Jump to content

Προς διαχειριστές


proskroush

Recommended Posts

alexmat:

Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιός σιχαινόταν περισσότερο τους μεταγραφείς

Μεταγραφείς, στον πάτο του βαρελιού. Η λογική της εύκολης λύσης, ο μάγκας που τα κατάφερε όντας αποτυχημένος,κομμένος του συστήματος να σπουδάσει εδώ. Θυμάμαι στο 2ο εξάμηνο στο ΑΠΘ υπήρχε ένα χαρτί τοιχοκολλημένο: "κουφάλες μεταγραφείς μακάρι να σας βρουν οι αρρώστειες που σας έφεραν εδώ". Μπορεί να μην συμφωνώ, αλλά είναι ενδεικτικό πόσο χαμηλά σας έχουνε όλοι.

Κανείς δεν σου είπε να μην σπουδάσεις ιατρική, εννοείται πως η επιτυχία στις πανελλήνιες δεν σου δίνει την αποκλειστικότητα.Θα'πρεπε να σου δίνει όμως την αποκλειστικότητα στο ελληνικό παν/μιο (ναι, ήταν χάλια απαίσια μπλα μπλα μπλα) αφού καλώς ή κακώς αυτός είναι ο τρόπος εισαγωγής. Έτσι να συνεχίσεις, μια ζωή στη λαμογιά και στην εύκολη λύση.

Aυτόν τον τιγκαρισμένο στα ψυχολογικά,κομπλεξικό,ισοπεδωτικό,θρασσύ τύπο που δε βλέπει πέρα από τη μύτη του και είναι ανίκανος να διατηρήσει την ψυχραιμία του και να κρατήσει τη στάση που απαιτεί η θέση του,τι διάολο τον θέλετε για moderator?

Eπίσης ο SleepWalker είναι άλλη μια τέτοια περίπτωση.Kατ΄ επανάληψη ειναι ισοπεδωτικός,προσβλητικός κι εκφράζεται πρόστυχα.

Ο alexmat μου ζήτησε συγγνώμη με π.μ. για την αισχρή φράση που μετέφερε,να του το αναγνωρίσω αλλά όσο διαβάζω το post του που παρέθεσα και πάνω,τόσο εξοργίζομαι και δεν άντεξα να μη γράψω.Παραήμουν βλέπετε polite μαζι του όταν του απάντησα στο topic που κλείστηκε και ήθελα να ξεδώσω.

Τhanks που με ακούσατε και ξανασκεφτείτε το σε ό,τι αφορά τους mod σας και τη στάση τους στο forum.

ΥΓ:Γνωρίζω ότι οι χαρακτηρισμοί μου με ρίχνουν στο επίπεδο τους,τουλάχιστον όμως ανακουφίζουν τον πασιφανώς δικαιολογημένο θυμό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

Από πότε η παράθεση της προσωπικής άποψης κάποιου συνιστά κομπλεξισμό, ισοπέδωση, θράσος και έλλειψη ψυχραιμίας;

Αν ήθελα να γίνω ωμός, λέγοντας πάλι την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη (που τυγχάνει να τη συμμερίζονται πολλοί), θα σου έλεγα ότι:

1.Κομπλεξισμός είναι η προσπάθεια σπίλωσης και υποτίμησης των ελληνικών πανεπιστημίων από άτομα που απέτυχαν να εισαχθουν σε αυτά ύστερα από νόμιμες και αδιάβλητες διαδικασίες.

2.Ισοπέδωση είναι η αναγνώριση αμφιβόλως αποκτηθέντων τίτλων σπουδών ως ισότιμων με τους ελληνικούς.

3.Θράσος είναι η μετεγγραφή φοιτητών του εξωτερικού με απολυτήριο Λυκείου 12 σε ιδρύματα (όχι κανονικά ιδρύματα...πανεπιστημιακά ιδρύματα) με φοιτητές με απολυτήριο Λυκείου 19

Τέλος

4.Ελλειψη ψυχραιμίας είναι αυτό που μου συμβαίνει όταν σκεφτώ ότι ο θιασώτης των 1, 2, 3, είναι...όχι moderator...αλλά γιατρός...

Αυτά θα σου έλεγα αν ήμουν ωμός. Δεν είμαι όμως, και ως εκ τούτου δε θα σου πω τίποτα για να μη σε στενοχωρήσω :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια απλή ερώτηση για να μου λυθεί η περιέργεια....

εφόσον θες να απευθυνθείς στους διαχειριστές γιατί δεν το έκανες με π.μ.;

πουλάει πολύ τελικά η δημόσια ανούσια αντιπαράθεση.....

και το ότι κάποιος είναι moderator δεν του αφαιρεί το δικαίωμα της γνώμης, την οποία υπερασπίζεται με επιχειρήματα

αντιθέτως βλέπω μια συνεχή επίθεση με ύβρεις εκ μέρους σου προς τον ίδιον

αυτά.....

προβλέπω και άλλο topic να κλείνει.... emwhistling λόγω θέρους001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kανενας μα κανενας πουστης δεν θα παρει την θεση μου!, Του ποιο μισητου τυπου που γραφει στους γμ.Εγω ειμαι ο ΘΡΑΣΥΣ που σπουδασα στην Ρουμανια με απολυτηριο 12.

Εγω ειμαι ο ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ που κατηγορω αυτους που σπουδασαν στην Ελλαδα και τα βαζω μαζι τους αποκαλυπτοντας ετσι το τεραστιο κομπλεξ κατωτεροτητας που με ταλαιπωρει.

Εγω χανω την ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ μου λογω του border line χαρακτηρα μου και βριζω τουε παντες! Αυτοματους δοαταπαδες, πανελληνιονικες, μετεγραφεντες , ιταλιανους!

Εγω ειμαι ο ΜΑΙΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ με το vw r32! Meta 30000 EUROS!

Ολοι η υπολοιποι ψαξτε για τον δευτερο...

ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΣΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ Γ.Μ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια απλή ερώτηση για να μου λυθεί η περιέργεια....

εφόσον θες να απευθυνθείς στους διαχειριστές γιατί δεν το έκανες με π.μ.;

πουλάει πολύ τελικά η δημόσια ανούσια αντιπαράθεση.....

και το ότι κάποιος είναι moderator δεν του αφαιρεί το δικαίωμα της γνώμης, την οποία υπερασπίζεται με επιχειρήματα

αντιθέτως βλέπω μια συνεχή επίθεση με ύβρεις εκ μέρους σου προς τον ίδιον

αυτά.....

προβλέπω και άλλο topic να κλείνει.... emwhistling λόγω θέρους001shiny[1].gif

Εσύ Θεοδωρίδη τι πετάγεσαι κάθε φορά εκεί που δε σε σπέρνουν?Κι επι τη ευκαιρία αυτό που προσπαθείς να πουλήσεις είναι επιτηδευμένο μην το προσπαθείς άλλο,δεν πιάνει.

Δεν επιτέθηκα σε κανένα ούτε έβρισα κανέναν πριν τα τελευταία μου ποστ οπότε και το έκανα επειδή ξεπεράσαν κάθε όριο ανοχής μου.Απεναντίας μέχρι τότε προσπαθούσα να είμαι εγκρατής και προσεκτικλο στις εκφράσεις μου.

Μήπως έχεις ψευδαισθήσεις λοιπόν;

Και τι κάνεις εσύ τώρα,υπερασπίζεσαι συγκεριμένα το μέλος SleepWalker που βάσει των κατά καιρούς αισχρών λεγόμενών του,σε θεωρεί χλέμπα με περικεφαλαία;;Δε χρειάζεται να σου το πει εσένα προσωπικά ξεκάθαρα,το λέει εμμέσως μια χαρά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την άλλη φορά θα σου στείλω π.μ. να σε ρωτήσω αν μου δίνεις το δικαίωμα "να πεταχτώ".

Δεν έχω την ανάγκη να υπερασπιστώ ούτε τον sleep ούτε κανένα, άλλωστε τα καταφέρνουν ο καθένας μόνος του.

Από εκεί και πέρα το τι προσπαθώ να πουλήσω άσε να το γνωρίζω εγώ....."άγνωστο το εμπόρευμα" για εσένα.

Άντε καλή συνέχεια.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρρε μεγαλε δεν εχεις καταλαβει ενα πρραγμα οτι ο Φαρρδοκωλος του φορρουμ πρροσπαθει εδω και καιρρο να τους στρρεψει ολους εναντιον μου?

Λες και εαν καταφερρει να με αποκλεισουν απο το να γρραφω ποστ θα εχει καταφερρει καποιου ειδους νικη...

Τελειωμενος ειναι οπως η περρισσοτερροι γκλαουμουρρ ψευτοδιαδικτυακες πρροσωπικοτητες , σε εαν αλλο φορρουμ καταντησε να μιλαει και να γρραφει μονος του...

Τι τον νοιαζει αυτον εαν ο αλλος τον θεωρρει σαββουρρα αυτος θα συνεχισει να γρραφει για να εισπρραττει "ολε" και 'μπρραβο!

Αυτη ειναι η ζωη του και αυτη θα συνεχισει να ειναι, μερρικα χιλαδες ποστ παρραληρρηματα copy paste , αιωνιος οσφυοκαμτης, τετοιοι τυποι θα λενε μεθαυρριο οτι εγω σπουδασα Ελλαδα...

οι αιωνιοι σαλτιμπαγκοι καρρπαζοεισπρρακτορρες!

ΨΙΤ ΡΡΕΜΑΛΙ! ΠΙΑΣΕ ΚΑΝΑ ΚΟΛΗΤΟ ΣΟΥ ΜΟΝΤΕΡΡΑΤΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ !ΡΡΑΜΟΛΙΜΕΝΤΟ! ΠΑΛΙΟΛΑΚΕΡΡΔΑ! ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΠΡΡΩΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τριαντάφυλλε Πολυχρονίδη κόψε τα ναρκωτικά, κάνουν κακό στην υγεία σου.

Το ότι σε αφήνω ακόμα και είσαι μέλος στο άλλο forum δε σημαίνει και πολλά.

Και μην θεωρήσεις πως ο Θεοδωρίδης δε γνωρίζει....πιστεύω να με καταλαβαίνεις efedros35.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από πότε η παράθεση της προσωπικής άποψης κάποιου συνιστά κομπλεξισμό, ισοπέδωση, θράσος και έλλειψη ψυχραιμίας;

Αν ήθελα να γίνω ωμός, λέγοντας πάλι την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη (που τυγχάνει να τη συμμερίζονται πολλοί), θα σου έλεγα ότι:

1.Κομπλεξισμός είναι η προσπάθεια σπίλωσης και υποτίμησης των ελληνικών πανεπιστημίων από άτομα που απέτυχαν να εισαχθουν σε αυτά ύστερα από νόμιμες και αδιάβλητες διαδικασίες.

2.Ισοπέδωση είναι η αναγνώριση αμφιβόλως αποκτηθέντων τίτλων σπουδών ως ισότιμων με τους ελληνικούς.

3.Θράσος είναι η μετεγγραφή φοιτητών του εξωτερικού με απολυτήριο Λυκείου 12 σε ιδρύματα (όχι κανονικά ιδρύματα...πανεπιστημιακά ιδρύματα) με φοιτητές με απολυτήριο Λυκείου 19

Τέλος

4.Ελλειψη ψυχραιμίας είναι αυτό που μου συμβαίνει όταν σκεφτώ ότι ο θιασώτης των 1, 2, 3, είναι...όχι moderator...αλλά γιατρός...

Αυτά θα σου έλεγα αν ήμουν ωμός. Δεν είμαι όμως, και ως εκ τούτου δε θα σου πω τίποτα για να μη σε στενοχωρήσω :)

Ρε καθυστερημένε πάρ΄το χαμπάρι επιτέλους ότι η μόνη νόμιμη διαδικασία εισαγωγής στο ελληνικό πανεπιστήμιο δεν είναι οι Πανελλήνιες.

Ρε καθυστερημένε πάρ΄το χαμπάρι επιτέλους ότι δεν είναι όλα τα πανεπιστήμια εκτός! των ελληνικών! αμφιβόλου ποιότητος.

Ρε καθυστερημένε πάρ΄το χαμπάρι επιτέλους οτι το "αμφιβόλως αποκτηθέντων σπουδών" ισχύει και για ένα σωρό εγχώρια...τζιμάνια.

Ρε καθυστερημένε πάρ΄ το χαμπάρι επιτέλους ότι όσοι βγήκαν έξω δεν ήταν ντε και καλά μαθητές του 12 όπως σε βολεύει να πιστύεις.

Ρε καθυστερημένε πάρ΄το χαμπάρι επιτέλους ότι η σπίλωση των από χρόνια ως επί το πλείστον κατακρεουργημένων ελληνικών πανεπιστημίων,δε γίνεται από όσους μεταγγράφονται αλλά από εκείνους που δίνουν τη δυνατότητα να γίνει η είσοδος τους σ΄αυτά χωρίς να ενδιαφέρονται αυτόματα να εξασφαλιστεί και η ποιότητα σπουδών τους-σας σ΄αυτά (και μόνοι σας να ήσαστε πάλι το ίδιο αδιάφοροι θα ήταν για την ποιότητα των σπουδών σας,είναι χιλιοαποδεδειγμένο,τι συζητάμε τώρα??????!!!!!!!! )

Η σπίλωση καθυστερημένε γίνεται από μυριάδες καλοβολεμένους στο υπάρχον σύστημα,τόσο πολιτικούς όσο καθηγητές όσο και φοιτητές.Είτε καλοβολεμένοι είτε ωχαδελφιστές ,ίδια τα σκατά.

Και για να κλείσω αν θες τόσο πολύ να αποδώσεις τα χίλια μύρια ευτράπελα των ελληνικών πανεπιστημίων σ΄αυτούς που μπήκαν με μετεγγραφή η αν θες να αποδώσεις τα χίλια μύρια ευτράπελα της εν ελλάδει πορείας ενός αποφοίτου Ιατρικής στους έξω σπουδαγμένους που επιστρέφουν Ελλάδα,κάνε το στην τελική!Κάνε το και ξύσε τα παπάρια σου από ευχαρίστηση ταυτόχρονα,υπήρξες ένας που εντόπισε τη ρίζα του κακού κι αγωνίστηκε για να αλλάξει τα πράγματα emdots:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρριαντάφυλλε Πολυχρρονίδη κόψε τα ναρρκωτικά, κάνουν κακό στην υγεία σου.

Οτι πεις ΠΡΡΑΚΤΟΡΡ 20,75 ΤΑ ΕΚΑΤΟ!

Θα δωσεις δοαταπ τον Σεπτεμβρρη δεν μας ειπες? :anavwfwties:

αληθεια 2002 δεν τελειωσες Κοσταντσα? αλλα το ''διαβρρωμενο'' δικατσα δεν μπορρεσες να το περρασεις!

ουτε βεβαια το δοαταπ αυτο με τις 2500 ερωτησεις !

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ το πέρασες γιατί ήσουν καλός μαθητής.....

Εγώ τώρα κάνω ειδικότητα κι εσύ ενώ άρχισες για δερματολογία κατέληξες στη Σουηδία να κάνεις ψυχιατρική.

Τα φιλιά μου στην oana! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Θα με διασκεδάσεις κι άλλο ή να πάω για ποτό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιστρέφοντας από 5 ημέρες δουλειάς είναι ωραίο να βλέπεις πως τα πάντα μένουν σταθερά εδώ μέσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρήστη filpolis τα post σου είναι από τα πλέον απαράδεκτα που έχω διαβάσει ποτέ σε φόρουμ κι αυτό γιατί ενώ μπαίνεις ως ανώνυμος,θίγεις επώνυμα και μάλιστα με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες.

Έχεις δεν έχεις δίκιο σ΄αυτά που λες ποσώς μας ενδιαφέρει.Έχεις αυτόματα καταχωρηθεί,υποθέτω,σε όλων μας τα κεφάλια ως ο εφιάλτης του forum.Ξέρεις ποιον λέω ε;Εκείνον επί Κατοχής με την κουκούλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα δωσεις δοαταπ τον Σεπτεμβρρη δεν μας ειπες?  

αληθεια 2002 δεν τελειωσες Κοσταντσα? αλλα το ''διαβρρωμενο'' δικατσα δεν μπορρεσες να το περρασεις!

ουτε βεβαια το δοαταπ αυτο με τις 2500 ερωτησεις
Εγώ τώρα κάνω ειδικότητα κι εσύ ενώ άρχισες για δερματολογία κατέληξες στη Σουηδία να κάνεις ψυχιατρική

Πως γίνεται να κάνει κάποιος ειδικότητα αν δεν έχει αναγνωρίσει το πτυχείο; emquestionemquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ το πέρασες γιατί ήσουν καλός μαθητής.....

Εγώ τώρρα κάνω ειδικότητα κι εσύ ενώ άρρχισες για δερρματολογία κατέληξες στη Σουηδία να κάνεις ψυχιατρρική.

Τα φιλιά μου στην oana! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Θα με διασκεδάσεις κι άλλο ή να πάω για ποτό;

Τι να κανω δεν μου πηρε ο μπαμπας μου Μερσεντα για να χαιρεται τον κανακαρη του, αληθεια τις δοσεις ο μπαμπας τις πληρωνει ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΕ ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα δωσεις δοαταπ τον Σεπτεμβρρη δεν μας ειπες?  

αληθεια 2002 δεν τελειωσες Κοσταντσα? αλλα το ''διαβρρωμενο'' δικατσα δεν μπορρεσες να το περρασεις!

ουτε βεβαια το δοαταπ αυτο με τις 2500 ερωτησεις
Εγώ τώρα κάνω ειδικότητα κι εσύ ενώ άρχισες για δερματολογία κατέληξες στη Σουηδία να κάνεις ψυχιατρική

Πως γίνεται να κάνει κάποιος ειδικότητα αν δεν έχει αναγνωρίσει το πτυχείο; emquestionemquestion

Επειδη εχει μπει η Ρουμανια στην Ε.Ε

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ, ΤΑ ΦΕΚ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

κοιτα εδω να θαυμασεις βλημα με απομπλουτισμενη κεφαλη πλουτωνιου...στο γραμμα Θ καποιον γνωστο θα δεις...αλλα γιατι δεν πηγε στην δευτερη εξεταστικη του 2007?

εδω ειναι το θεμα...

κατσε Θεοδωριδη μην φυγεις τωρα που αρχισαμε να γελαμε!

http://www.doatap.gr/docs_iatrikis/apoty_p...ccf265d243bab67

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιο αναγνωρισμένο πτυχίο κι εσύ;

Ρωτάς πράγματα χιλιοειπωμένα....

1. ΕΧΩ ΠΛΑΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ

2. ΑΠΟ ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

3. ΜΕ ΠΛΑΣΤΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ (Θεοδωρίδου κι αυτή όλως τυχαίως)

4. ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΘΕΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΑΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ (τώρα γιατί το λέω κάθε μέρα μπουρδέλο είναι άλλη υπόθεση)

5......δεν έχει

υ.γ. βαρέθηκα να τα γράφω pleaseeeeeeeee μην ξαναρωτήσετε! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα δωσεις δοαταπ τον Σεπτεμβρρη δεν μας ειπες?  

αληθεια 2002 δεν τελειωσες Κοσταντσα? αλλα το ''διαβρρωμενο'' δικατσα δεν μπορρεσες να το περρασεις!

ουτε βεβαια το δοαταπ αυτο με τις 2500 ερωτησεις
Εγώ τώρα κάνω ειδικότητα κι εσύ ενώ άρχισες για δερματολογία κατέληξες στη Σουηδία να κάνεις ψυχιατρική
Πως γίνεται να κάνει κάποιος ειδικότητα αν δεν έχει αναγνωρίσει το πτυχείο; emquestionemquestion
Επειδη εχει μπει η Ρουμανια την Ε.Ε ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ, ΤΑ ΦΕΚ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!
Οk thx(τελικά,μου έχουν διαφύγει διάφορες τεχνικές λεπτομέρειες σε αυτά τα θέματα...)
Ποιο αναγνωρισμένο πτυχίο κι εσύ;

Ρωτάς πράγματα χιλιοειπωμένα....

1. ΕΧΩ ΠΛΑΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ

2. ΑΠΟ ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

3. ΜΕ ΠΛΑΣΤΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ (Θεοδωρίδου κι αυτή όλως τυχαίως)

4. ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΘΕΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΑΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ (τώρα γιατί το λέω κάθε μέρα μπουρδέλο είναι άλλη υπόθεση)

5......δεν έχει

Ρε φίλε,από περιέργεια ρώτησα,μη βαράς.Δεν τα ξέρω εγώ αυτά τα κόλπα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να κανω δεν μου πηρε ο μπαμπας μου Μερσεντα για να χαιρεται τον κανακαρη του, αληθεια τις δοσεις ο μπαμπας τις πληρωνει ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΕ ?
Μαλακία πληροφόρηση έχεις. Εγώ όταν την πήρα δεν βγήκα στο forum να φωνάζω "έγινε το όνειρό μου πραγματικότητα....50.000€"

Σε περιμένω Ελλάδα να κάνουμε κόντρες στα λιμανάκια της Βουλιαγμένης....μήπως και πέσεις στη θάλασσα και ησυχάσω :rolleyes:

Το αμάξι το πήρα πουλώντας άλλα 2-3 πλαστά πτυχία....τίποτα γαμώτο δεν ξέρεις...τίποτα! :anavwfwties:

Τριαντάφυλλε....έχω μερτσέντα...πάμε μια βόλτα; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να κανω δεν μου πηρε ο μπαμπας μου Μερσεντα για να χαιρεται τον κανακαρη του, αληθεια τις δοσεις ο μπαμπας τις πληρωνει ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΕ ?
Μαλακία πληροφόρηση έχεις. Εγώ όταν την πήρα δεν βγήκα στο forum να φωνάζω "έγινε το όνειρό μου πραγματικότητα....50.000€"

Σε περιμένω Ελλάδα να κάνουμε κόντρες στα λιμανάκια της Βουλιαγμένης....μήπως και πέσεις στη θάλασσα και ησυχάσω :rolleyes:

Το αμάξι το πήρα πουλώντας άλλα 2-3 πλαστά πτυχία....τίποτα γαμώτο δεν ξέρεις...τίποτα! :anavwfwties:

Ετσι ετσι γυρνα το στην τρελλα το θεμα ειναι πως γινεται ενω δεν εισαι αξιος να παρεις πανω απο 3 στην παθολογια με τις 2500 ερωτησεις να μας το παιζεις γιατρος,

ξερωωωω,θα μου πεις: ''_Εσυ λαδωσες και πηρες το δικατσα με τα 30 θεματα αναπτυξης", ετσι λενε οι πανελληνιονικες ετσι λες και εσυ ,αλλα να οι αποδειξεις Τασος επισημα δημοσιευμενες...

Βρηκες κανα υπαλληλο στο υπουργειο να σου πει ποτε θα γινει η επομενη προκυρηξη? emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα εγώ ποτέ μου πως λάδωσες και πήρες το ΔΙΚΑΤΣΑ;

Μπράβο σου και συγχαρητήρια. Και μπράβο σου που πήρες την απόφαση και πήγες εξωτερικό να κάνεις ειδικότητα.

Να αναλύσουμε πάλι πως εγώ πήρα 20% ενώ έγραψα 88/100 ερωτήσεις σωστές το γνωρίζει όλο το ΔΙΚΑΤΣΑ και οι περισσότεροι συνάδελφοι. όλα τα ξέρεις εσύ, αυτό δεν είπες να το ψάξεις.

Ρε την προκήρυξη δε την δημοσιεύω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεε

Περιμένω να απολυθεί ένας κολλητός από το στρατό για να μπορέσει να δηλώσει.....έτοιμη θέση του έχω rezerve (θα μου πάρει και τα χιονολάστιχα με τον πρώτο του μισθό).

έκανες καμιά βούτα στη λίμνη εκεί πάνω ή είναι παγωμένη;

δέσε και καμιά πέτρα στο λαιμό.....βοηθάει στο κολύμπι έμαθα :lol:

τέλος...θα σε αντιμετωπίσω με την ανάλογη τρέλα που κουβαλάςpacan.gif

το μόνο που με στεναχωρεί είναι πως δεν έχουμε τηλεθέαση :anavwfwties:

Τώρα το είδα....διόρθωσε τη λέξη προκήρυξη...θα σε μαλώσει η invitro! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρήστη filpolis τα post σου είναι από τα πλέον απαράδεκτα που έχω διαβάσει ποτέ σε φόρουμ κι αυτό γιατί ενώ μπαίνεις ως ανώνυμος,θίγεις επώνυμα και μάλιστα με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες.

Έχεις δεν έχεις δίκιο σ΄αυτά που λες ποσώς μας ενδιαφέρει.Έχεις αυτόματα καταχωρηθεί,υποθέτω,σε όλων μας τα κεφάλια ως ο εφιάλτης του forum.Ξέρεις ποιον λέω ε;Εκείνον επί Κατοχής με την κουκούλα...

τι λε ρε φιλε πλακα μας κανεις?

ειδες ποιος δημοσιευει ονοματα πρωτος ?

τι κουκουλες και παπαριες λες αμα δεν ξερεις τι κρυβεται στην μεση, αναφερα εγω κανενα οναμα ?για ξανακοιτα να δεις ποιος αναφερει ονοματα πρωτος...

μας δουλευεις ρε φιλε....!

Τι ανατριχιλες και κουραφεξαλα για πες μου που βλεπεις το απαραδεχτο,μηπως εισαι και εσυ προκατελημενος?...

Κατα τα αλλα γουσταρω να ειμαι ο εφιαλτης του φορουμ !

Για τις κουκουλες μιας και το αναφερες μαθε απο τα ποστ που διαβασες -με την οποια εμπαθεια εχεις -κοιταξε καλυτερα, και καταλαβε το λοιπον ποιος παρακολουθει ΙΡ και τετοια διαφορα,εφιαλτης γινομαι φιλε σε αυτους που μου την πεφτουν αναιτια και με τσαμπουκα...αλλα αναρωτηθηκες ποτε ποιος καλλιεργει αυτη την εικονα για μενα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειδες ποιος δημοσιευει ονοματα πρωτος ?
ΕΓΩ :rolleyes:

θέλω να σε λέω με το όνομά σου, με έχεις μπερδέψει με τα 100 νικ που έχεις αλλάξει μέσα σε ένα χρόνο :bloodomen:

πρόσεχε τα ορθογραφικά λέμε ρεεεεεεεεε....μα να μην καταλαβαίνεις... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γράφε ρε πιο γρήγορα...θέλω να πάω για κατούρημα....θα σκάσω

πάρε πληκτρολόγιο που έχει τα γράμματα με αλφαβητική σειρά :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@filpolis

Δεν είσαι η παρθένα που εμφανίστηκε σήμερα στο φόρουμ,έχεις γράψει κι άλλες φορές.Οποιοσδήποτε θυμάται,ξέρει πολύ καλά τι εννοώ.

Όπως και να έχει καληνύχτα σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.