Jump to content

Κάτω οι mods


usmeds

Recommended Posts

Τι να πώ και εγώ , πέρα από ότι την τελευταία φορά έκαναν mods μαζί με άξια άτομα όπως την παραπάνω κοπέλλα πραγματικά την "Σάρα και την Μάρα"...

εμένα δε με εξαιρείς και ανησυχώ.

Οποιος θέλει να φύγει μπορεί να το κάνει ανα πάσα στιγμή.

Οποιος επισης θελει να γινει μοντ κανει μια αιτηση και μαλλον η απαντηση θα ειναι θετική.

Το φορουμ εχει το χαρακτήρα που ΕΜΕΙΣ του δίνουμε.

Αν θέλετε να αποχωρήσετε και να αφήσετε 2-3 ατομα να αντιδρούν στα στουρνάρια του ΔΟΑΤΑΠ είναι δικαίωμά σας.

Τα επιχειρήματα των αντιδικατσάδων είναι συντριπτικά. Η καθεστε και τα υπερασπίζεστε ή φευγετε και μοιραία το φορουμ γινεται πιο ανεχτικό σε αυτούς και τις βλακείες τους.

ΥΓ: Λιλ, θα στο ξεπληρώσω που έκλεισες το καλύτερο τοπικ :). νομίζω πρέπει να το ανοίξεις. αφενός δε βρίσαμε κανέναν αφετέρου ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΛΕΞΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply

Παρακαλω εγω να ειμαι η Σαρα...το Μαρα ειναι μπαναλ! emcolgate

ΥΓ-γτ τοση πρεμουρα με το ΔΙΚΑΤΣΑ? αμαν πια! ας μιλησουμε για κατι πιο ευχαριστο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα δε με εξαιρείς και ανησυχώ.

Χτές σε ανέφερα στο τόπικ που κάποιοι "εξαφάνισαν" χωρίς να κάνουν τον κόπο να κάνουν ούτε μιά ανακοίνωση ...

Φυσικά και αναφερόμουν περιπτωσιολογικά ...

Γιατί επιτέλους δεν βγαίνει να πεί ποιός το έκανε ?

Αυτό προβληματίζει φίλε Παρακμιακέ.

Ότι κάποιοι μοντς χρησιμοποιούν τακτικές ξένες (ως τώρα) προς αυτό το φόρουμ.

Νομίζω πως είναι ώρα των αντμινς να βγούν να μας πούν την άποψή τους ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Λιλ, θα στο ξεπληρώσω που έκλεισες το καλύτερο τοπικ :). νομίζω πρέπει να το ανοίξεις. αφενός δε βρίσαμε κανέναν αφετέρου ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΛΕΞΑ.

Εχεις ξενερωσει με τα παιχνιδολεξα? μα υπαρχει και περισσοτερο γλυκο μου...

υγ παντως αν δω οτι φτανεις στα ορια σου ,υποσχομαι να ανοιξω τον "Δικατσακο" .Αρκει να μη συνεχισεις την πραγματεια σου για τους τενεκεδες.Μας τα' πες ολα για τα λαδια, δεν εχει αλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα δε με εξαιρείς και ανησυχώ.

Χτές σε ανέφερα στο τόπικ που κάποιοι "εξαφάνισαν" χωρίς να κάνουν τον κόπο να κάνουν ούτε μιά ανακοίνωση ...

Φυσικά και αναφερόμουν περιπτωσιολογικά ...

Γιατί επιτέλους δεν βγαίνει να πεί ποιός το έκανε ?

Αυτό προβληματίζει φίλε Παρακμιακέ.

Ότι κάποιοι μοντς χρησιμοποιούν τακτικές ξένες (ως τώρα) προς αυτό το φόρουμ.

Νομίζω πως είναι ώρα των αντμινς να βγούν να μας πούν την άποψή τους ...

ακομα συζηταμε ποιος εσβησε το χαζο-τοπικ??? ΑΚΟΜΑ?????

ανοιξτε ρε παιδια ενα τοπικ στο ΔΙΚΑΤΣΑ για ξεκατινιασμα που να μην κλειδωθει ποτε να τελειωνουμε...αμαν πια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα δε με εξαιρείς και ανησυχώ.

Χτές σε ανέφερα στο τόπικ που κάποιοι "εξαφάνισαν" χωρίς να κάνουν τον κόπο να κάνουν ούτε μιά ανακοίνωση ...

Φυσικά και αναφερόμουν περιπτωσιολογικά ...

Γιατί επιτέλους δεν βγαίνει να πεί ποιός το έκανε ?

Αυτό προβληματίζει φίλε Παρακμιακέ.

Ότι κάποιοι μοντς χρησιμοποιούν τακτικές ξένες (ως τώρα) προς αυτό το φόρουμ.

Νομίζω πως είναι ώρα των αντμινς να βγούν να μας πούν την άποψή τους ...

ακομα συζηταμε ποιος εσβησε το χαζο-τοπικ??? ΑΚΟΜΑ?????

ανοιξτε ρε παιδια ενα τοπικ στο ΔΙΚΑΤΣΑ για ξεκατινιασμα που να μην κλειδωθει ποτε να τελειωνουμε...αμαν πια!

Οχι δεν συζηταμε αυτο. Απλως καποιος την εχει δει topic-eater without balls. Η μπορει να ειναι και κάποια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

GTAthens2006.....μιας κι απονέμεις επίσημο τίτλο...να προτιμήσεις να την ανακηρύξεις επίτιμη κι όχι επίτημη!!

Μα,η invitro δεν το είχε δει τόσον καιρό ή έκανε τα στραβά μάτια;;

Τώρα μόλις το είδα, έχω βαρεθεί τις δικατσομαχίες, πλήττω αφόρητα....Ευτυχώς σας έχω εκπαιδεύσει καλά!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα δε με εξαιρείς και ανησυχώ.

Χτές σε ανέφερα στο τόπικ που κάποιοι "εξαφάνισαν" χωρίς να κάνουν τον κόπο να κάνουν ούτε μιά ανακοίνωση ...

Φυσικά και αναφερόμουν περιπτωσιολογικά ...

Γιατί επιτέλους δεν βγαίνει να πεί ποιός το έκανε ?

Αυτό προβληματίζει φίλε Παρακμιακέ.

Ότι κάποιοι μοντς χρησιμοποιούν τακτικές ξένες (ως τώρα) προς αυτό το φόρουμ.

Νομίζω πως είναι ώρα των αντμινς να βγούν να μας πούν την άποψή τους ...

ακομα συζηταμε ποιος εσβησε το χαζο-τοπικ??? ΑΚΟΜΑ?????

ανοιξτε ρε παιδια ενα τοπικ στο ΔΙΚΑΤΣΑ για ξεκατινιασμα που να μην κλειδωθει ποτε να τελειωνουμε...αμαν πια!

Οχι δεν συζηταμε αυτο. Απλως καποιος την εχει δει topic-eater without balls. Η μπορει να ειναι και κάποια...

επειδης μαλλον εχω χασει επεισοδια...ποια τοπικ εχουν χαθει???? κ απο που?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα πει στον εαυτό μου πως δεν θα ξαναέγραφα σε αυτό το topic, αφού όταν το άνοιξα έκανα και πάλι πλάκα, αλλά επειδή βλέπω πως το πράγμα τραβιέται πολύ θέλω να πω τα εξής:

Το topic που θάφτηκε ήταν ένα ανούσιο παιχνίδι που έβαζε τεχνητούς διαχωρισμούς στους φοιτητές και γιατρούς που γράφουν εδώ μέσα σε σπουδαγμένους έξω (Δικατσάκια) και σπουδαγμένους στην Ελλάδα (Ελληνάκια) και σκοπός ήταν να φτάσει η μία ομάδα το 100 και η άλλη το 0 στα πρότυπα του «κοριτσάκια» vs. «αγοράκια».

Τόσο ανούσιο, όσο και πολλές από τις συζητήσεις που γίνονται εδώ μέσα γύρω από το θέμα και έχουν καταλήξει σε καβγάδες.

Ο χαρακτήρας του όμως ήταν καθαρά χιουμοριστικός/ειρωνικός των αντίστοιχων topic :)

Κάποιος mod το έθαψε.

Θεώρησε, προφανώς, πως θα οδηγούσε σε νέες αντεγκλήσεις.

Δεν με ενόχλησε που σβήστηκε ένα ανούσιο παιχνίδι, σιγά τα αυγά. :rolleyes:

Αυτό που μου φάνηκε περίεργο είναι πως όποιος το έσβησε δεν είχε το θάρρος της γνώμης του να πει «παιδιά το έσβησα για αυτό τον λόγο». Θεωρώ και εγώ, όπως πολλοί που γράφουν εδώ μέσα, πως μια εξήγηση για το γιατί σβήνεται κάτι, ειδικά όταν δεν είναι υβριστικό, την οφείλουν οι mods στους χρήστες. <_<

Όσο λοιπόν δεν δίνεται αυτή η εξήγηση θα συνεχίσουν κάποια από τα μέλη που έχουν παράπονα να αναμασάνε το γεγονός.

Κάνω report το post αυτό και ελπίζω πως από εδώ και πέρα κάποιοι θα έχουν το θάρρος της γνώμης τους. Γιατί αν ντρέπονται να δώσουν εξηγήσεις για κάτι τόσο ανούσιο, τώρα, φαντάζομαι πόσο δύσκολο θα τους είναι αν σβήσουν κανένα σοβαρότερο θέμα, αργότερα. :huh:

emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ρωτήσω κάτι...?

αλλά μάλλον είναι χαζό... το έχω απορία όμως...

όλα τα τόπικ που κλείνουν... υπάρχουν... απλά δεν μπορούμε να απαντήσουμε...

το συγκεκριμένο... πως και χάθηκε τελείως ?

να το ξανανοίξουμε... :P :P :P τουλάχιστον να υπάρχει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βγες βρε ΚΟΤΟΥΛΑ επιτελους να μας πεις πως εσυ το εκλεισες.πουρπουρπουρ..

δεν μπορώ να καταλάβω μερικοι τι κολλημα εχετε που καποιοι ασχολούμαστε με τους δικατσαδες..

ασχοληθηκαμε εμεις με το αν γραφετε μπουρδες στα τοπικ σας?δεν κατάλαβα..

εφοσον μιλαμε με επιχειρηματα εστω και σε καποιο πιο εντονο τονο δε νομιζω πως πρεπει να κλεινουν τα τοπικ.

και τι να κανουμε δηλ?περα απο τις μπουρδες για εκτονωση υπαρχει και αφορα πολλούς απο τους φοιτητες και νεους γιατρούς αυτο το θεμα και πρέπει να εκφραστουν οι απόψεις πονω σε αυτό

μου κανετε σαν τις μυξοπαρθενες που δηθεν δεν τους αρεσει το κοκο αλλα τρεχουν στην κλειδαροτρυπα να δουν..

υγ.ο usmeds κραταει μια ηπια στάση και τιμη του.σορρυ αλλα εγω εχω μαθει να τα κοπαναω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Who Shot Mr. Burns?"

Πέντε μοντς. Τρεις αντμιν. Δυο τόπικ. Πολλοί ύποπτοι, ο καθένας με τα δικά του κίνητρα. Ποιός είναι ο αφανής, άνανδρος, "ανάρχιδος" δολοφόνος των τόπικ; Ποιός παρέκαμψε με τέτοια αυταρχική ευκολία τη βούληση των μελών και κατέπνιξε τη φωνή τους με τόσο αναίσχυντο, πρωτοφανή για τα δεδομένα του φόρουμ τρόπο; Ποιός αφήνει τα δύστυχα θύματα αυτής της βάναυσης ψυχικής κακοποίησης στο σκοτάδι, ενώ αυτά πασχίζουν και διψούν για δικαίωση και αποκατάσταση της τάξης; Ποιός παρασύρει το GM σε μια ηθική ελεύθερη πτώση; Ποιός είναι ο αλήτης, το ανθρωπόμορφο τέρας, ο δράκος με το αγγελικό άβαταρ που ασελγεί ασύστολα υπό τη μυστικότητα που του εξασφαλίζει το anonymous log in πάνω στα συνταγματικά κατοχυρωμένα δικαιώματα των απλών μελών;

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;

Είμαι ο μόνος που αισθάνεται ότι αυτή τη στιγμή ξοδεύουμε φαιά ουσία, χολή και χρόνο για ένα ζήτημα εντελώς ΑΝΟΥΣΙΟ, τόσο όσο και τα τόπικ που τώρα εκλείπουν; Ένας από ελάχιστους που βρίσκει αυτή την αλα GM βερσιόν του "Προσθέστε-το-δικό-σας-μυθιστόρημα-της -Αγκάθα-Κρίστυ" άκρως βαρετή και άνοστη; Υπάρχει κάποιος άλλος *beep* εκεί έξω που έχει τάσεις αυτοπυρπόλησης μπροστά στο παιδιάστικο αυτό make-believe λαϊκό δικαστήριο; Ενόρκους έχετε ορίσει; Πολιτική αγωγή; Προλαβαίνω να καλέσω τον Τομ Κρουζ (αν μπορέσω να τον κατεβάσω από κανα καναπέ εννοείται) να έρθει να επαναλάβει το θρίαμβο του "Ζητήματος Τιμής"; YOU WANT THE TRUTH? YOU CAN'T HANDLE THE TRUTH! :anavwfwties::withstupid:

Just hear me out. OK?

Ο λόγος για τον οποίο κανείς από εμάς δεν έχει πάρει θέση επί του θέματος είναι, είτε το πιστεύετε, είτε όχι, επειδή ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ γνωρίζουμε πώς και με ποιό τρόπο οι δυο "πέτρες του σκανδάλου" κατέληξαν στον κάλαθο των αχρήστων. Αυτή είναι η αλήθεια. Θέλετε το πιστεύετε, θέλετε όχι. Χεστήκαμε. Από τους ενεργούς μοντς του Περί Ανέμων μόνο εγώ ήμουν φανερά ονλάιν την ώρα που συνέβη ό,τι συνέβη. Τη μια στιγμή αμφότερα τα τόπικ βρίσκονταν στη λίστα, την άλλη είχαν γίνει καπνός. Ήμουν αυτόπτης μάρτυρας ή ο κύριος ύποπτος- διαλέξτε και πάρτε. Και μόνο ωστόσο το γεγονός ότι καλούμαι να απολογηθώ απέναντί σας, να εξηγήσω πώς και τι και γιατί και πού ήμουνα την ώρα του φόνου με εξοργίζει απίστευτα και ξεπερνά κάθε όριο απαίτησης που δικαιούστε να έχετε όχι μόνο από μένα, αλλά και από σύσσωμη την ομάδα του GM.

Δυο αβυσσαλέα ΗΛΙΘΙΑ τόπικς κατέληξαν στα ΧΥΤΑ. Βασικά ένα αβυσσαλέα ηλίθιο. Το άλλο ήταν απλώς μια απόπειρα διακωμώδησης των κακώς κειμένων στο φόρουμ του ΔΙΚΑΤΣΑ, επίσης περιττή, για να μην πω κρυόκωλη (no offence usmeds). Ποιός, πώς, γιατί, έχει στ' αλήθεια σημασία σε εσάς; Σβήσαμε τόπικ όπου θίγονται πολιτικά, θρησκευτικά, κοινωνικά ζητήματα, κάναμε έντιτ ή ντιλίτ σε απόψεις επ' αυτών; Εξαφανίσαμε θέματα περί σχολής, συνδικαλιστικών, όπου κάθε ένας από εσάς πρέπει και ΕΧΕΙ την ευκαιρία να τοποθετηθεί και να ακουστεί ο λόγος του; Ποιά ήταν η αξία τους ως αφορμές για συζήτηση, προβληματισμό ή έστω υγιές και διασκεδαστικό μπαχάλεμα; Δεν ήμουν αυτός που τα ξεφορτώθηκα- δε θα χα κανένα ενδοιασμό να σας το πω από την πρώτη κιόλας στιγμή- αλλά οχι ότι δεν αναγνωρίζω στον επαίσχυντο αυτό εγκληματία μοντ/αντμιν ΚΑΠΟΙΟ ελαφρυντικό. Τόσο πολύ θα σας λείψει το τόπικ "ενθρόνισης " της λιλ; Θέλατε να παίξετε κι άλλο με τα νούμερα στα "ΔΙΚΑΤΣΑκια"; Να σας ανοίξουμε άλλα καμάρια μου! Τρέχουμε γλύκες μου! Χαρές μου! Γούτσου-γούτσου-γούτσου-γούτσου!

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι έγραψα χτες ένα παρόμοιο ποστ, το οποίο κατέληξε επίσης στο ΧΥΤΑ μαζί με τον "επίτιμο Πρόεδρο" όπου και δημοσιεύθηκε. Ζω τη *beep* Ημέρα της Μαρμότας. Και δεν τη ζω μόνο από χτες, εν όψει του νέου "βγάλτε-τα-λυσσιακά-σας-απέναντι-στους-μοντς" τόπικ που, ενώ ξεκίνησε σε πνεύμα αστεϊσμού από τον usmeds, κατήντησε ΑΛΛΟ ένα βήμα προκειμένου η δυσαρεστημένη, "καταπιεσμένη" μειονότητα του φόρουμ να εξαπολύει κατηγορίες προς πάσα κατεύθυνση (εξαιρώντας 2-3), συνεχίζοντας το θεάρεστο, "απελευθερωτικό" έργο που φαινόταν να είχε αισίως κοπάσει σε τόπικς όπως το αμίμητο "άραγε πληρώνονται οι μοντς;" (και όπου καταλήξαμε ότι οι μοντς είμαστε dom freaks που κάνουμε σαδομαζοχιστικά όργια). Που μας φέρνει στο επόμενο θέμα. Κι επειδή το έθιξα εύστοχα χτες ο *beep* και βαριέμαι να σας ξαναγράφω τα ίδια, πάρτε ένα quote:

α) αυτό το τόπικ είναι ανούσιο... και δεν είναι καν από τα αστεία "ανούσια" ή τα διασκεδαστικά "ανούσια". Είναι ένα από τα "δεν-το-πιστεύω-ότι-βλέπω-άλλο-ένα-τέτοιο" ανούσια.

β) εάν έχετε πρόβλημα με τις μοδερατικές τακτικές ορισμένων ή και όλων των μελών της ομάδας του φόρουμ, μπορείτε να απευθυνθείτε στους αντμιν. ΚΑΠΟΙΟΣ από τους 3 οπωσδήποτε θα σας αντιμετωπίσει με συμπάθεια, θα δείξει προσοχή σ' αυτά που έχετε να πείτε και εφόσον το κρίνει απαραίτητο θα επιληφθεί του ζητήματος με τον τρόπο που πάλι εκείνος κρίνει σκόπιμο και ωφέλιμο. Σε κάθε περίπτωση...

γ)... το να ανοίγετε τόπικ μισοαστεία ή μισοσοβαρά, όπου εμμέσως πλην σαφώς ασκείτε κριτική στους μοντς, πετάτε υποννοούμενα ή διατυπώνετε ευθαρσώς "θεωρίες" για το ψυχολογικό τους προφίλ (γουστάρουν την εξουσία, είναι κομπλεξικοί φασίστες) ή τον ελεύθερό τους χρόνο (λύνουν και δένουν, λαδώνονται ή λαδώνουν, επιδίδονται σε σαδομαζοχιστικά όργια υπό τους ήχους των Σεπουλτουρα) όχι μόνο έχουν καταντήσει ανυπόφορα, κουραστικά, ανώφελα, αλλά και...

δ).. μας προδιαθέτουν αρνητικότατα απέναντί σας. Πιστέψτέ με- είναι ακατόρθωτο να βρεις το όποιο δίκιο έχεις με έναν άνθρωπο, ΑΦΟΥ τον έχεις "στολίσει" καλά-καλά πρώτα. Σταματήστε λοιπόν να μας στολίζετε. Δεν είμαστε *beep* έλατα.

ε) Και τελευταίο: εάν για τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λόγο αποφασίσετε ότι το φόρουμ αυτό δεν είναι για σας, πως η παραμονή και το ποστάρισμά σας εδώ είναι ψυχοφθόρο, εξοργιστικό ή απλώς στενάχωρο, η πόρτα είναι ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα. Είστε ελεύθεροι να φύγετε οποιαδήποτε στιγμή το θελήσετε- απλώς μια παράκληση, ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΑ ΤΟΠΙΚ, όχι άλλους ύστατους μονολόγους όπου θα κατακεραυνώνετε Θεούς, Δαίμονες, Αντμιν, Μοντεράτορες και θα ευχαριστείτε τον τάδε virtual φίλο, την τάδε ιντερνετική φίλη, την Ακαδημία κ.ο.κ. Περιμένουμε από εσάς ως ενήλικες με στοιχειώδη αυτοσεβασμό να αποχωρήσετε σιωπηλά, αξιοπρεπώς, με το κεφάλι ψηλά και χωρίς να ζητάτε εμμέσως να τρέξουμε ξωπίσω σας παρακαλώντας ή να προσπαθήσουμε σας μεταπείσουμε- εγώ τουλάχιστον δεν προτίθεμαι να ξοδέψω ούτε ΠΙΞΕΛ γι' αυτό.

Κλείνοντας δεσμέυομαι να ξαναδημιουργήσω- να επαναφέρω δε δύναμαι- όποιο τόπικ γουστάρετε, όπου, με την προϋπόθεση ότι δεν μπορείτε να καταπιέζεστε, θα έχετε τη δυνατότητα:

α) να βρίζετε με τις χειρότερες εκφράσεις όπως το αξεπέραστο "παπαρολεβιές" (copyright Prof.Wizard) τους ΔΙΚΑΤΣΑδες

β) ένα παρόμοιο όπου οι ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ θα κάνουν το ίδιο για σας σε ταιριαστά greeklish

γ) ένα αριθμοπαιχνίδι στο Περί Ανέμων για να βρίζεστε και μαθηματικά, όσοι από εσάς έχετε τόση έμπνευση και ευχέρεια

δ) θα καταδίδετε χωρίς κουκούλα (οι κουκουλοφόροι χρησιμοποιείστε τα πμ) όποιο μοντεράτορα σας αδικεί η σας φέρεται με αυτοκρατορικό τρόπο. Μπορείτε να το δείχνετε κιόλας.

Και το πλέον καίριο:

Now please, please, PLEASE... stop. For fuck's sake. Just stop.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η lilpapaki νομίζω ότι είπε οτι ξέρει... τουλάχιστον έτσι δήλωσε... πλάκα θα έκανε... ε?

οκ εγώ θα παίζω με τα κουβαδάκια μου από δω και πέρα... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ας πουμε οτι τα τοπικς ηταν πραγματι ανουσια

τοσο πολύ φοβαται αυτος που το εκανε να βγει και να μας πει ''ναι εγω το εκανα γιατι ετσι και ετσι''?

δεσμευομαι δημοσια πως δε θα τον κανω ντα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lilpapaki δεν θα παίζουμε με τις λέξεις...

οκ??

η εξουσία δεν κάνει πολύ καλό...

τα μυαλά που την αντέχουν χωρίς να χάσουν το δρόμο τους είναι ελάχιστα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν αύριο μεθαύριο βγει ο Σαράντος... η ο ΜΔ... ή ο τρίβιαλ... και σου πει ότι "εγώ τα έσβησα γιατί μπλα μπλα μπλα... και μετά είχα πενθήμερη εφημερία/πήγα διακοπές/μου κόπηκε το τηλέφωνο και ξαναμπήκα τώρα" ... θα αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι πως η όλη απολογητική διαδικασία στην οποία θρασύτατα ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ οι μοντς να υποβληθούν αυτή τη στιγμή από ΕΣΑΣ είναι εντελώς ανώφελη, άδικη και εν τέλει απαράδεκτη;;; Δλδ μόνο να φοβάται υπάρχει περίπτωση; Όχι να απουσιάζει; Και αν αποδέχεστε αυτήν την πιθανότητα γιατί εγώ ο *beep* καλούμαι σε ανάκριση μέσω αυτού του τόπικ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ έχω το γνώθι σαυτόν και δεν με ενδιαφέρει η εξουσία αλλά ούτε και οι συμβουλές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν αύριο μεθαύριο βγει ο Σαράντος... η ο ΜΔ... ή ο τρίβιαλ... και σου πει ότι "εγώ τα έσβησα γιατί μπλα μπλα μπλα... και μετά είχα πενθήμερη εφημερία/πήγα διακοπές/μου κόπηκε το τηλέφωνο και ξαναμπήκα τώρα" ... θα αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι πως η όλη απολογητική διαδικασία στην οποία θρασύτατα ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ οι μοντς να υποβληθούν αυτή τη στιγμή από ΕΣΑΣ είναι εντελώς ανώφελη, άδικη και εν τέλει απαράδεκτη;;; Δλδ μόνο να φοβάται υπάρχει περίπτωση; Όχι να απουσιάζει; Και αν αποδέχεστε αυτήν την πιθανότητα γιατί εγώ ο *beep* καλούμαι σε ανάκριση μέσω αυτού του τόπικ;

ας βγει να το πει οποιος το κανε και το επενεξεταζουμε το θεμα

αλλα να βγει

ειτε admin ειτε mod ειναι θα ειμαστε καλοι μαζι του

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θεε μου.....αναφερεσαι στο μονταριλικι και χρησιμοποιεις τη λεξη "εξουσια".....θεε μου...που φτασαμε....ελεος .....φοβρη εξουσια, τι να σου πω.....θεε μου.....θα με τρελανετε εδω μεσα τελικα.....

ΠΟΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑ ΜΩΡΕ????????????

Εάν αύριο μεθαύριο βγει ο Σαράντος... η ο ΜΔ... ή ο τρίβιαλ... και σου πει ότι "εγώ τα έσβησα γιατί μπλα μπλα μπλα... και μετά είχα πενθήμερη εφημερία/πήγα διακοπές/μου κόπηκε το τηλέφωνο και ξαναμπήκα τώρα" ... θα αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι πως η όλη απολογητική διαδικασία στην οποία θρασύτατα ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ οι μοντς να υποβληθούν αυτή τη στιγμή από ΕΣΑΣ είναι εντελώς ανώφελη, άδικη και εν τέλει απαράδεκτη;;; Δλδ μόνο να φοβάται υπάρχει περίπτωση; Όχι να απουσιάζει; Και αν αποδέχεστε αυτήν την πιθανότητα γιατί εγώ ο *beep* καλούμαι σε ανάκριση μέσω αυτού του τόπικ;

Συμφωνω απολυτα .Ρε παιδια οι αντμ μπορουν σβηνουν ο, τι θελουν , ελεος δηλαδη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταρχάς δεν είμαι μωρέ... και κατα δεύτερον όταν κάποιος έχει την εξουσιοδότηση να κάνει κάτι που οι άλλοι δεν έχουν πρόσβαση... το λέμε εξουσία...

δεν λέω να μην υπάρχουν μοντ... αλλά ούτε και ζήτησα την γνώμη σου/οποιουδήποτε για το αν θα γίνω ή όχι μοντ...

τέλος το θέμα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ας βγει να το πει οποιος το κανε και το επενεξεταζουμε το θεμα

αλλα να βγει

ειτε admin ειτε mod ειναι θα ειμαστε καλοι μαζι του

Ωραία. Ενόσω λοιπόν αναμένουμε την ομολογία του "ενόχου" μπορώ ΕΓΩ (μιλώντας-είμαι σίγουρος- και εκ μέρους άλλων μοντ) στο μεσοδιάστημα να μην ΞΑΝΑΔΩ ποστ η πμ που να μοιάζει με *beep* δικαστική κλήση; emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλεις δηλαδή να πεις πως οι mods/admin δεν ξημεροβραδιάζονται μπροστά από τους υπολογιστές τους να βλέπουνε ποιοι τους βρίζουν ή τους κατηγορούνε; :lol:

Όπως είπα και πριν η όλη ιστορία ξέφυγε επικίνδυνα και νιώθω και λιγάκι ένοχος γιατί την ξεκίνησα κάνοντας πλάκα, πως και καλά θίχτηκα που μου σβήσανε το χαζοτόπικ. :rolleyes: (χαζό ναι, κρυόκωλο όχι :bloodomen: )

Τελοσπάντων, καλό θα ήταν από εδώ και πέρα όταν σβήνεται κάτι να μπαίνει στο τέλος του και ένα σχόλιο από αυτόν που το έσβησε. Εκτός βέβαια και αν η όλη ιστορία είναι αποτέλεσμα κάποιας απίθανης χακιάς που έγινε με σκοπό να ανάψουν τα αίματα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.