Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Απρίλιος 2008


elen

Recommended Posts

Αφού το θέμα πλέον παύει να υφίσταται και οι διορισμοί έχουν πάρει το δρόμο τους θα παραθέσω κάτι για λίγο γέλιο.....

f452gr :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 851
  • Created
  • Last Reply

παιδια αν καποιος παραλαβει διορισμο ας το γραψει στο φορουμ,π.χ σε ποια πολη μενει κ σε ποιο νοσοκομειο αρχιζει,για να ησυχασουμε κιολας. :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο διορισμός είναι ένας για όλους, στον οποίο αναγράφονται όλα τα ονόματα των διορισμένων

όποιος μπορεί να πάει στο υπουργείο, μπορεί να τον παραλάβει από το γραφείο αγροτικών την Παρασκευή

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο διορισμός είναι ένας για όλους, στον οποίο αναγράφονται όλα τα ονόματα των διορισμένων

όποιος μπορεί να πάει στο υπουργείο, μπορεί να τον παραλάβει από το γραφείο αγροτικών την Παρασκευή

οκ τασος,ο καφες η το κρασι σε περιμενει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mάλιστα. Εν μέρει συμφωνώ με κάποια από αυτά που λεεί , αλλά ο τύπος είναι ΑΠΑΛΕΥΤΟΣ

Παρασκευή πάμε με ρόπαλα να πάρουμε τα χαρτιά ε? Ωραία, η παραδιά κάτι θα κάνει!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειά σου f452gr με τα ωραία σου. Ο Ζαμπέτας έλεγε ότι η γνώμη είναι σαν την κ......ιδα! Όλοι έχουν από μία χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο διορισμός είναι ένας για όλους, στον οποίο αναγράφονται όλα τα ονόματα των διορισμένων

όποιος μπορεί να πάει στο υπουργείο, μπορεί να τον παραλάβει από το γραφείο αγροτικών την Παρασκευή

Στείλανε σήμερα τους διορισμούς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι.

Εάν συμμετάσχω στην προκήρυξη, αλλά στο μεσοδιάστημα βρω μια πολύ καλή ευκαιρία απασχόλησης στο εξωτερικό και αποφασίσω να μείνω στο εξωτερικό, τότε ΤΙ γίνεται σε περίπτωση που τύχει να πάρω αγροτικό εδώ στο Ελλάντα αλλά δεν θα θέλω να το υπηρετήσω (γιατί θα θέλω να παραμείνω στο εξωτερικό);

Μηδενίζονται τα μόρια, ή έχω δικαίωμα άρνησης αποδοχής διορισμού (κάπως έτσι δεν το λένε;;;) εάν το κάνω έγκαιρα (οπότε δεν έχω καμία συνέπεια;;;).

ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο διορισμός είναι ένας για όλους, στον οποίο αναγράφονται όλα τα ονόματα των διορισμένων

όποιος μπορεί να πάει στο υπουργείο, μπορεί να τον παραλάβει από το γραφείο αγροτικών την Παρασκευή

Στείλανε σήμερα τους διορισμούς...

τον παρελαβες>??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το γαρφείο αγροτικών η κα Πάτα δεν έχει δώσει ούτε έναν διορισμό μέχρι και αυτή τη στιγμή.

Ούτε από το πρωτόκολλο έλαβε μέχρι στιγμής κανείς τον διορισμό.

Αύριο θα ταχυδρομηθούν όλοι οι διορισμοί.

ΤEMBY έλαβες εσύ ή κάποιος άλλος διορισμό, και αν ναι, από που;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το γαρφείο αγροτικών η κα Πάτα δεν έχει δώσει ούτε έναν διορισμό μέχρι και αυτή τη στιγμή.

Ούτε από το πρωτόκολλο έλαβε μέχρι στιγμής κανείς τον διορισμό.

Αύριο θα ταχυδρομηθούν όλοι οι διορισμοί.

ΤEMBY έλαβες εσύ ή κάποιος άλλος διορισμό, και αν ναι, από που;

Όχι..Πήρα τηλ το πρωί στο υπουργείο και μου είπαν πως τους στείλανε σήμερα και πως μέχρι Δευτέρα θα χουν φτάσει...

Αυτά μου είπαν... αυτά μεταφέρω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άει καλά. Τα πακέτα των διορισμών 3 η ώρα ήταν όλα στη γραμματεία του πρωτοκόλλου του υπουργείου και θα τα στείλουν αύριο

Δευτέρα ούτε με κούριερ δεν θα έχουν φτάσει......ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ! :P :P :P

Τέσπα....το σημαντικό είναι πως στα μέσα προς τα τέλη της άλλης εβδομάδας θα τον έχουν λάβει όλοι και μέσα σε 10 ημέρες θα μπορούν να διοριστούν.

Καλή θητεία λοιπόν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο είναι σίγουρο ότι αν κάποιος πάει αύριο από το υπουργείο από το πρωτόκολλο θα μπορεί να πάρει το διορισμό του;(σίγουρο τώρα,ξέρεις με τα ελληνικά δεδομένα... Αρκετά πιθανό τουλάχιστον!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άει καλά. Τα πακέτα των διορισμών 3 η ώρα ήταν όλα στη γραμματεία του πρωτοκόλλου του υπουργείου και θα τα στείλουν αύριο

Δευτέρα ούτε με κούριερ δεν θα έχουν φτάσει......ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ! :P :P :P

Τέσπα....το σημαντικό είναι πως στα μέσα προς τα τέλη της άλλης εβδομάδας θα τον έχουν λάβει όλοι και μέσα σε 10 ημέρες θα μπορούν να διοριστούν.

Καλή θητεία λοιπόν!

ΦΕΚ-τασο σιγουρα δεν θα τον ξεκαθαρισουν τον νομο αυτο με τις δεκα μερες απο την ημερα που μενει ελευθερο το αγροτικο?

θα γινει παλι το συστημα πλυμμηρα που εγινε και τον μαιο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπερδεύτηκα από το γραφείο αγροτικών εννοώ
Η κα Πάτα είπε πως θα δώσει σε όποιον πάει. Ο υπεύθυνος του πρωτοκόλλου είπε πως δεν θα δώσει από αυτά που έχει για να ταχυδρομήσει. Οπότε όσοι μπορούν να πάνε οι ίδιοι στο υπουργείο πιστεύω πως η κα Πάτα θα τους εξυπηρετήσει.

Sorry κα Πάτα που προτρέπω τους συναδέλφους να έρθουν στο υπουργείο......αλλά βαρέθηκαν να περιμένουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άει καλά. Τα πακέτα των διορισμών 3 η ώρα ήταν όλα στη γραμματεία του πρωτοκόλλου του υπουργείου και θα τα στείλουν αύριο

Δευτέρα ούτε με κούριερ δεν θα έχουν φτάσει......ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ! :P:P:P

Τέσπα....το σημαντικό είναι πως στα μέσα προς τα τέλη της άλλης εβδομάδας θα τον έχουν λάβει όλοι και μέσα σε 10 ημέρες θα μπορούν να διοριστούν.

Καλή θητεία λοιπόν!

ΦΕΚ-τασο σιγουρα δεν θα τον ξεκαθαρισουν τον νομο αυτο με τις δεκα μερες απο την ημερα που μενει ελευθερο το αγροτικο?

θα γινει παλι το συστημα πλυμμηρα που εγινε και τον μαιο?

Το forum δεν είναι για να σου λύνει τις απορίες...καναπεδάκια...τεμπελάκο! :lol::P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tελικά τι έγινε με τους διορισμούς?Τους έστειλαν σήμερα?Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να μεταβώ στην Αθήνα για να τον παραλάβω όπως πολύ σωστά πρότεινε ο Τάσος...Και κάτι ακόμη που έμαθα επί του πιεστηρίου (ίσως γνωστό για τους περισσότερους βέβαια...):Με την προσκόμιση όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών(αλλά και την διενέργεια όλων των διαδικαστικών) εκτός από την παραλαβή του πιστοποιητικού ανάληψης υπηρεσίας,η έναρξη εργασίας στο νοσοκομείο είναι άμεση?Δλδ αν ξεμπερδέψω με τα χαρτιά π.χ Τετάρτη αρχίζω δουλειά Πέμπτη?Φίλος αγροτικός και μέλος του forum μου απάντησε καταφατικά αλλά θα ήθελα και την γνώμη σας(όσων γνωρίζουν τέλος πάντων...).

PS: Δεν ρωτώ με σκοπό να παρατείνω τις διακοπές μου(τις ποιες....??? χαχα...) αλλά επειδή όπως προανέφερα εργάζομαι και αν όντως είναι έτσι τα πράγματα (και με την λογική ότι θα έχω στα χέρια μου τον διορισμό μέχρι την Τρίτη ή Τετάρτη),να προβώ σε διακοπή σύμβασης της νυν μου εργασίας την Δευτέρα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σου δώσουν 3 μήνες χρόνο προσαρμογής όπως στο στρατό. :lol: :lol: :lol:

Μόλις παραλάβεις την απόφαση τοποθέτησης πηγαίνεις στο γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου μαζί με το πιστοποιητικό υγείας και ορκίζεσαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα! όντως το υπουργείο σήμερα έδινε τους διορισμούς. Από το νοσοκομείο της ρόδου που πήρα τηλ μου είπαν να έχω μαζί κ μια υπεύθυνη δήλωση θεωρημένη από την εφορία που να λέει ότι δε διατηρώ γιατρείο κ να έχω διαγραφεί κ από τον ιατρικό σύλλογο για να γραφτώ εκεί. Για το τελευταίο όμως όπως λέει κ το χαρτί του διορισμού έχουμε ένα μήνα περιθώριο. Καλή αρχή σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.