Jump to content

λίστες νομαρχίας


stelios

Recommended Posts

Πάντως, καλό είναι κιόλας να σχολιάσουμε το ότι τελικά δεν έχει ξεκινήσει ήδη ως υπεράριθμη ή οτιδήποτε. Κι αυτό το λέω γιατί καλά είναι να πιάνουμε το φτυάρι όταν κάποιο "Πρώτο Θέμα" πει "Η Νατάσα ξεκίνησε χειρουργική", αλλά ακόμα καλύτερα να αναγνωρίσουμε ότι τελικά ήταν απλά λάσπη...

Έχεις δικιο.

Δεν πρέπει να μας παρασύρει ενας τίτλος εφημερίδας με μεγάλα γράμματα που κύριο σκοπό έχει να πουλήσει έστω και πετώντας λάσπη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Last Reply

Δηλαδή εσείς πιστεύετε ότι η αγαπητή Πρώτη Κυρία έχει ρίξει το διάβασμα και τη δουλειά που κάναμε εμείς στη σχολή και στο αγροτικό και ότι θα δουλέψει ακριβώς όπως οι λοιποί ειδικευόμενοι χειρουργικής και όλα τα άλλα είναι λάσπη;

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα μου έρχεται μια πελώρια όρεξη να φύγω και να μην ξανάρθω.

Πραγματικά συνάδελφε. Έχεις πολύ δίκιο. Κ γώ έτσι ακριβώς νοιώθω. Τα 7 χρόνια που έζησα και σπούδασα σε μιά πολιτισμένη κοινωνία μου το κάνουν ακόμα πιό έντονο. Έχω αρχίσει και νοσταλγώ. Μάνα πατέρας και αδερφος έιναι για μένα η πατρίδα και γι αυτό δεν την έχω ακόμα κάνει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή εσείς πιστεύετε ότι η αγαπητή Πρώτη Κυρία έχει ρίξει το διάβασμα και τη δουλειά που κάναμε εμείς στη σχολή και στο αγροτικό και ότι θα δουλέψει ακριβώς όπως οι λοιποί ειδικευόμενοι χειρουργικής και όλα τα άλλα είναι λάσπη;

:P

Όχι. Είπα απλά ότι ήταν λάσπη το ότι ξεκίνησε ως υπεράριθμη και γράφτηκαν και στο φόρουμ και στις εφημερίδες σελίδες επί σελίδων. Για τα άλλα που αναφέρεσαι, δεν μίλησα καθόλου. Απλά γενικά είμαι της λογικής να ακούω άμεσες πηγές, παρά γνωστούς γνωστών ή 22άχρονες δημοσιογραφίσκες του "Πρώτο Θέμα".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε ξεκολλατε με τη Νατάσσα...στο κάτω κατω και μόνο που πρεπει να ανέχεται τον Καραμανλή ως σύζυγο (και όχι ως πολιτικό, να μην αρχίσει κανας καβγας) ηρωίδα είναι!

Με τη Γιδάκου που βρήκατε δεν πρέπει να γίνει επίσημη καταγγελία....!!!!

Κι αν ανι, ποια είναι η απαραίτητη διαδικασία.

Εγω όταν πήγα να δηλωθώ στη νομαρχία Αθηνών θυμάμαι την υπάλληλο να αναφέρει ένα περιστατικό ότι μόλις έιχε βρεθεί μια κοπέλα που είχε δηλωθεί σε διαφορετικές νομαρχίες και αυτομάτως ακυρώνονται και οι δύο θέσεις....

Άδικο μεν αλλα δεν είμαστε κι εμείς μ@^%#@ες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε ξεκολλατε με τη Νατάσσα...στο κάτω κατω και μόνο που πρεπει να ανέχεται τον Καραμανλή ως σύζυγο (και όχι ως πολιτικό, να μην αρχίσει κανας καβγας) ηρωίδα είναι!

Με τη Γιδάκου που βρήκατε δεν πρέπει να γίνει επίσημη καταγγελία....!!!!

Κι αν ανι, ποια είναι η απαραίτητη διαδικασία.

Εγω όταν πήγα να δηλωθώ στη νομαρχία Αθηνών θυμάμαι την υπάλληλο να αναφέρει ένα περιστατικό ότι μόλις έιχε βρεθεί μια κοπέλα που είχε δηλωθεί σε διαφορετικές νομαρχίες και αυτομάτως ακυρώνονται και οι δύο θέσεις....

Άδικο μεν αλλα δεν είμαστε κι εμείς μ@^%#@ες!

Xalia συμφωνω ως προς την υποθεση με την γιδακου στην οφθαλμολογια, οπως και για οποιονδηποτε αλλον βρεθει διπλοδηλωμενος σε οποιαδηποτε ειδικοτητα! Πρεπει να γινει συντονισμενη προσπαθεια εκ μερους μας και πιστευω οτι πρεπει να γινουν καταγγελιες ισως πρωτιστως στην εισαγγελεια και οχι στην νομαρχια.. Δεν ειναι δυνατον να βρισκεται ατομο με 2 αιτησεις που να φερουν τον ιδιο αριθμο πρωτοκολλου!!! Ειτε κανει 2 αιτησεις για δυο νοσοκομεια ειτε ακυρωσει μια αιτηση στην αλλη αλλαζει ο αριθμος πρωτοκολλου!!! Κατι βρωμαει ασχημα...

Οσο για την Νατασσα... μια εκδοχη ειναι να κανει "πρακτικη" αμισθη στο λαικο και οταν ερθει η σειρα της να της αναγνωρισουν τα προηγουμενα χρονια ως ειδικοτητα... ετσι και αλλιως στην ελλαδα ολα γινονται ...

Παντως γελασα απιστευτα οταν ενας απο τους προλαλησαντες ειπε να δει την Νατασσα να καθαριζει κολοστομιες - πολυ πετυχημενο- emgoal και πρωκτικα αποστηματα...γιατι οχι; Και δεν προκειται για κακιες, η δουλεια του χειρουργου ειναι! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσο για την Νατασσα... μια εκδοχη ειναι να κανει "πρακτικη" αμισθη στο λαικο και οταν ερθει η σειρα της να της αναγνωρισουν τα προηγουμενα χρονια ως ειδικοτητα... ετσι και αλλιως στην ελλαδα ολα γινονται ...

Παντως γελασα απιστευτα οταν ενας απο τους προλαλησαντες ειπε να δει την Νατασσα να καθαριζει κολοστομιες - πολυ πετυχημενο- emgoal και πρωκτικα αποστηματα...γιατι οχι; Και δεν προκειται για κακιες, η δουλεια του χειρουργου ειναι! ;)

Ωχ, λες; εγώ είπα περί της κολοστομίας, ενώ εμένα δηλ. με έστειλαν από φοιτήτρια να βοηθήσω σε διάνοιξη κολοστομίας και ακόμα θυμάμαι τη μυρωδιά, θα έρθει η Πρώτη Κυρία να γίνει λέκτορας στο Λαικό...έτσι, άκαπνη; ....ακολοστόμητη;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τη ------- που βρήκατε δεν πρέπει να γίνει επίσημη καταγγελία....!!!!

Κι αν ναι, ποια είναι η απαραίτητη διαδικασία.

Εγω όταν πήγα να δηλωθώ στη νομαρχία Αθηνών θυμάμαι την υπάλληλο να αναφέρει ένα περιστατικό ότι μόλις έιχε βρεθεί μια κοπέλα που είχε δηλωθεί σε διαφορετικές νομαρχίες και αυτομάτως ακυρώνονται και οι δύο θέσεις....

Άδικο μεν αλλα δεν είμαστε κι εμείς μ@^%#@ες!

Δεν προκειται να γινει τιποτα οποτε μην το ψαχνετε.Ολοι αυτοι και ειδικα οι υπεραριθμοι εχουν τοσο ισχυρα βυσματα που και να κανεις μια καταγγελια θα θαφτουν.Μην ξεχνατε οτι σε λιγο εχουμε εκλογες και οτι το 2007 παιζει να ειναι χρονια βουλευτικων εκλογων κοινως τα βυσματα πρεπει να βολευτουν.Ο ρολος μας για αλλη μια φορα θα περιοριστει στο να χανουμε το χρονο μας ποσταροντας εδω ανουσια τη στιγμη που ολοι και ολες αυτοι θα απολαμβανουν τη χωρις αναμονη ειδικοτητα τους.

Η μηχανογραφημενη λίστα που ανεβηκε στο site της νομαρχιας ηταν ελλιπης,"καθαρισμενη" απο τους περιεργους και θα παραμεινει ετσι.Ηταν ενα επικοινωνιακο τρικ της κυβερνησης να δειξει οτι κατι κινειται.Υπαρχουν πολλοι υπεραριθμοι που δεν ειναι μεσα και αυτοι που ειναι απορω γιατι ειναι.Θα επρεπε να δωσει εξηγησεις η νομαρχια για καθε υπεραριθμο ξεχωριστα σε οποιον το ζητησει γιατι δεν μπορω να δεχθω οτι ξαφνικα γεμισε η Ελλαδα με νεους-ες καρκινοπαθεις τι στιγμη που ολοι αυτοι χαιρουν ακρας υγειας αυτη τη στιγμη!

Φανταστειτε τι γινεται στην επαρχια με τις λιστες για ειδικοτητες.Μεχρι να τις καθαρισουν δεν προκειται να μηχανογραφηθουν και να ανεβουν στο internet.

Αν υπηρχε καποιος ισχυρος συλλογος θα επρεπε να παει τα ονοματα των υπεραριθμων και να απαιτησει να μαθει το λογο για τον οποιο ολοι αυτοι υπερπηδησαν τις λιστες αναμονης.

Eιχα σκοπο να ρωτησω αν ειναι καρκινοπαθεις καποιοι που ειδα στη λιστα (οχι τιποτε αλλο αλλα για να τους συμπαρασταθω στο δραμα τους και να τους ευχηθω ο,τι καλυτερο με την υγεια τους) αλλα κλασσικα θα κινδυνευσω να φαω μηνυση απο αυτους που κανονικα θα επρεπε να ηταν φυλακη!

Δυστυχως η λυση ειναι μια...Μαζευετε τα μπογαλακια σας και δρομο για αγγλιες,γερμανιες,σουηδιες και οπου αλλου σας βγαλει.Εδω γιομισε το μαγαζι με απ'ολα,καλους,κακους,Ελληνες,Βαλκανιους,καρκινοπαθεις,ψυχιατρικους ασθενεις,επιθεωρητες του ΙΚΑ και με οτι αλλο μπορει κανεις να φανταστει!Το πιο σουρεαλ επαγγελμα κατεντησε!Ρε στειλτε μου pm πως να γραφτω και γω στις λιστες με τους καρκινοπαθεις στο Αγια Ολγα κοκ γιατι τωρα που το σκεφτομαι εχω μια ελαφρια αναιμια εδω και κανα εξαμηνο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Neoplantesis, πειράζει να σταθώ λίγο στο "απολαμβάνουν την ειδικότητά τους"; Πού να την απολαύσουν ρε σύ; Άντε να γίνεται high class ειδικότητα στο 5% των Νοσοκομείων στην Ελλάδα. Θυμάμαι τη χαρά μιας φίλης που βοήθησα* να διοριστεί στην Παμμακάριστο (πάντα ήθελα να πω ότι βοήθησα κάποιον να διοριστεί, ακούγεται μούρη σε αυτή τη χώρα), παραιτήθηκε από το αγροτικό γεμάτη χαρά, βρήκε διαμέρισμα στην Αθήνα γεμάτη χαρά, πέρασε από εκεί γεμάτη χαρά, της είπαν οι υπόλοιποι ότι όλα είναι πολύ ωραία (γεμάτοι χαρά) και τώρα, 2 μήνες μετά, την έχει φάει η μαύρη κατάθλιψη.

*την πληροφόρησα για την αλλαγή του νόμου περί διπλής αίτησης ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο ερώτημα εάν μπρόκειται να γίνει κάτι τώρα που ανακοινώθηκαν δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος.

Τώρα αυτοί τα μηχανογράφησαν?Υποτίθεται οτι εδώ και 1 χρόνο είναι περασμένα σε υπολογιστές.Δεν έπρεπε να εφαρμοστεί η προβλεπόμενη διαδικασία αναζήτησης των διπλοεγγεγραμμένων?Από εμάς περίμεναν?

Άρα η μηχανογράφηση δεν έγινε για να βρεθούν οι παρανομούντες διότι και πρίν από αυτήν εάν ήθελαν...

Είδα το όνομα ΖΗΣΙΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ παλιός συμφοιτητής από Αιτωλοακαρνανία και υποψήφιος διδάκτωρ στην πανεπιστημιακή καρδιολογική του Ιπποκρατείου Αθήνας.Από παλιά είχε ακουστεί σε κύκλους ότι είχε διπλοεγγραφεί σε παθολογία Ευαγγελισμού και Σισμανογλείου.

Τον κατήγγειλε κανείς?Τον βρήκε η νομαρχία?Και τώρα είναι υπο διορισμό στο Σισμανόγλειο!!

:splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο ερώτημα εάν μπρόκειται να γίνει κάτι τώρα που ανακοινώθηκαν δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος.

Τώρα αυτοί τα μηχανογράφησαν?Υποτίθεται οτι εδώ και 1 χρόνο είναι περασμένα σε υπολογιστές.Δεν έπρεπε να εφαρμοστεί η προβλεπόμενη διαδικασία αναζήτησης των διπλοεγγεγραμμένων?Από εμάς περίμεναν?

Άρα η μηχανογράφηση δεν έγινε για να βρεθούν οι παρανομούντες διότι και πρίν από αυτήν εάν ήθελαν...

Είδα το όνομα .... παλιός συμφοιτητής από Αιτωλοακαρνανία και υποψήφιος διδάκτωρ στην πανεπιστημιακή καρδιολογική του Ιπποκρατείου Αθήνας.Από παλιά είχε ακουστεί σε κύκλους ότι είχε διπλοεγγραφεί σε παθολογία Ευαγγελισμού και Σισμανογλείου.

Τον κατήγγειλε κανείς?Τον βρήκε η νομαρχία?Και τώρα είναι υπο διορισμό στο Σισμανόγλειο!!

:splats::splats:

Εσυ γιατι δεν τον κατηγγειλες; Εγω, πχ., δεν το ηξερα! Ενταξει, αν βαλουμε μπροστα την ηττοπαθεια και οτι τα βυσματα ειναι πιο δυνατα απο την Δικαιοσυνη... τοτε δεν θα υπαρξει ποτε αξιοκρατεια. Εγω, οπως και πολλοι αλλοι, δεν ειμαι διατεθειμενη να δεχτω διπλοθεσιτες, ακομα και αν δεν με επηρεαζουν οι αιτησεις τους! Πρεπει να με αφορα για να υποστηριξω το δικαιο;;; Δεν ειναι θεμα να εχεις προσωπικα με καποιον, ειναι οτι απ την στιγμη που το υπουργειο εχει θεσπισει ως συστημα τις λιστες αναμονης πρεπει να γινονται σεβαστες απο ολους ανεξαιρετως! Πολλα πραγματα δεν περνανε απο το χερι μας, το να βρεθουν ομως και να τιμωθηρουν οι διπλοθεσιτες περναει!!! Το ειπα και παραπανω, η μαγικη λεξη ειναι ο Εισαγγελεας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν το είχα αναφέρει σε υπάλληλο της νομαρχίας κούνησε αδιάφορα το κεφάλι της!!

Το θέμα είναι πιά είναι η επίσημη διαδικασία για αυτό!Υπάρχει?

Μήπωψς πρέπει να πάει επίσημς λίστα με στοιχεία στο υπουργείο?Διότι με τη νονμαρχία δε βγαίνει άκρη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι τώρα όλοι όσοι είναι κατά των εξετάσεων για ειδικότητα, επειδή θα είναι διαβλητές; Να χαρώ εγώ αδιάβλητο σύστημα επετηρίδας, που την παρακάμπτει όποιος τύχει να έχει γνωστό πολιτικό και χαμηλή αίσθηση ηθικής, που παραβιάζουν την διαδικασία δεκάδες, παίζει και εκατοντάδες επετηρατζήδες, με πολλαπλές αιτήσεις, που οι λίστες μέχρι πρότινος διατηρούνταν σε μπακαλόχαρτα γραμμένες με...μολύβι κτλ κτλ

Ρε ΑΡΙΣ-ΠΑΦ-ΠΟΥΦ, ρε ΠΑΣΠ, ρε ΕΑΑΚ, ρε ΔΙΚΤΥΑ, ρε ΔΑΠ (που κάνετε μια ζωή την πάπια Πεκίνου - οι σάλτσες την κάνουν Πεκίνου), ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ. Δεν σας άκουσα ΠΟΤΕ να κάνετε κατάληψη για όλη αυτή τη βρωμιά, μόνο για το θεωρητικό ενδεχόμενο των εξετάσεων την κλείναμε μήνες τη Σχολή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι τώρα όλοι όσοι είναι κατά των εξετάσεων για ειδικότητα, επειδή θα είναι διαβλητές; Να χαρώ εγώ αδιάβλητο σύστημα επετηρίδας, που την παρακάμπτει όποιος τύχει να έχει γνωστό πολιτικό και χαμηλή αίσθηση ηθικής, που παραβιάζουν την διαδικασία δεκάδες, παίζει και εκατοντάδες επετηρατζήδες, με πολλαπλές αιτήσεις, που οι λίστες μέχρι πρότινος διατηρούνταν σε μπακαλόχαρτα γραμμένες με...μολύβι κτλ κτλ

Ρε ΑΡΙΣ-ΠΑΦ-ΠΟΥΦ, ρε ΠΑΣΠ, ρε ΕΑΑΚ, ρε ΔΙΚΤΥΑ, ρε ΔΑΠ (που κάνετε μια ζωή την πάπια Πεκίνου - οι σάλτσες την κάνουν Πεκίνου), ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ. Δεν σας άκουσα ΠΟΤΕ να κάνετε κατάληψη για όλη αυτή τη βρωμιά, μόνο για το θεωρητικό ενδεχόμενο των εξετάσεων την κλείναμε μήνες τη Σχολή.

και να συμπληρώσω για τα βιβλία - μπακαλοδεύτερα των λιστών ότι οποιοσδήποτε υπάλληλος μπορεί να καβατζώσει μια δυο γραμμές για να κολλήσει καποιον εμβόλιμο. Δε λέω ότι είναι τόσο εύκολο αλλά μπορεί να γίνει, αρκεί ναι μην μείνει πολύ καιρό άδεια η γραμμή και την πάρει χαμπάρι κανένας. Και θυμηθείται ότι έχουμε δικαίωμα και ίσως και υποχρέωση να παίρνουμε αντίγραφα αυτών των μπακαλοδεύτερων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που τρέχαμε να πάρουμε πτυχίο στην ώρα μας κι ακόμα χειρότερο που τρέχαμε μετά και φάγαμε το στρίμωγμα στις νομαρχίες...αλήθεια πόσο γελείος και αηδιασμένος νιώθω τώρα ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι τώρα όλοι όσοι είναι κατά των εξετάσεων για ειδικότητα, επειδή θα είναι διαβλητές; Να χαρώ εγώ αδιάβλητο σύστημα επετηρίδας, που την παρακάμπτει όποιος τύχει να έχει γνωστό πολιτικό και χαμηλή αίσθηση ηθικής, που παραβιάζουν την διαδικασία δεκάδες, παίζει και εκατοντάδες επετηρατζήδες, με πολλαπλές αιτήσεις, που οι λίστες μέχρι πρότινος διατηρούνταν σε μπακαλόχαρτα γραμμένες με...μολύβι κτλ κτλ

Ρε ΑΡΙΣ-ΠΑΦ-ΠΟΥΦ, ρε ΠΑΣΠ, ρε ΕΑΑΚ, ρε ΔΙΚΤΥΑ, ρε ΔΑΠ (που κάνετε μια ζωή την πάπια Πεκίνου - οι σάλτσες την κάνουν Πεκίνου), ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ. Δεν σας άκουσα ΠΟΤΕ να κάνετε κατάληψη για όλη αυτή τη βρωμιά, μόνο για το θεωρητικό ενδεχόμενο των εξετάσεων την κλείναμε μήνες τη Σχολή.

Τώρα πια δηλαδή ΔΕΝ είναι με μολύβι? Είναι που μπήκαμε στην εποχή της τεχνολογίας? Και για να ρωτήσω, έχουμε δικαίωμα να ξέρουμε ποιοί προηγούνται σε μια λίστα από εμάς? Γιατί στο Υπουργείο Υγείας (για τις λίστες των επικουρικών) δε μας αφήνουν καν να πλησιάσουμε τους υπολογιστές τονίζοντας ότι πρόκειται για ''προσωπικά δεδομένα'' :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα πια δηλαδή ΔΕΝ είναι με μολύβι? Είναι που μπήκαμε στην εποχή της τεχνολογίας? Και για να ρωτήσω, έχουμε δικαίωμα να ξέρουμε ποιοί προηγούνται σε μια λίστα από εμάς? Γιατί στο Υπουργείο Υγείας (για τις λίστες των επικουρικών) δε μας αφήνουν καν να πλησιάσουμε τους υπολογιστές τονίζοντας ότι πρόκειται για ''προσωπικά δεδομένα'' :anavwfwties:

Έχεις δικαίωμα με αίτηση στην διεύθυνση υγιεινής της νομαρχίας να πάρεις φωτοτυπημένο αντίγραφο των σελίδων που σ ενδιαφέρουν από αυτά τα ψωροφαγωμένα χειρόγραφα της μαύρης θάλασσας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις δικαίωμα με αίτηση στην διεύθυνση υγιεινής της νομαρχίας να πάρεις φωτοτυπημένο αντίγραφο των σελίδων που σ ενδιαφέρουν από αυτά τα ψωροφαγωμένα χειρόγραφα της μαύρης θάλασσας.

Εσείς ναι, εμείς όχι. Όσο προχωράς άλλες λούμπες συναντάς ... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcensoredemelephantemsmurf

Γιατί στο Υπουργείο Υγείας (για τις λίστες των επικουρικών) δε μας αφήνουν καν να πλησιάσουμε τους υπολογιστές τονίζοντας ότι πρόκειται για ''προσωπικά δεδομένα'' :anavwfwties:

Data Protection Act και kiss emkiss my a*s ....

Καλή δικαιολογία για να κρύψεις έναν emelephant πίσω από ένα emsmurf

Όπου αρχίζουν τα σκούρα νάτο το παραμύθι.... ''προσωπικά δεδομένα'' Συγνώμη!!!

Ρεεεε.. ΔΩΣΤΕ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΡΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεε......

Μην ερθουμε απο έξω και δε φεύγουμε με τιποτε... οπως κάνουν και οι δάσκαλοι.

Ε σε 2, 3, 5 βδομάδες, πού θα πάει θα τους καταφέρουμε!!!! Κάτι θα δείξει ότι θα πάει να κάνει κίνηση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στη Διευθυνση Υγειας καποιων νομων δινουν λιστες. Καποιοι πανε με τον δικηγορο τους σε αλλες για να τις παρουν... Δεν ξερω τι παιζει ακριβως... ψαξτε το

emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρεεεε.. ΔΩΣΤΕ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΡΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεε......

Μην ερθουμε απο έξω και δε φεύγουμε με τιποτε... οπως κάνουν και οι δάσκαλοι.

Ε σε 2, 3, 5 βδομάδες, πού θα πάει θα τους καταφέρουμε!!!! Κάτι θα δείξει ότι θα πάει να κάνει κίνηση

Ετσι, ετσι... emrockon

Υγ: ποσο πρεπει να ποσταρω για να βαλω και εγω μια φωτο κατω απο το ονομα μου;;; emeleos πια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λίστα του Σίντλερ έχει γίνει το έργο...θυμάται κανείς την ταινία; Πλάκα-πλάκα νομίζω 1200 ήταν και στη Λίστα του Σίντλερ...

:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουβεντα για τα αισχη σημερα ε;! Μαλλον ετοιμαζεστε για συναυλιες Duran Duran και Pearl Jam και εχετε χαλαρωσει.Οι γελοιοτητες των νομαρχιων και μαλιστα προεκλογικα αλλα και του διοικητικου συμβουλιου του ΔΟΑΤΑΠ που αφησε εκατονταδες ιατρους νεους δικατσαδες και ντοπιους να χτυπιουνται και να βριζονται σημερα μπροστα στις καμερες ειναι ενα καινουργιο κατορθωμα της κυβερνησης αυτης , της αφαντης σε εναν αλλο πλανητη οπου εκει ολα ειναι καλα,γαληνια και βασιλευει η ηρεμια και η ειρηνη.Μιας κυβερνησης που προκλητικα αγνοει οτιδηποτε αφορα την κοινωνια!Απορω ποιος θα τους ξαναψηφισει δηλαδη...Αυριο εχει να γινει μαχη στις νομαρχιες...Τα αισχη θα συνεχιστουν και παλι καποιοι γαλαζιοι ιθυνοντες θα ειναι αφαντοι χαμενοι στην αγνοια (ηθελημενη ή μη) και την αδιαφορια...Ζητω!Και ολα αυτα γιατι επελεξε και ακολουθησε τη λογικη του ποντιου Πιλατου...Νιπτω τας χειρας μου και ας σφαχτουν...

ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα σχολιάζουμε και σε άλλα threads. Απίστευτα πράγματα. Και άλλες φορές έγιναν ασχήμιες, αλλά η σημερινή (και πολύ φοβάμαι και η αυριανή) δεν έχει ξαναγίνει ποτέ. Αν δεν είναι αυτός ο πάτος, τότε ποιος είναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.