Jump to content

Από ποιο νόσημα νομίζεις οτι πάσχεις αυτό το διάστημα;


Remy Fincher

Recommended Posts

ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΓΑΜΟ??
Έχει δίκαιο ο Φώτης.....δεν χρειάζεσαι ούτε 10 μέρες εντατικά....εσύ μπήκες στο νόημα αμέσως. Συγχαρητήρια! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Last Reply
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΗ :splats:
Μα στην σωστή ενότητα είσαι"Από ποιο νόσημα νομίζεις οτι πάσχεις αυτό το διάστημα;, The Hypocondriac's Guide To Healthy Self-Sarcasm"

Έτσι όπως πάει το πρόβλημα με την ορθογραφία θα είναι ΤΟ ΝΟΣΗΜΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Μερικές φορές φαντάζομαι τα τριγλυκερίδια παρέα με την LDL να τριγυρίζουν στο σώμα μου, να ταξιδεύουν με το αίμα μου…

Είναι κάτι μικρά λευκά στρογγυλά προσωπάκια με ένα τεράστιο χαμόγελο που περιμέεεεεενουν περιμένουν υπομονετικά να τα καταπιούν, να τα απορροφήσουν κ επιτέλους να περάσουν στο αίμα «ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!»

Χαρούμενα τότε κάνουν κατάληψη στην LDL σου «ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΧΙΧΙΙΙΙΙΙΙ!» κ ιππεύουν μέχρι να πάνε στον κώλο σου κ στην κοιλία σου όπου χτίζουν φρούρια! Εκεί κάνουν πάρτυ κάθε μέρα κ διασκεδάζουν σαν τρελά (γκόμενες, αλκοόλ, ναρκωτικά κ τέτοια). Οι γηραιότεροι καταστρώνουν τα σχέδια για να κατακτήσουν τον κόσμο σου. Θέλουν να σου πάρουν ότι έχεις κ δεν έχεις! Κάθε τόσο έρχονται οι νεοσύλλεκτοι οι οποίοι καλούνται να μυηθούν σωστά στο κακό. Όσοι κάνουν τα δικά τους χάνονται. Όσοι πειθαρχούν περνάνε καλά κ επιβιώνουν.

Στο δρόμο τους σπέρνουν τον πανικό! «AAAAAAAAAAAAAAAARG!!!!»

Κ αφήνουν κατασκόπους κρυμμένους στα τοιχώματα των αγγείων…

Όταν έρθει η κατάλληλη ώρα, εκεί που κανείς δεν το περιμένει, σηκώνουν το φράγμα τους! Κ κάνουν κατάληψη της περιοχής απομονώνοντας τμήμα του σώματος από τον υπόλοιπο κόσμο του. Τότε γίνονται τρομερές ανακατατάξεις κ ο οργανισμός ανακαλύπτει ότι έχασε μια περιοχή κ πανικοβάλλεται…

Κ τότε είναι πολύ δύσκολο να πάρει τα εδάφη του πίσω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μερικές φορές φαντάζομαι τα τριγλυκερίδια παρέα με την LDL να τριγυρίζουν στο σώμα μου, να ταξιδεύουν με το αίμα μου…

κάνουν κατάληψη της περιοχής απομονώνοντας τμήμα του σώματος ...ο οργανισμός ανακαλύπτει ότι έχασε μια περιοχή κ πανικοβάλλεται…

Κ τότε είναι πολύ δύσκολο να πάρει τα εδάφη του πίσω..

Ηταν να φαω ενα μπισκοτακι με τον καφε μου αλλα... :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ca παχεως σταθερα................ :P

αντε.... οταν προσπαθω να με πεισω οτι ειμαι υπερβολικη και ν αφησω τις βλακειες καταληγω πως ενα Crohn το χω σιγουρα παντως :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρειάζεσαι κατεπειγόντως κολονοσκόπηση...Μην το αφήσεις!

τι θες τωρα κ με τα λες αυτα? για να τρεχω Σαββατιατικα-Κυριακατικα σε νοσοκομεια??????????? ασε που βαριεμαι να κανω χαλαουα....χοχοχοχο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρειάζεσαι κατεπειγόντως κολονοσκόπηση...Μην το αφήσεις!

τι θες τωρα κ με τα λες αυτα? για να τρεχω Σαββατιατικα-Κυριακατικα σε νοσοκομεια??????????? ασε που βαριεμαι να κανω χαλαουα....χοχοχοχο

να πας στο γατούλη τον Θάντερκατς που έχει τέτοιες ορέξεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι ματιασμενη! :wacko:

:anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Σε ξεμάτιασα φιλενάδα.Είχες όντως μάτι και πολύ και κακό 5 ημερών περίπου,από γυναίκα καστανή με σπαστά μαλλιά ως τους ώμους,ελαφρώς παχουλή,πάνω στο μολόγι.Αυτό σημαίνει ότι "λένε για σένα"... "Άστους να λένε.Εκείνοι μόνο ξέρουν και μέσα τους να κλαίνε" emcolgateemcolgate

Προφανώς κάτι έχεις που θέλει αυτή...Δεν πα να θέλει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι ματιασμενη! :wacko:

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Σε ξεμάτιασα φιλενάδα.Είχες όντως μάτι και πολύ και κακό 5 ημερών περίπου,από γυναίκα καστανή με σπαστά μαλλιά ως τους ώμους,ελαφρώς παχουλή,πάνω στο μολόγι.Αυτό σημαίνει ότι "λένε για σένα"... "Άστους να λένε.Εκείνοι μόνο ξέρουν και μέσα τους να κλαίνε" emcolgateemcolgate

Προφανώς κάτι έχεις που θέλει αυτή...Δεν πα να θέλει...

εεε? :wacko:

emlmfaoemlmfaoemlmfao

γινεται και τηλε-ξεματιασμα?

ρε λες να αυτο-ματιαστηκα?

πολυ μου ταιριαζει η περιγραφη-μονο το μηκος των μαλλιων μου ειναι λιγο πιο κοντο! :P

ασε που ολη την ωρα μιλαω για μενα! :lol:

αλλα,τ'ομολογω,δεν προσεχω!

κοιτιεμαι στον καθρεφτη κι ολο ξεχναω να πω ενα "φτου σου κοπελαρα μου!" emconfused

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διπολικη διαταραχη.

emnoemsadwalkemcrybaby

emardown

embounce:P:lol::D:anavwfwties:

emardown

emforeio

Α, και σχιζοφρενεια.

(ποιος το ειπε αυτο; ποιος μιλησε χωρις την αδεια μου;)

Εδώ Θεός... Εγώ το είπα παιδί μου...

Σήμερα είναι η μέρα της μεγαλομανίας. Είπαμε αν κάνεις κάτι λάθος , θα πρέπει να είναι τουλαχιστον μεγάλο, για να το ευχαριστιέσαι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διπολικη διαταραχη.

emnoemsadwalkemcrybaby

emardown

embounce:P:lol::D:anavwfwties:

emardown

emforeio

Α, και σχιζοφρενεια.

(ποιος το ειπε αυτο; ποιος μιλησε χωρις την αδεια μου;)

Εδώ Θεός... Εγώ το είπα παιδί μου...

Σήμερα είναι η μέρα της μεγαλομανίας. Είπαμε αν κάνεις κάτι λάθος , θα πρέπει να είναι τουλαχιστον μεγάλο, για να το ευχαριστιέσαι...

Συγχωρεσε με πατερα, γιατι πολυ εχω αμαρτανει στη ζωη μου (προσπαθησα και περισσοτερο, αλλα τελειωναν τα φραγκα πανω στο καλυτερο καθε φορα και φτου και απο την αρχη).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλαράκο... έχεις κανά κατοστάρικο???...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

βαρεμαρα ειναι οξειας μορφης θεωρω.... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.