Jump to content

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ-ΑΓΡΟΤΙΚΑ


AMANDA.

Recommended Posts

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΛΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ (ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) ΟΤΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΧΩΡΩΝ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΝ Ε.Ε ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΔΗΛ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ.ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Θα ισχύσει ό,τι ισχύει και για τα υπόλοιπα 25 κράτη-μέλη..

Δεν ψηφίστηκε, ούτε θα ψηφιστεί κάτι καινούριο.

Η απόφαση έχει ήδη υπογραφεί από όλα τα αρμόδια υπουργεία και απλά είναι θέμα χρόνου το πότε θα βγει το ΠΔ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Last Reply

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου mcgyver.Μην κοροιδευόμαστε άλλο πράξη και άλλο θεωρία...Και βέβαια άνθρωποι είμαστε και έχουμε και εμείς το δικαίωμα της λήθης.Αυτό δεν νομίζω να μας κάνει μπακάληδες...Καλό το φρεσκάρισμα των γνώσεων αλλά όποιος δεν δέχεται ότι μετα τη λήψη του πτυχίου οι γνώσεις και τα ενδιαφέροντα του είναι προσανατολισμένα με αυτό που θα ακολουθήσει εν τέλει ή είναι το ίνδαλμα μου ή ότι λέει το λέει για να περνά απλώς η ώρα μας...

ΠΡΟΣΟΧΗ αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι όπως αναφέρω και εγώ σε προηγ. post μου προτιμώ τις εξετάσεις.Όχι όμως και μπακάληδες...Και αυτό όμως γιατί τη λύση της μείωσης των...ξενόφερτων...(όσο καλή και να είναι)τη βλέπω ουτοπική.Άλλωστε αυτό δεν το λέω εγώ ο ίδιος ο υφυπουργός το λέει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΑ ΑΔΙΚΗΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΝ ΠΤΥΧΙΟ

Τι ακριβώς εννοείς συνάδελφε? να τα ξαναθυμηθούν, ιατροί είναι όχι μπακάληδες. Δηλαδή αυτό θα λέμε στον κόσμο? "εε... συγγνώμη, δεν τα θυμάμαι και καλά".

Εξετάσεις εδώ και τώρα

Καλα ρε συναδελφε, αιντε δωσε πρωτα τις εξετασεις "φυσιολογια 2", γινε κανονικος συναδελφος με το καλο και μετα βλεπουμε και για εξετασεις embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου mcgyver.Μην κοροιδευόμαστε άλλο πράξη και άλλο θεωρία...Και βέβαια άνθρωποι είμαστε και έχουμε και εμείς το δικαίωμα της λήθης.Αυτό δεν νομίζω να μας κάνει μπακάληδες...Καλό το φρεσκάρισμα των γνώσεων αλλά όποιος δεν δέχεται ότι μετα τη λήψη του πτυχίου οι γνώσεις και τα ενδιαφέροντα του είναι προσανατολισμένα με αυτό που θα ακολουθήσει εν τέλει ή είναι το ίνδαλμα μου ή ότι λέει το λέει για να περνά απλώς η ώρα μας...

ΠΡΟΣΟΧΗ αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι όπως αναφέρω και εγώ σε προηγ. post μου προτιμώ τις εξετάσεις.Όχι όμως και μπακάληδες...Και αυτό όμως γιατί τη λύση της μείωσης των...ξενόφερτων...(όσο καλή και να είναι)τη βλέπω ουτοπική.Άλλωστε αυτό δεν το λέω εγώ ο ίδιος ο υφυπουργός το λέει...

Κ εγω συμφωνω μαζι σου με τις εξετασεις αρκει ομως να ηταν αδιαβλητες πραγμα ουτοπικο η να ευνουν με συντελεστες τουσ αποφοιτους ελληνικων πανεπιστημιων,παλι ουτοπικο.Αρα ειναι καλυτερο να αρκεστουμε στη σημερινη κατασταση οσο φρικτη και αν ειναι.Θυμησου κ ενα ρητο που λειι πηγες για μαλλι και βγηκες κουρεμενος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ευνουν με συντελεστες τουσ αποφοιτους ελληνικων πανεπιστημιων,παλι ουτοπικο

Αυτό είναι μια πραγματικά ωραία πρόταση emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσγειθείτε......

emnewyear emnewyear emnewyear

πέρασαν τα χριστούγεννα..

.....οοοοοοοοο..... (γιατί λείπει ένα)

Όσο ζω ελπίζω φίλε μου tsatse...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"μειωση του αγροτικου στους 9 μηνες εκ των οποιων οι 6 αναγνωριζονται για ολες τις ειδικοτητες. "

με βαση αυτό ξέρει κανεις τι γίνεται και ποτε αναμενεται η αλλαγη?

ενδιαφερομαι για ψυχιατρική.

please

γραψτε αν ξέρετε κατι....

πρίν ή μετα΄τις εκλογές? emhelpmeemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως αν γίνουν πρόωρες εκλογές το όλο σενάριο πάει προς<< να'χαμε να λέγαμε >>μεριά.Θα παγώσουν τα πάντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως αν γίνουν πρόωρες εκλογές το όλο σενάριο πάει προς<< να'χαμε να λέγαμε >>μεριά.Θα παγώσουν τα πάντα.

Εγω λεω θα πεταξουν μεσα στον αυγουστο τιποτε και μετα εκλογες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα,χλωμό...Συνήθως προεκλογικά είναι κύριοι :anavwfwties: Μετά αρχίζουν τις μαλ...ιες :bloodomen:

το θέμα είναι στις επόμενες εκλογές το τρίο που διοικεί το υπουργείο και κυρίως ο συμπαθής μουστάκιας-καθηγητής να πάνε σπίτι τους,οπότε όσοι έχετε γνωστούς στη Φθιώτιδα, ανεξάρτητα πολιτικών προτιμήσεων ενημερώστε τους για τα έργα και τις ημέρες του στο υπουργείο και προτείνετε ψήφο αν όχι σε άλλη παράταξη τουλάχιστον σε κάποιον από τους συνυποψηφίους του.Αφού έχει συμπεριφορά πολιτικάντη έτσι θα πρέπει να αντιμετωπίζεται μήπως και γλιτώσουμε κάποτε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια επιστολή υπογεγραμμένη από μερικές δεκάδες γιατρούς σε εφημερίδα ευρείας κυκλοφορίας μπορεί να κάνει ακόμα μεγαλύτερη ζημιά... "Τα Νέα" και άλλες παρόμοιες θα πετάξουν τη σκούφια τους τέτοια εποχή...

Μια ιδέα ρίχνω.

Αλλά ποιος θα βάλει την υπογραφή του; Ούτε ένας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια επιστολή υπογεγραμμένη από μερικές δεκάδες γιατρούς σε εφημερίδα ευρείας κυκλοφορίας μπορεί να κάνει ακόμα μεγαλύτερη ζημιά... "Τα Νέα" και άλλες παρόμοιες θα πετάξουν τη σκούφια τους τέτοια εποχή...

Μια ιδέα ρίχνω.

Αλλά ποιος θα βάλει την υπογραφή του; Ούτε ένας.

Λοιπόν Sov δε θα σε πείραζε να υπογράψεις το ακόλουθο;

http://www.phpbbserver.com/contact/viewtop...rum=contact#804

http://www.petitiononline.com/DV249/petition.html

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα πρόβλημα. Δεν ήξερα ότι υπάρχει γιατί δεν εργάζομαι στην Ελλάδα ώστε να με έχει απασχολήσει. Αν γίνει ακόμα γενικότερο και επιθετικό, ακόμα πιο μέσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.