Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Απρίλιος 2008


elen

Recommended Posts

Oλα καλα αυτα που λες,αλλα δεν εχουμε 10 ημερολογιακες ημερες απο τη στιγμη που ''παραλαμβανουμε τον διορισμο''?

Αν η θεση αδειαζει πχ.10 Ιουλιου,το αργοτερο στις 20 θα πρεπει ο γιατρος να ειναι εκει?

Τη κατσαμε!!!

Εγω,ισως κι αλλα παιδια αργησαμε να παρουμε τον διορισμο,κι αν ισχυει αυστηρα αυτο,τοτε πραγματικα τη κατσαμε :(

Φανταζομαι οτι μπορουμε να επικαλεστουμε τις 15 μερες προθεσμιας του συστημενου στο ταχυδρομειο :unsure:

Τι να πω...στο νοσοκομειο παντως δε ξερανε ουτε κι αυτοι,μου ειπαν να συνεννοηθω με το υπουργειο,ο διορισμος

δε γραφει τιποτα......καλα μιλαμε πληρης αναρχια!!! :antegeia:

Οχι τιποτ'αλλο,ζαλιζουμε και σενα..

Μ'αυτη την ασυνεννοησια,θα βρουμε κανενα μπελα στο τελος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 851
  • Created
  • Last Reply
Oλα καλα αυτα που λες,αλλα δεν εχουμε 10 ημερολογιακες ημερες απο τη στιγμη που ''παραλαμβανουμε τον διορισμο''?

Αν η θεση αδειαζει πχ.10 Ιουλιου,το αργοτερο στις 20 θα πρεπει ο γιατρος να ειναι εκει?

Τη κατσαμε!!!

Εγω,ισως κι αλλα παιδια αργησαμε να παρουμε τον διορισμο,κι αν ισχυει αυστηρα αυτο,τοτε πραγματικα τη κατσαμε :(

Φανταζομαι οτι μπορουμε να επικαλεστουμε τις 15 μερες προθεσμιας του συστημενου στο ταχυδρομειο :unsure:

Τι να πω...στο νοσοκομειο παντως δε ξερανε ουτε κι αυτοι,μου ειπαν να συνεννοηθω με το υπουργειο,ο διορισμος

δε γραφει τιποτα......καλα μιλαμε πληρης αναρχια!!! :antegeia:

Οχι τιποτ'αλλο,ζαλιζουμε και σενα..

Μ'αυτη την ασυνεννοησια,θα βρουμε κανενα μπελα στο τελος

Δέκα ημέρες δεν αναφέρει πουθενά η απόφαση διορισμού. Ο ιατρός οφείλει να παρουσιαστεί στο νοσοκομείο για να ορκιστεί την ημέρα που εκενώνεται η θέση. Τέλος, μην το ζαλίζουμε το θέμα κι άλλο.

Την Δευτέρα μπορούν να πάνε να ορκιστούν και οι υπόλοιποι συνάδελφοι (των οποίων η θέση εκενώνεται αργότερα) στο Γ.Ν. Κορίνθου.

Μετά από επικοινωνία του Διοικητή του Γ.Ν. Σπάρτης κ. Βιρβίλη Χρήστο με τον Διοικητή του Γ.Ν. Κορίνθου Ευθυμιάδη Ιωάννη ο τελευταίος θα ορκίσει και τους τελευταίους συναδέλφους την προσεχή Δευτέρα (μετά από ενημέρωση του αρμόδιου τμήματος του υπουργείου).

Καλά θα ήταν όσοι συνάδελφοι δεν μπόρεσαν να ορκιστούν έως σήμερα να ζητήσουν από τους διοικητές των νοσοκομείων στα οποία διορίζονται να επικοινωνήσουν με το υπουργείο.

Η τροπολογία έχει αναδρομική ισχύ, ώστε να είναι νόμιμη κάθε ορκομωσία και πληρωμή.

Προσωπικά ευχαριστώ τον κύριο Βιρβίλη, Διοικητή Γ.Ν. Σπάρτης, για την άμεση επίλυση προβλήματος σε όμορο νομό.

Κάποιοι άνθρωποι στόχο έχουν την επίλυση των προβλημάτων και όχι να μπλέκονται στα πλοκάμια της γραφειοκρατίας.

Thanks.gif4b9f4152.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.