Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιουλιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Αν θες την επόμενη εβδομάδα να πας να μιλήσεις κι εσύ

Εκεί είναι το θέμα! Νόμιζα ότι οι σύμβουλοι υπουργών (και λοιποί με εξίσου...βαρύγδουπους τίτλους) είναι ακριβοθώρητοι! Γι'αυτό πριν εντυπωσιάστηκα! Και sorry κιόλας για τα συνεχόμενα emofftopic ...

Πέρασα από την Αριστοτέλους και είπα να πιω έναν καφέ και ανέβηκα.

Γιατί δηλαδή; Τι είναι οι σύμβουλοι των υπουργών; Συνάδελφός μας από την Ιατρική Αθηνών είναι σύμβουλος άλλου υπουργού της κυβέρνησης. Αν τον ρωτήσετε κάτι θα σας το παίξει "σύμβουλος".....ακριβοθώρητος; Ας κατέβουν λοιπόν από τα καλάμια που καβάλησαν μερικοί και ας ασχοληθούν με τα προβλήματα τα δικά μας γιατί αυτός είναι ο λόγος που βρίσκονται σε αυτές τις θέσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Last Reply

βρε παιδια με το ενα κ με το αλλο δεν τα καταλαβα

εχω ερωτησεις οποιος μπορει ας απαντησει οκ?

1.παλια ηταν 3 στο νοσοκομειο και 12 στο π.ι. ,τωρα πως ειναι με την τροπολογια με την οποια προκειται να ψιφηστει?

2.αυτη την προκηρυξη που περιμεναμε θα την περιμενουμε με το νεο συστημα που θα ψιφησουν οποτε απο οτι καταλαβαινω θα περιμενουμε αρκετα?

σορυ εχω ερωτησεις που μπορει να τις εχετε ηδη απαντησει αλλα με τα σχολια δεν τα καταλαβαινω?

emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσύ είσαι πολύυυυυυυυυυυυυυ παλιάαααααααα :D

πως φαίνεται πως δεν διάβασες το Φ.Ε.Κ. που σου είχα παραθέσει προχθές <_<

Λεεεεεεπόννννννν

Το αγροτικό ήταν 15μηνο, έγινε 9μηνο και θα γίνει 12μηνο.

ΤΟ ΥΥΚΚΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ. ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΟ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΙΑΤΡΕΙΩΝ! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αστα μου ειπες να παω σε ενα μεγαλο με ποστ πολλα και μπερδευτηκα μην μου στελνεις πολλα γιατι μπερδευομαι ασε που δεν τα διαβασα καθολου γιατι επρεπε να διαβασω πολλες σελιδες ηθελα να μαθω και για εκεινα τα αστικα αλλα μαλλον θελουν υπουργικη αποφαση για να παρεις αποσπαση σε αυτα

δηλαδη 3 μηνες νοσοκομειο και 9 μηνες π.ι.? και τωρα θετω ενα αλλο ερωτημα αν χρωστας αγροτικο δηλαδη εκανα μονο 8 μηνες μαζι με την τριμηνη οπως εγω τοτε πως πιανομαι με το παλιο η το καινουργιο συστημα ?

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το νέο σύστημα

τα ιατρεία που ρώτησες σου απάντησα και με post και με pm είναι αστικά και δεν έχει καμία σχέση το υυκκα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αστα να πανε!! και προφανως θελουν ειδικευμενους!τι συστημα κ αυτο!σε ευχαριστω παντως !δηλαδη αγροτικο αν κανω με βλεπω για αλλους 4 μηνες + καμια μικρη παραταση! τζιφος η δουλεια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά τι θα γίνει με την προκήρυξη τελικά??βλέπω να πηγαίνω διακοπές με τα χαρτιά μαζί μου..και να κοιτάω κάθε μέρα την σέλιδα του υπουργείου..

ωραίες διακοπές... :cool05: :cool05: :cool05:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ναι οι προκυρηξεις, οεο?
το είπαμε ξανά βρε.....προκύρηξη δεν έχει ούτε του αγίου φούφουτου

προκήρυξη όμως............ σύντομα, την άλλη εβδομάδα, δεν ξέρω, ρωτήστε τους ανωτέρους.....όπως θα έλεγε και η κα Πάτα!001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ναι οι προκυρηξεις, οεο?
το είπαμε ξανά βρε.....προκύρηξη δεν έχει ούτε του αγίου φούφουτου

προκήρυξη όμως............ σύντομα, την άλλη εβδομάδα, δεν ξέρω, ρωτήστε τους ανωτέρους.....όπως θα έλεγε και η κα Πάτα!001shiny[1].gif

τάσο να σε ρωτήσω η όποιος άλλος ξέρει,την αίτηση που συμπληρώνουμε με τα αγροτικά μπορώ να την βρω στο υπουργείο?σε περίπτωση που θέλω να στείλω τα χαρτιά μου με κούριελ . ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή είναι η αίτηση που συμπληρώνεις. Αν δεν θέλεις αυτή, τότε γίνε λίγο πιο επεξηγηματική μήπως και καταλάβουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτή είναι η αίτηση που συμπληρώνεις. Αν δεν θέλεις αυτή, τότε γίνε λίγο πιο επεξηγηματική μήπως και καταλάβουμε.

αυτή την αίτηση μπορώ να την εκτυπώσω και να την στείλω??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρω γώ; Για να την έχουν στην ιστοσελίδα του υπουργείου μάλλον αυτός είναι ο σκοπός της.

Ναι βρε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απλα να πω οτι η 1η καταθεση δικαιολογητικων δε μπορει να γινει ουτε καν με εξουσιοδοτηση ,ποσο μαλλον με κουριερ..οποτε καλο θα ηταν να το τσεκαρεισ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απλα να πω οτι η 1η καταθεση δικαιολογητικων δε μπορει να γινει ουτε καν με εξουσιοδοτηση ,ποσο μαλλον με κουριερ..οποτε καλο θα ηταν να το τσεκαρεισ..
αυτό πάλι που το λέει;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απλα να πω οτι η 1η καταθεση δικαιολογητικων δε μπορει να γινει ουτε καν με εξουσιοδοτηση ,ποσο μαλλον με κουριερ..οποτε καλο θα ηταν να το τσεκαρεισ..
αυτό πάλι που το λέει;

3. ΕΡ. Πού κατατίθενται τα δικαιολογητικά και η αίτηση; Με ποιο τρόπο;

ΑΠ. Την πρώτη φορά στο Υπουργείο Υγείας προσωπικά και τις επόμενες φορές (σε περίπτωση που δε διοριστείτε με την πρώτη) με τηλεγράφημα του ΟΤΕ ή Courier. Το φαξ δε συνίσταται για λόγους ασφαλείας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απλα να πω οτι η 1η καταθεση δικαιολογητικων δε μπορει να γινει ουτε καν με εξουσιοδοτηση ,ποσο μαλλον με κουριερ..οποτε καλο θα ηταν να το τσεκαρεισ..
αυτό πάλι που το λέει;

3. ΕΡ. Πού κατατίθενται τα δικαιολογητικά και η αίτηση; Με ποιο τρόπο;

ΑΠ. Την πρώτη φορά στο Υπουργείο Υγείας προσωπικά και τις επόμενες φορές (σε περίπτωση που δε διοριστείτε με την πρώτη) με τηλεγράφημα του ΟΤΕ ή Courier. Το φαξ δε συνίσταται για λόγους ασφαλείας.

με τρελαινουν αυτα που λετε!!!εγω και τις 2 φορες με κουριερ τα εστειλα και μαλιστα με την ακρως προβληματικη acs!!!παντα ομως να ζητατε να σας αποσταλλει ο αριθμος πρωτοκολλου!!!! :anavwfwties:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

peonia μην δίνεις σημασία....οι μαλακίες που γράφει το cso είναι που έχει να ανανεωθεί από την εποχή του Πάγκαλου.

δες ΕΔΩ και γέλα με τη ψυχή σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

peonia μην δίνεις σημασία....οι μαλακίες που γράφει το cso είναι που έχει να ανανεωθεί από την εποχή του Πάγκαλου.

δες ΕΔΩ και γέλα με τη ψυχή σου

ναι το ξερω!!!οποτε εχω τις μαυρες μου διαβαζω το 1& 2 και σκαω απο τα γελια!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.