Jump to content

Κάτω οι mods


usmeds

Recommended Posts

Διαμαρτύρομαι εντόνως προς το moderating team του greekmeds για την φίμωση του topic «ΔΙΚΑΤΣΑκια vs. ΕΛΛΗΝΑκια, αγώνας μέχρι εσχάτων.» :angry:

Κάποιοι εδώ μέσα έχουν χάσει κάθε αίσθηση του χιούμορ και έχουν ξεχάσει τους τρόπους τους.

Απαιτώ εξηγήσεις γιατί αλλιώς θα το πω στην μαμά μου... :lol:

Σοβαρά τώρα ρε παιδιά, ούτε μια πλάκα δεν μπορούμε να κάνουμε ώστε να ηρεμήσουν τα πνεύματα και από τις δύο πλευρές και να μερτιαστούν τα ανούσια κατεβατά του στιλ «Είμαστε το ίδιο καλοί με εσάς» ή «Είστε άχρηστοι»;

Το πρώτο post ήταν πιστή αντιγραφή του πρώτου post του topic «αγοράκια vs. κοριτσάκια» και έκανε μπαμ πως δεν είχε ίχνος κακίας.

Μήπως το παρασοβαρέψαμε το forum; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Last Reply

Ρε παμε καλα? Ποιος εξαφανισε το τοπικ? Απαιτω να βγει παλι στον αερα...Κατω η χουντα της lil@...! Εχετε χασει καθε αισθηση χιουμορ εεε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά κάντε ένα ''ριπόρτ'', είναι κουραστικό να ανοίγουν 2 ''νέα'' θέματα για κάθε ένα που σφραγίζεται. Ειλικρινά δηλαδή, ούτε που προλαβαίνω να τα δω καν και δεν έχω ιδέα του ποιός και πότε και γιατί τα κλείνει ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παμε καλα? Ποιος εξαφανισε το τοπικ? Απαιτω να βγει παλι στον αερα...Κατω η χουντα της lil@...! Εχετε χασει καθε αισθηση χιουμορ εεε?

Σκεψου λιγο λογικα.....εγω εχω υποσχεθει να ειμαι ησυχη μεχρι το Πασχα.....γιατι να εξαφανισω τα τοπικ??? :rolleyes:

..αλλοι ειναι ανησυχοι ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δεν κατάλαβα γενικά γιατί κλείνουν τα τόπικ αλλά τέσπα...

και του σβεν που έκλεισε... λίγη πλακίτσα έκαναν τα παιδιά... ούτε έβρισαν ούτε τίποτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωω καλημερα σας!

2 τοπικ στα ΧΥΤΑ....τι εγινε ρε παδιαι;Τι κανατε παλι;Με αυτα δεν εχω καμια σχεση....και δεν ξερω ποιος σας τα πεταξε.

Οσον αφορα το τοπικ του Σβεν (ουτε αυτο το'κλεισα εγω....αφηνω τους καινουριους μοντς να κανουν καμια δουλεια...οχι μονο να μπαχαλευουν) ε οκ....οποιος το'κλεισε καλα εκανε......πλακιτσα το λεμε τωρα το βρισιδι;Το μπαχαλεμα;Αν θελετε πλακιτσα ή να διορθωνετε ορθογραφια....ελατε εδω.

Εγω εχω να πω:Κατω τα μπαχαλεματα σε μερικες ενοτητες....και πρωτοι να δινουν το παραδειγμα οι μοντς.

Οποιος παλι εχει παραπονο ας στειλει πμ στους αντμ....(οπως ειπε και ο ΝΜ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν θέλω να πάω κόντρα σε αυτά που κάνουν οι μοντς αλλά το να κάνεις μετατροπές των χρημάτων σε τενεκέδες λάδι εγώ το βρίσκω πλάκα και όχι βρισίδι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαμαρτύρομαι εντόνως προς το moderating team του greekmeds για την φίμωση του topic «ΔΙΚΑΤΣΑκια vs. ΕΛΛΗΝΑκια, αγώνας μέχρι εσχάτων.» :angry:

Κάποιοι εδώ μέσα έχουν χάσει κάθε αίσθηση του χιούμορ και έχουν ξεχάσει τους τρόπους τους.

Απαιτώ εξηγήσεις γιατί αλλιώς θα το πω στην μαμά μου... :lol:

Σοβαρά τώρα ρε παιδιά, ούτε μια πλάκα δεν μπορούμε να κάνουμε ώστε να ηρεμήσουν τα πνεύματα και από τις δύο πλευρές και να μερτιαστούν τα ανούσια κατεβατά του στιλ «Είμαστε το ίδιο καλοί με εσάς» ή «Είστε άχρηστοι»;

Το πρώτο post ήταν πιστή αντιγραφή του πρώτου post του topic «αγοράκια vs. κοριτσάκια» και έκανε μπαμ πως δεν είχε ίχνος κακίας.

Μήπως το παρασοβαρέψαμε το forum; :rolleyes:

emclap emclap emclap emclap emclap emclap

ειμαι σιγουρος οτι καποιος δικατσας moderator το εκλεισε.το αποτέλεσμα ήταν συντριπτικό και η νική ήταν κοντα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι πιστεύω ότι εάν κάποιος θέλει να ξεσπάσει, υπάρχουν και τα γυμναστήρια. Καλή η κουβέντα, καλή η πλάκα, αλλά επειδή σε τέτοιου είδους θέματος πάντα υπάρχει μία τάση να ξεφεύγουν, καλό είναι να υπάρχει κάποιο μέτρο και έλεγχος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανια δεν πας κοντρα αλλα λεξεις "πισωγλεντης,σας τρωει ο π...." ηταν απλα η αρχη.

2,5 σελιδες αρλουμπες....οπως και με το θεμα indico ....25 ποστ χαζομαρες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι... αλλά παντού γράφονται χαζομάρες... δεν μπορούμε να τα κλείσουμε και όλα...

στα παιδία indico... όντως υπήρχε βρισίδι... παρατηρήσεις αλήθεια στα παιδιά που βρίζουν γίνεται...?

ο φραπεδοιατρός πάντως συγγνώμη σε π.μ ζήτησε κι ας έβρισε...

όσο για το "πισωγλέντης και σας τρώει ο π... " ούτε μικρά παιδάκια να μασταν...

αλλά οκ... ότι πείτε... μπορεί να πρέπει...να κλείνουν... χωρίς σχόλια... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το να χαρακτηρίζουμε ''Έλληνες'' και ''Δικατσάδες'' ολόκληρες κατηγορίες ανθρώπων κρίνοντας μόνο από το πότε-πώς-πού έκαναν εγγραφή-τελείωσαν-ορκίστηκαν έχει καταλήξει η εμμονή μερικών, εδώ και έξω. Για τους περισσότερους είναι θλιβερό και πολύ κουραστικό.

embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντου γραφονται χαζομαρες;Η ενοτητα "τελειωμενοι" ...ειναι χαζομαρες;Περι σχολης ειναι χαζομαρες;Δικατσα ειναι χαζομαρες;

Τεσπα...δεν εχω κατι παραπανω να σχολιασω....

Usmeds και GTAathens2006 στειλτε πμ στους αντμ και ρωτηστε ποιος και γιατι σας εκλεισαν τα τοπικ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανια δεν πας κοντρα αλλα λεξεις "πισωγλεντης,σας τρωει ο π...." ηταν απλα η αρχη.

2,5 σελιδες αρλουμπες....οπως και με το θεμα indico ....25 ποστ χαζομαρες!

κοιτα...το 90% των ποστς στο greekmeds ειναι παπαριές για εκτόνωση.αν ειναι να κλείσουν ολα...

Το να χαρακτηρίζουμε ''Έλληνες'' και ''Δικατσάδες'' ολόκληρες κατηγορίες ανθρώπων κρίνοντας μόνο από το πότε-πώς-πού έκαναν εγγραφή-τελείωσαν-ορκίστηκαν έχει καταλήξει η εμμονή μερικών, εδώ και έξω. Για τους περισσότερους είναι θλιβερό και πολύ κουραστικό.

embored

προφανως θα εχεις βολευτει και δε σε ενδιαφέρει το θεμα..

ρωτας ομως και εμενα που θα αρχισω ειδικότητα το 2014??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν είπα ότι οι ενότητες που αναφέρεις είναι χαζομάρες έιπα ότι παντου αν θέλει κάποιος να γράψει ...γράφει χαζομάρες...

άρα παντου μπορεί να υπάρχουν χαζομάρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πρότεινα να μην το κατεβάζουμε στο προσωπικό κάθε φορά που αυτό που ακούμε δε μας αρέσει ή δε συμφωνούμε. Το αν και πόσο έχω εγώ βολευτεί δε νομίζω πως μπορείς να το ξέρεις εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος που δε με γνωρίζει προσωπικά. Κατά τα άλλα θα μου επιτρέψεις να μη σου απαντήσω αν θελήσεις να συνεχίσεις στον ίδιο τόνο. Είσαι ελεύθερος να γράφεις όπως νομίζεις αλλά όχι και να υπονοείς διάφορα για όποιον θέλεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σας διαφωτισω λιγο το τοπικ που εκλεισε ειχε τον τιτλο '' Greekmeds επίτιμος πρόεδρος-ο απόλυτος κυρίαρχος του closed topic'', δεν ειχε ως θεμα τους ''δικατσαδες'' ουτε και ειχε κατι το υβριστικο...Απλα αναρωτιεμαι πως εξαφανιστηκε, απο ποιον και κυριως γιατι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πρότεινα να μην το κατεβάζουμε στο προσωπικό κάθε φορά που αυτό που ακούμε δε μας αρέσει ή δε συμφωνούμε. Το αν και πόσο έχω εγώ βολευτεί δε νομίζω πως μπορείς να το ξέρεις εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος που δε με γνωρίζει προσωπικά. Κατά τα άλλα θα μου επιτρέψεις να μη σου απαντήσω αν θελήσεις να συνεχίσεις στον ίδιο τόνο. Είσαι ελεύθερος να γράφεις όπως νομίζεις αλλά όχι και να υπονοείς διάφορα για όποιον θέλεις.

δεν υπονοησα τιποτε ουτε και σε ξέρω καν.

απλα σου ειπα πως αν εχεις μπει ηδη στην ειδικότητα ή εχεις τελειώσει δεν μπορεις να λες οτι εμείς εχουμε εμμονες με τους δικατσαδες γιατι απλά εμεις θα φαμε το αγγουρι απο τις αναγνωρισεις του δοαταπ

εξω απο το χορο πολλά τραγουδια λένε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοβάμαι πως είμαστε λίγο emofftopic αλλά πρέπει να σε ενημερώσω πως το αγγούρι το τρώνε ΌΛΟΙ όσοι έχουν σπουδάσει ευσυνείδητα από ΌΛΟΥΣ όσους πατάνε επί πτωμάτων (ή πάνω στα κοννννννέ) και για τη θέση ειδίκευσης και για την άσκηση του επαγγέλματος μετά. Κάνεις μεγάλο λάθος αν πιστεύεις ότι γενικεύοντας και ενοχοποιόντας μαζικά ''κάποιους'' θα λύσεις το πρόβλημα, αλλά ακόμα χειρότερα αν σε φτιάχνει να πιστεύεις πως το πρόβλημα είναι μόνο δικό σου. Φιλικά το λέω, μπορεί να είμαι μεγαλύτερη και να έχω δει περισσότερα απ΄ότι άλλοι εδώ. Απλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοβάμαι πως είμαστε λίγο emofftopic αλλά πρέπει να σε ενημερώσω πως το αγγούρι το τρώνε ΌΛΟΙ όσοι έχουν σπουδάσει ευσυνείδητα από ΌΛΟΥΣ όσους πατάνε επί πτωμάτων (ή πάνω στα κοννννννέ) και για τη θέση ειδίκευσης και για την άσκηση του επαγγέλματος μετά. Κάνεις μεγάλο λάθος αν πιστεύεις ότι γενικεύοντας και ενοχοποιόντας μαζικά ''κάποιους'' θα λύσεις το πρόβλημα, αλλά ακόμα χειρότερα αν σε φτιάχνει να πιστεύεις πως το πρόβλημα είναι μόνο δικό σου. Φιλικά το λέω, μπορεί να είμαι μεγαλύτερη και να έχω δει περισσότερα απ΄ότι άλλοι εδώ. Απλά.

οσο η αναξιοκρατία θα κυριαρχει σε αυτον τον τοπο εγω θα μιλάω γιατι δεν παρακάλεσα ποτε κανεναν ουτε και προκειται και οτι στραβο και σαπιο θα το καυτηριάζω.

οσο για τους ορους δικατσαδες και ελληνες 2 παρατηρήσεις:

-οι οροι ειναι αδροί π.χ. όταν λεμε καταυλακιώτες δεν εννοούμε οτι ολοι οι πελοποννησιοι ειναι emcensored.δικατσας=αυτος που αναγνωρισε πτυχίο μεσω του δικατσα.υπαρχουν και δικατσαδες με πολλές γνωσεις στους οποιους βγαζω το καπέλο

-δεν αποδεχομαι τον ορο ελληνες.θα προτιμούσα τον ορο "πανελληνιοι"

και ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ας βγει να ομολογησει τελικά ο ΔΙΚΑΤΣΑΣ MODERATOR για την πράξη του :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω εχω να πω:Κατω τα μπαχαλεματα σε μερικες ενοτητες....

Συμφωνώ. Κάτω η ανταλλαγή απόψεων! ΖΗΤΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΛΕΞΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγκεκριμένα, ζήτω τα:

1) Παιχνιδόλεξο...

καινούριο και σπαρταράει...

2) ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ...

προσωπο,ζωο,πραγμα,κατασταση...

3) Αγοράκια vs Κοριτσάκια

Αγώνας μέχρις εσχάτων

4) ποιο τραγούδι σας είπε «καλημέρα»?

γιατι η..καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!

5)Πέστο μ'ένα στίχο!

κοκ...

Προτείνω τα πόστ σε τέτοια τόπικ να είναι υποχρεωτικά για όλα τα μέλη!

Επίσης η συμμετοχή σε "αμαρτωλά" τόπικ να επιτρέπεται μετά από 1000 ποστ στα παραπάνω.

Ευχαριστώ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαινω γιατι το κουραζετε τοσο πολυ.Ειναι συγκεκριμενα ατομα που μοντεραρουν το " Περι ανεμων και Υδατων ", σωστα?

Ρωτηστε συγκερκριμενα λοιπον.

Οσον αφορα για την πολυ κακη λεξη" σας τρωει ο π σας" , θα το αφησω ασχολιαστο.......

Εχω πει οτι μεχρι το Πασχα θα το παιξω χαζη.....( ελπιζω να μη μου μεινει μονο κανα κουσουρι , γιατι με ορισμενους εδω μεσα πρεπει να το παιζω χαζη καθε μερα.)

υγ : να πω δε οτι τοπικ , στα οποια δε γινονται προσβολες , ουτε υπαρχουν βρισιδια , συνηθως ενοχλουν αυτους που δεν συμμετεχουν ......

οι οποιοι τα λενε ξενερωτα και βλακωδη , μονο και μονο επειδη ΔΕΝ ειναι αυτοι οι πρωταγωνιστες......

υπαρχουν ενα σωρο τοπικ για ...παιχνιδολεξα στα οποια δε συμμετεχουν πολλοι, οι οποιοι παιρνουν μερος σε αλλα τοπικ.Δε θυμαμαι βεβαια να βγηκε καποιος απο αυτους και να πει οτι οσοι παιρνουν μερος σ΄αυτα ειναι σαν να παιρνουν μερος σε βλακωδη παιχνιδια 8χρονων.

Αρα λοιπον, ειναι αλλος ο λογος της ενοχλησης.....

Μην ειναι θεμα αισθητικης?

Θα μπορουσε...αλλα οταν εχεις δειξει με σχολια σου οτι σε αλλα.....τοπικ δεν εχεις και πολυ καλο γουστο , τοτε ...ενα μονο μπορει να συμβαινει:

ΑΝ ΗΤΑΝ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ , ΘΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ

ΥΓ αντε, καλο Πασχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοβάμαι πως είμαστε λίγο emofftopic αλλά πρέπει να σε ενημερώσω πως το αγγούρι το τρώνε ΌΛΟΙ όσοι έχουν σπουδάσει ευσυνείδητα από ΌΛΟΥΣ όσους πατάνε επί πτωμάτων (ή πάνω στα κοννννννέ) και για τη θέση ειδίκευσης και για την άσκηση του επαγγέλματος μετά. Κάνεις μεγάλο λάθος αν πιστεύεις ότι γενικεύοντας και ενοχοποιόντας μαζικά ''κάποιους'' θα λύσεις το πρόβλημα, αλλά ακόμα χειρότερα αν σε φτιάχνει να πιστεύεις πως το πρόβλημα είναι μόνο δικό σου. Φιλικά το λέω, μπορεί να είμαι μεγαλύτερη και να έχω δει περισσότερα απ΄ότι άλλοι εδώ. Απλά.

Clemence, μοντεράκι μου, εσύ μου έσβησες το topic; :(

Όποιος το έσβησε να έχει το θάρρος της γνώμης του και να το πει δημόσια.

Θα περίμενε κανείς μια εξήγηση, έστω ένα πμ, που να λέει γιατί ένα topic με καθαρά χιουμοριστικό χαρακτήρα θεωρήθηκε τόσο προσβλητικό ώστε να θαφτεί. :angry::P

Κατά τα άλλα, σαφώς έχεις δίκιο.

Οι διαχωρισμοί είναι τεχνητοί και εν τέλει σημασία έχει το πόσο καλός γιατρός είναι κανείς και όχι το πού άρχισε ή τελείωσε τις σπουδές του.

Δεν θα είχε νόημα να έβαζα όμως ένα topic «Καλά γιατράκια vs. επικίνδυνα γιατράκια–λαμόγια» γιατί θα φτάναμε στο 100 στα πρώτα 50 post (ποιος θα παραδεχτεί πως είναι άχρηστος) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.