Jump to content

φασιστικο φορουμ ε-doatap


filpolis

Recommended Posts

καλησπερα

ειμαι ενας ιατρος που σπουδασα στη Ρουμανια και θα ηθελα να πω δυο κουβεντες στο φορυμ σας ξεροντας οτι απο καποιους ισως ειμαι μισητος λογω του οτι σπουδασα στη ΡΟΥΜΑΝΙΑ ιατρικη...πιστευω απο μια μειοψηφια ανθρωπων, γιατι σαν συναδελφους που υπηρξα με καποιους απο εσας στο Μποδοσακειο νοσοκομειο δε αντιμετωπισα κανενα προβλημα και η συνεργασια μας ηταν αριστη...

αρχισα να σπουδαζω το 1991 και τελειωσα το 1999 μετα απο κοπους πολλους και χαμενα εξαμηνα λογω της δυσκολιας που αντιμετωπισα αρχικα απο τα προβληματα της κατανοησης της γλωσσας και αφετερου απο τη δυσκολια το να τειλωσει κανεις την ιατρικη διοτι η ιατρικη στις αντολικες χωρες ειναι δυσκολη εαν ακολουθησεις το σωστο και ηθικο δρομο για να τη διεκπεραιωσεις....ελπιζω να καταλαβενετε το υπονουμενο

Υστερα περασα το μακρυ δρομο του δικατσα για να αναγνωρισω το πτυχιο μου....αναγκαστηκα να δωσω δυο φορες και τα δυο μαθηματα που υποχρεουμουν λογω ...κλοπης των γραπτων απο το δικατσα

ισως καποιοι απο εσας ειχαν ακουσει το περιστατικο....συν τις απεργειες και τη μη αποδοση εξεταστικων τελιωσα το 2003

συνολικα μου πηρε δηλαδη 12 χρονια και κατι

εν πασει περιπτωσει το θεμα δε ειναι τι τραβηξα εγω και αλλα παιδια που σπουδασαν εξω αλλα θα ηθελα να ξεφωνησω τη σημερινη ξεφτιλα του ΔΟΑΤΑΠ που εχει πραγματικα υποτιμισει τα πτυχια των χωρων αυτων κανοντας τη αναγνωριση μια ξεφτιλα εξεταση και κατα τη γμωμη μου γελοια...

χωρια τιης αυτοματης αναγνωρισης πτυχιων απο ουγγαρια τσεχια που μπηκαν και αυτοι απο το παραθυρο στα ιατρικο επαγγελμα της Ελλαδας

τη σχεση εχει το φορουμ www.e-doatap.gr με ολα αυτα?

ασφαλως και εχει...προκειται για ενα φασιστικο φορουμ που δε αφηνει να μιλησουν ανθροπους που τραβηξαν τα πανδηνα για να αναγνωρισουν το πτυχιο τουσ στη ελλαδα προωθοντας αποψεις και ιδεες για παιραιτερω ξεφτιλισμο του πτυχιο μου χωρις αντιλογο απο κανεναν

εξεβρισθικα προπυλακιστικα λεκτικα απο τους παρατρεχαμενους του φορουμ και στο τελος εξεδιωχθει απο τα εκει φασιστικα στοιχεια

περισσοτερες πληροφοριες και αποδειξεις μπορει να δει κανεις στο ποστ <<μυθος η αυτοματη αναγνωριση>>γιατι...εχουν σκοπο να αναγνωριστουν και αυτοι που σπουδασαν σε Ρουμανια και Βουλγαρια αυτοματα χωρις να σηκωνουν αντιρρησεις...

το φορουμ εχει δημιουργηθει απο ενα φασιστα gpelekano που διαμενει Σερρες και εγραψε κατα καιρους σα μοδιστρα εδω διαφορα ποστ εδω αλλα το ιδιο δε μπορει να κανει κανεις το φορυμ του.

Εγω θα συνεχιζω να προασπιζομαι το πτυχιο μου στη Σουηδια σαν ειδικευομενος ιατροσ και να αποδειξω οτι και η Πουμανια βγαζει καλους ξενουσ ιατρουσ πλην τον ημιδαπων...

σας ευχαριστω για το χρονο και το χωρο σας

Τ.Π ειδικευομενος ψυχιατρικης norrköping sweden

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply
το φορουμ εχει δημιουργηθει απο ενα φασιστα gpelekano που διαμενει Σερρες και εγραψε κατα καιρους σα μοδιστρα εδω διαφορα ποστ εδω αλλα το ιδιο δε μπορει να κανει κανεις το φορυμ του.

Ελπίζω να μην δημιουργήσεις τα ιδια προβλήματα που δημιούργησες και στο e-doatap.

Πραγματικά με συγκίνησες με την αναδρομή που εκανε πιο πάνω.

Ονομάζομαι Πελεκάνος Γεώργιος, ειδικευόμενος Ιατροδικαστής αλλα διαμένω στην Καβάλα αυτό τον καιρό λόγου του οτι εδώ διεκπεραιώνω το γενικό μέρος της ειδικότητας μου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το φορουμ εχει δημιουργηθει απο ενα φασιστα gpelekano που διαμενει Σερρες και εγραψε κατα καιρους σα μοδιστρα εδω διαφορα ποστ εδω αλλα το ιδιο δε μπορει να κανει κανεις το φορυμ του.

Ελπίζω να μην δημιουργήσεις τα ιδια προβλήματα που δημιούργησες και στο e-doatap.

Πραγματικά με συγκίνησες με την αναδρομή που εκανε πιο πάνω.

Ονομάζομαι Πελεκάνος Γεώργιος, ειδικευόμενος Ιατροδικαστής αλλα διαμένω στην Καβάλα αυτό τον καιρό λόγου του οτι εδώ διεκπεραιώνω το γενικό μέρος της ειδικότητας μου.

Ευχαριστώ.

καημενα παιδακια σας δημιουργησα προβληματα...

παντως απο κλαουνια ειστε πολλοι εκει

οπως ο pap77 tasos chris123 το τελειο τσιρκο που διασκεδαζει κανεις

αλλα τι να πεις σας πηρα στα σοβαρα ελπιζω να επισκευτουν το φορουμ και αλλοι ωστε να γελασουν

με τα χαλια σας

δε εκφραζετε κανεναν απο εμας που περασαν δικατσα ειστε μια οικτρη μειοψηφια που σας κοβει τι θα γινει με την αυτοματη αναγνωριση...

α μιας και ειπες για το γενικο μερος της τρομεηρης ειδικοτητας που κανεις....

αληθεια αλεκο ποτε ξεκινας το ειδικο μερος της ειδικοτητας?....

ποτεεεεε?

αντε πισω στο τσιρκο και καλη συνεχεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω πως αρκετα με αυτο το σηριαλ. Αν θελετε να το συνεχισετε, καντε το στο ε-δοαταπ. Δεν εχει νοημα το να συνεχιστει ενα τετοιο ζητημα εδω. Οποιος θελει να παρακολουθησει το οποιο τσιρκο, μπορει να το κανει εκει οπου τετοια εχουν στηθει. Enough :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω πως αρκετα με αυτο το σηριαλ. Αν θελετε να το συνεχισετε, καντε το στο ε-δοαταπ. Δεν εχει νοημα το να συνεχιστει ενα τετοιο ζητημα εδω. Οποιος θελει να παρακολουθησει το οποιο τσιρκο, μπορει να το κανει εκει οπου τετοια εχουν στηθει. Enough :antegeia:
Μιλας σαν να το εχεις παρακουλουθησει.
αληθεια αλεκο ποτε ξεκινας το ειδικο μερος της ειδικοτητας?....ποτεεεεε?
Δεν καταλαβαινω γιατι σε απασχολεί το ποτε ανοίγει η θεση μου ή θεση καποιου αλλου.Οπως και να εχει για να σου λύσω την απορία ανοίγει με την ληξη της στρατιωτικής μου θητείας. Γυρίζω στο «τσιρκ層 μου, αρκετα :antegeia:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γουσταρω τοπικ

επαυξανω τα λεγόμενα του pro.

οι προσωπικές σας διαφορές δε μας ενδιαφέρουν.

αν το χειριστείτε καλά πάντως, 5 εκπομπές στη Λαμπίρη τις έχετε για πλάκα...

Αν ρωτούσατε την προσωπική μας γνώμη, θα σας έλεγα ότι η δικιά μου είναι ότι και οι 2 κακώς είστε εντός του χώρου της ιατρικής.

[Ο μεν κατήγορος, επειδή έκανε 12 χρόνια (λίγα λιγότερα από όσα διήρκησε η επιστροφή του Οδυσσέα στην Ιθάκη) για να τελειώσει μια 6ετή σχολή και να πάρει την αναγνώριση. Ο δε δευτερος επειδη είναι υπέρμαχος των εξετάσεων οδήγησης και επειδή τον κατηγορούν για επιστημονική ανεπάρκεια άτομα που έκαναν 12έτη για ενα πτυχίο].

Επειδή δε με ρωτήσατε όμως, δε θα σας πω τιποτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γουσταρω τοπικ

επαυξανω τα λεγόμενα του pro.

οι προσωπικές σας διαφορές δε μας ενδιαφέρουν.

αν το χειριστείτε καλά πάντως, 5 εκπομπές στη Λαμπίρη τις έχετε για πλάκα...

Αν ρωτούσατε την προσωπική μας γνώμη, θα σας έλεγα ότι η δικιά μου είναι ότι και οι 2 κακώς είστε εντός του χώρου της ιατρικής.

[Ο μεν κατήγορος, επειδή έκανε 12 χρόνια (λίγα λιγότερα από όσα διήρκησε η επιστροφή του Οδυσσέα στην Ιθάκη) για να τελειώσει μια 6ετή σχολή και να πάρει την αναγνώριση. Ο δε δευτερος επειδη είναι υπέρμαχος των εξετάσεων οδήγησης και επειδή τον κατηγορούν για επιστημονική ανεπάρκεια άτομα που έκαναν 12έτη για ενα πτυχίο].

Επειδή δε με ρωτήσατε όμως, δε θα σας πω τιποτα!

χαχαχαχα......μα κατσε λιγο ησυχος επιτελους ....... ;) ( και ασε τα παιδια να μας διασκεδασουν )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά ένας λόγος που μπορεί κάποιος να εκνευρίζεται πολύ όταν βλέπει κάποιους άλλους να προοδεύουν ,είναι ο εξής:

όταν βλέπει κάποιον να ρίχνει στο "χρηματιστήριο" 176,08 ή ακόμη και 0,0 και έχει τεράστιο κέρδος με την αξία του, τη στιγμή που ο ίδιος έχει ρίξει 176.080 και με το ζόρι μπόρεσε να βγει στην επιφάνεια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως βγάλαμε ωραία συμπεράσματα για το δοαταπ :-) Όχι ότι δε το γνωρίζαμε... Όσο για σένα θεματοθέτα, χαίρομαι που παλεύεις για να γίνεις καλύτερος. Δύσκολο μεν, ωφέλιμο δε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιατροδικαστής?!?!? Ζντουπ στο φόρουμ!!! Σε βλέπω με τις φωτογραφίες των πτωμάτων ανα χείρας από ανακριτή σε εισαγγελέα!! Το σκέφτηκες καλά??

Βασικά..μη μου δίνετε σημασία.. συνεχίστε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψήνεσαι για φωτογραφίες μαφιόζα? Θές να σου στείλω μερικές? :-)

και εγώ θέλω... στο πηγάδι....

...το οποίο πηγάδι φαντάζομαι είναι κι αυτό ροζ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψήνεσαι για φωτογραφίες μαφιόζα? Θές να σου στείλω μερικές? :-)

Εχω άπειρες... Νεκροί σε όποια στάση θές, με ο,τι πληγές θες, με όποιο αντικείμενο του εγκλήματος θες.. Από κηροπήγιο και βελόνες πλεξίματος μέχρι καλάζνικοφ..

Είναι τραγικό..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετά σου λέει "με φωνάζουν μπακλαβά..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετά σου λέει "με φωνάζουν μπακλαβά..."

Ελα ρε Αgoooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι λίγο χαμελαίων το παραδέχομαι, δε γίνεται αλλιώς με αυτά που βλέπω κάθε μέρα! Αφού η φάτσα μου εκεί παραπέμπει!! Άδικο έχω?????????? Σα τον σεκιουριτά στην είσοδο της ευελπίδων "εσεις??? Μα δεν πείθετε..!!" Τον κακό του τον καιρό!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμ , δεν πείθεις...

πάντως θα έχεις τη συμπάθεια των ενόρκων, "ας τον αθωώσουμε μη βάλει τα κλάμματα το κοριτσάκι!!!..."

αν και το απόλυτο γέλιο ήταν η σεμνή και ταπεινή κεφαλονήτισσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα

ειμαι ενας ιατρος που σπουδασα στη Ρουμανια και θα ηθελα να πω δυο κουβεντες στο φορυμ σας ξεροντας οτι απο καποιους ισως ειμαι μισητος λογω του οτι σπουδασα στη ΡΟΥΜΑΝΙΑ ιατρικη...πιστευω απο μια μειοψηφια ανθρωπων, γιατι σαν συναδελφους που υπηρξα με καποιους απο εσας στο Μποδοσακειο νοσοκομειο δε αντιμετωπισα κανενα προβλημα και η συνεργασια μας ηταν αριστη...

αρχισα να σπουδαζω το 1991 και τελειωσα το 1999 μετα απο κοπους πολλους και χαμενα εξαμηνα λογω της δυσκολιας που αντιμετωπισα αρχικα απο τα προβληματα της κατανοησης της γλωσσας και αφετερου απο τη δυσκολια το να τειλωσει κανεις την ιατρικη διοτι η ιατρικη στις αντολικες χωρες ειναι δυσκολη εαν ακολουθησεις το σωστο και ηθικο δρομο για να τη διεκπεραιωσεις....ελπιζω να καταλαβενετε το υπονουμενο

Υστερα περασα το μακρυ δρομο του δικατσα για να αναγνωρισω το πτυχιο μου....αναγκαστηκα να δωσω δυο φορες και τα δυο μαθηματα που υποχρεουμουν λογω ...κλοπης των γραπτων απο το δικατσα

ισως καποιοι απο εσας ειχαν ακουσει το περιστατικο....συν τις απεργειες και τη μη αποδοση εξεταστικων τελιωσα το 2003

συνολικα μου πηρε δηλαδη 12 χρονια και κατι

εν πασει περιπτωσει το θεμα δε ειναι τι τραβηξα εγω και αλλα παιδια που σπουδασαν εξω αλλα θα ηθελα να ξεφωνησω τη σημερινη ξεφτιλα του ΔΟΑΤΑΠ που εχει πραγματικα υποτιμισει τα πτυχια των χωρων αυτων κανοντας τη αναγνωριση μια ξεφτιλα εξεταση και κατα τη γμωμη μου γελοια...

χωρια τιης αυτοματης αναγνωρισης πτυχιων απο ουγγαρια τσεχια που μπηκαν και αυτοι απο το παραθυρο στα ιατρικο επαγγελμα της Ελλαδας

τη σχεση εχει το φορουμ www.e-doatap.gr με ολα αυτα?

ασφαλως και εχει...προκειται για ενα φασιστικο φορουμ που δε αφηνει να μιλησουν ανθροπους που τραβηξαν τα πανδηνα για να αναγνωρισουν το πτυχιο τουσ στη ελλαδα προωθοντας αποψεις και ιδεες για παιραιτερω ξεφτιλισμο του πτυχιο μου χωρις αντιλογο απο κανεναν

εξεβρισθικα προπυλακιστικα λεκτικα απο τους παρατρεχαμενους του φορουμ και στο τελος εξεδιωχθει απο τα εκει φασιστικα στοιχεια

περισσοτερες πληροφοριες και αποδειξεις μπορει να δει κανεις στο ποστ <<μυθος η αυτοματη αναγνωριση>>γιατι...εχουν σκοπο να αναγνωριστουν και αυτοι που σπουδασαν σε Ρουμανια και Βουλγαρια αυτοματα χωρις να σηκωνουν αντιρρησεις...

το φορουμ εχει δημιουργηθει απο ενα φασιστα gpelekano που διαμενει Σερρες και εγραψε κατα καιρους σα μοδιστρα εδω διαφορα ποστ εδω αλλα το ιδιο δε μπορει να κανει κανεις το φορυμ του.

Εγω θα συνεχιζω να προασπιζομαι το πτυχιο μου στη Σουηδια σαν ειδικευομενος ιατροσ και να αποδειξω οτι και η Πουμανια βγαζει καλους ξενουσ ιατρουσ πλην τον ημιδαπων...

σας ευχαριστω για το χρονο και το χωρο σας

Τ.Π ειδικευομενος ψυχιατρικης norrk&ouml;ping sweden

κοιτα ειδικευομενε ψυχιατρικης στη σουηδια......

η μαλλον να σε λεω υποψιε τροφιμε τρελλαδικου στη σουηδια?

η μηπως να σε λεω με το ονομα σου?

θες?

ε ..Τριανταφυλλε ?ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ?

σταματησε το αυτο να κατηγορεις συναδελφους(γιατι συναδελφοι ειμαστε ψωναρα) διοτι το θεμα θα παει αλλου!!

κατσε εκει κανε την ...θεραπεια σου,και ασε ολους εμας!

δε σε καταλαβαινω...τι κολλημα εχεις φαει και λες συνεχεια ολα αυτα?

μαλλον δεν θα εχετε δουλεια στη σουηδια ε?διοτι συνεχει μεσα σε βλεπω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοιτα ειδικευομενε ψυχιατρικης στη σουηδια......

η μαλλον να σε λεω υποψιε τροφιμε τρελλαδικου στη σουηδια?

η μηπως να σε λεω με το ονομα σου?

θες?

ε ..Τριανταφυλλε ?ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ?

σταματησε το αυτο να κατηγορεις συναδελφους(γιατι συναδελφοι ειμαστε ψωναρα) διοτι το θεμα θα παει αλλου!!

κατσε εκει κανε την ...θεραπεια σου,και ασε ολους εμας!

δε σε καταλαβαινω...τι κολλημα εχεις φαει και λες συνεχεια ολα αυτα?

μαλλον δεν θα εχετε δουλεια στη σουηδια ε?διοτι συνεχει μεσα σε βλεπω!!

Καθολου συναδελφικο, καθολου "Ιατρικο" και ακρως αντιδεοντολογικο ποστ, ειδικα αν οντως τον γνωριζεις τον... "Τριανταφυλλο"... Δεν ξερω εαν οντως ειστε συναδελφοι ή οχι, παντως πολλοι απο εδω μεσα, μετα απο αυτο, δε θα θελουν να ειναι συναδελφοι σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σταματησε το αυτο να κατηγορεις συναδελφους(γιατι συναδελφοι ειμαστε ψωναρα) διοτι το θεμα θα παει αλλου!!

κατσε εκει κανε την ...θεραπεια σου,και ασε ολους εμας!

δε σε καταλαβαινω...τι κολλημα εχεις φαει και λες συνεχεια ολα αυτα?

μαλλον δεν θα εχετε δουλεια στη σουηδια ε?διοτι συνεχει μεσα σε βλεπω!!

για πες και σε μας καλή μου που θα πάει????

θα τον κάνεις ντα ντά ή θα του κάνεις μήνυση???

για συμαζέψου κι αν έχεις κάτι να αντιπαραθέσεις πέσ'το μας και μας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.