Jump to content

Προς διαχειριστές


proskroush

Recommended Posts

Και κάτι ακόμη για του λόγου το ακριβές...,όλη η συζήτηση άρχισε άπο εδώ Άποψη για αποφοίτους εξωτερικού και αναμονή ειδικότητας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

ρε συ θεοδοριδης σε λιγο καιρο θα εισαι ο πρωτος σε ποστ στους γμ!Και εισαι αυτοματος δοαταπας! ,η πιο γνωστο στα μελη του φορουμ δικατσας !ποσες τουμπες θα κανεις ακομα! Τωρα οπως λεει και ο λαζοπουλος η καταρα ειναι σαν την γαιδουρα παντα γυρναει στην αφεντρα της!Μη με καταριεσαι αλλο!

Ξερω θεοδοριδης εισαι θυμα και εσυ του συστηματος...αντι να σου βαλουν 88 σου βαλαν 22 σαν τις γκομενες κανεις...μονο που αυτες μπερδευουν το 69 με το 96...

Αρα δηλαδη το δοαταπ περασε αυτους πο εγραψαν 22 και εκοψαν αυτους που πηραν 88!

ΡΕ μαστορα μη υποτιμας αλο την νουμοσυνη μας ελεος!

φιλε προσκρουση αμα εχεις να με κατηγορησεις ΓΙΑ ΚΑΤΙ η αμα θες να με βρισεις καντο ελευθερα...

Το κανουν πολλοι και αισθανονται μια χαρα...ακουσες τι ειδικοτητα κανω, μην φοβασαι με βοηθας ετσι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανορθόγραφε Πολυχρονίδη, ούτε το επίθετό μου δεν ξέρεις να γράφεις.....αν και το βλέπεις και φουντώνεις.

Δεν έχει νόημα η συζήτηση, μέχρι και ο k0st πήγε για ύπνο.

Το επόμενο επεισόδιο θα το ανακοινώσω στο forum για να έχουμε περισσότερη τηλεθέαση.

Ακόμα δεν είμαι πρώτος σε post......... :o

Σε αφήνω...πάω να ποστάρω στο παιχνιδόλεξο.....με νευρίασες τώρα.....άκου σε λίγο καιρό (αύριο θα είμαι πρώτος βρε)

Άντε kick4.gif καληνύχτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ μαστορα μη υποτιμας αλο την νουμοσυνη μας ελεος!
νοημοσύνη...δες τα post του Σήφη και θα μάθεις να γράφεις τη λέξη αυτή "ΝΟΗΜΟΝΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ"pound.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ θεοδοριδης σε λιγο καιρο θα εισαι ο πρωτος σε ποστ στους γμ!Και εισαι αυτοματος δοαταπας!
μου υποσχέθηκαν να με κάνουν διαχειριστή αν γίνω πρώτος σε post....

και ξέρεις τότε τι θα γίνει;

filpolisarrow%20right.gifban.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ θεοδοριδης σε λιγο καιρο θα εισαι ο πρωτος σε ποστ στους γμ!Και εισαι αυτοματος δοαταπας!
μου υποσχέθηκαν να με κάνουν διαχειριστή αν γίνω πρώτος σε post....

και ξέρεις τότε τι θα γίνει;

filpolisarrow%20right.gifban.gif

Εγω ξερω ραμολιμεντο, οτι το σεπτεμβρη δεν θα πας να δωσεις δοαταπ, γιατι αμα πας θα γελαει και η κουτση Μαρια,

Κατα τα αλλα σαν κατι υπερηλικες γριες κανεις ρε θεοδοριδης, που ουρλιαζουν γερνοντας την γερικη μουρη τους και την μαγκουρα στον ουρανο!

φωνασκοντας:''ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ!" :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emiloveyou πωπω.....πρέπει να είναι πολύ δύσκολα τελικά στη Σουηδία....τραβάς ζόρια μεγάλα λέμε emno
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο σου και συγχαρητήρια. Και μπράβο σου που πήρες την απόφαση και πήγες εξωτερικό να κάνεις ειδικότητα.

Να αναλύσουμε πάλι πως εγώ πήρα 20% ενώ έγραψα 88/100 ερωτήσεις σωστές το γνωρίζει όλο το ΔΙΚΑΤΣΑ και οι περισσότεροι συνάδελφοι. όλα τα ξέρεις εσύ, αυτό δεν είπες να το ψάξεις.

έκανες καμιά βούτα στη λίμνη εκεί πάνω ή είναι παγωμένη;

δέσε και καμιά πέτρα στο λαιμό.....βοηθάει στο κολύμπι έμαθα :lol:

τέλος...θα σε αντιμετωπίσω με την ανάλογη τρέλα που κουβαλάςpacan.gif

το μόνο που με στεναχωρεί είναι πως δεν έχουμε τηλεθέαση :anavwfwties:

Δεν χρειαζεται νομιζω να κανω καποιο σχολιο, ξεκιναει με το να μου δινει συγχαρητηρια μετα προσπαθει να εξηγησει το πως κατατροπωθηκε στο δοαταπ με μια πολυ ωραια δικαιολογια η καλυτερα με μια επιστημουνικη κοσμοθεωρια πως το τετραγωνισμενο 88 γινεται 22 , συνεχιζει με το να εκτοξευει σαν γερικη γρια καταρες στο υπερπεραν, , και τον στεναχωρει επειδη δεν εχει τηλεθεαση...

Θεοδοριδι δεν χρειαζεται να πω τιποτα αλλο παιδι μου

ΕΙΣΑΙ Ο ΕΘΝΚΟΣ ΜΑΣ ΣΤΑΡ!!! ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΣΕΞΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

filpolis...

αν δει τα ποστ σου η Πάνια, στάνταρ θα σου προτείνει τηλεοπτική συνεργασία :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη ακουστηκε κατι για κουκουλες , λογω του οτι εχω καποες ευαισθησιες, εγω το διαδικτυακο τερατουργημα filpolis ,οχι λογο θεοφοβιας αλλα πιστης και φοβου σε αυτο που λεγεται συνειδηση η καλυτερα σε αυτο που σε καταδιωκει, τις ερυνυες, ποτε μου δεν προκειται να διεξαγω ενα πολεμο εκτος του διδικτυακου ψευτοκοσμου,πολλοι απο εσας θα το θελατε , σκαβοντας ετσι το λακκο μου, πιστευοντας οτι θα γυρισω Ελλαδα.

Σας αφηνω στην μισαλοδοξια και τον κομπλεξισμο σας...εγω Ανεστης Ματσας δεν γινομαι...το ειπα και το λαλησα..

Και κατι τελευταιο....

[u] Οταν ο διαδικτυακος κρητικος ψευτομαγκας ξεπεφτει γινεται υπνοβατης...

Κληνυχτα σε ολους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη ακουστηκε κατι για κουκουλες , λογω του οτι εχω καποες ευαισθησιες, εγω το διαδικτυακο τερατουργημα filpolis ,οχι λογο θεοφοβιας αλλα πιστης και φοβου σε αυτο που λεγεται συνειδηση η καλυτερα σε αυτο που σε καταδιωκει, τις ερυνυες, ποτε μου δεν προκειται να διεξαγω ενα πολεμο εκτος του διδικτυακου ψευτοκοσμου,πολλοι απο εσας θα το θελατε , σκαβοντας ετσι το λακκο μου, πιστευοντας οτι θα γυρισω Ελλαδα.

Σας αφηνω στην μισαλοδοξια και τον κομπλεξισμο σας...εγω Ανεστης Ματσας δεν γινομαι...το ειπα και το λαλησα..

Και κατι τελευταιο....

[u] Οταν ο διαδικτυακος κρητικος ψευτομαγκας ξεπεφτει γινεται υπνοβατης...

Κληνυχτα σε ολους

μην χρησιμοποιείς άγνωστες λέξεις...

να σου στείλω ένα λεξικό μήπως και διορθώσεις έστω τα βασικά;

άντε κληνύχτα σου (σκεπάσου μην μου κρυώσεις)

υ.γ. τα bolt και τα color άστα σε αυτούς που έχουν την ικανότητα.....εσύ διάλεξε την απλή γραμματοσειρά

θα ήθελα να ήξερα ποιος κερατάς καθηγητής διάβασε αυτά τα γαμημένα 30 θέματα ανάπτυξης που έγραψες και σε πέρασε το ΔΙΚΑΤΣΑ

σε 10 post έκανες 100 λάθη.... emeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup παιδάκια, υπάρχει περίπτωση να μη μας ενδιαφέρουν τα προσωπικά σας;

Μπααα, καλοκαιράκι είναι, φυσικά και μας ενδιαφέρουν!

marouska, με εννοείς τώρα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

........στοιχημα 50 ευρω πως θα κλεισει μεχρι 6 pm..... B)

Να στείλω λογαριασμό ή θα στείλεις επιταγή;

υ.γ. Αγαπώ greekmeds εξτρεμιστές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ......μ'εφαγαν τα διαπλεκομενα..... :lol::P

...τωρα που ποσταρε admin μονο admin μπορει να το κλεισει..... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλαβαίνετε την έκπληξή μου όταν διάβασα αυτό το θρεντ.

Μ'αρέσει ότι αρκετές ώρες πριν ξεκινήσει, έστειλα pm σ'αυτόν που το ξεκίνησε ξητώντας συγγνώμη που παραφέρθηκα. Ε ρε γλέντια

Τέσπα, βλέπω ότι γρήγορα ξέφυγε και αυτό, πιάνω τα δρακουλίνια μου και περιμένω τη συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To greekmeds μοιάζει ενίοτε με την ελληνική τηλεόραση. Έχει κι αυτό τα 'Παρατράγουδά' του...

:rolleyes:

ΥΓ Δρακουλίνια πρωινιάτικα! ! ! Ελαφρώς διαστροφικό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάθε ώρα είναι καλή ώρα για δρακουλίνια. Για το σπίτι, το γραφείο, το αυτοκίνητο. Σαν βουτήματα για τον καφέ, αντί για πατάτες με την μπριζόλα, αντί για ψωμί με τη σούπα

@τάσος: πέθανα στο γέλιο με τα ποστ σου emgoal emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάθε ώρα είναι καλή ώρα για δρακουλίνια. Για το σπίτι, το γραφείο, το αυτοκίνητο. Σαν βουτήματα για τον καφέ, αντί για πατάτες με την μπριζόλα, αντί για ψωμί με τη σούπα

Νομίζω πως με τον καφέ ταιριάζουν περισσότερο τα φουντούνια ή τα φοφίκο, που είναι πιο γλυκά, ενώ με την μπριζόλα τα πακοτίνια. Τώρα για τη σούπα... λες, ε; emxmm

Τα πιτσίνια και τα πατατάκια μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως αυτοτελή γεύματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ τάσος:

Τιιιι είπες ορέ?

Θα σε κάμω κομμάτια, θα σε σχίσω σαν σαρδέλα.

Βαστάτε με παλικάρια

(ταυτόχρονα παίζει βουκολο-επαναστατική μουσική, η κάμερα κάνει γκρο-πλαν και παίρνει ολίγον από λαγκάδια και η σκηνή τελειώνει με τον κλασικό παππού να φωνάζει "Στο Κούγκι")

@βαλεντινα: φοφικο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.