Jump to content

Από ποιο νόσημα νομίζεις οτι πάσχεις αυτό το διάστημα;


Remy Fincher

Recommended Posts

Αγάπη μου αν μπεις μετά και τα δεις όλα αυτά.....τα ξέρεις αλλά την νοσοκόμα δεν στην λέω..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(άσε να χω και εγώ κανά χαφιέ...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Last Reply

Είχατε δεν είχατε το πηδήξατε και αυτό το τόπικ....

Έλεος $%%$$##%%

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΦΔ ΨΑΡΕΜΑ.Σχετικότατον

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε οποιο τοπικ κ να μαστε ολο σε γκομενους το γυριζετε το θεμα κοριτσια emofftopic χιχιχιμα καλα ρε θηρια κ οι 2 γιατρους καβατζωσατε?πως τα καταφερατε?υπαρχει καποιο μυστικο?
ΝΦΔ.....δηλαδή......ΑΧ γιατρέ μου(σε εφημερία του....εγώ,δεν νιώθω καλά να μια ταχυκαρδία....το χα μελετήσει το πρόγραμμα εφημεριών ,μια κολλητή νοσοκόμα δούλευε εκεί,εγώ ούτε αγροτικό....ψάρι από άλλη πόλη να φανταστείς πήγα...).....φυσικά ΤΟ ΓΑΜΑΤΟ ΣΕΤ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ για το καρδιογράφημα,να κάτι έγινε και στεναχωρέθηκα....και το απαραίτητο δάκρυ,με κεράτωσε ο έτσι,και τσίμπησε........ΜΑ πώς τέτοια κοπέλα ,ιατρό σαν και εσένα...κτλ κτλ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΔΟΛΩΜΑ.....600 χιλιόμετρα και 1 μήνα ,πολλά λεφτά σε μμσ με την κολλητή για μια φωτογραφία του που μου είχε στείλει η άλλη....ΠΑΝΤΩΣ Τζακ,ο ξάδερφος μου τελειώνει πλαστικός Θεσσαλονίκη οπότε ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχα κι εμένα ήταν ο γιατρός μου όταν έκανε γενική χειρουργική.Είχα πάει να αφαιρέσω ένα σπίλο.Τον ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και έκανα την απόσταση Κοζάνη-Θεσσαλονίκη για να κάνω αλλάγες.Εννοείται είχα ζητήσει το τηλέφωνο του για κάποια στιγμή που έχω κάποια απορία σχετικά με την επέμβαση.Έκανα αλλάγες κάθε μέρα (έπρεπε,δεν έπρεπε???)και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πήγαινα στην τρίχα να τον συναντήσω.Δεν ήξερε ότι πήγαινα από Κοζάνη.Μετά άρχισα τα ευχαριστώ με μηνύματα.Το ένα μήνυμα έφερε το άλλο και μετά από δύο μήνες βγήκαμε μαζί για πρώτη φορά και από τότε είμαστε μαζί.Υπάρχει κι άλλο κοινό.Στο χειρουργείο μιλούσαμε.Με ρώτησε αν είμαι παντρεμένη και του είπα "γεροντοκόρη" και άρχισε τα "μα πως...είσαι μια κούκλα,είσαι γιατρίνα" και τέτοια.χαχαχαχαχα πολύ καλο φιλενάδα emcolgate
Είχατε δεν είχατε το πηδήξατε και αυτό το τόπικ....Έλεος $%%$$##%%
Κοίτα...κι εγώ ΝΦΔ ήμουν.Ανησυχούσα πολύ για ένα σπίλο... emcolgate
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάντως για να επανέλθουμε σήμερα είχα να πλερώ ένα καρο λεφτά σε λογαριασμούς,εισητήρια κτλ και ένιωθα το πρωί μια ζάλη,μια ημικρανία,ένα γενικότερο χάσιμο....στάνταρ νφδ....μετά από όλα ,ήπια 2 κρασάκια μια χαρά....ε,άμα έχεις να δίνεις τα κάνεις τα ΝΦΔ,ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?????????αι στο καλό ταπί έμεινα...πάει να με πιάσει ίλιγγος πάλι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως λέει και ο Sovereign:Σας καλώ να συνέλθετε(άντε μετά να ανοίξεις σοβαρό θέμα εδώ μέσα...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρα αν ακολουθησω το παραδειγμα σας θα πρεπει να την πεσω στον καρδιολογο που θα επισκεφτω... :splaaaats:

τεσπα ας αφησουμε κ κανενα αλλο να μιλησει θα μας γραψουν σε λιγο -----ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙΣ/ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ/ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ TOPIC :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝευροΦυτικές Διαταραχές(OMFG)

Κι εγώ που νόμιζα ότι OMFG σημαίνει Οh My Fuckin' God! emcensored

niceeeeeeeeee ..... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μεταγεννετική κατάθληψη πιάνεται για νόσημα? emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μεταγεννετική κατάθληψη πιάνεται για νόσημα? emdots

ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΞΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΣΗΜΕΡΟΥΔΕΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάσχω από :wub:

... και emstupid ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΤΡΕΛΟΣ!!!

ΕΣΕΝΑ ΑΜΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάσχω από :wub:

... και emstupid ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΤΡΕΛΟΣ!!!

ΕΣΕΝΑ ΑΜΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΑΣ

Άσε το κορίτσι ήσυχο βρε....είμαι σε άδεια δεν "κουράρω" κανέναν. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΣΕΝΑ ΑΜΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΑΣ

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΑ???ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ??? :P

ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΟΤΕ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ 1

ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΜΙΑ ΤΑΡΑΧΗ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΩΝ???ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 1 ΤΡΕΛΟ-CHRISTMAS PARTY!!! emkeratas

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΓΑΜΟ?

ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΛΟ-ΑΓΝΟ-ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΟΥ-ΣΕΞ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΓΑΜΟ?? ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΕΞ???

ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ... ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΩ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΗΝΙΑ-ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.