Jump to content

λίστες νομαρχίας


stelios

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Last Reply

40 χρονια βαρελας, τετοιο πατο δεν ξαναδα...

40 χρονια βαρελας, τετοιο πατο δεν ξαναδα...

40 χρονια βαρελας, τετοιο πατο δεν ξαναδα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουβεντα για τα αισχη σημερα ε;! Μαλλον ετοιμαζεστε για συναυλιες Duran Duran και Pearl Jam και εχετε χαλαρωσει.Οι γελοιοτητες των νομαρχιων και μαλιστα προεκλογικα αλλα και του διοικητικου συμβουλιου του ΔΟΑΤΑΠ που αφησε εκατονταδες ιατρους νεους δικατσαδες και ντοπιους να χτυπιουνται και να βριζονται σημερα μπροστα στις καμερες ειναι ενα καινουργιο κατορθωμα της κυβερνησης αυτης , της αφαντης σε εναν αλλο πλανητη οπου εκει ολα ειναι καλα,γαληνια και βασιλευει η ηρεμια και η ειρηνη.Μιας κυβερνησης που προκλητικα αγνοει οτιδηποτε αφορα την κοινωνια!Απορω ποιος θα τους ξαναψηφισει δηλαδη...Αυριο εχει να γινει μαχη στις νομαρχιες...Τα αισχη θα συνεχιστουν και παλι καποιοι γαλαζιοι ιθυνοντες θα ειναι αφαντοι χαμενοι στην αγνοια (ηθελημενη ή μη) και την αδιαφορια...Ζητω!Και ολα αυτα γιατι επελεξε και ακολουθησε τη λογικη του ποντιου Πιλατου...Νιπτω τας χειρας μου και ας σφαχτουν...

ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

Δηλαδή για ποιό λόγο να μη φάνε μαύρο ΟΛΟΙ? :blink: Οι προηγούμενοι σου άρεσε όπως τα χειρίστηκαν? emeleos

Πρόταση Γιαννόπουλου (αυτή την ώρα, στον ραδιοσταθμό του ΣΚΑΙ): νομοθετική ρύθμιση ώστε να γίνεται δημόσια κλήρωση για τον αριθμό σειράς προτεραιότητας στην ειδικότητα :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

quote name='Clemence' date='Oct 9 2006, 11:19 ' post='146937']

Δηλαδή για ποιό λόγο να μη φάνε μαύρο ΟΛΟΙ? :blink: Οι προηγούμενοι σου άρεσε όπως τα χειρίστηκαν? emeleos

Πρόταση Γιαννόπουλου (αυτή την ώρα, στον ραδιοσταθμό του ΣΚΑΙ): νομοθετική ρύθμιση ώστε να γίνεται δημόσια κλήρωση για τον αριθμό σειράς προτεραιότητας στην ειδικότητα :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

quote name='Clemence' date='Oct 9 2006, 11:19 ' post='146937']

Δηλαδή για ποιό λόγο να μη φάνε μαύρο ΟΛΟΙ? :blink: Οι προηγούμενοι σου άρεσε όπως τα χειρίστηκαν? emeleos

Πρόταση Γιαννόπουλου (αυτή την ώρα, στον ραδιοσταθμό του ΣΚΑΙ): νομοθετική ρύθμιση ώστε να γίνεται δημόσια κλήρωση για τον αριθμό σειράς προτεραιότητας στην ειδικότητα :blink:

ΜΑ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ................. emeleosemdotsemeleosemdots

emeleos Ο,ΤΙ ΝΑ ' ΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ό,τι να ναι για τους πολλούς! Οι δικοί τους, έτσι και αλλιώς ήταν οι τυχεροί... :splats:

Η κλήρωση δεν μπορούσε να στηριχτεί νομικά και γι' αυτό δεν την έκαναν... Ήθελαν να κρατήσουν τα προσχήματα, αλλα και πάλι τα έκαναν θάλασσα... :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΓΙΔΑΚΟΥ ακομα ζει και βασιλευει σε 2 λιστες οφθαλμολογιας!!!ορισμενων δεν ιδρωνουν τα αυτια με τιποτα!!!!!καμια εξηγηση ακομα για τις διπλοτριπλοεγγραφες!φανταστειτε τι γινεται στην επαρχια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οσοι εχουν αγονο δεν δικαιουνται 2 αιτησεις για 1 ειδικοτητα

πρωτοκολειστε ενασταση για οσα εχετε προβλημα και ειναι υποχρεωμενοι να απαντησουν εγγραφως στην νομαρχια

αρκετοι εχουν κανει διπλοεγγραφες

νεοι και παλιοι...μονο με προσωπικοελεγχο και ενστασεις θα αλλαξει κατι και γνωστοποιηση στο υπουργειο στο τμημα ειδικευομενων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ,ΞΕΧΑΣΕ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΟ,ΟΥΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΕΣΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΣΧΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΣΟΙ ΝΟΜΙΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΟΥΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ,ΞΕΧΑΣΕ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΜΟ,ΟΥΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΕΣΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΣΧΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΣΟΙ ΝΟΜΙΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΟΥΝ

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΦΤΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΚΑΚΙΕΣ!!!

ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΔΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ???????

Π.Χ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΧΟΛΗ...ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 4 ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΩΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ,ΕΝΩ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΚΑΤΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΜΑΝ ΠΙΑ,ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ!!!

ΔΕ ΛΕΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ,ΟΜΩΣ ΜΗ ΓΕΝΙΚΕΥΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....

ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΑΣΕΠ,ΒΟΗΘΟΙ ΜΙΚΡ.ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ,ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ,ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΝ ΩΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ...

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ,ΟΜΩΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.... ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΕΙΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και πάλι επειδή τυχαίνει να το ξέρω...και στους υπεράριθμους ισχύει λίστα αναμονής καθώς δεν είναι λόγοι ενώ παράλληλα είναι δύσκολο να εγκριθεί από την αρχική υπηρεσία η άδεια προκειμένου να γίνουν από το Υπουργείο Υγείας δεκτοί ως υπεράριθμοι.

Με άλλα λόγια αν κάποιος έχει τα προαπαιτούμενα να μπει ως υπεράριθμος σας λέω ότι όπως μου είπε άμεσα ενδιαφερόμενος αν μείνει η κατάσταση ως έχει η αν δεν έχει βυσμα θα πρέπει να περιμένει κανονικά τη σειρά του το 201....!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο user tiginetere (πρωην lamogio που τον μπαναραν εδω χωρις λογο) εφτιαξε το account απο το pc μου (παλιοφιλος στη Σερβια) και τον φιλοξενω οταν ερχεται Αθηνα) οποτε το ΙΡ ειναι ιδιο.

drsiena και quest120 επετρεψε μου να ξερω καλυτερα απο σας αν η συγκεκριμενη συναδελφος ειναι αρρωστη και μαλιστα με ασθενεια τετοια που να δικαιολογει υπεραριθμια...Παρολαυτα το μηνυμα διεγραφη γιατι δεν εχω καμια ορεξη να τρεχω για μια καραβυσματωμενη δηθεν ιατρο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμπτωματικά, πριν από μένα στην αναμονή για το δικατσόχαρτο 8/10/2006 ήταν μιά κοπέλα που λεγόταν Κοιλάκου Αφροδίτη. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου "έκατσε" το επώνυμο της.

Κοιτάζοντας τις αναμονές πέφτει το μάτι μου στο εξής:

Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ (ΑΚΤΙΝΟΔ/ΣΤΙΚΗ)

25 Αναμονή ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ημερ. Κατάθεσης Αίτησης 2/10/2006

Φαντάστηκα πως ήταν σύμπτωση.

Τσεκάρω μετά τους επιτυχόντες της τελευταίας εξεταστικής.

484 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΑΡΑ

Να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία στη συνάδελφο, αν και σίγουρα δε χρειάζεται την ευχή μου....

Είναι όλα προκαθορισμένα....

Οι... συμπτώσεις συνεχίζονται

Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ (ΓΕΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ)

23 Αναμονή ΤΣΙΠΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ημερ. Κατάθεσης Αίτησης 02-10-06

1228 ΤΣΙΠΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ (ΓΕΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ)

20 Αναμονή ΤΖΟΥΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Ημερ. Κατάθεσης Αίτησης 02-10-06

1172 ΤΖΟΥΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Γιατί δεν ανακοίνωσε η νομαρχία Αθηνών ότι στις 2/10/2006 ήταν ημέρα...εκπτώσεων και μπορούσε να μπει κάποιος στις λίστες αναμονής χωρίς την πράξη αναγνώρισης από το Δοαταπ;;;

Τα συμπεράσματα δικά σας...

ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ λαμόγια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. αγονο ιατρειο (παρουσιαζεται στην 1 κενουμενη θεση μετα τη ληξη της θητειας)

2. στρατιωτικη θητεια (ομοιως στην 1 κενουμενη θεση μετα τηνληξη θητειας με την βεβαιωση απο τη στρατολογια)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

drtakis στις λιστες ριξε μια ματια να δεις μηπως εχει ξεπεσει πουθενα το ονομα της :P Και ναι, μπορεις να τρελαθεις αμα θελεις, για εναν και μονο λογο: τα ψυχοφαρμακα εχουν 0% συμμετοχη! <_<

Και εγω βρηκα ενα περιεργο στις λιστες... και λεω περιεργο διοτι ειναι διπλογραμμενη και εχει την ιδια ημερομηνια καταθεσης και ιδιο αριθμο πρωτοκολλου και για τις 2 αιτησεις! Παρεπιπτοντως δεν γραφει τιποτα για αγονο, αλλα ακομα και σαν αγονο, δεν ισχυε το 2005 η διπλη αιτηση για τις ενιαιες ειδικοτητες (σωστα;). Για να ανασυγκροτηθουμε λιγο...

(Οφθαλμολογια)

ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (4η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ (20η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

Αν ειμαι λαθος, να επανορθωσω, αλλα πειτε την αποψη σας!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμπτωματικά, πριν από μένα στην αναμονή για το δικατσόχαρτο 8/10/2006 ήταν μιά κοπέλα που λεγόταν Κοιλάκου Αφροδίτη. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου "έκατσε" το επώνυμο της.

Κοιτάζοντας τις αναμονές πέφτει το μάτι μου στο εξής:

.....

Γιατί δεν ανακοίνωσε η νομαρχία Αθηνών ότι στις 2/10/2006 ήταν ημέρα...εκπτώσεων και μπορούσε να μπει κάποιος στις λίστες αναμονής χωρίς την πράξη αναγνώρισης από το Δοαταπ;;;

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Και ποσους δεν θα ειδες!

Τελικα αυτη η χωρα δεν σταματαει να μας εκπλησσει ποτε!!! emeleos

AthinaG, σιγουρα ειναι μηχανογραφικο... το λαθος. Καλοπροαιρετα σκεφτομαστε παντα! Κοιτα, τι κανει ο δαιμων του τυπογραφειου τελικα.... τς τς τς emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταραμένο copy paste... Είδες τι γίνεται όταν ο δημόσιος υπάλληλος βαρίεται...;;;;;;

emhelp τους γραματεις και φαρισεους με τις "καταραμένες " λίστες.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δειτε στην υπογραφη μου ρε!

Νομιζω πως η υπογραφη σου αναφερεται σε 2 διαφορετικα ατομα, με το ιδιο επωνυμο, αλλα διαφορετικο ονομα και πατρωνυμο! Απλη συνονυμια δηλαδη! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Neoplantesis_ αυτό που λες στην υπογραφή σου ψάχνω μήνες να βρω τι είναι αλλά δεν κατάφερα να μάθω ακόμα τι θέλει να πει ο καλλιτέχνης μ αυτο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι; Γιατί μου πε κολλητός μου ότι στη Βούλα βρήκαν τρπλοθεσίτη για Γ Χ/κη και τον διέγραψαν και δεν μπορεί να γίνει το ίδιο και με τουσ υπόλοιπους;

2ον καλά όλα αυτά....Δεν θα πρεπε να απαιτήσει το ίδιο τοΥΥΚΑ κεντρική καταχώρηση απ όλες τις Νομαρχίες της χώρας; πιστε'υω εκεί τα Λαυράκια θα ταν περισσότερα ..............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πως καταγγελλει κανεις τις διπλοεγγραφες? με αφορά άμεσα

πας στην νομαρχια και κανεις μια αίτηση

που γραφεις επανω ενισταμαι κατα του ταδε που ειναι στην αναμονη για την δεινα ειδικοτητα γιατι ειναι γραμμενος και στην λιστα ταδε2 για την ειδικοτητα δεινα2 στην νομαρχια 2 και ζητω να ελεγξετε το νομοτυπο της αιτησης του. το πρωτοκολεις και παραλληλα τηλεφωνεις και στο υπουργειο για να το καρφωσεις δινοντας και τον αριθμο μητρωου αν ζητηθει. η νομαρχια ειναι υποχρεωμενη νασου απαντησει εγγραφως. και αν εχεις δικιο διαγραφεται και απο τις 2 νομαρχιες

Να ρωτήσω κάτι; Γιατί μου πε κολλητός μου ότι στη Βούλα βρήκαν τρπλοθεσίτη για Γ Χ/κη και τον διέγραψαν και δεν μπορεί να γίνει το ίδιο και με τουσ υπόλοιπους;

2ον καλά όλα αυτά....Δεν θα πρεπε να απαιτήσει το ίδιο τοΥΥΚΑ κεντρική καταχώρηση απ όλες τις Νομαρχίες της χώρας; πιστε'υω εκεί τα Λαυράκια θα ταν περισσότερα ..............

διαγραφη γινεται μονο σε οποιον γινεται επισημη πρωτοκολημενη καταγγελια

αλλιως νιετ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προταση

Τι θα λεγατε αν ανεβαζαμε μονοι μας εδω τις λιστες των Νομαρχιων που δηλωσαμε? Εγω πχ. εχω τη λιστα για την ειδικοτητα που θελω στην Νομαρχια μου. Ολοι σας μπορειτε επισημως να ζητησετε τις λιστες και μετα τις ανεβαζουμε ολοι εδω. Οι εκπληξεις νομιζω θα ειναι μεγαλες. Τι λετε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.