Jump to content

Προς διαχειριστές


proskroush

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

Aγόρια, en garde. Pret. Allez!

@tasos,

η βιβλιοθήκη δε μένει άδεια, μην ανησυχείς :) Μάλλον θα χρειαστεί να προσθέσω κι άλλα ράφια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανορθόγραφε Πολυχρονίδη, ούτε το επίθετό μου δεν ξέρεις να γράφεις.....αν και το βλέπεις και φουντώνεις.

Δεν έχει νόημα η συζήτηση, μέχρι και ο k0st πήγε για ύπνο.

Το επόμενο επεισόδιο θα το ανακοινώσω στο forum για να έχουμε περισσότερη τηλεθέαση.

Ακόμα δεν είμαι πρώτος σε post......... :o

Σε αφήνω...πάω να ποστάρω στο παιχνιδόλεξο.....με νευρίασες τώρα.....άκου σε λίγο καιρό (αύριο θα είμαι πρώτος βρε)

Άντε kick4.gif καληνύχτα!

Θα ήθελα να διευκρινίσω πως είχα βγει και τα έπινα με τους κολλητούς. emdrunk Μήπως θα έπρεπε να είχατε κάνει και εσείς το ίδιο,αντί να τσακώνεστε όλο το βράδυ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ο κολλητός μου είναι, και τσακώνομαι μαζί του γιατί δεν ήρθε να τον πάω στα μπουζούκια embandemdrunk που του αρέσουν τόσο πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλαβαίνετε την έκπληξή μου όταν διάβασα αυτό το θρεντ.

Μ'αρέσει ότι αρκετές ώρες πριν ξεκινήσει, έστειλα pm σ'αυτόν που το ξεκίνησε ξητώντας συγγνώμη που παραφέρθηκα. Ε ρε γλέντια

Τέσπα, βλέπω ότι γρήγορα ξέφυγε και αυτό, πιάνω τα δρακουλίνια μου και περιμένω τη συνέχεια

Το ανέφερα από την αρχή αν προσέξεις,το ότι μου ζήτησες συγγνώμη με π.μ. και σου το αναγνώρισα.Επίσης σου απάντησα με π.μ. και θεωρητικά θα έπρεπε να έχεις διαβάσει την απάντηση μου,έτσι ώστε να μην εκλπαγείς τόσο όσο διατείνεσαι ότι you did,όταν θα διάβαζες το θρεντ.

Δε μου ήταν αρκετή προφανώς η συγγνώμη σου μετά τα όσα ξεστόμισες.Και στο κάτω κάτω αν ήθελες να ζητήσεις συγγνώμη ας τη ζητούσες δημοσίως,με την ίδια ευκολία που με έβριζες αυθαίρετα δημοσίως-αυτό έκανες αν δεν το έχεις καταλάβει- ή με την ίδια ευκολία που μας υπενθύμισες το αισχρό μήνυμα στους τοίχους του Α.Π.Θ.

Κι επί τη ευκαιρία να σου πω ότι το θέμα ξέφυγε χωρίς επιστροφή...από τη στιγμή που εσύ μπήκες στη διαδικασία κι έγραψες την αισχρή φράση που έγραψες.Θεωρώ ότι είναι ΤΡΑΓΙΚΟ κι ενδεικτικό ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ το να αναπαράγονται φράσεις σαν αυτή.

Κατάντιας δικής σου που έμαθες να μισείς επειδή είσαι ανίκανος να απαιτήσεις από τους ιθύνοντες αυτά που σου αντιστοιχούν;

Κατάντιας αυτών που ήρθαν επειδή έπασχαν από ανυπόστατες αρρώστιες-έσκασαν εκατομμύρια;

Κατάντια των ιθυνόντων που στα παπάρια τους τα όσα σου αντιστοιχούν;

Κατάντια των όσων τα έπαιρναν αδρά;

Μάλλον κατάντια όλων τελικά.

Κατάντια δική μου δεν είναι πάντως σίγουρα.Ούτε student του 12 και του 16 που έφυγε να γίνει γιατρός για το θεαθήναι ήμουν,ούτε "αρρώστησα"-τα έσκασα αδρά για επιστρέψω ούτε σε μισώ που με μισείς.Το μεγάλο μου λάθος στην όλη ιστορία,όπως αποδεινκνύεται εκ των υστέρων,είναι το ότι επέλεξα να επιστρέψω.Θα ξαναφύγω όμως,χαλάλι σας emcolgate η θέση ειδικότητας που θα έπιανα! emcolgate

Κατά τα άλλα καλημέρα. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλαβαίνετε την έκπληξή μου όταν διάβασα αυτό το θρεντ.

Μ'αρέσει ότι αρκετές ώρες πριν ξεκινήσει, έστειλα pm σ'αυτόν που το ξεκίνησε ξητώντας συγγνώμη που παραφέρθηκα. Ε ρε γλέντια

Τέσπα, βλέπω ότι γρήγορα ξέφυγε και αυτό, πιάνω τα δρακουλίνια μου και περιμένω τη συνέχεια

Το ανέφερα από την αρχή αν προσέξεις,το ότι μου ζήτησες συγγνώμη με π.μ. και σου το αναγνώρισα.Επίσης σου απάντησα με π.μ. και θεωρητικά θα έπρεπε να έχεις διαβάσει την απάντηση μου,έτσι ώστε να μην εκλπαγείς τόσο όσο διατείνεσαι ότι you did,όταν θα διάβαζες το θρεντ.

Δε μου ήταν αρκετή προφανώς η συγγνώμη σου μετά τα όσα ξεστόμισες.Και στο κάτω κάτω αν ήθελες να ζητήσεις συγγνώμη ας τη ζητούσες δημοσίως,με την ίδια ευκολία που με έβριζες αυθαίρετα δημοσίως-αυτό έκανες αν δεν το έχεις καταλάβει- ή με την ίδια ευκολία που μας υπενθύμισες το αισχρό μήνυμα στους τοίχους του Α.Π.Θ.

Κι επί τη ευκαιρία να σου πω ότι το θέμα ξέφυγε χωρίς επιστροφή...από τη στιγμή που εσύ μπήκες στη διαδικασία κι έγραψες την αισχρή φράση που έγραψες.Θεωρώ ότι είναι ΤΡΑΓΙΚΟ κι ενδεικτικό ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ το να αναπαράγονται φράσεις σαν αυτή.

Κατάντιας δικής σου που έμαθες να μισείς επειδή είσαι ανίκανος να απαιτήσεις από τους ιθύνοντες αυτά που σου αντιστοιχούν;

Κατάντιας αυτών που ήρθαν επειδή έπασχαν από ανυπόστατες αρρώστιες-έσκασαν εκατομμύρια;

Κατάντια των ιθυνόντων που στα παπάρια τους τα όσα σου αντιστοιχούν;

Κατάντια των όσων τα έπαιρναν αδρά;

Μάλλον κατάντια όλων τελικά.

Κατάντια δική μου δεν είναι πάντως σίγουρα.Ούτε student του 12 και του 16 που έφυγε να γίνει γιατρός για το θεαθήναι ήμουν,ούτε "αρρώστησα"-τα έσκασα αδρά για επιστρέψω ούτε σε μισώ που με μισείς.Το μεγάλο μου λάθος στην όλη ιστορία,όπως αποδεινκνύεται εκ των υστέρων,είναι το ότι επέλεξα να επιστρέψω.Θα ξαναφύγω όμως,χαλάλι σας emcolgate η θέση ειδικότητας που θα έπιανα! emcolgate

Κατά τα άλλα καλημέρα. :rolleyes:

Να μην σε κρατάμε... embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν αφηνετε τις ανοησιες και κοιταξτε να ξεστραβωθειτε στην ιατρικη.........

Ебать му-му!!!!!!!!!!

emarup

****αυτο με κανει αλλοδαπο- στοιχειο-μεταγραφης απο πρωην αντολικο μπλοκ?????????μηπως να σας δειξω και την ταυτοτητα???

ρε αντε σοβαρευτειτε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααα...ξεχασα να γραψω πως περασα με πανελληνιες(με την 3η φορα-παλαιο συστημα -τελευταια ''φουρνια'')

για να μην μου σηκωθει η τριχα απο κανενα καφρικο σχολιο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kανενας μα κανενας πουστης δεν θα παρει την θεση μου!, Του ποιο μισητου τυπου που γραφει στους γμ.Εγω ειμαι ο ΘΡΑΣΥΣ που σπουδασα στην Ρουμανια με απολυτηριο 12.

Εγω ειμαι ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ που κατηγορω αυτους που σπουδασαν στην Ελλαδα και τα βαζω μαζι τους αποκαλυπτοντας ετσι το τεραστιο κομπλεξ κατωτεροτητας που με ταλαιπωρει.

Εγω χανω την ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ μου λογω του border line χαρακτηρα μου και βριζω τουε παντες! Αυτοματους δοαταπαδες, πανελληνιονικες, μετεγραφεντες , ιταλιανους!

Εγω ειμαι ο ΜΑΙΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ με το vw r32! Meta 30000 EUROS!

Ολοι η υπολοιποι ψαξτε για τον δευτερο...

ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΣΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ Γ.Μ!

Aυτό το post σου τώρα το είδα filpolis.

΄Οσο κι αν σε θεωρώ μια από τις τραγικές συνέπειες αυτής της ευριπιδικής :D τραγωδίας "πανελληνιονίκες vs μετεγγραφέντες & δικατσάδες", πρέπει να παραδεχτώ ότι το μήνυμά σου αυτό,το βρήκα άκρως πετυχημένο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μην συνεχίσουμε το βρισίδι, προς θεού ας κλείσει το θρεντ.

Εντάξει, τα'πες τα ξανάπες, χάρηκες. Βρίσε κι άλλο, κανένα πρόβλημα. Κάντο όμως σε πμ.

Αναγνώρισα ένα λάθος, έχεις κάνει 4-5 ποστ με βρισίδι και δεν έχω απαντήσει. Κόψε πια, καταντάει ενοχλητικό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς ΑΕΛ1964:

Στον ρόλο του Χατζηαβάτη είναι οι ελληνικές κυβερνήσεις, κι αυτό για την ψήφο του κάθε τυχοδιώκτη.

Υπάρχει μια πνευματική λειτουργία που λέγεται σκέψη. Αντιλαμβάνομαι ότι σου είναι ιδιαίτερα επώδυνη αλλά αν καταφέρεις να την χρησιμοποιήσεις, θα διαπιστώσεις πως το σύστημα αξιών σου είναι για γέλια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς ΑΕΛ1964:

Στον ρόλο του Χατζηαβάτη είναι οι ελληνικές κυβερνήσεις, κι αυτό για την ψήφο του κάθε τυχοδιώκτη.

Υπάρχει μια πνευματική λειτουργία που λέγεται σκέψη. Αντιλαμβάνομαι ότι σου είναι ιδιαίτερα επώδυνη αλλά αν καταφέρεις να την χρησιμοποιήσεις, θα διαπιστώσεις πως το σύστημα αξιών σου είναι για γέλια...

καλα εεε σ αυτο το τοπικ εχει παιχτει κατι πρωτοφανες για τα χρονικα!

εχει αποκαλεσει καθυστερημενο ανθρωπος το σλιπ και μαλιστα οχι μια αλλα χιλιες μια! :anavwfwties: φορες κι ο σλιπ μοκο αχνα!!!!!

:lol:

ΩΡΕ ΠΟΥΥΥΥ ΠΑΑΑΑΑΜΕ ΡΕ ΠΟΥΥΥΥ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕ;;;;!!!! :anavwfwties::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.