Jump to content

φασιστικο φορουμ ε-doatap


filpolis

Recommended Posts

1 χρόνο μπαίνω και στα 2 fora.Τον τελευταίο μήνα για προσωπικούς μου λόγους δεν μπαίνω στο e-doatap.

Mέχρι να μπώ στα fora δεν γνώριζα καν ότι υπήρχε έχθρα μεταξυ "ημεδαπών και αλλοδαπών".

Έχω συγγενείς,φίλους και συνεργάτες κι από τα δύο "στρατόπεδα" και ποτέ δεν υποτίμησαν τις γνώσεις μου,ούτε υποτίμησα τις δικές τους.Συνεργαζόμαστε άψογα.

Μπορεί κάποιος να μου πει,για ποιο λόγο υφίσταται αυτή η έχθρα?

Όχι με ατελείωτα κατεβατά που δεν διαβάζονται,ούτε με ονόματα που προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν.Με 2 προτάσεις.

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply

Μπορειτε σας παρακαλω να σταματησετε να δειχνετε προς τα εξω αυτη την ηλιθια και αθλια εικονα ??

Μπορειτε να κρατησετε ενα επιπεδο και να μιλησετε για τιποτα ουσιαστικο ?

Αν παλι δεν εχετε να πειτε κατι ουσιαστικο και θελετε να σπαστε πλακα , μπορειτε να ειστε ευχαριστοι και να παιξετε κανα παιχνιδολεξο ?

Η εικονα που δειχνετε ειναι ντροπη .Ειστε και σε μια ηλικια που τουλαχιστον για τα επαγγελματικα ζητηματα , θα επρεπε να μιλατε πιο σοβαρα και για τελειως διαφορετικα πραγματα πραγματα.

Πιστευετε οτι εχει κανενας την ορεξη να βλεπει ηλιθιους καυγαδες ?( γιατι τουλαχιστον να ειχανε γουστο , κατι θα γινοτανε )

Γιατι μαλωνετε ακριβως ?? εχετε καταλαβει?

Δε θα καθησει κανεις να σας αστυνομευσει .Αυτο ειναι για τα μωρα .Και επειδη ειστε μεγαλοι αντρες , ασχοληθειτε με κατι πιο σοβαρο σας παρακαλω και κρατηστε ενα επιπεδο.

Ζητουμε πραγματικα την κατανοηση σας .Ηρεμηστε και σταματηστε .

Καλημερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΒΓΑΣ... emeleos

Συμφωνώ.Αν είναι να σταματήσει αυτό το αίσχος με εξετάσεις,να μπούνε εξετάσεις. emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο καβγας ειναι για το παπλωμα? :lol: :lol:

σοβαρες εξετασεις για αδεια επαγγελματος χρειαζεται απλα - και παπαλα μαγκες!

Για άδεια ασκήσεως εννοείς? Εγώ θα έλεγα εξετάσεις παντού.Πριν από το αγροτικό,πριν από την ειδικότητα,από επιμελητής Γ σε επιμελητής Β,από επιμελητής Β σε επιμελητής Α,εξετάσεις για τη θέση του διευθυντή,εξετάσεις για τις θέσεις των καθηγητών,εξετάσεις παντού.Αυτός που έχει γνώσεις δεν έχει να φοβηθεί τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λεμε ανεκδοτα φιλτατε...

στην ελλαδα δεν μπορεις να πεταξεις στο δρομο τα "δικα μας παιδια" ανεξαρτητως ηλικιας

η κοζα νοστρα εχει φροντισει γιαυτο :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λεμε ανεκδοτα φιλτατε... στην ελλαδα δεν μπορεις να πεταξεις στο δρομο τα "δικα μας παιδια" ανεξαρτητως ηλικιαςη κοζα νοστρα εχει φροντισει γιαυτο :lol:
Πως πετιόμαστε στο δρόμο αν μπούνε εξετάσεις?Μπορείς να μου το εξηγήσεις?Α τώρα κατάλαβα...ειρωνικά το λες :withstupid:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λεμε ανεκδοτα φιλτατε... στην ελλαδα δεν μπορεις να πεταξεις στο δρομο τα "δικα μας παιδια" ανεξαρτητως ηλικιαςη κοζα νοστρα εχει φροντισει γιαυτο :lol:
Πως πετιόμαστε στο δρόμο αν μπούνε εξετάσεις?Μπορείς να μου το εξηγήσεις?Α τώρα κατάλαβα...ειρωνικά το λες :withstupid:

ΕΥΤΥΧΩς ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ ΘΑ ΤΕΘΕΙ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ/ΜΟΝΟ ΟΙ ΙΚΑΝΟΙ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕς/Κ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΑΠΟ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ/ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ αναρωτιέμαι τι σχέση έχει το greekmeds με όλα αυτά.

Δυστυχώς είναι θλιβερή η εικόνα που βγαίνει για το ποιόν πολλών παιδιών που σπούδασαν στις πρώην ανατολικές χώρες (μιλάμε για την πλειοψηφία πάντα).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το φορουμ εχει δημιουργηθει απο ενα φασιστα gpelekano που διαμενει Σερρες και εγραψε κατα καιρους σα μοδιστρα εδω διαφορα ποστ εδω αλλα το ιδιο δε μπορει να κανει κανεις το φορυμ του.

Ελπίζω να μην δημιουργήσεις τα ιδια προβλήματα που δημιούργησες και στο e-doatap.

Πραγματικά με συγκίνησες με την αναδρομή που εκανε πιο πάνω.

Ονομάζομαι Πελεκάνος Γεώργιος, ειδικευόμενος Ιατροδικαστής αλλα διαμένω στην Καβάλα αυτό τον καιρό λόγου του οτι εδώ διεκπεραιώνω το γενικό μέρος της ειδικότητας μου.

Ευχαριστώ.

Δεν άργησαν να επιβεβαιωθούν αυτα που έγραψα στις 22 Aυγουστου για τον χρήστη filpolis.

Δεν εχω να πω τίποτα περισσότερο απο το μέλος lilpapaki παρά μονο οτι έχουν ήδη γίνει καταγγελίες και μηνύσεις απο μέλη του e-doatap προς τον "filpolis" ο οποίος ξεπέρασε κάθε όριο και πραγματικά αμφιβάλω εαν είναι συνάδελφος.

Γεώργιος Πελεκάνος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν άργησαν να επιβεβαιωθούν αυτα που έγραψα στις 22 Aυγουστου για τον χρήστη filpolis.

Δεν εχω να πω τίποτα περισσότερο απο το μέλος lilpapaki παρά μονο οτι έχουν ήδη γίνει καταγγελίες και μηνύσεις απο μέλη του e-doatap προς τον "filpolis" ο οποίος ξεπέρασε κάθε όριο και πραγματικά αμφιβάλω εαν είναι συνάδελφος.

Γεώργιος Πελεκάνος

Λιγα λογια για τον διαχειριστη του ε δοαταπ gpelekano και τον τροπο με τον οποιο σαν διαχειριστης αντιμετωπιζει τους εκει χρηστες

Ειχαν ανοιξει τοπικ με επικεφαλιδα<<κυτιο παραπονων>> και ειχε σαν θεμα τι αλλο,? Τα παραπονα των χρηστων του ε δοαταπ προς τους διαχειριστες και πως πρεπει να αντιμετωπιζονται

μαλιστα ειχαν βαλει και μια φωτογραφια -ενας συντονιστης του φορουμ κιολας-για να δειξει το ποσο ανευθυνα και απαξιωτικα αντιμετωπιζονται οι εκει χρηστες....τι νομιζετε?

ενα καδο σκουπηδιων....

ακολουθει ενας προβληματισομος ενος χρηστη και η απαντηση που ελαβε στα ερωτηματα που εθεσε απο τον <<κυριο>> gpelekano θαυμαστε!

ΧΡΗΣΤΗΣ ΚNIGHT

αράθεση από: knight στις

κυτιο παραπονων που παραπεμπει σε καδο σκουπιδιων...αυτη ειναι η αντιμετωπιση στα οποια παραπονα μπορει να εχει καποιο μελος???

υποτιθεται θα πρεπει να λαμβανονται υπ' οψιν και να μελετουνται τα οποια παραπονα ωστε ετσι να γινεται καλυτερο αυτο το φορουμ...

λοιπον λιστα παραπονων...

1) πως γινεται η επιλογη των "ασχετων" posts που πηγαινουν στο recycle bin? προσωπικα πιστευω οτι απλα καποιος αποφασιζει και τα στελνει εκει

2) γιατι καποιες ωρες δεν υπαρχει καποιος υπευθυνος online ωστε να υπαρχει καποιος ελεγχος?

3) καποιος administrator ειναι εμπαθης και καθολου ουδετερος οπως θα επρεπε...ποσα μελη πρεπει να τον εχουν ignore για να ξεκουμπιστει επιτελους? (ηδη τον εχουν 8!!!)

4) η δυνατοτητα καποιος να κανει πολλαπλους λογαριασμους κι ετσι να εχει πολλες ψηφους σε καποια ψηφοφορια ουσιαστικα καταργει τις ψηφοφοριες μηπως θα πρεπει να γινει κατι γι αυτο η αρεσει αυτη η δυνατοτητα σε καποιους "φιλους"?

5) το "φωνοδοχειο" εχει τους ιδιους κανονες με το forum? αν ναι γιατι???

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ GPELEKANOU.

θα μας ζαλιζεις τα @@ για πολυ ακομα; Περιμενεις κανεις να ασχοληθει με τις μ@λ@κιες που καθεσαι και ρωτας; Πιστευεις οτι αυτα απασχολουν τους περισσοτερους που επισκέπτονται το φορουμ;

Ετσι πρεπει μαλλον να μιλαμε απο εδω και περα!!!!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ

http://www.e-doatap.gr/forum/index.php?topic=7786.0

επισης προσωπικο μηνυμα που απειλουσε τα προσωπικα μου δεδομενα οτι θα διαπομπευθουν και δυστυχως δε με αφηνουν να το αναδημοσιευσω,τετοιο ειδους προσωπικα μηνυματα για το προσωπο μου εστελνε ο πιο πανω <<μηνυτης >>, αυτος που λεει να κλεισω το στομα μου γιατι υπαρχουν ΑΡΧΕΣ..ειναι να γελαει κανεις....οταν δε το προωθησα στους διαχειριστες αντιμετωπισα τη χλευη και την απαξιωση τους , δεν πηραν κανενα μετρο προστασιας μου μετα απο αυτη την εξοφθαλμη απειλη και ο παραπανω χρηστης προβιβαστηκε σε συντονηστη !(o <<ιατρος>> tasos.theodoridis)

Ενα αλλο τρανο παραδειγμα ειναι ο χρηστης xar και αυτος συντονηστης στο ε δοαταπ, μπορειτε να διαβασετε τα ποστ του και πως με απειλει, σε αυτο εδω το φορυμ σε αυτο το τοπικ! Κανενα ιχνος ευαισθησιας....

Αυτο λοιπον το συνοθηλευμα θα μου κανει μηνυση αλλα καλα θα κανουν να βαλουν και τα πμ που μου εστελναν, οπως το παραπανω στην μηνυτηρια αναφορα...

δε νομιζω οτι εχω να αποδειξω τιποτα στο gpelekano, αυτα που εχω δηλωσει για το ατομο μου ευκολα επαληθευονται

ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic:antegeia:emofftopic:antegeia:Δεν πα να ............ που μας έχετε πρήξει; Κανείς δεν ενδιαφέρεται για το ε-δοαταπ και ε-δηκατσα και ε-ξυσ τ αρ@@δια σου με τον γκασμά καραγκιόζηδες. Το κουβαδάκι σας και σ άλλη παραλία!!!!!!!! :antegeia:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic:antegeia:emofftopic:antegeia:Δεν πα να ............ που μας έχετε πρήξει; Κανείς δεν ενδιαφέρεται για το ε-δοαταπ και ε-δηκατσα και ε-ξυσ τ αρ@@δια σου με τον γκασμά καραγκιόζηδες. Το κουβαδάκι σας και σ άλλη παραλία!!!!!!!! :antegeia:

emcolgate:D:D Kαλό...χαχαχαχαχα

Εγώ άλλο δεν κατάλαβα...αφού δεν τους αρέσει,γιατί μπαίνουν εκεί?Τόσα fora έχει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η συζήτηση έχει ενδιαφέρον για λίγα πρόσωπα. ελπίζω να μήν αναγκαστούμε να κλειδώσουμε το θέμα. νομίζω ό,τι ήταν να γραφτεί έχει γραφτεί. ας επικρατήσει η ψυχραιμία.

ευχαριστώ.

Κλείστο ρε κούκλα μου να τελειώνουμε γιατί πολύ τράβηξε το αστείο. Μου φαίνεται οτι το παίζουν κοκόρια για να δημιουργήσουν εντυπώσεις να διαφημίσουν το φόρουμ τους και να τραβήξουν κόσμο εκεί. Ή αυτό, ή είναι απίστευτα ηλίθιοι και δεν καταλαβαίνουν οτί κανείς δεν ενδιαφέρεται για τον ψευτοκαβγά τους.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρήστη @filpolis βλέπω πως έκανες edit στα λιγα που έγραψα σαν σύσταση.

δεν είναι ό,τι σωστότερο έχω δει ως τώρα.

το θέμα κλείνει μέχρι να το δει κάποιος από τους διαχειριστές.

καλή συνέχεια σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.