Jump to content

Τι κάνατε λιγο πριν μπείτε στο φόρουμ του γμ;


tik-tak

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=QCJ66ZjsVr8

ΕΒΛΕΠΑ ΑΥΤΟ... ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΩΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Last Reply

έβγαζα τα ρούχα από την βαλίτσα...πάλι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έβλεπα στην ετ1 το oldboy (για πολλοστή φορά...)

συγκλονιστική ταινία - λατρεμένη μουσική

όποιος δεν την έχει δει...να το κάνει άμεσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοιμόμουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιδέρωνα :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εφτιαξα ενα κεηκ για να'χω για πρωινο ολη τη βδομαδα...ας ελπισουμε οτι θα φτασει.

Εφτιαξα μια σπανακοπιτα...αλλα νταξ αν δεν εχει αλευρι απο το χωριο και αν δεν εχεις ολα τα χορταρικα που δεν ξερω πως τα λενε ...τι να πει η σπανακοπιτα :( ...απλα κοροιδευομαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup χρυσοχέραααααα

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εφτιαξα ενα κεηκ για να'χω για πρωινο ολη τη βδομαδα...ας ελπισουμε οτι θα φτασει.

Εφτιαξα μια σπανακοπιτα...αλλα νταξ αν δεν εχει αλευρι απο το χωριο και αν δεν εχεις ολα τα χορταρικα που δεν ξερω πως τα λενε ...τι να πει η σπανακοπιτα :( ...απλα κοροιδευομαι

Το βασικό για την χορτόπιτα είναι να βάλεις αντί για σπανάκι, σέσκουλα-παπαρούνες-λάπατα.

Και το πιο σημαντικό είναι να ανοίξεις το φύλλο με νισεστέ. Γίνεται σαν τσιγαρόχαρτο και στην ζύμη δεν βάζεις καθόλου λάδι, παρά μόνο αλεύρι (το κίτρινο μάνα), ξύδι, αλάτι, μπέϊκιν (κουταλάκι γλυκού) και νερό.

Δοκίμασε και δεν θα χάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κωστα Μπαααα....απλα χαλαρωνω με το μαγειρεμα.Ασε που απ'εξω δεν πολυτρωω...ε και δεν ειμαι να χανω κιλα emeek !Mε το γκαζι μαγειρευω σε dt....Ελλαδα για να βρασω 2 αυγα θελω 10'....εδω σε 5' εχουν γινει πετρα

Κτηνιατρε εδω ουτε σεσκουλα εχουμε,ουτε καυκαλιδες,ουτε τσουκνιδες ... ουτε αχ πως το λενε το αλλο γμτ!;Τεσπα...στο σπιτι η μαμα (εεε ειδατε πως το λεω ) τετοια βαζει και καποια αλλα που δεν ξερω πως τα λενε αλλα αν τα δω τα αναγνωριζω πια. (νταξ παλι καλα...Αθηνα κατι δεντρα εχουμε και λιγο γκαζον χιχιχι).Ανοιγει μονοφυλλο....ετσι θελει ο μπροδερ (ειμαστε περιεργοι οικογενεια :P ...καλοφαγαδες).Με λιγα λογια συνταγη απο το κατω αυλακι.Ααα κκι εσυ αυτο που προτεινεις ειναι χορτοπιτα...ή τουλαχιστον ετσι το λεει η κυρα-μαμα μου....δεν εχει σπανακι.

Οταν ομως η γειτονισσα απο πανω που'ναι Λαρισαια φτιαχνει πιτες και ανοιγει το φυλλο νισεστε με το ψιιιιιιλο πλαστη (μπραβο την υπομονη της γυναικας παντως emypoklinomai) μου στελνει κανα πιατο που ξερει οτι τρωω τα παντα!

Με λιγα λογια...ξερω τι λες...και το κερατο μου πεινασα παλι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέχασα,τόσες ώρες που είμαι μέσα.Υποθέτω κοιμόμουν,διότι το πρώτο πράγμα που έκανα όταν ξύπνησα ήταν να μπώ στο γμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

έβλεπα στη νετ τη συνέντευξη του Ευγένιου Τριβιζά - καίριος, συγκροτημένος, σεμνός - απλά υπέροχος!

ας είναι καλά αυτοί οι άνθρωποι που κάνουν τις ζωές μας λίγο πιο παραμυθένιες!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έβλεπα την αγαπημένη μου ταινία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.