Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιουλιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Last Reply
καλα αστα τα σαπια μου την ετσειλαν ηδη σε email ενα μελος του γμ οχι θα περιμενουμε απο σενα!!!
Δεν κατάλαβα βρε κοπελιά, επειδή εσύ δεν μπορείς να ανοίξεις μια ιστοσελίδα είμαι εγώ υποχρεωμένος να σου στείλω email;

Κι εμένα δεν μου άνοιγε εχθές ένα link με κάτι τσόντες αλλά περίμενα.....δεν φαγώθηκα να με βοηθήσει κάποιος; :lol::lol::lol:

Λίτσαμ....να δηλώσεις άγονο Π.Ι.Νυμφαίο Φλώρινας να κάνεις παρέα στις καφέ αρκούδες και τους λύκους 290px-Nymfaio1.JPG

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που το ξερεις!! αγονο λεω!!οχι φλωρινα!πιο μακρια αρκτικα! στο ρουπελ να παω τοσο μακρια!! να φαω τα λεφτα απο το κρατος! να βαλω δορυφορικο να βλεπω fox, cbs,nbc και ολα τα συναφη να εχω γρηγορο ιντερνετ να σου απανταω στα ποστ και να σου σπαω τα νευρα καθημερινα!!!!!!!!!!!καλυτερα με τους λυκους παρα με τους ιατροδικαστες!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που το ξερεις!! αγονο λεω!!οχι φλωρινα!πιο μακρια αρκτικα! στο ρουπελ να παω τοσο μακρια!! να φαω τα λεφτα απο το κρατος! να βαλω δορυφορικο να βλεπω fox, cbs,nbc και ολα τα συναφη να εχω γρηγορο ιντερνετ να σου απανταω στα ποστ και να σου σπαω τα νευρα καθημερινα!!!!!!!!!!!καλυτερα με τους λυκους παρα με τους ιατροδικαστες!!!

ούτε τα νεύρα μου σπας, ούτε τίποτα άλλο....

εσένα μάλλον θα σε παράτησε κάποιος ιατροδικαστής και έχεις τέτοια "αγάπη" γι αυτούς.... emwhistlingemwhistlingemwhistling

θα μου στέλνεις και π.μ. να σου εξηγώ τις απορίες που έχεις; :lol::lol::lol: πρώτη φορά βλέπω να μου τη λέει κάποιος στα post και σε π.μ. να με ρωτάει διάφορα :rolleyes: Γειά σου βρε Λίτσαμ emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που το ξερεις!! αγονο λεω!!οχι φλωρινα!πιο μακρια αρκτικα! στο ρουπελ να παω τοσο μακρια!! να φαω τα λεφτα απο το κρατος! να βαλω δορυφορικο να βλεπω fox, cbs,nbc και ολα τα συναφη να εχω γρηγορο ιντερνετ να σου απανταω στα ποστ και να σου σπαω τα νευρα καθημερινα!!!!!!!!!!!καλυτερα με τους λυκους παρα με τους ιατροδικαστες!!!

ούτε τα νεύρα μου σπας, ούτε τίποτα άλλο....

εσένα μάλλον θα σε παράτησε κάποιος ιατροδικαστής και έχεις τέτοια "αγάπη" γι αυτούς.... emwhistlingemwhistlingemwhistling

θα μου στέλνεις και π.μ. να σου εξηγώ τις απορίες που έχεις; :lol::lol::lol: πρώτη φορά βλέπω να μου τη λέει κάποιος στα post και σε π.μ. να με ρωτάει διάφορα :rolleyes: Γειά σου βρε Λίτσαμ emiloveyou

emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λιτσάκι επειδή το ξεσκίσαμε το θέμα και ο τίτλος πλέον είναι λάθος άνοιξα ένα νέο topic ΕΔΩ ώστε να μπορέσουν οι συνάδελφοι που ενδιαφέρονται να διαβάσουν μόνο ότι είναι χρήσιμο. Αν έχεις την καλοσύνη.....συνέχισε να ξεσκίζεις αυτό εδώ.....το άλλο απλά διάβαζέ το. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού δεν ψήφησαν ακόμα την τροποποίηση είναι 9μηνο το αγροτικό. Δεν πιστεύω να το ψήφησαν εχθές ή σήμερα!

Πολύ πιθανόν να βγει νέα ανακοίνωση αύριο για την διόρθωση του έτους απαλλαγής.

Οι θέσεις είναι 418 και είναι όλες.(63 άγονα)

Ανακοίνωση δεν θα βγει, αλλά ισχύει το 1996-1997.

Πηγή: κα Πάτα!001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.