Jump to content

το μεγαλυτερο ελαττωμα σου


Laiono

Recommended Posts

Θέλω πάντα να έχω τον απόλυτο έλεγχο των καταστάσεων και να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα πιθανά σενάρια..

Κυρίως τα αρνητικά...

Σε σημείο που μου γίνεται εμμονή...

Μ'αυτό τον τρόπο όχι μόνο δεν απολαμβάνω πολλές καλές φάσεις της ζωής μου, αλλά αντίθετα τις καταστρέφω..

το παραπανω + οτι εχω το κακο να θεωρω πως πρεπει ΕΓΩ να λυσω τα προβληματα που εχουν οι γυρω μου...

εξαντλητικο... emstupid:splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Last Reply

με λένε Γιώργο

κι είμαι ΑΛΚΟΛΙΚΟΟΟΟΟΟΣΣ!!!!!!.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εγγραφη στους ανωνυμους αλκοολικους ΤΩΡΑ μη καθεσαι!!!!

που είναι αυτό?

ποιοι συχνάζουν?

σερβίρουν και κανά μπινελίκι ή όλα ξεροσφύρι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεγαλυτερο ελαττωμα--->τελειομανια,ανυπομονησια κ εξαρτηση απο το διαδικτυο(3 εχω τελικα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω πάντα να έχω τον απόλυτο έλεγχο των καταστάσεων και να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα πιθανά σενάρια..

Κυρίως τα αρνητικά...

Σε σημείο που μου γίνεται εμμονή...

Μ'αυτό τον τρόπο όχι μόνο δεν απολαμβάνω πολλές καλές φάσεις της ζωής μου, αλλά αντίθετα τις καταστρέφω..

κατι καποιον μου θυμιζει..

ξεκινα να κανεις ακριβως το ιδιο αλλα επικεντρωσου στα θετικα..

το πως δες το τοπικ του ντεστρακτιον

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Έτσι κ με κλείσεις σε κλουβί τη γάμησες

2. Γνωρίζω, αλλά μαρέσει

3. Μια λέξη μπορεί να με κάνει να τα κάνω όλα μπουρδ*ο κ ΔΕ θέλω

4. Χάνομαι στις σκέψεις μου κ στην αναζήτηση γενικότερα (έσω κ έξω), μαρέσει αλλά προτιμώ να έχω παρέα κ κάποιον με το σωστό wisdom να με τραβάει πίσω γιατί μια μέρα θα χαθώ στο "διάστημα"...

Κ όλα αυτά έχουν να κάνουν με το ότι όταν μπαίνει κάποιος στον εναέριο χώρο μου ΠΩΣ ΤΟΛΜΑ???????

Αντιλαμβάνεστε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε ευχαριστώ για το καλωσορισμα καπετάνισσα...αλλά... τα έχω περάσει αυτά τα κολλήματα... τώρα απλά διαβάζω και γελάω....έχουμε και διάβασμα! που έχουν χαθεί όλοι οι παλιοί...?με το μαλακο οι εκβασεις στο καθε τοπικ... να μπορούμε κι εμείς να παρακολουθούμε παρακαλώ...σε μερικα εχω χάσει επεισόδια :P

Δεν ξέρω που είναι οι παλιοί... emno

Γράφτηκα τέλος Σεπτεμβρίου :(

Ίσως είναι εδώ με άλλα nick.Δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να ξεκολλήσει κάποιος από το γμ emcolgate

Κι εγώ χάνω επεισόδια αν δεν μπω μια μέρα.Σε καταλαβαίνω emcolgate

Καλό διάβασμα σου εύχομαι.

Είμαι φοιτητής Ιατρικής.

Αυτό έμεινε ασχολίαστο επειδή είναι σοβαρό κατα τη γνώμη μου...Θα ήθελες να μας πεις γιατί το θεωρείς ελάττωμα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω πάντα να έχω τον απόλυτο έλεγχο των καταστάσεων και να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα πιθανά σενάρια..

Κυρίως τα αρνητικά...

Σε σημείο που μου γίνεται εμμονή...

Μ'αυτό τον τρόπο όχι μόνο δεν απολαμβάνω πολλές καλές φάσεις της ζωής μου, αλλά αντίθετα τις καταστρέφω..

Φιλαράκι δεν καταλαβαίνω γιατί το θεωρείς ελάττωμα αυτό. Προσωπικά επειδή κάνω το ίδιο ακριβώς δεν το θεωρώ ελάττωμα αλλά προτέρημα να είμαι πάντα προετοιμασμένος για το κάθετι.

Όσο για το τελευταίο στο χέρι σου είναι να μην καταστρέφεις τις καλές φάσεις της ζωής σου και να τις απολαμβάνεις.

Περαστικά σου! (έμαθα πως αρρώστησες)

Το δικό μου ελάττωμα......να εμπιστεύομαι εύκολα αυτούς που έχω γύρω μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

exω μικρα βυζια....

κάθε μεσημέρι και το βράδυ πριν ξαπλώσεις

θα πιάνεις με δείκτη-αντίχειρα κάθε θηλή αντίστοιχα

και θα κάνεις απαλές κυκλικές κινήσεις

τραγουδώντας "μια ωραίαα πεταλούουουδααα!!!"...

(το άλλο με το να τρίβεις δύο φορές την ημέρα ανάμεσά τους χαρτί υγείας φαντάζομαι το ξέρεις...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

exω μικρα βυζια....

Με 1000 ευρώ και το βιβλιάριο σου,λύνεται πανεύκολα!Κακώς δεν το έχεις ήδη κάνει αφού σε απασχολεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι φοιτητής Ιατρικής.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

όχι.. μην είσαι έτσι. έχει πολλά καλά η ιατρική ...κ η σχολή της :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι φοιτητής Ιατρικής.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

όχι.. μην είσαι έτσι. έχει πολλά καλά η ιατρική ...κ η σχολή της :P

Μου έκανε κι εμένα εντύπωση φιλενάδα.Ειλικρινά θέλω πολύ να μας πει την άποψη του.Τί τον έκανε άραγε να νιώθει έτσι??? emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι φοιτητής Ιατρικής.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑόχι.. μην είσαι έτσι. έχει πολλά καλά η ιατρική ...κ η σχολή της :P
Μου έκανε κι εμένα εντύπωση φιλενάδα.Ειλικρινά θέλω πολύ να μας πει την άποψη του.Τί τον έκανε άραγε να νιώθει έτσι??? emconfused

Ε, είναι να μην απογοητευτεί ο άνθρωπος?!

Ελπίζω να μην τον ρουφήξει η σκοτοδίνη κ αυτόν...

Θα περιμένουμε να μας πει :)

εγώ έχω πολλά ελαττώματα..:)αλλά όσο ενοχλούν τους άλλους κι όχι εμένα...ουτε που με νοιάζουν...:) (αυτο το ελάττωμα λέγεται ωχαδερφισμός)-πως το λένε θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου, ο παράδεισος δε με χωράει... :rolleyes: -το μόνο μειονέκτημα που ταλαιπωρεί μονίμως τη συνείδησή μου ειναι η ελλειψη πειθαρχίας,οργάνωσης.. τετοια που χωρις αυτα δηλαδη...εκπληρωση στόχων γιοκ... emconfused

Συγνώμη που επεμβαίνω συνάδελφε, αλλά το χάος είναι ωραίο πράγμα :)

Ισορροπία θέλει! Δέξου το κ θα το κυριαρχήσεις :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

exω μικρα βυζια....

emjawdropemlmfao:lol:

δεεεεεεεεεεεεν πειρααααααααααααααααααααααααααααααζει λατρεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σε παντρευτω και με μικρα βυζακια :lol::P:P:D

υγ σκεψου οτι τα μεγαλα κρεμανε γρηγοροτερα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κ άλλο προβλημαααααααα κλαψ...

Τα βλέπω όλα τόοοοοσο αισιόδοξα που δεν μπορω να συντονιστώ με τους γύρω μου εύκολα..

Κ να μη μου βγει κάτι, πάλι αισιόδοξα θα το δω... :(

Επίσης μπορώ να γίνω τρομερά θλιμμένο άτομο όταν με πειράξει ένα αγαπημένο πρόσωπο κ τότε τσαντίζομαι κ όποιον πάρει ο χάρος…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κ άλλο προβλημαααααααα κλαψ...Τα βλέπω όλα τόοοοοσο αισιόδοξα που δεν μπορω να συντονιστώ με τους γύρω μου εύκολα..Κ να μη μου βγει κάτι, πάλι αισιόδοξα θα το δω... :(Επίσης μπορώ να γίνω τρομερά θλιμμένο άτομο όταν με πειράξει ένα αγαπημένο πρόσωπο κ τότε τσαντίζομαι κ όποιον πάρει ο χάρος…

Δεν το θεωρώ ελάττωμα.Απλά είσαι εκδηλωτική και εκφράζεις έντονα αυτά που νιώθεις.Συμβαίνει σε άτομα με πλούσιο συναισθηματικό κόσμο και στα παιδιά.Δες πόσο έντονα εκφράζουν τα συναισθήματα τους και πόσο γρήγορα αλλάζουν συναισθήματα.Εκεί που κλάινε,τους κάνεις μία γκριμάτσα αστεία και γελάνε.Με λίγα λόγια,έχεις αγνή καρδιά σαν παιδί,γι'αυτό σου συμβαίνει αυτό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τσακώνομαι όλη την ώρα. Είναι πρόβλημα γιατρέ; Α ναι, και οι άλλοι γουστάρουν να τσακώνονται μαζί μου. Όλη την ώρα. Για πλάκα. Καλή φάση;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

exω μικρα βυζια....

emjawdropemlmfao:lol:

δεεεεεεεεεεεεν πειρααααααααααααααααααααααααααααααζει λατρεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σε παντρευτω και με μικρα βυζακια :lol::P:P:D

υγ σκεψου οτι τα μεγαλα κρεμανε γρηγοροτερα emcolgate

emkeratas επισης παντα την πεφτω σε γκομενες που με φτυνουν για αλλες γκομενες.... embrokenheart

χοχοχοχο (αν δεν σ εχω γω καμια δεν θα σ εχει) :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.