Jump to content

Σπλιτ από Αγροτικά


Recommended Posts

ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ.

ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Η ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΤΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΡΟΦΗΣΟΥΝ!

Ο περιορισμένος αριθμός εισακτέων εξασφαλίζει μια ευνοϊκότερη, ιδίως για την ιατρική εκπαίδευση, αναλογία διδασκόντων/διδασκομένων. Εκτός αυτού, προορίζεται να καλύψει τις ανάγκες για παροχή υπηρεσιών υγείας στον δημόσιο και ιδιωτικό τομέα, με βάση τον νόμο της προσφοράς και ζήτησης. Ως εκ τούτου, οι θέσεις του δημόσιου τομέα πρέπει να πληρώνονται κατά προτεραιότητα με απόφοιτους των εγχώριων σχολών. Όσο για τον ιδιωτικό τομέα, είστε ελεύθεροι να ανοίξετε τα ιατρεία σας και να ενημερώνετε τους ασθενείς σας για την χώρα κτήσης του πτυχίου σας...

Υ.Γ.: Αφού στην Ελλάδα στάθηκαν ανίκανοι να αναγνωρίσουν την αξία σου και να σε απορροφήσουν, γιατί "επιμένεις ελληνικά" και δεν επιλέγεις μια προηγμένη παρευξείνια χώρα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Last Reply

Κύριε Φώτη ************* (ΔΕ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;) τώρα που σου έγιναν μηνύσεις για συκοφαντική δισφήμιση, εξύβριση κ.λ.π. και τα στοιχεία σου βρίσκονται ήδη στην δικαιοσύνη....θέλω να δω για πόσο ακόμα θα " τραγουδάς¨

Τα λέμε..........

ΛΙΝΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΠ ΠΑΣΠ ΚΑΙ ΣΟΥΠΑ ΜΟΥΠΕΣ , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΣΠΡΩΞΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ.
ρε Φώτη ο καθένας φροντίζει για τον κώλο τουεσύ δηλαδή είσαι υπεράνω και αν ήσουν στη θέση τους, θα έκανες κάτι διαφορετικό;εγώ πάντως όχι..
κοιτα ειναι τελειως αφελες να θεωρουμε πως την πολιτικη ευνοια εχει η μια ή η αλλη πλευρα...και οι δυο την εχουν. Εμενα η εικονα "μπαχαλο" με τρομαζει που δειχνει το υπουργειο και η απουσια σοβαροτητας και υπευθυνοτητας πανω στα θεματα μας γενικα..μας εχουν ολους @#@#@#@#@!
emclapsemclapsemclaps πες τα ρε Λίνα

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΟΣΤΑΚ19 ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΙΝΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΠΙΑ ΜΟΥ.

ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΦΤΑΣΩ ΤΑ 13-14 ΜΟΡΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΑΜΟ ΜΕ ΧΗΡΕΥΣΑΣΑ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΚΕΙ….

ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΑΝΙΑ , ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ , ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑ….

ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΚΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ , ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ ΕΝ ΧΩΡΟ ΟΤΙ ΝΑΙ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΑΠΟ ΚΤΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ .

ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΦΗΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ , ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ , ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΧΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΛΛΕΣ .

ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΔΑΠ/ΠΑΣΠ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40-50 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ – ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΕΤΗΣ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ , ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΓΑΛΑ- ΕΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ…

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΟΙ ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥΣ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ-ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΔΑΠ/ΠΑΣΠ ΠΙΕΣΑΝ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΣΤΕΦΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΤΟ 2002 ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ…

ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ?

ΥΠΟΧΩΡΕΙ ΣΤΙΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΣΥΛΛΟΓΟΥ?

ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΥΤΗΡΙΑΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ., ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΡΙΚΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΚΑΤΑΛΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΨΑΡΟΚΩΣΤΕΝΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα οχι μορια απο την κτηση πτυχιου δεν πρεπει να εχουν οι Ρουμανοβουλγαροι αλλα ουτε το πτυχιο δεν πρεπει να τους αναγνωρισουν !!!Κανονικα η αναγνωριση πτυχιων χωρις Δικατσα επρεπε να γινει σε αυτους που ξεκινανε τις σπουδες τους στις χωρες που ενταχτηκαν ,το 2007 κ οχι απο το 1821 που τελειωσε ο καθενας τους!!! Γιατι οποιον κ να ρωτησεις που τελειωσε στις χωρες αυτες λεει πως περναγε τα μαθηματα.Με κρεατα κ λαδια!!!Μονοι σας τα λετε !!! Τωρα θελετε κ αγροτικα κ πατε κ κανετε ασφαλιστικα κ για να παρετε 100 κ πλεον μορια?? Παντα με πλαγιους τροπους καταφερνατε τα παντα κ τωρα θελετε κ αγροτικα? Να ξερετε ομως οτι οπου κ να πατε θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΩΣΑΤΕ???????Γιατι κανενας δε σας σεβεται κ αυτο ειναι που ποναει πιο πολυ!!!!!Ολοι απο νοσηλευτριες,τραυματιοφορεις ,καθαριστριες θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ??? Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΤΣΑ δε θα σας σεβεται κανενας!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα οχι μορια απο την κτηση πτυχιου δεν πρεπει να εχουν οι Ρουμανοβουλγαροι αλλα ουτε το πτυχιο δεν πρεπει να τους αναγνωρισουν !!!Κανονικα η αναγνωριση πτυχιων χωρις Δικατσα επρεπε να γινει σε αυτους που ξεκινανε τις σπουδες τους στις χωρες που ενταχτηκαν ,το 2007 κ οχι απο το 1821 που τελειωσε ο καθενας τους!!! Γιατι οποιον κ να ρωτησεις που τελειωσε στις χωρες αυτες λεει πως περναγε τα μαθηματα.Με κρεατα κ λαδια!!!Μονοι σας τα λετε !!! Τωρα θελετε κ αγροτικα κ πατε κ κανετε ασφαλιστικα κ για να παρετε 100 κ πλεον μορια?? Παντα με πλαγιους τροπους καταφερνατε τα παντα κ τωρα θελετε κ αγροτικα? Να ξερετε ομως οτι οπου κ να πατε θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΩΣΑΤΕ???????Γιατι κανενας δε σας σεβεται κ αυτο ειναι που ποναει πιο πολυ!!!!!Ολοι απο νοσηλευτριες,τραυματιοφορεις ,καθαριστριες θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ??? Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΤΣΑ δε θα σας σεβεται κανενας!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ********** πρόσεχε τους χαρακτηρισμούς σου ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΗΝ ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ.

ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΛΑΔΙΑ Κ ΚΡΕΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜ ΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!!!!!!!

ΜΙΛΑΣ Κ ΕΣΥ ΠΟΥ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ.........ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΕΣΥ ΕΠΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!!!!!!!!ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΑ,ΘΕΩΕΙΤΙΚΑ,ΚΛΙΝΙΚΑ....ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ....

ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ 24ΩΡΕΣ Κ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ 2ΙΑΝΟΥΡΙΟΥ ΕΔΕΙΝΕΣ ΜΑΘΗΜΑ!!!!!!!!ΠΩΣ ΜΑΣ ΞΕΦΕΥΓΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΚΡΕΑΣ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΛΑΔΑΚΙ!!!ΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.

Α!!!ΜΕΛΥ ΜΟΥ...ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΠΟ ΕΓΧΩΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ!!!

ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ Κ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ Κ ΔΕ ΛΕΓΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΕ 8-10 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΟ 70% ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΑΡΙΣΤΑ ΤΟ20%ΜΕ ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ ΤΟ 8%ΜΕ ΚΑΛΩΣ Κ ΜΟΝΟ ΤΟ 2% ΜΕ ΜΕΤΡΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΕ ΕΔΩ!

ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Ή ΓΙΑ MASTER ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ???ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΟΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΕΙ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα οχι μορια απο την κτηση πτυχιου δεν πρεπει να εχουν οι Ρουμανοβουλγαροι αλλα ουτε το πτυχιο δεν πρεπει να τους αναγνωρισουν !!!Κανονικα η αναγνωριση πτυχιων χωρις Δικατσα επρεπε να γινει σε αυτους που ξεκινανε τις σπουδες τους στις χωρες που ενταχτηκαν ,το 2007 κ οχι απο το 1821 που τελειωσε ο καθενας τους!!! Γιατι οποιον κ να ρωτησεις που τελειωσε στις χωρες αυτες λεει πως περναγε τα μαθηματα.Με κρεατα κ λαδια!!!Μονοι σας τα λετε !!! Τωρα θελετε κ αγροτικα κ πατε κ κανετε ασφαλιστικα κ για να παρετε 100 κ πλεον μορια?? Παντα με πλαγιους τροπους καταφερνατε τα παντα κ τωρα θελετε κ αγροτικα? Να ξερετε ομως οτι οπου κ να πατε θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΩΣΑΤΕ???????Γιατι κανενας δε σας σεβεται κ αυτο ειναι που ποναει πιο πολυ!!!!!Ολοι απο νοσηλευτριες,τραυματιοφορεις ,καθαριστριες θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ??? Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΤΣΑ δε θα σας σεβεται κανενας!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ********** ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΗΝ ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ.

ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΛΑΔΙΑ Κ ΚΡΕΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜ ΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!!!!!!!

ΜΙΛΑΣ Κ ΕΣΥ ΠΟΥ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ.........ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΕΣΥ ΕΠΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!!!!!!!!ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΑ,ΘΕΩΕΙΤΙΚΑ,ΚΛΙΝΙΚΑ....ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝΤΑ....

ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ 24ΩΡΕΣ Κ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ 2ΙΑΝΟΥΡΙΟΥ ΕΔΕΙΝΕΣ ΜΑΘΗΜΑ!!!!!!!!ΠΩΣ ΜΑΣ ΞΕΦΕΥΓΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΚΡΕΑΣ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΤΡΟ ΛΑΔΑΚΙ!!!ΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.

Α!!!ΜΕΛΥ ΜΟΥ...ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΠΟ ΕΓΧΩΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ!!!

ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ Κ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ Κ ΔΕ ΛΕΓΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΣΕ 8-10 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΟ 70% ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΑΡΙΣΤΑ ΤΟ20%ΜΕ ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ ΤΟ 8%ΜΕ ΚΑΛΩΣ Κ ΜΟΝΟ ΤΟ 2% ΜΕ ΜΕΤΡΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΕ ΕΔΩ!

ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Ή ΓΙΑ MASTER ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ???ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΟΙ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΕΙ???

Ρε φίλε το θέμα δεν είναι ότι δεν παλέψατε ή ότι ήταν εύκολα έξω. Τι θέμα είναι ότι οι γιατροί που τελειώνουν έξω είναι παντελώς αδιάβαστοι και στα ιατρικά και παντού. Ολο το κέιμενό σου είναι γεμάτο λάθη. Μα να γράφεις τα κράτοι με οι ή το κριτικοι επιτροποι εγκρίνει? Αυτά δεν μου μοιάζουν και πολύ για λάθη από κεκτημένη ταχύτητα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κύριε Φώτη ************* (ΔΕ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;) τώρα που σου έγιναν μηνύσεις για συκοφαντική δισφήμιση, εξύβριση κ.λ.π. και τα στοιχεία σου βρίσκονται ήδη στην δικαιοσύνη....θέλω να δω για πόσο ακόμα θα " τραγουδάς¨

Τα λέμε..........

να σου πω το δικό σου ονοματάκι θα είναι στην αγωγή?

έχω ενημέρωση τον δικηγόρο μου και σε/σας περιμένω μικρο μου λαμογιο ημεδαπέ.

ΕΣΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΕΛΙ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΣΥ Ή ΑΠΛΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ?

ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΥΥΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΤΗΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΗΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΟ?

ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΣΑΣ , ΦΤΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟ 2002 , ********** πρόσεχε τις εκφράσεις σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα οχι μορια απο την κτηση πτυχιου δεν πρεπει να εχουν οι Ρουμανοβουλγαροι αλλα ουτε το πτυχιο δεν πρεπει να τους αναγνωρισουν !!!Κανονικα η αναγνωριση πτυχιων χωρις Δικατσα επρεπε να γινει σε αυτους που ξεκινανε τις σπουδες τους στις χωρες που ενταχτηκαν ,το 2007 κ οχι απο το 1821 που τελειωσε ο καθενας τους!!! Γιατι οποιον κ να ρωτησεις που τελειωσε στις χωρες αυτες λεει πως περναγε τα μαθηματα.Με κρεατα κ λαδια!!!Μονοι σας τα λετε !!! Τωρα θελετε κ αγροτικα κ πατε κ κανετε ασφαλιστικα κ για να παρετε 100 κ πλεον μορια?? Παντα με πλαγιους τροπους καταφερνατε τα παντα κ τωρα θελετε κ αγροτικα? Να ξερετε ομως οτι οπου κ να πατε θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΩΣΑΤΕ???????Γιατι κανενας δε σας σεβεται κ αυτο ειναι που ποναει πιο πολυ!!!!!Ολοι απο νοσηλευτριες,τραυματιοφορεις ,καθαριστριες θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ??? Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΤΣΑ δε θα σας σεβεται κανενας!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω...Πέστα χρυσόστομη..Έλεος με την Ρουμανοβουλγαρία.Και βέβαια ξέρουμε πολύ καλά πως τελείωσαν τα μαθήματα εκεί,ξέρω παιδιά από τον στρατό συναδέλφους υποτίθεται που ΔΕΝ ήξεραν τίποτα...Και όσο αναφορά το πτυχίο ,σας ξαναλέω πως στην υπόλοιπη Ευρώπη, δεν αναγνωρίζονται τα εν λόγω πτυχία παρόλο που είναι μέσα στην Ε.Ε. οι εν λόγω χώρες,αλλά τους βάζουν να δίνουν εξετάσεις στυλ ΔΙΚΑΤΣΑ ακόμα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα οχι μορια απο την κτηση πτυχιου δεν πρεπει να εχουν οι Ρουμανοβουλγαροι αλλα ουτε το πτυχιο δεν πρεπει να τους αναγνωρισουν !!!Κανονικα η αναγνωριση πτυχιων χωρις Δικατσα επρεπε να γινει σε αυτους που ξεκινανε τις σπουδες τους στις χωρες που ενταχτηκαν ,το 2007 κ οχι απο το 1821 που τελειωσε ο καθενας τους!!! Γιατι οποιον κ να ρωτησεις που τελειωσε στις χωρες αυτες λεει πως περναγε τα μαθηματα.Με κρεατα κ λαδια!!!Μονοι σας τα λετε !!! Τωρα θελετε κ αγροτικα κ πατε κ κανετε ασφαλιστικα κ για να παρετε 100 κ πλεον μορια?? Παντα με πλαγιους τροπους καταφερνατε τα παντα κ τωρα θελετε κ αγροτικα? Να ξερετε ομως οτι οπου κ να πατε θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΩΣΑΤΕ???????Γιατι κανενας δε σας σεβεται κ αυτο ειναι που ποναει πιο πολυ!!!!!Ολοι απο νοσηλευτριες,τραυματιοφορεις ,καθαριστριες θα σας ρωτανε ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ??? Κ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΤΣΑ δε θα σας σεβεται κανενας!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟΙ!!!!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω...Πέστα χρυσόστομη..Έλεος με την Ρουμανοβουλγαρία.Και βέβαια ξέρουμε πολύ καλά πως τελείωσαν τα μαθήματα εκεί,ξέρω παιδιά από τον στρατό συναδέλφους υποτίθεται που ΔΕΝ ήξεραν τίποτα...Και όσο αναφορά το πτυχίο ,σας ξαναλέω πως στην υπόλοιπη Ευρώπη, δεν αναγνωρίζονται τα εν λόγω πτυχία παρόλο που είναι μέσα στην Ε.Ε. οι εν λόγω χώρες,αλλά τους βάζουν να δίνουν εξετάσεις στυλ ΔΙΚΑΤΣΑ ακόμα!!!

Ευτχως που εφυγα!,τωρα για ενα κομματι ψωμι(9 μηνες αγροτικο), θα σφαζει ο ενας τον αλλο , θα εκτοξευονται κατηγοριες και συκοφαντιες εκατεροθεν,μια ομαδικη φρενιτιδα εχει κυριεψει την ιατρικη

κοινοτητα με ανταλαγη υβριστικων συνθηματων και αντεκλησεων ,με απειλες μηνυσεις και υπερτατο ξεκατινιασμα!

Βεβαια στην αναμπουμπουλα ο λυκος χαιρεται και εκμεταλευεται καταστασεις,συνεχιστε σε αυτο το τεμπο να μαλωνετε! θελω να το βλεπω!

Οσο αφορα εσενα Τασο δε ειπα ποτε οτι πλαστογραφησες το πυχιο αλλα οτι φερεις παρανομα αδεια ασκησεως επαγγελματος και βαζω το εξης ερωτημα: πως μπορει καποιος να εξασκησει ιατρικη μη

μποροντας να παρει πανω απο 2,2 στις εξετασεις δοαταπ ?

θα ηθελα μια απατνηση απο αυτους που δινουν η εχουν δωσει δικατσα η δοαταπ αποφευγοντας νομικιστικους ελιγμους ,πρακτικα μπορουν αυτοι που φερνουν τετοια αποτελεσματα να εξασκησουν

ιατρικη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΛΟΥΤΑΡΧΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΑΛΛΙΩΣ, ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΜΟΝΟ ΡΑΤΣΙΣΤΗ....

ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ.

ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Η ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΤΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΡΟΦΗΣΟΥΝ!

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΧΘΡΑ ΥΠΟΒΟΣΚΟΥΝ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ

ΩΣ ΙΣΑΞΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!! emkwlos

γιαννη παλαιοτερα εχω μιλησει για εξετασεις για ειδικοτητα τυπου πανελληνιων(γραπτες, με κλειστα ονοματα ,κοινα θεματα κτλ) ως εναν αντικειμενικο τροπο επιλογης...κ εχω ακουσει τα εξ αμαξης εδω περα..απο ανθρωπους που επιλεγουν παντα τον ευκολο δρομο για ολα στη ζωη τους..δεν ειπα πουθενα να προωθουν μονο τους εγχωριους και μη παραποιεις τα λεγομενα μου οπως σε συμφερει...ειπα κατα προτεραιοτητα στη βαση των αναγκων του εγχωριου συστηματος υγειας και εν συνεχεια να στραφει το κρατος σε λυσεις εκ των εξω οπου υπαρχουν κενα, οπως ακριβως γινεται και στα προηγμενα κρατη (αγγλια,αμερικη κτλ)...δε καταλαβαινω που βρισκεις το ρατσιστικο σε αυτο,απο τη στιγμη που αποδεδειγμενα εχω περασει μια διαδικασια επιλογης (εστω πιο πρωιμη)σε σχεση με καποιον που δε την περασε ..πως να το κανουμε?δηλαδη τι νοημα εχουν στην τελικη οι διαδικασιες επιλογης?δεν ειναι δυνατον να ικανοποιουνται οι επιθυμιες των παντων,δε μπορουν ολοι οσοι θα ηθελαν να γινουν γιατροι να γινουν,γιατι ετσι θα γεμιζε ο τοπος υποεκπαιδευμενο δυναμικο...*(οπως αλλωστε συμβαινει κ σημερα,εξαιτιας της δικης σου νοοτροπιας που ειναι κ νοοτροπια πολλων αλλων δυστυχως..)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

quote name='FoTiSMD' date='Dec 7 2007, 10:39 ' post='241701']

Κύριε Φώτη ************* (ΔΕ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;) τώρα που σου έγιναν μηνύσεις για συκοφαντική δισφήμιση, εξύβριση κ.λ.π. και τα στοιχεία σου βρίσκονται ήδη στην δικαιοσύνη....θέλω να δω για πόσο ακόμα θα " τραγουδάς¨

Τα λέμε..........

να σου πω το δικό σου ονοματάκι θα είναι στην αγωγή?

έχω ενημέρωση τον δικηγόρο μου και σε/σας περιμένω μικρο μου λαμογιο ημεδαπέ.

ΕΣΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΕΛΙ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΣΥ Ή ΑΠΛΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ?

ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΥΥΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΤΗΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΗΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΟ?

ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΣΑΣ , ΦΤΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΤΟ 2002 , ********** πρόσεχε τις εκφράσεις σου

Ο νομος μικρε μου βγηκε προτου μπουν αυτες οι χωρες στην Ε.Ε. Αν υπογραψει ο υπουργος θα γινει το πλεον λογικο να εχετε μορια απο ημερομηνια ενταξης!!Μετα δε θα ειναι τιποτα παρανομο!!Μη νευριαζεις ,Οκ?Ολα καλα θα πανε κ θα παρεις κ συ μια μερα αγροτικο!!Ηδη εχεις 7 μοριακια!!!Δε σου φτανουν??Τι κανεις ετσι??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΛΟΥΤΑΡΧΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΑΛΛΙΩΣ, ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΜΟΝΟ ΡΑΤΣΙΣΤΗ....

ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ.

ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Η ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΤΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΡΟΦΗΣΟΥΝ!

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΧΘΡΑ ΥΠΟΒΟΣΚΟΥΝ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ

ΩΣ ΙΣΑΞΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!! emkwlos

γιαννη παλαιοτερα εχω μιλησει για εξετασεις για ειδικοτητα τυπου πανελληνιων(γραπτες, με κλειστα ονοματα ,κοινα θεματα κτλ) ως εναν αντικειμενικο τροπο επιλογης...κ εχω ακουσει τα εξ αμαξης εδω περα..απο ανθρωπους που επιλεγουν παντα τον ευκολο δρομο για ολα στη ζωη τους..

συμφωνώ μαζί σου για τις εξετάσεις ειδικότητας με κρυμμένα τα ονόματα και άνοιγμα τους μετά την βαθμολόγηση του γραπτού.Τότε και μόνο τότε θα είναι αντικειμενικό το σύστημα και θα ξεχωρίσουν αυτοί που πραγματικά έχουν γνώσεις.Mέχρι τότε θα συνεχίζω να βάζω όλους τους συναδέλφους στο ίδιο καζάνι.Ελληνο-Βουλγαρο-Ρουμανο-Τσεχο-Ουγγρο-Πολωνοί και όλοι οι άλλοι είναι ένα μίγμα που τροφοδοτεί με γιατρούς το άμοιρο ΕΣΥ. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο νομος μικρε μου βγηκε προτου μπουν αυτες οι χωρες στην Ε.Ε. Αν υπογραψει ο υπουργος θα γινει το πλεον λογικο να εχετε μορια απο ημερομηνια ενταξης!!Μετα δε θα ειναι τιποτα παρανομο!!Μη νευριαζεις ,Οκ?Ολα καλα θα πανε κ θα παρεις κ συ μια μερα αγροτικο!!Ηδη εχεις 7 μοριακια!!!Δε σου φτανουν??Τι κανεις ετσι??

ΜΙΚΡΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ.

ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΥΥΚΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ?

ΤΟ 2004 Ο ΙΔΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΜΟΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΤΩΝ 10 ΝΕΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΛΛΑΞΕ?

ΑΣ ΠΙΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΣΑΣ Ν ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ , ΑΛΛΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ Ν ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ , ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ?

ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς FoTiSMD

Το θεμα ειναι πολυ κουραστικο για ολους!!Κ το δικο μου το προβλημα ειναι οτι δεν ειναι ξεκαθαρο τι θα γινει κ δινουν ελπιδες κ στους μεν κ στους δε!!Τι μια λενε ετσι κ την αλλη γιουβετσι!!Περιμενω ηδη εναμισυ χρονο για ενα απλο αγροτικο κ τωρα που αρχισα να εχω ελπιδες ερχονται με 100 μορια!!Δεν ειναι δικαιο!!Κ χωρις δικατσα!!Ελεος!!!

Το λογικο ειναι να ισχυσει η ημερομηνια ενταξης κ ελπιζω να πρυτανευσει η λογικη οσο κ να στεναχωρει ολους τους συναδελφους που τελειωσαν εξω!Πιστεψε με ολα μπορει να αλλαξουν.Αυτο που εγινε με τις 10 χωρες μπορει να μην ισχυσει!!Μην το εχεις τοσο σιγουρο γιατι θα απογοητευτεις!!

Φιλοι???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το ξέρω οτι πέρασε της ΔΑΠ/ΠΑΣΠ/ΣΦΙΑ και λοιπά συνδικαλιστικά κουρουμπελα.

δεν έχω να χωρίσω τίποτα μαζί σου.

όπως λέω συνέχεια με το υυκα τα έχω που με κορόιδεψαν τον σεπτεμβρη και τους πίστεψα οτι θα ισχύσει ο νόμος.

δεν πειράζει πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

μαζί σου συνάδελφε μελυ και φυσικά είμαι πάντα φίλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στολίστε κάνα δέντρο,αγοράστε κάνα δώρο,πάτε κάνα ταξιδάκι...ακόμα με τα μόρια ασχολείστε?Αφού είπαν ότι δεν θα τα δώσουν από κτήση πτυχίου.Τί το ζορίζουμε?Όποιος διαφωνει να κάνει ένσταση.

Έχει κι άλλους τρόπους για μόρια βρε παιδιά.Χαλαρώστε.Κάντε κάνα γάμο,κάνα παιδάκι.Αν χτυπήσετε και συνυπηρέτηση?Χλιδή!!! emcolgate

Εγώ πάντως ετοιμάζομαι.Μόλις βρω το κατάλληλο άτομο,κατευθείαν γάμο και παιδιά.Μέχρι να μεγαλώσουν,θα μπούμε και στην ειδικότητα και όλα στη σειρά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον είναι το νέο πρόγραμμα της κυβέρνησης σε συνεργασία με το ΥΥΚΑ, για τη μείωση της υπογεννητικότητας..

από το: κάντε παιδιά γιατί χανόμαστε..

στο: κάντε παιδιά για να μη χάσετε το αγροτικό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είχα ποτέ, καμιά αμφιβολία για τις καλές προθέσεις της (κάθε) κυβέρνησης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωρίζω συναδέλφους (τουλάχιστον 3) που ήδη σπεύσαν να παντρευτούν(πολιτικός για ταχύτερα αποτελέσματα) για να καβαντζάρουν τα μόρια γάμου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι δύσκολο να γίνει ένας γάμος.Ληξιαρχική πράξη γεννήσεως,πιστοποιητικό γεννήσεως,15 ευρώ και 7 μέρες αναμονή.Πολύ απλό.Τα ρώτησα.

Για ένα χρόνο δεν έχεις δικαίωμα να ζητήσεις διαζύγιο.Όσο για τα περιουσιακά στοιχεία,καλά είναι να φροντίσεις να έχεις κάνει ένα προγαμιαίο συμβόλαιο πριν.

Λέω να το κάνω πάντως για την επόμενη φορά.Σιγά το δύσκολο.Το πολύ πολύ να κάψω ένα γάμο. emcolgate

Ένας φίλος μου βρήκε και την πρόταση γάμου της χρονιάς για γιατρίνες που θέλουν αγροτικό...

"Θέλεις να σε μοριοδοτήσω?" emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένας φίλος μου βρήκε και την πρόταση γάμου της χρονιάς για γιατρίνες που θέλουν αγροτικό...

"Θέλεις να σε μοριοδοτήσω?" emcolgate

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι δύσκολο να γίνει ένας γάμος.Ληξιαρχική πράξη γεννήσεως,πιστοποιητικό γεννήσεως,15 ευρώ και 7 μέρες αναμονή.Πολύ απλό.Τα ρώτησα.

Για ένα χρόνο δεν έχεις δικαίωμα να ζητήσεις διαζύγιο.Όσο για τα περιουσιακά στοιχεία,καλά είναι να φροντίσεις να έχεις κάνει ένα προγαμιαίο συμβόλαιο πριν.

Λέω να το κάνω πάντως για την επόμενη φορά.Σιγά το δύσκολο.Το πολύ πολύ να κάψω ένα γάμο. emcolgate

Ένας φίλος μου βρήκε και την πρόταση γάμου της χρονιάς για γιατρίνες που θέλουν αγροτικό...

"Θέλεις να σε μοριοδοτήσω?" emcolgate

Όλα αυτά για ένα αγροτικό;

Το δύσκολο δεν είναι ούτε τα έγγραφα, ούτε τα 15 ευρώ! Να βρεθεί ο μοριοδότης-κορόϊδο είναι το δύσκολο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.