Jump to content

Eπιτήδειοι νέοι γιατροί δηλώνουν καρκινοπαθείς για να ξεκινήσουν ειδικότητα


MEDPEAD

Recommended Posts

εγω μίλησα για επιτήδειους νέους γιατρούς που λαδώνουν και παίρνουν με τράπεζα θεμάτων αναγνώριση που δε θα έπαιρναν αλλιώς.

δε μίλησα αφοριστικά.

τώρα αν εσύ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ενέταξες τον εαυτό σου στις κατηγορίες αυτές και θιχτηκες είναι πρόβλημα δικό σου... και του ελληνικού συστήματος υγείας φυσικά...

Εγώ έβαλα τον εαυτό μου σε αυτές τις κατηγορίες;Αυτό κατάλαβες;Μουαχαχχαχαχαχα,εγώ δεν εμπλέκομαι σε καμία τέτοια κατάσταση.Έχω βάλει κανονικά τα χαρτιά μου για ειδικότητα σε νοσοκομείο της Αθήνας,δεν έχω τελειώσει σε Ανατολικές χώρες και ούτε θα ανεχόμουν ποτέ να πέσω σε τέτοια επίπεδα για να πιάσω δουλειά μια ώρα αρχίτερα.Περιμένω τη σειρά μου υπομονετικά και τίποτα άλλο(όπως όλοι μας πιστεύω)

Τέλειος είσαι,έξυπνος δεν είσαι,μου φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Last Reply
Ναι, εκείνου που δεν είχε μπάρμπα στην Κορώνη ή δεν αγόρασε το "10" από Ρουμανία και Βουλγαρία...

...Για μισό λεπτό,γιατί εσύ τα λες τελείως διαφορετικά από αυτά που λέει ο Sov...Δηλαδή;

ο ενας αριστευσε ενω ο αλλος οχι :rolleyes:

πραγματικα,αυτο με τους αριστουχους,οταν το διαβαζω γελαω

γτ ειναι σα να περνανε κανα-δυο ατομα ξαφνικα μπροστα μου και απλα δεν μπορω να κρατηθω/

περα απο αυτη την αυθορμητη αντιδραση ωστοσο,

και κατω απο ιδανικες συνθηκες,

θα μπορουσε ενδεχομενως να ειναι μια δικαιη ρυθμιση,

χωρις να δινει ουσιαστικα λυση σε καποιο προβλημα/

χωρια που θα γλιτωνε το εθνικο συστημα υγειας απο τη διαρροη εγκεφαλων... emlmfaoemlmfaoemlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο ενας αριστευσε ενω ο αλλος οχι :rolleyes:

Επειδή ο κόσμος είναι μικρός και γνωριζόμαστε μεταξύ μας, θα σου πω αν αρίστευσα όταν εγκαταλείψεις το club των αιωνίων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα,για την υπεραριθμία των αριστούχων:Κλέβουν την θέση κάποιου;

Ναι, εκείνου που δεν είχε μπάρμπα στην Κορώνη ή δεν αγόρασε το "10" από Ρουμανία και Βουλγαρία...

Μάλλον δεν διάβασες καλά τι γράφει η τροπολογία emconfused ....ξαναδιάβασέ το είναι ευκολονόητο :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τους επιτήδειους που γίνονται γιατροί με τενεκέδες λάδι και τράπεζα ερωτήσεων ποιος δημοσιογράφος θα γράψει;
το τελευταίο διάστημα είχες ηρεμήσει.....αλλά δεν άντεξες :lol::P

μου αρέσει που η τροπολογία είναι εντελώς φωτογραφική για τα λαμόγια των φοιτητικών παρατάξεων και τέκνων μεγαλογιατρών-καθηγητών (μόνο ονοματεπώνυμα δηλαδή δεν γράφει) το πρόβλημα είναι οι ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ (γι αυτούς γράφαν χρόνια.....μας τελείωσαν και δεν γράφουν άλλο) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω μίλησα για επιτήδειους νέους γιατρούς που λαδώνουν και παίρνουν με τράπεζα θεμάτων αναγνώριση που δε θα έπαιρναν αλλιώς.

δε μίλησα αφοριστικά.

ρε Sleep με απογοητεύεις

ε, όχι και να λαδώσεις για να πάρεις τώρα πλέον το ΔΟΑΤΑΠ

Σεμνά και ταπεινά πλέον.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο ενας αριστευσε ενω ο αλλος οχι :rolleyes:

Επειδή ο κόσμος είναι μικρός και γνωριζόμαστε μεταξύ μας, θα σου πω αν αρίστευσα όταν εγκαταλείψεις το club των αιωνίων.

οπα!φιλε-η δεν ειχα καμια διαθεση να σε προσβαλλω,

και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο θιχτηκες!

αλλωστε,εγω με ενα ταπεινο "λιαν καλως" θα το παρω το πτυχιο μου

-μη σου πω οτι θα πρεπε να γραφει "παλι καλα που το πηρες",

με τοσο που το εχω τρεναρει και λαμβανοντας υποψη την σχεση που εχω με τις εξετασεις,

τους καθηγητες,το γλυψιμο και τα συμπαρομαρτουντα :rolleyes:

(μα καλα,τοσο μεγαλη φιρμα ειμαι?και δεν ειχα ποτε πολλα παρε-δωσε με συμφοιτητες,τι να πω! emconfused )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα,για την υπεραριθμία των αριστούχων:Κλέβουν την θέση κάποιου;

Ναι, εκείνου που δεν είχε μπάρμπα στην Κορώνη ή δεν αγόρασε το "10" από Ρουμανία και Βουλγαρία...

Μάλλον δεν διάβασες καλά τι γράφει η τροπολογία emconfused ....ξαναδιάβασέ το είναι ευκολονόητο :rolleyes:

Διάβασα πολύ καλά τι λέει η τροπολογία. Όπως επίσης πολύ καλά ξέρω τι πιέσεις ασκούνται μέχρι αυτή να λάβει την τελική της διατύπωση και να κατατεθεί προς ψήφιση. Αν δεν καταλαβαίνεις κάποια λέξη απ' αυτά που έγραψα, μην διστάσεις ν' ανοίξεις λεξικό :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα,για την υπεραριθμία των αριστούχων:Κλέβουν την θέση κάποιου;

Ναι, εκείνου που δεν είχε μπάρμπα στην Κορώνη ή δεν αγόρασε το "10" από Ρουμανία και Βουλγαρία...

Μάλλον δεν διάβασες καλά τι γράφει η τροπολογία emconfused ....ξαναδιάβασέ το είναι ευκολονόητο :rolleyes:

Διάβασα πολύ καλά τι λέει η τροπολογία. Όπως επίσης πολύ καλά ξέρω τι πιέσεις ασκούνται μέχρι αυτή να λάβει την τελική της διατύπωση και να κατατεθεί προς ψήφιση.

αφού διάβασες πολύ καλά την τροπολογία μπορείς να μου πεις που αναφέρει ιατρούς από Ρουμανία και Βουλγαρία;

άλλη τροπολογία διάβασα εγώ και ο tsatsos;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το να θεωρείς πως όλοι όσοι σπούδασαν στις πρώην Ανατολικές χώρες είναι άσχετοι και πήραν πτυχείο με φέτα,είναι λάθος.(προσωπικά,έχω δει και κακούς και καλούς.Θα ήθελα να δω πόσο καλός είσαι εσύ)

ελα μέτρα μέχρι το 100... που θα κρίνεις εσύ εμένα...

εγώ είμαι τέλειος ρε :)

αφιερωμένο από έναν ΔΙΚΑΤΣΑ :lol::lol:συνάδελφό σου :lol::lol:

μάλλον για σένα το έγραψε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφιερωμένο από έναν ΔΙΚΑΤΣΑ :lol::lol:συνάδελφό σου :lol::lol:

μάλλον για σένα το έγραψε

σημείωση:ο συνάδελφος απλά ερμήνευσε :lol: /η Ναταλία Γερμανού έχει γράψει το τραγούδι-πορτραίτο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σλιπ:εγω μίλησα για επιτήδειους νέους γιατρούς που λαδώνουν και παίρνουν με τράπεζα θεμάτων αναγνώριση που δε θα έπαιρναν αλλιώς.

δε μίλησα αφοριστικά.

αν θεωρησουμε οτι λαδωνουν δε μας ειπες ρε τελειε εποφοιτε της τελειας ιατρικης σχολης-με τελειο αριστα για βαθμο να υποθεσουμε;;;

ποιον λαδωνουν;;;;μπας και λαδωνουν τον καθηγητη το δικο σου ρε γαματε τελειε πανελληνιονικη;εεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;μηηηηηηηηηπως;;;;;;;;;;;;;;;;

ο οποιος ιδιος καθηγητης σε συνδικαλιστες συγγενεις και τεκνα γνωστων και μεγαλων...βαζει ασυζητητι δεκαρακι και ζηταει και συγγνωμη αν κοψει;;

μπας και λαδωνει τον ιδιο καθηγητη που γραφει στ @@ του την εκπαιδευση σου ως φοιτητη;;

μαντεψε τυπε με επιλεκτικη οραση...(ο,τι θες βλεπεις)!αυτον λαδωνει!!!!!!!!!

και ειναι φυσικο να λαδωνεται η καθηγηταρα σου

εφοσον σ εχει γραμμενο στα παλια του τα παπουτσια εσενα τον πανελληνιοκη

εφοσον εχει γραμμενο στα παλια του τα παπουτσια τον αλλον που εμπασε στο ιδρυμα του με μετεγγραφη

εφοσον δε σεβεται τον τιτλο του ως δασκαλου αλλα απλως αποκομει τα οφελη του

εφοσον μοιραζει αβερτα δεκαρια οπου τον συμφερει,προφανως!!!!! και θα λαδωνεται αν μπορει να λαδωθει!!

κι αυτος τωρα ειναι ο καθηγηταρας του δικου σου κορυφαιου ελληνικου πανεπιστημιου!εφοσον αυτος ο "σαπισμενος" καθηγητης ειναι αυτος που θεωρητικα και πρακτικα καθοριζει τα παντα μεσα στο ελληνικο πανεπιστημιο πως να μην ειναι σαπιο και το πανεπιστημιο στο οποιο σπουδασες πανελληνιονικη;;;

για κομη μια φορα θα σου πω μην ισοπεδωνεις και τα λες οπως θες λοιπον κι αστα διαλα λοιπον κι εσυ κι οι φετες και τα λαδια σου

μας εχεις πρηξει με τις φετες και τα λαδια

οι χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ σε πειραξαν δεν κοιτας τη σκατοχωρα σου τι κανει κοιτας να κρινεις

νοαται!!!!! υπηρξαν υπαρχουν και θα υπαρξουν καθηγητες στα ελληνικα πανεπιστημια εξαιρεσεις στον κανονα αλλα για την πλειοψηφια μιλαμε!

και ναι αλλο ενα τοπικ μετατραπηκε σε μια απ τα ιδια.αλλα δεν τον αντεχω οταν τον ακουω αυτον το σλιπ μ αυτη την ειρωνια κι αυτη την απολυτοτητα κι αυτη την επαρση μου σηκωνεται η τριχα καγκελο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kost says δεν έχω τελειώσει σε Ανατολικές χώρες

ποτε δεν καταλαβα γιατι με το να λεει καποιος γενικως και αοριστως ιταλια ξελασπωνει με τη μια απο το σταυρο που κουβαλανε οι εκ του ανατολικου μπλοκ

αλλο βορεια αλλο κεντρικη αλλο νοτια ιταλια

με την ιδια λογικη που μερικοι κρινουν το ανατολικο μπλοκ θα πρεπε να κρινουν και τη νοτια ιταλια

αλλα δεν ισχυει εχω παρατηρησει

πετας ενα ιταλια κι ολα καλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλα δεν τον αντεχω οταν τον ακουω αυτον το σλιπ μ αυτη την ειρωνια κι αυτη την απολυτοτητα κι αυτη την επαρση μου σηκωνεται η τριχα καγκελο

κάνε τώρα "κύκλους" στο κρεβατάκι σου μέχρι να σε πάρει ο ύπνος :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και σοβ δε μου απαντησες τι εννοουσες οταν ειπες εμεις δεν παιξαμε βρωμικα

πως να παιξετε εσεις βρωμικα;;;ησαστε εσεις σε θεση να παιξετε βρωμικα;δεν το καταλαβα αυτο.

και γιατι δεν απαντησε ουτε ενας ρε παιδες σ αυτο που ρωτησα.τοσο δυσκολο ειναι;εμ βεβαια να λεμε αυτο πρεπει να γινει ειναι ευκολο οταν ρωταω ποιος διατιθεται να το κανει αυτο και πως να το κανει,μοκο.

τελικα η σιωπη που οφειλεται;

στο οτι δεν ξερετε

η στο οτι δε σας αφορα(οσο κι αν σας αρεσει να λετε η να πιστευετε οτι σας αφορα) ;;;;;;;;;; για να καταλαβω δηλαδη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia

τα ποστ σου ομοιάζουν με ποστ δυσλεκτικού ατόμου. Μην απορείς που σου απαντάνε όλοι σε 1 από κάθε 10 ερωτήσεις που κάνεις...

μάθε ελληνικά, μάθε σεβασμό και τότε ίσως αρχίσει κάποιος να σε παίρνει σοβαρά :)

Μην προσπαθείς να μου μοιάσεις. Εγώ είμαι τέλειος.

Γιατί όπως λέει και το τραγούδι: είναι άλλο να έχεις κάλλος και άλλο να έχεις κάλο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε καμια 5ετια που θα αρχισει η φαση νουμερο 2 και θα κρατησει καμια 10 ετια και θα αφορα την επαγγελματικη αποκατασταση των ιατρων , μπαινουμε παλι εδω και αρχιζουμε ξανα τον τσακωμο ( αν κι εγω τοτε σκοπευω να ειμαι λεκτορας , οποτε θα τηρω σιγην ιχθυος.... :splaaaats: )
να ανοίξουμε νέο topic να το συζητήσουμε να μην μας πιάσουν αδιάβαστους

θα ήθελα να ήξερα ΠΟΤΕ θα το καταλάβουν αυτό όλοι και θα αφήσουν πλέον τα λάδια, τις φέτες (να έκανες εμπάργκο βρε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλα δεν τον αντεχω οταν τον ακουω αυτον το σλιπ μ αυτη την ειρωνια κι αυτη την απολυτοτητα κι αυτη την επαρση μου σηκωνεται η τριχα καγκελο

κάνε τώρα "κύκλους" στο κρεβατάκι σου μέχρι να σε πάρει ο ύπνος :)

κυκλους τετραγωνα και τριγωνα κι απ την πολη ερχομαι και στη γκορφη κανελλα να πουμε

δεν τα ξερω γω αυτα

η αληθεια ειναι μια και καλο ειναι να ειπωνεται ξεκαθαρα!

θα μαλακιστω για παρτη σου πριν με παρει ο υπνος!!

θα φαντασιωθω το σλιπ..............

εναν αντρα που μας εχει παρει τ αυτια κατα καιρους οτι ειναι κ γαμω τους γκομενους αλλα φωτο δε βαζει(καλη ωρα η λιλ)

κι εκει που θα χυσω θα ναι σιγουρα οταν θα τον σκεφτομαι να περναει τις πανελληνιες!!!!!! :splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλα δεν τον αντεχω οταν τον ακουω αυτον το σλιπ μ αυτη την ειρωνια κι αυτη την απολυτοτητα κι αυτη την επαρση μου σηκωνεται η τριχα καγκελο

κάνε τώρα "κύκλους" στο κρεβατάκι σου μέχρι να σε πάρει ο ύπνος :)

κυκλους τετραγωνα και τριγωνα κι απ την πολη ερχομαι και στη γκορφη κανελλα να πουμε

δεν τα ξερω γω αυτα

η αληθεια ειναι μια και καλο ειναι να ειπωνεται ξεκαθαρα!

θα μαλακιστω για παρτη σου πριν με παρει ο υπνος!!

θα φαντασιωθω το σλιπ..............

εναν αντρα που μας εχει παρει τ αυτια κατα καιρους οτι ειναι κ γαμω τους γκομενους αλλα φωτο δε βαζει(καλη ωρα η λιλ)

κι εκει που θα χυσω θα ναι σιγουρα οταν θα τον σκεφτομαι να περναει τις πανελληνιες!!!!!! :splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

emarup Όχι τίποτα άλλο αλλά όταν σας λέω ότι μερικοί εδώ μέσα δεν είναι τυχαίοι δεν το συνειδητοποιείτε :)

Ξαναεπαναλαμβάνω πάλι για άλλη μια φορά (που λένε και οι μορφωμένοι): Αυτό που μ' αρέσει στα φόρουμ είναι η πολυσυλλεκτικότητα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia

τα ποστ σου ομοιάζουν με ποστ δυσλεκτικού ατόμου. Μην απορείς που σου απαντάνε όλοι σε 1 από κάθε 10 ερωτήσεις που κάνεις...

μάθε ελληνικά, μάθε σεβασμό και τότε ίσως αρχίσει κάποιος να σε παίρνει σοβαρά :)

Μην προσπαθείς να μου μοιάσεις. Εγώ είμαι τέλειος.

Γιατί όπως λέει και το τραγούδι: είναι άλλο να έχεις κάλλος και άλλο να έχεις κάλο :)

τωρα το δα αυτο

να συμπληρωσω λοπον οτι η δευτερη φορα καπακι στην πρωτη που θα χυσω θα ναι ενω θα με φαντασιωνομαι να ξερω ελληνικα σαν του σλιπ :splats:

η τριτη καπακι θα ναι ενω θα με φαντασιωνομαι να ξερω να σεβομαι οπως σεβεται ο σλιπ :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: (α ρε κατακαημενη ρουμελη που χεις και ψευδαισθησεις οτι ξερεις εσυ τι εστι η λεξη σεβασμος)

κι αφου χυσω και τριτη νομιζω τοτε το δικαιουμαι να αρχισετε να με παιρνετε σοβαρα! ! :anavwfwties::lol:

σλιπ μπορεις να αλλαξεις σλιπ και να πεσεις για υπνο τωρα. emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρόσεχε μην πνιγείς...και μετά δε σε προλαβαίνει ούτε ο Phelps!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρόσεχε μην πνιγείς...και μετά δε σε προλαβαίνει ούτε ο Phelps!! :lol: :lol: :lol:

για να πνιγω εγω επρεπε τουλαχιστον να μαι το κοριτσι λαστιχο

ενω εισαι θα μπορουσες να το πετυχεις σαφως πιο ανετα... :rolleyes: ποσο μαλλον δεδομενου οτι τον εχεις και τελεια emcolgate μεγαλο emsexwars

αντε τραβα δροσισου :D το λοιπον ενω θα ξαναδιαβαζεις τα πανω ποστ μου για βοηθεια :anavwfwties:

αντε γεια και να μη μας γραφεις

νυχτες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.