Jump to content

Τι κάνατε λιγο πριν μπείτε στο φόρουμ του γμ;


tik-tak

Recommended Posts

Σκεφτόμουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Last Reply

ήμουν στο facebook και σας έψαχνα!!!!Ποιο είναι καλέ το group και δεν το βρίσκω?Υπάρχει ακόμη??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δοκιμαζα τα γλυκα που μου εφεραν οι πρωτοι συγγενεις και απαντουσα στις ευχες...η μαλλον και απαντω ειναι το σωστο...που μου στελνουν πολλοι φιλοι μου.Γιορταζω,γιορταζω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arrow%20up.gifΧρονια ποοολλα και καλααααααα nok!!

κι εγω δοκιμαζα τα πρωτα γλυκα της ημερας , emblush αλλος γιορταζει αλλα αλλος ειναι ο σουπερ σοκολατογευσιγνωστης εδω μεσα , απαφαινομαι εαν ειναι φρεσκα πριν τα δωσω στους αλλους.(μοιραζομαι μονο αυτα που δε μου φαινονται πολυ γευστικα :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσπαθουσα να συνελθω απο το καθιερωμενο πια,χθεσινο εορταστικο μου μεθυσι...ωχ το κεφαλι μου παει να σπασει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καφεδακι σε κολλητη φιλη...συνδυαζομενο με αρκετο και πικαντικο κουτσομπολιο βεβαιως βεβαιως...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καφεδακι σε κολλητη φιλη...συνδυαζομενο με αρκετο και πικαντικο κουτσομπολιο βεβαιως βεβαιως...

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στο avatar σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καφεδακι σε κολλητη φιλη...συνδυαζομενο με αρκετο και πικαντικο κουτσομπολιο βεβαιως βεβαιως...

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στο avatar σου

αυτο που λεμε κανονικος τρελος-με χαρτι... emcolgate:anavwfwties: :anavwfwties: thank you anyway...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έψαχνα κάποια spares για το τηλεκατευθυνόμενο. Τελικά αυτό το ebay είναι θηραυρός. Επιτέλους δεν εξαρτιόμαστε μόνο από την εγχώρια αγορά όπου μας βλέπουν σαν ιθαγενείς πελάτες :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκάλιζα το αυτοκίνητο και έψαχνα για αλυσίδες και μετά έβλεπα για 8η μόνο φορά το "Cars", μεταγλωττισμένο! Ας όψεται η εννιάχρονη ανιψιά μου, που έχει κολλήσει με την ταινία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.