Jump to content

Βοήθεια! Ποια πόλη να επιλέξω?


mangelici

Recommended Posts

Για να έχεις μια ιδέα, σου ανεβάζω το πρόγραμμα το περσινό, άλλωστε κάθε χρόνο είναι σχεδόν το ίδιο! Χμμ...θα θελα...δεν ανεβαίνει μας έπεσε μεγάλο το αρχείο...τεσπα...

Δεν ξέρω σε τι μορφή το έχεις αλλά μπορείς να το χωρίσεις σε δύο ή τρία αρχεία ή να στείλεις κάθε σελίδα σε ξεχωριστό αρχείο. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply
Να ρωτήσω κάτι ακόμα, το πρόγραμμα της χρονιάς το παίρνουμε κατά την εγγραφή, αργότερα ή μπορουμε να το μαθουμε και πιο νωρίς? Και σύνήθως οι ώρες των μαθημάτων είναι μαζεμένες ή σκόρπιες σε όλη τη διάρκεια της ημέρας? Είναι περίπου 5 ώρες την ημέρα τον πρώτο χρόνο? Συνήθως ξεκινάν αμέσως τα μαθήματα, χωρίς κάποια καθυστέρηση, έτσι?

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

Λοιπόν, καλημέρα! Το πρόγραμμα συνήθως βγαίνει την πρώτη 'βδομάδα των μαθημάτων. Οι ώρες είναι μαζεμένες όπως λες, κι όχι σκόρπιες και συγκεκριμένα τα μαθήματα γίνονται από τις 9 το πρωϊ μέχρι τις 6 το απόγευμα σε 2ωρα (πραγματικά 2ωρα όχι όπως ήταν στο σχολείο...) με ένα διάλειμμα 1-2 το μεσημέρι για φαϊ. Ωραίο αυτό που είπες για τις 5 ώρες!!! χαχαχα!! (Γι' αυτό και το γέλιο από πάνω! :P ) Κι εγώ κάτι τέτοιο νόμιζα όταν πρωτοπήγα στη σχολή, μέχρι που είδα το πρόγραμμα! :lol: Για να έχεις μια ιδέα, σου ανεβάζω το πρόγραμμα το περσινό, άλλωστε κάθε χρόνο είναι σχεδόν το ίδιο! Χμμ...θα θελα...δεν ανεβαίνει μας έπεσε μεγάλο το αρχείο...τεσπα...Θα τελειώνεις με τα μαθήματα συνήθως στις 4μ.μ., σπανιότερα στη 1μ.μ. και ορισμένες φορές στις 6μ.μ. και στην ιστολογία να περιμένεις να ζήσεις και το "πάω στη σχολή στις 9π.μ. και φεύγω στις 9μ.μ." λόγω εργαστηρίων... :) (Μη συγχυστείς, έχει πλάκα το όλο σκηνικό! χαχα!! :P ) Α! Επίσης τα μαθήματα συνήθως ξεκινούν 8-9/10 (τουλάχιστον αυτό είχε γίνει πέρσι και πρόπερσι). Αυτά! Καλώς ήρθες! :)

Εdit: Ιδού το πρόγραμμα μέχρι τα Χριστούγεννα (ολόκληρο είπαμε δε χωράει) emarrightEξαμηνο_1ο.doc

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Χμμ, φανταζομαι ξέρεις ποια ήταν η πρώτη μου αντίραση όταν το διαβασα, ε....? Τέλειο!!! Ποιος δε θέλει 8 ώρες παρακολούθηση τη μέρα..............τελοσπαντων, θα δω.......ελπίζω να αντιμετωπίζεται....

Τα λέμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Χμμ, φανταζομαι ξέρεις ποια ήταν η πρώτη μου αντίραση όταν το διαβασα, ε....? Τέλειο!!! Ποιος δε θέλει 8 ώρες παρακολούθηση τη μέρα..............τελοσπαντων, θα δω.......ελπίζω να αντιμετωπίζεται....

Τα λέμε!

Μην ανησυχείς.. :D Στην αρχή θα είναι κάπως δύσκολο, αλλά με τον καιρό όταν μπεις στο πρόγραμμα θα το συνηθίσεις! ;):)

Καλή αρχή με υπομονή και δύναμη! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΗ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΤΠΤ.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΡΓΣΤΗΡΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΑ ΕΡΓΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ. ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ, ΙΑΤΡΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ , ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ(ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ) , ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΟΔΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ 9ΩΡΑ.ΚΑΝΑ 2-3 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί να περιοριστείς σε ηράκλειο ή θεσσαλονίκη;;

τελος πάντων αν επιμένεις μεταξύ των δύο... ηράκλειο!!!!!!!!!

τι κι αν δεν έχει πίστα...????? έχει άλλα προσόντα!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΙ ΠΙΣΤΕΣ ΜΟΝΙΜΕΣ (ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΓΝΩΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ...(ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΧΝΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΑΚΟΥΓΑ ΕΝΤΕΧΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΕΚΕΙ!!!!!!)ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΕΣΥ...ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΡΦΕΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΤΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες τα!!! emclapping emclapping emclapping

Γιατι πολλοί λένε ότι το Ηράκλειο είναι η πιο άσχημη πόλη της Ελλάδας.. emnoemcrybabyemcry

Δε λέω.. έχει μειονεκτήματα, αλλά έχει και τα καλά του! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες τα!!! emclapping emclapping emclapping

Γιατι πολλοί λένε ότι το Ηράκλειο είναι η πιο άσχημη πόλη της Ελλάδας.. emnoemcrybabyemcry

Δε λέω.. έχει μειονεκτήματα, αλλά έχει και τα καλά του! :rolleyes:

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΟΤΕΡΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ( ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑ ΤΟ 2004).ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ...ΜΑ ΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΙΚΗ? ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ.ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΤΙ( ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ) ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΕΙ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΚΡΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ... ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΗ ΜΕ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΦΕΤΟΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ* ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.