Jump to content

Τι κάνατε λιγο πριν μπείτε στο φόρουμ του γμ;


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Last Reply

ανακαλυψα ενα παγωτο με γευση κρεμα καραμελα στο ψυγειο και το εκανα αορατο!!001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καμαρωνα τα νεα ηχεια στον υπολογιστη!!! παλι μουσικη!!!

υγ-ειναι τοσο χρησιμο να εχεις αδερφους!! :P εισαι πολυ φορτωμενη με διαβασμα , δουλειες , προετοιμασιες , τους λες στην αρχη μηπως χαλασες τα ηχεια ,στον καθενα ξεχωριστα ,ε δε χρειαζεται να το κανουμε και θεμα οτι μαλλον τα χαλασες εσυ οταν τα εκανες μπουμ , μετα περιμενεις λιγες μερες πριν επιτεθεις ξανα , χρησιμοποιεις πιο υπουλα μεσα-εγω που σ αγαπαω και πριν δεκα χρονια σου ειχα χαρισει το κατοσταρικο μου , και αν δεν πιασει ουτε αυτο , περνας στο τελικο χτυπημα-και τωρα που θα με χασεις και θα το σκεφτω αν θα ερχομαι να σας βλεπω -και τσουπ καινουρια ηχεια!! -παντα στον καθενα ξεχωριστα για αυξημενες πιθανοτητες επιτυχιας..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερουδια!!

προσπαθω να συνελθω-νομιζα οτι κρατουσα τα πρωτεια εδω μεσα-αλλα τελικα υπαρχουν και πιο τρελοι-φτανει που οι ρεμαλοφιλοι σου δεν χτυπουν καν την πορτα -ακου ειδα οτι εχεις φως και μπηκα-Θεε μου δωσε μου δυναμη να μην δηλητηριασω με τηγανοψωμα ουτε τους αδερφους μου ουτε τους φιλους τους -να με κανεις και δημοσια ρεζιλι?

καποιος θα υποφερει σημερα-και δε θα ειμαι εγω!!001diepig[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομελέτα!

Γρήγορο, εύκολο, βάζεις μέσα ότι να'ναι και γίνεται νόστιμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έφτιαχνα δωμάτιο. Βρήκα ένα σωρό πράγματα που τα θεωρούσα χαμένα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Επιτάφιο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.