Jump to content

το μεγαλυτερο ελαττωμα σου


Laiono

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Last Reply

Είμαι αναποφάσιστη.Μα τραγικά αναποφάσιστη.Ο εφιάλτης μου είναι εξετάσεις με θέματα πολλαπλών επιλογών emcolgate

Αν θέλεις να με καθυστερήσεις,βάλε με να διαλέξω ανάμεσα από δύο απλά πράγματα.Θα μείνω εκεί για πάντα.Δεν υπάρχει περίπτωση να διαλέξω emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το μεγαλυτερο μου ελάττωμα είναι ότι δεν έχω ελαττώματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ έχω πολλά ελαττώματα..:)

αλλά όσο ενοχλούν τους άλλους κι όχι εμένα...ουτε που με νοιάζουν...:) (αυτο το ελάττωμα λέγεται ωχαδερφισμός)

-πως το λένε θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου, ο παράδεισος δε με χωράει... :rolleyes: -

το μόνο μειονέκτημα που ταλαιπωρεί μονίμως τη συνείδησή μου ειναι η ελλειψη πειθαρχίας,οργάνωσης.. τετοια που χωρις αυτα δηλαδη...εκπληρωση στόχων γιοκ... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ τρελά αναποφάσιστος αλλά το κυριότερο είναι οτι δεν έχω αίσθηση του χρόνου. Μπορεί να έχω πχ. εργαστήριο στις 10 και να φύγω από το σπίτι μου (που είναι 20 λεπτά απόσταση με το λεωφορείο) στις 9.45, χωρίς να υπολογίζω ούτε πότε θα περάσει το λεωφορείο, αν θα έχει κίνηση.... Το θέμα είναι οτι πάντα ξανασυμβαίνει το ίδιο.

Επίσης είμαι απίστευτα εγωιστής και θέλω να περνάει πάντα το δικό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ τρελά αναποφάσιστος αλλά το κυριότερο είναι οτι δεν έχω αίσθηση του χρόνου. Μπορεί να έχω πχ. εργαστήριο στις 10 και να φύγω από το σπίτι μου (που είναι 20 λεπτά απόσταση με το λεωφορείο) στις 9.45, χωρίς να υπολογίζω ούτε πότε θα περάσει το λεωφορείο, αν θα έχει κίνηση.... Το θέμα είναι οτι πάντα ξανασυμβαίνει το ίδιο.

Επίσης είμαι απίστευτα εγωιστής και θέλω να περνάει πάντα το δικό μου.

Αυτό με το χρόνο το έχω κι εγώ.Φοβερά αργόσχολη και μετά τρέχω...αλλά δεν είναι το μεγαλύτερο ελάττωμα μου.Βασικά έχω πολλά ελαττώματα...αλλά ευτυχώς που το topic ζητάει το μεγαλύτερο μόνο emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι μια παλιο-ψωναρα του κερατα! :P

κατα τα αλλα, ειμαι το πιο καλο κοριτσακι, το πιο ευ-μορφο, το πιο ευ-φυες και εν γενει το πιο χαρισματικο! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να φτύνεσαι κιόλας καλού κακού φιλενάδα όταν τα λες,μέχρι να βρούμε ποιος σε ματιάζει emcolgate
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να επικροτήσω το post της dcool θα ήθελα!

Πες και τρείς φορές "φτου σου μη σε ματιάσω" σε παρακαλώ emcolgateemcolgate

Με την ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας.Είμαι η Τζακ,είσαι ο Lion5,χάρηκα!

Εσύ κάνα ελάττωμα?Ή είσαι τέλειος? emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να επικροτήσω το post της dcool θα ήθελα!

:wacko: τι εννοεις?

με φτυνεις? :lol::lol::lol:

emiloveyou

Με την ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας.Είμαι η Τζακ,είσαι ο Lion5,χάρηκα!

Εσύ κάνα ελάττωμα?Ή είσαι τέλειος?

τελειος ειναι!

ειναι δικος μας! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάθομαι και σας παρακολουθώ και δεν μπορώ ν συγκεντρωθώ....ηρεμήστε έχω και διάβασμα!! :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάθομαι και σας παρακολουθώ και δεν μπορώ ν συγκεντρωθώ....ηρεμήστε έχω και διάβασμα!! :P :P

Άρα το μεγαλύτερο ελάττωμα σου,είναι το ότι διαβάζεις με το γμ on line.Welcome στο club των gm forumοκολλημένων! emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω πάντα να έχω τον απόλυτο έλεγχο των καταστάσεων και να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα πιθανά σενάρια..

Κυρίως τα αρνητικά...

Σε σημείο που μου γίνεται εμμονή...

Μ'αυτό τον τρόπο όχι μόνο δεν απολαμβάνω πολλές καλές φάσεις της ζωής μου, αλλά αντίθετα τις καταστρέφω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης συνίσταται παρακολούθηση του ασθενούς κατά την έναρξη της θεραπείας για την αποφυγή αυτοκαταστροφικής συμπεριφοράς. emarup:lol:

welcome dude...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω πάντα να έχω τον απόλυτο έλεγχο των καταστάσεων και να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα πιθανά σενάρια..

Κυρίως τα αρνητικά...

Σε σημείο που μου γίνεται εμμονή...

Μ'αυτό τον τρόπο όχι μόνο δεν απολαμβάνω πολλές καλές φάσεις της ζωής μου, αλλά αντίθετα τις καταστρέφω..

Αν το συνδιάσεις με απόλυτη ειλικρίνεια,δηλαδή να το παραδεχτείς στους γύρω σου,δεν είναι και τόσο τραγικό.Θα ξέρουν ότι κάθε φορά που σεναριογραφείς είναι το ελάττωμα σου στο ρόλο του Φόσκολου και δεν θα σε παρεξηγούν,αντίθετα θα σου εξηγούν και θα προσπαθούν παραπάνω να σε πείσουν emcolgate

Αυτό το ελάττωμα θα ήταν προτέρημα αν δούλευες για την αστυνομία.Αν γινόσουν ιατροδικαστής δηλαδή.Θα ήσουν πολύ καλός και δεν θα σου ξέφευγε τίποτα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup το "αν" πολύ μου άρεσε...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup το "αν" πολύ μου άρεσε...

Ιατροδικαστής είσαι???? emcolgateemcolgate

Δεν ξέρω για το μεγαλύτερο σου ελάττωμα,αλλά μπορώ να μιλήσω σίγουρα για ένα από τα προτερήματα σου.Ξέρεις ποιος είσαι,τί θέλεις και τί σου ταιριάζει! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάθομαι και σας παρακολουθώ και δεν μπορώ ν συγκεντρωθώ....ηρεμήστε έχω και διάβασμα!! :P:P

Άρα το μεγαλύτερο ελάττωμα σου,είναι το ότι διαβάζεις με το γμ on line.Welcome στο club των gm forumοκολλημένων! emcolgateemcolgate

σε ευχαριστώ για το καλωσορισμα καπετάνισσα...αλλά... τα έχω περάσει αυτά τα κολλήματα... τώρα απλά διαβάζω και γελάω....έχουμε και διάβασμα! που έχουν χαθεί όλοι οι παλιοί...?με το μαλακο οι εκβασεις στο καθε τοπικ... να μπορούμε κι εμείς να παρακολουθούμε παρακαλώ...σε μερικα εχω χάσει επεισόδια :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.