Jump to content

Κάτω οι mods


usmeds

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply

Ποιος εβαλε το λυκο να φυλαει τα προβατα 34zq9.gif?

ΥΓ.Ας ελπισουμε τουλαχιστον τα προβατα να εχουν την εξυπναδα να σβηνουν εγκαιρως τα ΠΜς τους emot155qp4.gif...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεψου λιγο λογικα.....εγω εχω υποσχεθει να ειμαι ησυχη μεχρι το Πασχα.....

νηστεύεις; (πρόσεχε, είναι παγίδα ερώτηση)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clemence, μοντεράκι μου, εσύ μου έσβησες το topic; :(

Όποιος το έσβησε να έχει το θάρρος της γνώμης του και να το πει δημόσια.

Θα περίμενε κανείς μια εξήγηση, έστω ένα πμ, που να λέει γιατί ένα topic με καθαρά χιουμοριστικό χαρακτήρα θεωρήθηκε τόσο προσβλητικό ώστε να θαφτεί. :angry::P

us νομίζω πως δε διαβάζεις με προσοχή και θα σε μαλώσω - το είπα από την αρχή πως ούτε που πρόλαβα να το δω και δεν έχω ιδέα ποιός, πότε και γιατί το έκλεισε και το ΧΥΤΑρε :unsure: Μπορώ να σου πω πως έχω κάνει την ίδια πρόταση που λες, να ενημερώνεται τουλάχιστο εκείνος που ανοίγει ένα θέμα για τυχόν μετακίνηση ή διαγραφή του, αλλά απάντηση δεν έχω λάβει από κανέναν.

Χαίρομαι που κατά τα άλλα συμφωνούμε. emiloveyou

Ααα, θα το ξεχνούσα, ΔΕΝ είμαι μοντ σε ΟΛΑ τα φόρα εγώ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη που σε υποπτεύθηκα. emblush

Το καυτό ερώτημα όμως παραμένει

Ποιος και γιατί μου έσβησε το topic; :anavwfwties:

εγω θα ελεγα να φωνάξουμε τον αστυνόμο Μπέκα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη που σε υποπτεύθηκα. emblush

Το καυτό ερώτημα όμως παραμένει

Ποιος και γιατί μου έσβησε το topic; :anavwfwties:

Λοιπον θα βγει ποιος εσβησε δυο τοπικ τα οποια ΔΕΝ ειχαν προσβλητικο χαρακτηρα ή θα παιζουμε την μηλια...

υγ. lil@ μη το παιζεις χαζη γιατι θα παθεις διπολικη διαταραχη και ποιος σε κρατα μετα... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον θα βγει ποιος εσβησε δυο τοπικ τα οποια ΔΕΝ ειχαν προσβλητικο χαρακτηρα ή θα παιζουμε την μηλια...

υγ. lil@ μη το παιζεις χαζη γιατι θα παθεις διπολικη διαταραχη και ποιος σε κρατα μετα... :bloodomen:

μμμμ..διπολικη διαταραχη ? ε, ολο και καποιος ψυχιατρος θα βρεθει να με σωσει...... :rolleyes:

νηστεύεις; (πρόσεχε, είναι παγίδα ερώτηση)

ναι, αλλα οχι απ' ολα ...( προσεχε ειναι παγιδα απαντηση)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαινω γιατι το κουραζετε τοσο πολυ.Ειναι συγκεκριμενα ατομα που μοντεραρουν το " Περι ανεμων και Υδατων ", σωστα?

Ρωτηστε συγκερκριμενα λοιπον.

Οσον αφορα για την πολυ κακη λεξη" σας τρωει ο π σας" , θα το αφησω ασχολιαστο.......

Εχω πει οτι μεχρι το Πασχα θα το παιξω χαζη.....( ελπιζω να μη μου μεινει μονο κανα κουσουρι , γιατι με ορισμενους εδω μεσα πρεπει να το παιζω χαζη καθε μερα.)

υγ : να πω δε οτι τοπικ , στα οποια δε γινονται προσβολες , ουτε υπαρχουν βρισιδια , συνηθως ενοχλουν αυτους που δεν συμμετεχουν ......

οι οποιοι τα λενε ξενερωτα και βλακωδη , μονο και μονο επειδη ΔΕΝ ειναι αυτοι οι πρωταγωνιστες......

υπαρχουν ενα σωρο τοπικ για ...παιχνιδολεξα στα οποια δε συμμετεχουν πολλοι, οι οποιοι παιρνουν μερος σε αλλα τοπικ.Δε θυμαμαι βεβαια να βγηκε καποιος απο αυτους και να πει οτι οσοι παιρνουν μερος σ΄αυτα ειναι σαν να παιρνουν μερος σε βλακωδη παιχνιδια 8χρονων.

Αρα λοιπον, ειναι αλλος ο λογος της ενοχλησης.....

Μην ειναι θεμα αισθητικης?

Θα μπορουσε...αλλα οταν εχεις δειξει με σχολια σου οτι σε αλλα.....τοπικ δεν εχεις και πολυ καλο γουστο , τοτε ...ενα μονο μπορει να συμβαινει:

ΑΝ ΗΤΑΝ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ , ΘΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ

ΥΓ αντε, καλο Πασχα!

1) Εγώ δεν χαρακτήρησα τα τόπικ βλακώδη κ ξενέρωτα.

2) Αυτά είναι!

3) Θα ήμουν πρωταγωνιστής και σε αυτά αλλά δεν είμαι στίχος!

Πώς να γίνω πρωταγωνιστής σε ενα τοπικ που το λένε πες το με ένα στίχο? Εγω αυτό δε το καταλαβαίνω!

Πέρα από την πλάκα, κανείς δεν είπε να μην συμμετέχουμε στα παραπάνω τόπικ ούτε να μην υπάρχουν!

Συγκεκριμένα θα μπορούσε να μην υπάρχει το Αγοράκια vs Κοριτσάκια γιατί τον πίνουμε....

Το σχόλια αφορά στον περιορισμό όλων των άλλων τόπικ επειδή κάποιος είπε "πισινός"!

Κάποια καλά κάνουν κ κλείνονται αλλα με μέτρο κ το ΧΥΤΑρισμα...

Σαν φόρουμ νέων ιατρών δεν μπορούμε όμως μόνο να έχουμε active μόνο τα παιχνιδόλεξα για 48h...

Λύσαμε δηλ τα προβλήματά μας κ το ρίξαμε στα παιχνίδια?

Αυτά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοβάμαι πως είμαστε λίγο emofftopic αλλά πρέπει να σε ενημερώσω πως το αγγούρι το τρώνε ΌΛΟΙ όσοι έχουν σπουδάσει ευσυνείδητα από ΌΛΟΥΣ όσους πατάνε επί πτωμάτων (ή πάνω στα κοννννννέ) και για τη θέση ειδίκευσης και για την άσκηση του επαγγέλματος μετά. Κάνεις μεγάλο λάθος αν πιστεύεις ότι γενικεύοντας και ενοχοποιόντας μαζικά ''κάποιους'' θα λύσεις το πρόβλημα, αλλά ακόμα χειρότερα αν σε φτιάχνει να πιστεύεις πως το πρόβλημα είναι μόνο δικό σου. Φιλικά το λέω, μπορεί να είμαι μεγαλύτερη και να έχω δει περισσότερα απ΄ότι άλλοι εδώ. Απλά.

Clemence, μοντεράκι μου, εσύ μου έσβησες το topic; :(

Όποιος το έσβησε να έχει το θάρρος της γνώμης του και να το πει δημόσια.

Θα περίμενε κανείς μια εξήγηση, έστω ένα πμ, που να λέει γιατί ένα topic με καθαρά χιουμοριστικό χαρακτήρα θεωρήθηκε τόσο προσβλητικό ώστε να θαφτεί. :angry::P

Κατά τα άλλα, σαφώς έχεις δίκιο.

Οι διαχωρισμοί είναι τεχνητοί και εν τέλει σημασία έχει το πόσο καλός γιατρός είναι κανείς και όχι το πού άρχισε ή τελείωσε τις σπουδές του.

Δεν θα είχε νόημα να έβαζα όμως ένα topic «Καλά γιατράκια vs. επικίνδυνα γιατράκια–λαμόγια» γιατί θα φτάναμε στο 100 στα πρώτα 50 post (ποιος θα παραδεχτεί πως είναι άχρηστος) :rolleyes:

δεν ξερω ποιος στο σβησε, αλλα οκ...δεν ηταν αστειο.... :wacko:

το θεμα με τους Δικατσαδες εχει ξεφτυλιστει τοοοσο πολυ....που δεν ειναι για γελια πλεον...κουλαρετε πια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοβάμαι πως είμαστε λίγο emofftopic αλλά πρέπει να σε ενημερώσω πως το αγγούρι το τρώνε ΌΛΟΙ όσοι έχουν σπουδάσει ευσυνείδητα από ΌΛΟΥΣ όσους πατάνε επί πτωμάτων (ή πάνω στα κοννννννέ) και για τη θέση ειδίκευσης και για την άσκηση του επαγγέλματος μετά. Κάνεις μεγάλο λάθος αν πιστεύεις ότι γενικεύοντας και ενοχοποιόντας μαζικά ''κάποιους'' θα λύσεις το πρόβλημα, αλλά ακόμα χειρότερα αν σε φτιάχνει να πιστεύεις πως το πρόβλημα είναι μόνο δικό σου. Φιλικά το λέω, μπορεί να είμαι μεγαλύτερη και να έχω δει περισσότερα απ΄ότι άλλοι εδώ. Απλά.

Clemence, μοντεράκι μου, εσύ μου έσβησες το topic; :(

Όποιος το έσβησε να έχει το θάρρος της γνώμης του και να το πει δημόσια.

Θα περίμενε κανείς μια εξήγηση, έστω ένα πμ, που να λέει γιατί ένα topic με καθαρά χιουμοριστικό χαρακτήρα θεωρήθηκε τόσο προσβλητικό ώστε να θαφτεί. :angry::P

Κατά τα άλλα, σαφώς έχεις δίκιο.

Οι διαχωρισμοί είναι τεχνητοί και εν τέλει σημασία έχει το πόσο καλός γιατρός είναι κανείς και όχι το πού άρχισε ή τελείωσε τις σπουδές του.

Δεν θα είχε νόημα να έβαζα όμως ένα topic «Καλά γιατράκια vs. επικίνδυνα γιατράκια–λαμόγια» γιατί θα φτάναμε στο 100 στα πρώτα 50 post (ποιος θα παραδεχτεί πως είναι άχρηστος) :rolleyes:

δεν ξερω ποιος στο σβησε, αλλα οκ...δεν ηταν αστειο.... :wacko:

το θεμα με τους Δικατσαδες εχει ξεφτυλιστει τοοοσο πολυ....που δεν ειναι για γελια πλεον...κουλαρετε πια

Τρεις ύποπτοι για έναν φόνο ... με το ρυθμό που πάμε θα βρούμε τον ένοχο ΠΡΙΝ τελειώσει το ΆΛΛΟ παιχνιδάκι αγοράκια vs κοριτσάκια embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια που βλέπω εδώ να μιλάμε περισσότερο απ΄ότι στο ''διάφανο'' - αόρατο ''καφενείο'', αν νομίζει όποιος το έκλεισε ότι καλά έκανε γιατί δεν το έγραψε σε ένα τελευταίο μήνυμα, να το δούνε όλοι? Ή γιατί βαριόταν, ή γιατί δεν το θεώρησε απαραίτητο, ή για να βάλει κάποιους άλλους σε μπελάδες.

Σε κάθε περίπτωση δεν έχω κανένα πρόβλημα να το πω και δημόσια και ''αόρατα'': διαφωνώ.

Και δε βλέπω το λόγο να συμμετέχω σε κανέναν συντονισμό με αυτές τις συνθήκες.

Ευχαριστώ όλους όσους με τίμησαν με τα καλά τους λόγια, και τους admins που με τίμησαν με την εμπιστοσύνη τους.

Καλή συνέχεια, δε συμμετέχω σε κλειστά παιχνίδια ούτε στην αληθινή ζωή και προφανώς δεν πρόκειται να το κάνω εδώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω ξερω ποιος ειναι , αλλα (επειδη ερχεται Πασχα κι εχω καιμια νηστεια )δεν μπορω να τον καρφωσω :rolleyes:

Σιγουρα θα σου ειπε ο αστυνομος Μπεκας ποιος το εκανε ε? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[

Σιγουρα θα σου ειπε ο αστυνομος Μπεκας ποιος το εκανε ε? :lol:

μμμμ....μπορει να ειχα πληροφοριες ανωθεν.......λα λα λα λα λα ...υπαρχει και το ματι που τα βλεπει ολα....λα λα λα λα λα .... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μυστηριωδώς εξαφανισμένο τόπικ θα κατέληγε σε βρισίδι όπως τόσα και τόσα άλλα - το έχουμε δει το έργο. Κάπου είχε ακουστεί σαν πρόταση να υπάρξει ένα μόνιμο δικατσο-τόπικ: ας το πινάρουν οι μοντς όπου θέλουν, ας γράψουμε στον υπότιτλο "αυστηρώς ακατάλληλο" και ας αφήσουμε όποιους θέλουν να ξεφτιλιστούν με την άνεσή τους. Απλά να απαγορευθεί κάθε δικατσομαχία εκτός των χωρικών υδάτων του βρίσε-με-να-σε-βρίσω-τόπικ. Να ησυχάσουμε οι υπόλοιποι, να ησυχάσουν και όσοι έχουν άλυτα ακόμη συμπλέγματα.

αυτά ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

GTAthens2006.....μιας κι απονέμεις επίσημο τίτλο...να προτιμήσεις να την ανακηρύξεις επίτιμη κι όχι επίτημη!!

Μα,η invitro δεν το είχε δει τόσον καιρό ή έκανε τα στραβά μάτια;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω ξερω ποιος ειναι , αλλα (επειδη ερχεται Πασχα κι εχω καιμια νηστεια )δεν μπορω να τον καρφωσω :rolleyes:

emardown

εσυ τα κανεις για πλακα , αλλα τελικα την πληρωνω εγω τη νυφη....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια που βλέπω εδώ να μιλάμε περισσότερο απ΄ότι στο ''διάφανο'' - αόρατο ''καφενείο'', αν νομίζει όποιος το έκλεισε ότι καλά έκανε γιατί δεν το έγραψε σε ένα τελευταίο μήνυμα, να το δούνε όλοι? Ή γιατί βαριόταν, ή γιατί δεν το θεώρησε απαραίτητο, ή για να βάλει κάποιους άλλους σε μπελάδες.

Σε κάθε περίπτωση δεν έχω κανένα πρόβλημα να το πω και δημόσια και ''αόρατα'': διαφωνώ.

Και δε βλέπω το λόγο να συμμετέχω σε κανέναν συντονισμό με αυτές τις συνθήκες.

Ευχαριστώ όλους όσους με τίμησαν με τα καλά τους λόγια, και τους admins που με τίμησαν με την εμπιστοσύνη τους.

Καλή συνέχεια, δε συμμετέχω σε κλειστά παιχνίδια ούτε στην αληθινή ζωή και προφανώς δεν πρόκειται να το κάνω εδώ.

Φαίνεται ότι το άτομο που το έκανε αν είναι άντρας δεν τιμά τα παντελόνια που φορά.

Τι να πώ και εγώ , πέρα από ότι την τελευταία φορά έκαναν mods μαζί με άξια άτομα όπως την παραπάνω κοπέλλα πραγματικά την "Σάρα και την Μάρα"...

Έκαναν και Δικατσάκια φυσικά.

Μπορεί να είναι επιλογή των admins να αλλάξει το φόρουμ φυσιογνωμία οπότε όποιος δεν γουστάρει παίρνει τα κουβαδάκια του και πάει σε άλλη παραλία.

Απλά θα ανακοινώσω σε κάποιους ότι αυτό το έκαναν αρκετοί τις τελευταίες μέρες.

Αυτό θα κάνω και εγώ και ελπίζω να μην χαθούμε με κάποιους χρήστες τους οποίους εκτιμώ απ' την Διαδικτυακή τους παρουσία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μήπως ζω σε άλλο κόσμο?

που πήγαν μερικοί τις τελευταίες μέρες...?

clemence εγώ μπορώ να πω ότι χαίρομαι που είσαι mod γιατί εκτός του ότι ο τίτλος σε τιμάει τον τιμάς και εσύ... emflowers

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕ ΤΟ GREEKMEDS....ΝΑ ΤΑ ΤΩΡΑ.

ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΣ ΟΤΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΕΙΧΤΗΚΕ ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΒΡΟΥΒΕΣ?????

ΕΡΩΤΩ Η ΕΥΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΩ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟ GREEKMEDS ΓΙΑΤΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ!!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ΕΞΩ.......!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ <<ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΣΑΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ>>

ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ''ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΑΛΑΝΟ ΄ΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ''.

ΔΗΛΑΔΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 1,2,3,...ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΟ ΤΟPIC ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΙΒΑΖΟΥΝ????

ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ???

ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ?? Α

ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΤΟΤΕ...ΑΦΕΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑΝ!!!(ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.