Jump to content

φασιστικο φορουμ ε-doatap


filpolis

Recommended Posts

πρωτον δεν ειμαι καλη αλλα καλος.

δευτερον δεν ξερεις τι εχει προηγηθει μεταξυ εμου και του ΤΠ...με πμ και mail στο e-doatap.gr,αρα η επιθεση δεν ειναι αναιτια και ανουσια.

τριτον πολλοι απο εσας δεν θελετε να μας βλεπετε συναδελφους αλλα τι να κανουμε...ειμαστε...

τεταρτον δεν τον ξερω,ουτε θελω να τον μαθω.

πεμπτον θεωρω πως δεν πρεπει να γεμισω το χωρο σας με προσωπικες αντιπαραθεσεις και γιυτο δεν θα το συνεχισω.απλα επειδη αναφερθηκε σε εμενα και οχι μονο θεωρησα καλο να του απαντησω.

τελος,δεν προκειται να τον κανω ντα...αλλα θα ακολουθησω την πολιτισμενη ηρεμη οδο..την νομιμη..

ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply

όπως τα λες

θες, δε θέλω είμαστε συνάδελφοι

από την άλλη το να λέει ένας ακόμη συνάδελφος τα δικά του

δεν τον καθιστά τρελό επειδή λέει αυτά που δε σε βολεύουν

δε θα είχα ασχοληθεί αν δεν είχα δει τις πιρπιτσόλικες απειλές του τύπου θα πάει αλλού

που αλλού μωρέ?

σύνελθε

στείλε εξώδικο στη Σουηδία γιατί ο filpolis εξέθεσε τον xar στο greekmeds

θα τον καταδικάσεις χαλαρά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν θέλετε να μαλώσετε με μισόλογα και υπονοούμενα ... στο σπίτι σας....

Αλλά αφού όπως φαίνεται θέλετε κοινό...(και ενεργό μάλιστα αφού απαντάτε στα ποστ του) γιατί διαφορετικά δεν θα ποστάρατε εδώ ... ή κάντε μια σύντομη ιστορική αναδρομή ή :antegeia: ...ε..όχι δεν ξέρουμε τι έχει προηγηθεί και να μην έχουμε άποψη... για αυτό ποστάρεις για να αποκτήσουμε άποψη ... και ίσως μια άποψη που σε βολεύει... μέσα από μισόλογα και κρυμμένος πίσω από λέξεις του στυλ..."δεν ξέρεις τι έχει προηγηθεί..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρωτον δεν ειμαι καλη αλλα καλος.

δευτερον δεν ξερεις τι εχει προηγηθει μεταξυ εμου και του ΤΠ...με πμ και mail στο e-doatap.gr,αρα η επιθεση δεν ειναι αναιτια και ανουσια.

τριτον πολλοι απο εσας δεν θελετε να μας βλεπετε συναδελφους αλλα τι να κανουμε...ειμαστε...

τεταρτον δεν τον ξερω,ουτε θελω να τον μαθω.

πεμπτον θεωρω πως δεν πρεπει να γεμισω το χωρο σας με προσωπικες αντιπαραθεσεις και γιυτο δεν θα το συνεχισω.απλα επειδη αναφερθηκε σε εμενα και οχι μονο θεωρησα καλο να του απαντησω.

τελος,δεν προκειται να τον κανω ντα...αλλα θα ακολουθησω την πολιτισμενη ηρεμη οδο..την νομιμη..

ευχαριστω

εγω ειπα τη γνωμη μου και οπως βλεπετε τους ποναει αυτο...επισης καποιοι απο το συγκεκριμενο φορουμ αρχισαν να χλευαζουν και να με <<λιθοβολουν>> μπορειτε νομιζω ευκολα να δει κανεις τι επικρατει στο συγκεκριμενο φορουμ για να μιλαμε με απτες αποδειξεις...

δε νομιζω οτι το θεμα μας ειναι εαν ειμαστε η δε ειμαστε συναδελφοι....αλλα κατα το ποσο ανθρωποι που εχουν σπουδασει ιατρικη εχουν την υπομονη να ακουσουν μια αλλη αποψη και αν μπορουν να αντιπαρελθουν με στοιχεια και οχι να γινονται υβριστες οπως ο προηγουμενοσ<<κυριος>>

και για να μιλαμε για στοιχεια κοιταχτε τα ποστ εκει των TASOS PAP77 CHRIS123 και ολου του συνοθηλευματος για να καταλαβετε...δε εχετε παρα να κανετε accound

εγω δε εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα για τη διαρκεια των σπουδων μου ουτε θελω να δικαιολογηθω για αυτο,ο καθενας ειναι υπευθυνος τον πραξεων του,,,εγω πληρωσα για αυτες... οσο αν καποιους ενοχλει το τι ειμαι ειδικευομενος στυ Σουηδια δε εχει παρα να ερθει να δοκιμασει και αυτος την τυχη του εδω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυσκολεύομαι να καταλάβω τι έχει συμβεί.

Μήπως επειδή εσύ αγκομάχησες να πάρεις και να αναγνωρίσεις το πτυχίο σου νιώθεις ένα αίσθημα αδικίας που κάποιοι άλλοι από το ίδιο πανεπιστήμιο και με σχεδόν καθόλου κόπο θέλουν να το αναγνωρίσουν αυτόματα;

that's life...

Τι να πούμε και εμείς οι εκ των έσω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η αδικία υπάρχει παντού. Τί μπορούμε να κάνουμε γι'αυτή? Ένα τσιγάρο, ένα πότο ή ότι άλλο μας χαλαρώνει :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να γελάσουν με τα χάλια τους?

Υποσυνείδητα πάντα.

Complex:a persistent set of attitudes,having a decisive influence on the personality,and partly determined by unconscious motives.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ νομίζω ότι όλα τα ποστς τα γράφουν οι ίδιοι για να γελάσουν.

δε νομιζω οτι γελαω με κανεναν μπορειτε να μπειτε στο φορυμ τουσ και να δειτε ποσο τσαντισμενοι ειναι

θελω να σας υπενθειμησω κατι

δε εχω γινει βασιλικοτερος του βασιλεα ουτε με απασχολει πια η ελλαδα... και η εκει κατασταση δουλεψα 3 χρονια

πηρα την αναγνωριση μου και εφυγα αυτο ειναι ολο...

αλλα γνωριζω καταστασεις οπως πχ...καπου 300 γ περιπου που εχουν σπουδασει σε μη αναγνωρισμενα

ιδρυματα απο το δοαταπ,οπως η σταρα ζαγορα της βουλγαριας , η κοσταντζα και η Οραντεα της ρουμανιας καθως και το

τιργκου μουρες της ρουμανιας το οποιο ειναι ουγγροφωνο...!

αυτοι οι<<τυποι>> ξεραν οτι τα εκει ιδρυματα δε αναγνωριζονταν απο το δικατσα νυν δοαταπ γιατι σπουδασαν εκει?

ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ

και η νομαρχιες δε μπορουν να ξερουν ποια πανεπιστημια απο την αλλοδαπη ητο αναγνωρισμενα απο το δικατσα

και ετσι θα παρουν την αδεια ασκησεωσ επαγκελματος....

ενα ερωτημα που πρεπει νομιζω να τεθει στον μελλοντικο υπουργο υγειας....

υπαρχει χρονος?

ασφαλως και υπαρχει η νομαρχιες δε εκδιδουν αδειες ακομα λογω των εκλογων....

μπορει το συνδικαλιστικο σας κινημα να ενεργησει περι αυτου....

Y.Γ ωωωωωωωωωωχ <<tasos>> ΚΑΙ PAP77 σας καψα που να καω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπότε έτσι όπως έχουμε γίνει, όπου δεν υπάρχει διάκριση μεταξύ πανεπιστημίων διαφορετικής ποιότητας, είναι επιτακτική ανάγκη να μπούν εξετάσεις για ειδικότητα. Αν υπήρχαν φίλε μου, δε θα στεναχωριούσουν τσάμπα. Αλλά έτσι όπως είναι τώρα είτε έχεις σπουδάσει Αγγλία είτε Ελλάδα είτε Κονστάνζα είναι ένα κ το αυτό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε ..Τριανταφυλλε ?ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ?

σταματησε το αυτο να κατηγορεις συναδελφους(γιατι συναδελφοι ειμαστε ψωναρα) διοτι το θεμα θα παει αλλου!!

κατσε εκει κανε την ...θεραπεια σου,και ασε ολους εμας!

δε σε καταλαβαινω...τι κολλημα εχεις φαει και λες συνεχεια ολα αυτα?

μαλλον δεν θα εχετε δουλεια στη σουηδια ε?διοτι συνεχει μεσα σε βλεπω!!

χρηστης xar εδω,η pap77 moderator στο www.e-doatap.gr ...

το <<επειπεδο>> του σαν ανθρωπο νομιζω το ειδατε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η σταρα ζαγορα της βουλγαριας , η κοσταντζα και η Οραντεα της ρουμανιας καθως και το

τιργκου μουρες της ρουμανιας

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: υπάρχουν όλα αυτά στο χάρτη??? wtf!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας ερθει το τοπικ στη σωστη γειτονια.......ολοκληρη υποενοτητα εχουμε δημιουργησει :)

Παρακαλω να μη δημοσιευονται αληθινα ονοματα και λοιπα στοιχεια ....οι μοντς θα τα σβηνουν αμεσα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καποιοι τα δημοσιευουν απο μονοι τους τα προσωπικα τους δεδομενα δε φταιμε εμεις αν ξεκατινιαζονται γι αυτο...βλεπε gpelekanos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστό κ αυτό filpolis. Αυτοί αναλαμβάνουν την ευθύνη για τη δημοσιοποίηση των ονομάτων τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διάσημος ιατροδικαστής ζητεί κοπέλα κάτω των 30 δια να ασκηθεί :-)

θα προτειμουσα το γκορακας παει ασορτι με την εδικοτητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διάσημος ιατροδικαστής ζητεί κοπέλα κάτω των 30 δια να ασκηθεί :-)

Θα μπορούσε να είναι και ως εξής:

Φοιτητής ρουμάνικου πανεπιστημίου στο 12ο έτος, ζητεί κοπέλα για να τον γηροκομήσει μέχρι να πάρει το πτυχίο και την αναγνώριση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραιο φορουμ το e-doatap...οτι accound me ip απο σουηδια να βλεπουν οι εκει μαγαζατορες να γινεται το μπαναρουν χωρις να εχει καν μπει στη δημοσια συζητηση!!!

αυτο θα πει φασιστικο φορουμ!!!!\συγχαρητηρια diavlos ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - gpelekanos!!!

στη προυγουμενη ζωη σας σας εκοβα για μελη του NSPD

εβαλα ενα φιλο μου να φτιαξει accound και τον μπαναρανε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

καποιοι χρηστες του ε δοαταπ οπως ο χρηστης misterx βριζει ασυστολα τους υαπλληλους του υποργειου υγειας καθως και διευθυντη καποιας συγκεκριμενης υπηρεσιας με την ανοχη των εκει διαχειριστων χωρις να γινεται καμοια συσταση απο τους εκει διαχειριστες, ο δε χρηστης-συντονιστης tasos,theοdoridis που διαμενει σε καποιο χωριο στην Πτολεμαιδα και φερει τιτλο απο μη αναγνωρισμενο πανεπιστημιο της Ρουμανιας συμφωνα με τις διαταξεις του δικατσα και επομενως παρανομα και αδεια ασκησεως επαγγελματος ιατρου(αφηνω τους υπευθυνους του φορουμ να το ερευνησουν)ψευδως διαμυνυει οτι εχει στα χερια του εγγραφο βεβαιωση απο τον συγκεκριμενο διευθυντη υπηρεσιας,που το χρησιμοποιει για να τον διαπομπευσει δημοσιως.

Ισχυριζεται δηλαδη οτι εχει ενα εγγραφο βεβαιωση που δικαιωνει του δικατσαδες για τα μορια των αγροτικων και σφετεριζεται το ονομα ....και αλλα τετοια τραγικα!

Νομιζω οτι μια παρεμβαση εισαγγελεα χρειαζεται οπωςδηποτε γιατι με τα ονοματα που ακουγονται εκει και τα σχολια που τους κανουν ελαφρα καρδια πρεπει να σταματησουν πριν συμβει κατι χειροτερο!

Παντως εγω εχω εκτυπωσει καποια στοιχεια και θελω να τα στειλω σε καποια Αρχη δεδομενων οχι για να τους κανουν <<ντα>. αλλα για να ακυρωσουν την υπαρξη τους ως φορουμ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.