κανω λαθος εισαι Κρητικος..

love you dude.....

boxing_giant.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γι'αυτο,καλυτερα,ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ! :lol::lol::lol:

εσύ κάνε την πάπια!!! είσαι και άσχημη!!! ΑΣΧΗΜΟΠΑΠΟ!!!!

:lol::lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω ρε σλιπ σε φανταζομαι συζυγο και πατερα.τρελλα σκηνικα λεεεεεμε. :lol:

αν και πρεπει να παραδεχτω οτι ειπες μεγαλη κουβεντα εκει που της ειπες οτι με τετοια μυαλα εισαι υπεραρκετη και ασχημη να σαι σαι στ @@ μου.

σε συνδυασμο με τα αλλα τα περι πνευματικων αναζητησεων πεζο και ολυμπιακου εγραψες λεμε

ευγε τεκνον μου.πρωτακουστο να δηλωνει αρσενικο κατι τετοιο.

αλλα μπαααας και τα λες αυτα κατεργαρακο μου επειδη εχει ειπωθει δω μεσα απο σοβ νομιζω τι η σουαβ looks more than nice;;;;

γιατι σ αλλα σημεια παλιοτερα δε σ εχω κοψει και ιδιατερα ανεκτικο με τις μη τελειες emcolgate !! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γι'αυτο,καλυτερα,ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ! :lol::lol::lol:

εσύ κάνε την πάπια!!! είσαι και άσχημη!!! ΑΣΧΗΜΟΠΑΠΟ!!!!

:lol::lol: :lol: :lol:

το αστειο που ειναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

την τραγικοτητα σου στο μεγαλειο της βλεπω εγω εδω σλιπακι,αστειο δεεεεν........

πω καλα λεω γω οτι εισαι τραγικος σε ορισμενα πραματα.γι ακομη μια φορα με επιβεβαιωνεις με το πανω σου ποστ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao Εχω λυθει στο γελιο λεμε με το ποστ της winmx και του σλιπ που ελεγε για τα σκουπιδια της Σηλια!!!!

ΑΑΑ και με κατι πμ που διαβασα μολις τωρα!!!!

Ρε δε παμε σε κανενα νοσοκομειο ολοι μαζι γιατι εγω σιγουρα θα χρειαστω γιατρο!!!

ΕΧΩ κραμπες στο στομαχι λεμε, με το εδω γιου ρε Σηλιαα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν και πρεπει να παραδεχτω οτι ειπες μεγαλη κουβεντα εκει που της ειπες οτι με τετοια μυαλα εισαι υπεραρκετη και ασχημη να σαι σαι στ @@ μου.

σε συνδυασμο με τα αλλα τα περι πνευματικων αναζητησεων πεζο και ολυμπιακου εγραψες λεμε

ευγε τεκνον μου.πρωτακουστο να δηλωνει αρσενικο κατι τετοιο.

ε φυσικά είναι πρωτάκουστο. αφού ειναι γνωστό τοις πάσι ότι ο Ολυμπιακός δε θα κάνει μεταγραφές και ότι το Πεζό Ραλί πάει γαμάτα ακόμα και με 15άρες ζάντες!!

:lol:

αλλα μπαααας και τα λες αυτα κατεργαρακο μου επειδη εχει ειπωθει δω μεσα απο σοβ νομιζω τι η σουαβ looks more than nice;;;;

γιατι σ αλλα σημεια παλιοτερα δε σ εχω κοψει και ιδιατερα ανεκτικο με τις μη τελειες emcolgate !! :anavwfwties:

αν περιμένω να βρω γυναίκα ανάλογη με τα προσόντα μου...γ@μησετα...στο ράφι θα μείνω κι εγώ, μαζί με τα βιβλία της bee7dd

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε φυσικά είναι πρωτάκουστο. αφού ειναι γνωστό τοις πάσι ότι ο Ολυμπιακός δε θα κάνει μεταγραφές και ότι το Πεζό Ραλί πάει γαμάτα ακόμα και με 15άρες ζάντες!!

:lol:

μα ειπα κι εγω...... :huh: :huh: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.