Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών] Ιανουαριος 2008


mely

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 366
  • Created
  • Last Reply

Συμφωνα με το Γραφειο Διασυνδεσης Θεσσαλονικης,συνηθως η νεα προκηρυξη βγαινει περιπου ενα μηνα μετα την ανακοινωση αποτελεσματων(της προηγουμενης προκηρυξης). Πολυ θα ηθελα να το πιστεψω,αλλα μετα την προκυρηξη του Αυγουστου,θεωρω οτι δεν υπαρχουν κανονες! (Εδω,δεν τηρειται ο νόμος...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άκουσα για 20-30 Ιανουαρίου 2008.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τι συχνοτητα; παλι καθε 3 μηνες;

Υποτίθεται πιο συχνά όμως κανείς δεν γνωρίζει.Και αυτό που μου είπαν (δεν λέω ποιοι),μου το είπαν με μεγάλη επιφύλαξη.Δυστυχώς τίποτα δεν είναι έγκυρο πλέον σχετικά με το υγείας...Ακόμα κι αν ισχύει κάτι τώρα που μιλάμε,αύριο μπορεί να μην ισχύει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις έμαθα ότι συζητιέται για 10 Ιανουαρίου.

Άρα, από 10-30.

Συμπέρασμα

Υπάρχουν πολλές πιθανότητες να βγει μέσα στον Ιανουάριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πήγα στο υπουργείο πριν μια βδομάδα (λίγο πριν ανακοινωθούν τα τελευταία αποτελέσματα) και οι χαζή υπάλληλος από το γραφείο 10 (?) μου είπε ότι θα βγει μέχρι 15 Γενάρη... Παιδιά, με πάσα επιφύλαξη, η γυναίκα δεν ξέρει τι της γίνεται....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άμα ξέρανε τι τους γινόταν στο υπουργείο δε θα φτάναμε στο σημερινό μπάχαλο.

εδώ η πάτα χέζεται μόλις της ζητάς να σου αποδείξει πως έγινε η μοριοδότηση.

μόνο τα κλάματα δε βάζει.

απορώ με τι κριτηρια τους βάζουν σε υπεύθυνες θέσεις για να αποδείξουν τι???

ότι είναι ανεύθυνοι????

και η δικαιολογία: είναι μόνο λίγους μήνες η καημένη και δε ξέρει.

@@ λέω εγώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρώτα την όμως για μόδα να δεις τι θα σου πει.

Ενημερωμένη. Σε όλες μου τις επισκέψεις στο γραφείο της είχε πάντα το νέο τεύχος του ELLE.

Κάποτε μου είπε και για κάποιο έγγραφο ότι είναι πλαστό χωρίς να γνωρίζει ποιος είμαι. όταν της έδειξα την ταυτότητα άλλαξε 10 χρώματα.

Καλά θα κάνει το σούργελο η Πάτα να πάει στο αρμόδιο τμήμα να εργαστεί....Στις ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να επανελθουμε στο θεμα μας,

Εχει παρει κανεις τηλεφωνο στο υπουργειο?Εχει περασει κανενας απο εκει να μαθουμε ποτε θα βγει προκηρυξη?

Ηδη ολοι εσεις που δεν περασατε το Δοαταπ-Δικατσα εχετε 7 μορια +εντοπιοτητα 4=11. Αν κανετε κ γαμο +4=15.

Αρα στην επομενη θα παρετε οι περισσοτεροι αγροτικο!!!

Καποιος που τελειωσε δηλαδη το 2006 2005 2004 στην Ελλαδα δεν ειναι αδικο να περιμενει(ω) ακομα ????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να επανελθουμε στο θεμα μας,

Εχει παρει κανεις τηλεφωνο στο υπουργειο?Εχει περασει κανενας απο εκει να μαθουμε ποτε θα βγει προκηρυξη?

Ηδη ολοι εσεις που δεν περασατε το Δοαταπ-Δικατσα εχετε 7 μορια +εντοπιοτητα 4=11. Αν κανετε κ γαμο +4=15.

Αρα στην επομενη θα παρετε οι περισσοτεροι αγροτικο!!!

Καποιος που τελειωσε δηλαδη το 2006 2005 2004 στην Ελλαδα δεν ειναι αδικο να περιμενει(ω) ακομα ????

Ε, τότε βρε mely να απαγορευτεί το αγροτικό σε συναδέλφους από την αλλοδαπή.

Εσύ αν τελείωσες το 2004, 2005, 2006 δεν έχεις περισσότερα μόρια; Άρα θα πάρεις το αγροτικό.

Αυτοί που δεν πήραν ΔΟΑΤΑΠ έχουν 6 μόρια. Στο υπουργείο δεν ξέρουν ακόμα το πότε θα γίνει η επόμενη προκήρυξη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι μετα απο εναμισυ χρονο που περιμενω ελπιζω οτι θα ειναι η τελευταια μου προκηρυξη!!!

Αν αρχισουν ομως οι ενστασεις ,οι προσφυγες κλπ θα με καθυστερησουν κ αλλο! Κ οχι μονο εμενα .Ξερω ατομα που περιμενουν απο το 2004 κ χανουν θεσεις απο γκαντεμια.

Ας ηρεμησουμε ολοι να βγει η επομενη κ να τελειωνουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχ αχ που φτασαμε παντως ενας πολιτικος γαμος δεν ειναι κακος :P διοτι δε θα μαθευτει παραεξω το ρεζιλικι κ η καταντεια μας
ακριβώς..........ρεζιλίκια και κατάντεια.....να παντρεύεσαι για 4 μόρια, είναι όπως παντρεύονται οι ημεδαπές για μια άδεια παραμονής.
Ναι μετα απο εναμισυ χρονο που περιμενω ελπιζω οτι θα ειναι η τελευταια μου προκηρυξη!!!Αν αρχισουν ομως οι ενστασεις ,οι προσφυγες κλπ θα με καθυστερησουν κ αλλο! Κ οχι μονο εμενα .Ξερω ατομα που περιμενουν απο το 2004 κ χανουν θεσεις απο γκαντεμια. Ας ηρεμησουμε ολοι να βγει η επομενη κ να τελειωνουμε!
Δεν καθυστερεί τίποτε mely. Όποιος πήρε αγροτικό τώρα σε ένα-δύο μήνες θα πάρει και τον διορισμό του.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αελ και εγώ σε μπέρδεψα με τον Φώτη.Μέλι έχει δίκιο ο Τάσος.Ανέχεις τελειώσει το 04-05-06 έχεις ήδη αρκετά μόρια .suxnouria το έχουν κάνει ήδη πολλοί και ξέρω και άλλους που πάνε να παντρευτούν για ένα αγροτικό

Πες μου βρε ότι παντρεύεσαι για τα 4 μόρια; Εγώ κουμπάρος σε τέτοιο γάμο δεν γίνομαι.

όχι βρε από έρωτα θα παντρευτώ.Πόσους θα παντρέψεις εσύ βρε Μητσοτάκη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αελ και εγώ σε μπέρδεψα με τον Φώτη.Μέλι έχει δίκιο ο Τάσος.Ανέχεις τελειώσει το 04-05-06 έχεις ήδη αρκετά μόρια .suxnouria το έχουν κάνει ήδη πολλοί και ξέρω και άλλους που πάνε να παντρευτούν για ένα αγροτικό
Πες μου βρε ότι παντρεύεσαι για τα 4 μόρια; Εγώ κουμπάρος σε τέτοιο γάμο δεν γίνομαι.
όχι βρε από έρωτα θα παντρευτώ.Πόσους θα παντρέψεις εσύ βρε Μητσοτάκη?
Ο κουμπάρος την κουμπάρα....ξέρεις εσύsbox_funny.gifΜεριμνώ για το μέλλον μου...
Δεν τη παλευει κανεις...
Ποια βρε να προσπαθήσω κι εγώ!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αελ και εγώ σε μπέρδεψα με τον Φώτη.Μέλι έχει δίκιο ο Τάσος.Ανέχεις τελειώσει το 04-05-06 έχεις ήδη αρκετά μόρια .suxnouria το έχουν κάνει ήδη πολλοί και ξέρω και άλλους που πάνε να παντρευτούν για ένα αγροτικό
Πες μου βρε ότι παντρεύεσαι για τα 4 μόρια; Εγώ κουμπάρος σε τέτοιο γάμο δεν γίνομαι.
όχι βρε από έρωτα θα παντρευτώ.Πόσους θα παντρέψεις εσύ βρε Μητσοτάκη?
Ο κουμπάρος την κουμπάρα....ξέρεις εσύ

θα ακούς κουμπάρε και θα ψάχνεις να βρεις ποιος σε φώναξε.Τι ξέρω εγώ?Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα με την κουμπάρα μου.Μην πεις κανένα τέτοιο στην μικρή μας κοινωνία και έχουμε τίποτα σκηνικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να επανελθουμε στο θεμα μας,

Εχει παρει κανεις τηλεφωνο στο υπουργειο?Εχει περασει κανενας απο εκει να μαθουμε ποτε θα βγει προκηρυξη?

Ηδη ολοι εσεις που δεν περασατε το Δοαταπ-Δικατσα εχετε 7 μορια +εντοπιοτητα 4=11. Αν κανετε κ γαμο +4=15.

Αρα στην επομενη θα παρετε οι περισσοτεροι αγροτικο!!!

Καποιος που τελειωσε δηλαδη το 2006 2005 2004 στην Ελλαδα δεν ειναι αδικο να περιμενει(ω) ακομα ????

+1 το δικό μου μόριο 16 μελι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να επανελθουμε στο θεμα μας,

Εχει παρει κανεις τηλεφωνο στο υπουργειο?Εχει περασει κανενας απο εκει να μαθουμε ποτε θα βγει προκηρυξη?

Ηδη ολοι εσεις που δεν περασατε το Δοαταπ-Δικατσα εχετε 7 μορια +εντοπιοτητα 4=11. Αν κανετε κ γαμο +4=15.

Αρα στην επομενη θα παρετε οι περισσοτεροι αγροτικο!!!

Καποιος που τελειωσε δηλαδη το 2006 2005 2004 στην Ελλαδα δεν ειναι αδικο να περιμενει(ω) ακομα ????

+1 το δικό μου μόριο 16 μελι

Για να καταλάβω....ήδη πρόσθεσε τον βαθμό ΔΟΑΤΑΠ στα μόρια (λείαν καλώς=1 μόριο) οπότε να φανταστώ ότι μιλάς για το επιπλέον μόριο του άριστα στο ΔΟΑΤΑΠ.

Όχι τίποτα άλλο αλλά πήγε στο πονηρό το πρόστυχο μυαλό μου :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

καλή χρονιά!

δεν ξέρω πότε θα βγει η νέα προκήρυξη αλλά θα έχει αρκετά αγροτικά στο ν. Πρεβέζης

ειναι άδεια τα περισσότερα και δεν απολύουν όσους είναι ήδη μέσα όταν εμφανίζονται οι τριμηνίτες. δεν είναι τα πιο ρέκλα αγροτικά της Ελλάδας (και αυτό πάλι παίζεται ανάλογα με το αγροτικό) αλλά αν κάποιος χρειάζεται άμεσα δουλειά θα πρότεινα τουλάχιστον η μια επιλογή να είναι στο ν. Πρεβέζης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η νέα προκήρυξη θα βγει μεταξύ 28 Ιανουαρίου και 8 Φεβρουαρίου. Θα έχει περίπου 400 νέες θέσεις και 150 περίπου από την προηγούμενη προκήρυξη (δεν αποδέχτηκαν τον διορισμό αρκετοί ή άλλοι παραιτήθηκαν λόγω έναρξης ειδικότητας).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.