Jump to content

λίστες νομαρχίας


stelios

Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΟΝΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΧΙ......................ΟΚ????????????????ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΑ

ΚΑΝΑΜΕ ΑΓΟΝΟ 2 ΩΡΕΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ..............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Last Reply

Χμ, λοιπόν, για να γράφουμε σωστά πράγματα πρέπει να γράφετε ΜΟΝΟΝ όταν υπάρχει διπλοεγγραφή για την ΙΔΙΑ ειδικότητα και όχι για γενικό-ειδικό μέρος. Αναφέρθηκε και το όνομά μου μέσα σε όλα αυτά, αλλά απλά επειδή είμαι Νο14 για την Παθολογία και Νο16 για την Ενδοκρινολογία λόγω άγονου. Με την λογική "excel" θα πρέπει να κρεμάσουμε όλους τους άγονους της Ελλάδας!

Δεν είναι "πάρτε κόσμε ονόματα" η φάση, ακόμα κι αν δεν έχουν κάνει τίποτα παράτυπο... Ας κατακρίνουμε το φαινόμενο, αλλά ας χαλαρώσουμε και κάπως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emhelp

I live in Greece a place where everyone follows the letter of the law.

The law written just for him!!!!!!

emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

:antegeia: ρε Γιατί τη ζηταμε την αναξιοκρατία....

Ποιός από εμας θα έλεγε όχι αν τον βάζανε από το παραθυράκι του φεγγίτη?????

emafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafroemafro

Αν μονο σε μια Νομαρχεια είναι έτσι φαντάσου τι θα γίνει

αν μαζεψουμε τα data και από τις υπόλοιπες!!!!! emevlogiesemforeio

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μηχανογράφηση έχει γίνει, τουλάχιστο στη Νομαρχία κεντρικού τομέα. Πότε θα ανέβει στο ίντερνετ δεν ξέρω. Πάντως, μια μέρα που δε θα έχει κόσμο και θα έχεις ξυπνήσει με καλή διάθεση και θα νιώθεις ότι αγαπάς όλο τον κόσμο ό,τι και να σου κάνουν, μπορείς να πας και να ζητήσεις να στα εκτυπώσουν. Να προτιμήσεις μια νεαρή ξανθούλα που δεν την έχει αλλοτροιώσει ακόμη το σύστημα και είναι καλή, να είσαι μελιστάλαχτος και ευγενικός και αν ενδιαφέρεσαι για ειδικότητα με πολλές σελιδες (παθολ- χειρουργ), κράτα και ένα πάκο Α4 απ΄το σπίτι σου για να μη στην πούνε. Και δεν τα λέω καθόλου ειρωνικά όλα αυτά...

Η νεαρή ξανθούλα είναι φίλη μου!Θα της το πω να χαρεί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

****************************************************

2 Αναμονή ΝΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 17158 30/5/2006 ΠΛΗΡΗΣ 29/8/2007

Διορισμένος ΝΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 28295 11/12/2004 54286/29-05-06 18 ΜΗΝΕΣ

*********************************************************

Απαντώ στον κύριο Κωνσταντουδάκη, μιας και θέλησε να δημοσιεύσει επώνυμες "καταγγελίες", θα έχει και επώνυμες απαντήσεις.

Είμαι ο "διπλοεγγεγραμμένος" Νανίδης Νικήτας, ο οποίος και ορθώς, σύμφωνα με την παραπάνω λίστα, είμαι διορισμένος και εργάζομαι σε νοσοκομείο με τον ΑΠ 28295 της 11/12/2004 και επομένως έχω δηλώσει το ειδικό μέρος της τελικής ειδικότητας με τον ΑΠ 17158 της 30/5/2006. Θα ήθελα να μου απαντήσει ο maddoctor από πότε είναι παράνομο όταν διοριστεί κάποιος για το γενικό μέρος της ειδικότητας να δηλώσει το ειδικό μέρος? Μάλλον είμαι και τριπλο-εγγεγραμμένος διότι με το νέο νομοσχέδιο δήλωσα κατά τον διορισμό μου και ένα τμήμα (για ένα χρόνο) σε άλλο νοσοκομείο, οπότε κύριε Κωνσταντουδάκη σου διέφυγε αυτό το τριπλό "μεγάλο σκάνδαλο"! Κρίμα που έχεις μόνο την εξής αίτηση:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5980 17-02-05 ΠΛΗΡΗΣ

γιατί αν αποφάσιζες να κάνεις ειδικότητα με 2 τμήματα, τα παιχνιδάκια σου στο Excel θα έβγαζαν και το δικό σου όνομα στη μαύρη λίστα των παρανόμων και αθλίων.

Πέρασα με τις παλιές Πανελλήνιες στην Αθήνα και ορκίτηκα στην Αθήνα, και δεν περίμενα ποτέ κάποιος από τους γνωστούς του Συμβουλίου Επικρατείας (οι οποίο έγιναν ιατροί μέσω δικαστηρίου) να με καταγγείλει ότι ΕΓΩ είμαι ο παράνομος και ο κομπιναδόρος... Εμείς οι υπόλοιποι φταίμε που δεν κινηθήκαμε δικαστικά όταν έπρεπε, ώστε οι κύριοι αυτοί να ασχολούνται ακόμα με τα μαθήματα του ΔΙΚΑΤΣΑ και όχι να σηκώνουν κεφάλι και να καταγγέλουν "παρανομίες" στην Ελλάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

****************************************************

2 Αναμονή ΝΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 17158 30/5/2006 ΠΛΗΡΗΣ 29/8/2007

Διορισμένος ΝΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 28295 11/12/2004 54286/29-05-06 18 ΜΗΝΕΣ

*********************************************************

Απαντώ στον κύριο Κωνσταντουδάκη, μιας και θέλησε να δημοσιεύσει επώνυμες "καταγγελίες", θα έχει και επώνυμες απαντήσεις.

Είμαι ο "διπλοεγγεγραμμένος" Νανίδης Νικήτας, ο οποίος και ορθώς, σύμφωνα με την παραπάνω λίστα, είμαι διορισμένος και εργάζομαι σε νοσοκομείο με τον ΑΠ 28295 της 11/12/2004 και επομένως έχω δηλώσει το ειδικό μέρος της τελικής ειδικότητας με τον ΑΠ 17158 της 30/5/2006. Θα ήθελα να μου απαντήσει ο maddoctor από πότε είναι παράνομο όταν διοριστεί κάποιος για το γενικό μέρος της ειδικότητας να δηλώσει το ειδικό μέρος? Μάλλον είμαι και τριπλο-εγγεγραμμένος διότι με το νέο νομοσχέδιο δήλωσα κατά τον διορισμό μου και ένα τμήμα (για ένα χρόνο) σε άλλο νοσοκομείο, οπότε κύριε Κωνσταντουδάκη σου διέφυγε αυτό το τριπλό "μεγάλο σκάνδαλο"! Κρίμα που έχεις μόνο την εξής αίτηση:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5980 17-02-05 ΠΛΗΡΗΣ

γιατί αν αποφάσιζες να κάνεις ειδικότητα με 2 τμήματα, τα παιχνιδάκια σου στο Excel θα έβγαζαν και το δικό σου όνομα στη μαύρη λίστα των παρανόμων και αθλίων.

Πέρασα με τις παλιές Πανελλήνιες στην Αθήνα και ορκίτηκα στην Αθήνα, και δεν περίμενα ποτέ κάποιος από τους γνωστούς του Συμβουλίου Επικρατείας (οι οποίο έγιναν ιατροί μέσω δικαστηρίου) να με καταγγείλει ότι ΕΓΩ είμαι ο παράνομος και ο κομπιναδόρος... Εμείς οι υπόλοιποι φταίμε που δεν κινηθήκαμε δικαστικά όταν έπρεπε, ώστε οι κύριοι αυτοί να ασχολούνται ακόμα με τα μαθήματα του ΔΙΚΑΤΣΑ και όχι να σηκώνουν κεφάλι και να καταγγέλουν "παρανομίες" στην Ελλάδα.

Μου φαίνεται διαβάζεις ότι θέλεις....

1. Εγώ δεν έκανα προσωπική επίθεση εναντίον σου

2. Πράγματι έβαλα το όνομα σου όπως το έβγαλε το Excel, αλλά εάν έκανες τον κόπο πιο πάνω θα διάβαζες το εξής:

Στα πρώτα 880 άτομα, αυτοί βγαίνουν 2 φορές, χωρίς όμως να έχω τσεκάρει το γιατί.

και λίγο πιο κάτω γράφω...

Υποθέτω ότι είναι αυτοί που δηλώνουν μέρος του ειδικού και ολόκληρο το ειδικό, με την αλλαγή του νόμου που έγινε τώρα.Με το ανά ειδικότητα, αφαιρώ αυτές τις καταχωρήσεις.

πράγμα που σημαίνει ότι η δικιά σου διπλοκαταχώρηση είναι σε αυτή την κατηγορία και για αυτό δεν θα την έβαζα πιο κάτω που ξεκίνησα από την αρχή ανά ειδικότητα. Αλλά φυσικά δεν κάναμε τον κόπο να το διαβάσουμε, και με το που είδαμε ότι αναφέρει κάτι ένα Δικατσόβιος του ΣτΕ, είπε να του την πούμε και να τον κατηγορήσουμε. Επίσης, όσο αφορά για το ονοματεπώνυμό μου, είναι γνωστό από καιρό και δεν το κρύβω, οπότε ευχαριστώ και για την δωρέαν επισήμανση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οξυνθηκανε πολυ τα πνευματα. Πιστευω πρεπει να διασταυρωνονται τα στοιχεια με την νομαρχια... μην γινονται τετοια λαθη. Κριμα ειναι να ανοιγονται πληγες εκει που δεν υπαρχει προβλημα. Θα ξεφυγουμε απ το θεμα στο τελος και θα τρωγομαστε/σαστε μεταξυ μας/σας... Σαφως δεν ειναι το θεμα οτι τωρα που βρεθηκαν 5-10... ονοματα που επαναλαμβανονται να βγει το αχτι και η οργη για τις απεραντες λιστες αναμονης. Να διασφαλισουμε το αυτονοητο πρωτα. Μην κατηγορηθει αδικα κανεις. Οι διπλογραμμενοι το πιθανοτερο να ειναι αναμεσα σε 2-3 νομαρχιες... και οχι στην ιδια. Βεβαια, ποτε δεν ξερεις.

Εμενα παντως οι υπεραριθμοι μου ρχονται καπως.... τελικα παντως, συμπεραινω πως αυτος ο θεσμος που λεγεται κρατος βρισκει συνεχως νεους τροπους οχι για να βελτιωνει το συστημα του, αλλα για δημιουργει εναν αλληλοσπαραγμο και στο τελος κανεις να μην σκεφτεται πως το συστημα ειναι που χωλαινει, αλλα ο συμπασχων!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι για τους υπεράριθμους:

Είπε κάποιος παραπάνω "Ποιός από εμας θα έλεγε όχι αν τον βάζανε από το παραθυράκι του φεγγίτη?????"

Η απάντηση είναι: εγώ.

Η απάντηση είναι: πολλοί, πάρα πολλοί συνάδελφοι που σιχάθηκαν την κατάσταση και είτε περιμένουν υπομονετικά, είτε έφυγαν έξω.

Γιατί σε τελευταία ανάλυση, αυτό που μετράει είναι όταν θα κάθεσαι σε ένα τραπέζι με παλιούς συμφοιτητές και συναδέλφους μετά από 10 χρόνια, να έχουν όλοι κάτι καλό να πούνε για σένα και να μην σε δείχνουν κάτω από το τραπέζι.

Δεν είναι αξιοκρατία. Είναι αξιοπρέπεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πράγμα που σημαίνει ότι η δικιά σου διπλοκαταχώρηση είναι σε αυτή την κατηγορία και για αυτό δεν θα την έβαζα πιο κάτω που ξεκίνησα από την αρχή ανά ειδικότητα.

Αν θέλεις να καταγγέλεις επώνυμα κάποιους στο internet, να είσαι σε θέση μετά να πεις "έκανα βλακεία, παίρνω πίσω την καταγγελία για τα 15-20 τάδε και τάδε ονόματα που έχω ήδη γράψει, και ζητώ συγνώμη αν εξέθεσα αυτούς".

Αν πάλι θέλεις να το συνεχίσεις το θέμα, πολύ ευχαρίστως να περάσεις από το νοσοκομείο όπου είμαι διορισμένος με τους επίσης "παρανόμους" και της μαύρης λίστας σου Κουτσαρνάκη Χρήστο και Σταυρόπουλο Νικόλαο να το συζητήσουμε όλοι μαζί ένα πρωινό..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρελογιατρε εσυ δεν εισαι ο 35αρης αγροτικος ιατρος απο Βαρνα Βουλγαριας που εδινε δικατσα πολλα χρονια και εδωσες μεγαλο αγωνα να αναγνωριστειτε μεσω ΣτΕ αλλιως θα περναγατε τωρα με την τραπεζα ερωτησεων;8 χρονια σχεδον παλεψες να νικησεις το τερας του ΔΙΚΑΤΣΑ!

Μη με παρεξηγεις αλλα ο Λυκουρεζος σας εκανε γνωστους και διασημους και ολα αυτα με 500 ευρω εκαστος!Η ηθικη ειναι αμφιδρομη!Απαιτεις απο τους αλλους να ειναι ηθικοι αν εισαι και εσυ και αντιστροφα!Αnyway!

ΥΣ: Για δειτε λιγο τους υπεραριθμους να γελασετε!Ουτε γριπη να ηταν ο καρκινος!Ο συλλογος σας θα επρεπε να ασχοληθει με τους υπεραριθμους της λιστας της νομαρχιας Αθηνων και να κινητοποιηθειτε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρελογιατρε εσυ δεν εισαι ο 35αρης αγροτικος ιατρος απο Βαρνα Βουλγαριας που εδινε δικατσα πολλα χρονια και εδωσες μεγαλο αγωνα να αναγνωριστειτε μεσω ΣτΕ αλλιως θα περναγατε τωρα με την τραπεζα ερωτησεων;8 χρονια σχεδον παλεψες να νικησεις το τερας του ΔΙΚΑΤΣΑ!

Μη με παρεξηγεις αλλα ο Λυκουρεζος σας εκανε γνωστους και διασημους και ολα αυτα με 500 ευρω εκαστος!Η ηθικη ειναι αμφιδρομη!Απαιτεις απο τους αλλους να ειναι ηθικοι αν εισαι και εσυ και αντιστροφα!Αnyway!

ΥΣ: Για δειτε λιγο τους υπεραριθμους να γελασετε!Ουτε γριπη να ηταν ο καρκινος!Ο συλλογος σας θα επρεπε να ασχοληθει με τους υπεραριθμους της λιστας της νομαρχιας Αθηνων και να κινητοποιηθειτε

Δεν έχω τελειώσει Βάρνα.

πράγμα που σημαίνει ότι η δικιά σου διπλοκαταχώρηση είναι σε αυτή την κατηγορία και για αυτό δεν θα την έβαζα πιο κάτω που ξεκίνησα από την αρχή ανά ειδικότητα.

Αν θέλεις να καταγγέλεις επώνυμα κάποιους στο internet, να είσαι σε θέση μετά να πεις "έκανα βλακεία, παίρνω πίσω την καταγγελία για τα 15-20 τάδε και τάδε ονόματα που έχω ήδη γράψει, και ζητώ συγνώμη αν εξέθεσα αυτούς".

Αν πάλι θέλεις να το συνεχίσεις το θέμα, πολύ ευχαρίστως να περάσεις από το νοσοκομείο όπου είμαι διορισμένος με τους επίσης "παρανόμους" και της μαύρης λίστας σου Κουτσαρνάκη Χρήστο και Σταυρόπουλο Νικόλαο να το συζητήσουμε όλοι μαζί ένα πρωινό..

Πολύ ωραία....αν και έγραψα ότι δεν είσαι διπλοθεσίτης, συγνώμη.Περιμένω ανάλογη κίνηση και από εσένα τότε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το thread κινδυνεύει να γίνει θλιβερό.

Λοιπόν, με παρακάλεσαν με τηλέφωνα και e-mails συνάδελφοι να σβήσω ορισμένα ονόματα (επαναλαμβάνω ότι κάπου υπάρχει και το δικό μου) γιατί θίγονται, καθώς ως άγονοι ή με βάση τους τελευταίους νόμους, έχουν δικαίωμα διπλής αίτησης.

Τα ονόματα αυτά έχουν δημοσιευτεί από τη Νομαρχία, άρα το κόπυ-πέιστ τους εδώ δεν συνιστά κάποια παραβίαση. Επειδή όμως μου αναφέρθηκε το ενδεχόμενο μηνύσεων, καθένας μπορεί να κινηθεί όπως θέλει, αν θεωρήσει ότι θίγεται από συκοφαντική δυσφήμηση.

Έχω να κάνω και μία άλλη παρατήρηση. Με πολύ μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω ότι οι λίστες των υπεράριθμων ΔΕΝ είναι πλήρεις. Έχω πολύ συγκεκριμένα παραδείγματα υπεράριθμων που ΔΕΝ βρίσκονται σε αυτές τις λίστες και κάποιος κακόβουλος, άξεστος και ημισχιζοφρενής θα μπορούσε να αναρρωτηθεί "γιατί;"

Νομίζω πως η Νομαρχία ή τα Νοσοκομεία θα πρέπει να δώσουν λόγο γι' αυτό, διότι αν, αγαπητοί συνάδελφοι, αυτές οι λίστες δεν είναι έγκυρες, τότε μιλάμε για πράματα και θάματα.

Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα μου έρχεται μια πελώρια όρεξη να φύγω και να μην ξανάρθω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή δημιουργήθηκε θέμα, χωρίς πουθενά να αναφέρω ότι κάποιος είναι διπλοθεσίτης,απλώς έτσι βγαίνουν από την Νομαρχία Αθηνών και στην καταχώρηση στο Excel, αφαίρεσα τα όποια ονόματα.Ας κάνει το ίδιο και κάποιος mod στα post που δεν είναι δικά μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω να κάνω και μία άλλη παρατήρηση. Με πολύ μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω ότι οι λίστες των υπεράριθμων ΔΕΝ είναι πλήρεις. Έχω πολύ συγκεκριμένα παραδείγματα υπεράριθμων που ΔΕΝ βρίσκονται σε αυτές τις λίστες και κάποιος κακόβουλος, άξεστος και ημισχιζοφρενής θα μπορούσε να αναρρωτηθεί "γιατί;"

Νομίζω πως η Νομαρχία ή τα Νοσοκομεία θα πρέπει να δώσουν λόγο γι' αυτό, διότι αν, αγαπητοί συνάδελφοι, αυτές οι λίστες δεν είναι έγκυρες, τότε μιλάμε για πράματα και θάματα.

Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα μου έρχεται μια πελώρια όρεξη να φύγω και να μην ξανάρθω.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΣΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΥΣ(ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ. :PΧΑΧΑ ΒΡΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ...ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ!

ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΘΕΣΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΑΝ(ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΑΓΟΝΟΥΣ) ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΘΡΑΣΕΙΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΙΟ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΠΛΟ/ΤΡΙΠΛΟ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για να αμβλυνθουν λιγο οι εντασεις:

Τελικα η Νατασσα εχει ή δεν εχει ξεκινησει ειδικοτητα στο Λαικο?

Κοντευω να τρελαθω!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για να αμβλυνθουν λιγο οι εντασεις:

Τελικα η Νατασσα εχει ή δεν εχει ξεκινησει ειδικοτητα στο Λαικο?

Κοντευω να τρελαθω!

:)

drtakis στις λιστες ριξε μια ματια να δεις μηπως εχει ξεπεσει πουθενα το ονομα της :P Και ναι, μπορεις να τρελαθεις αμα θελεις, για εναν και μονο λογο: τα ψυχοφαρμακα εχουν 0% συμμετοχη! <_<

Και εγω βρηκα ενα περιεργο στις λιστες... και λεω περιεργο διοτι ειναι διπλογραμμενη και εχει την ιδια ημερομηνια καταθεσης και ιδιο αριθμο πρωτοκολλου και για τις 2 αιτησεις! Παρεπιπτοντως δεν γραφει τιποτα για αγονο, αλλα ακομα και σαν αγονο, δεν ισχυε το 2005 η διπλη αιτηση για τις ενιαιες ειδικοτητες (σωστα;). Για να ανασυγκροτηθουμε λιγο...

(Οφθαλμολογια)

ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (4η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ (20η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

Αν ειμαι λαθος, να επανορθωσω, αλλα πειτε την αποψη σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το αγονο δεν δικαιολογει διπλες αιτησεις σε ενιαιες ειδικοτητες!!!!!και μαλιστα οταν και στις 2 λιστες ειναι εν αναμονη!!Καποιοι εχουν επεκτεινει το νομο απο μονοι τους.Τελικα εχουμε μεινει πολλοι λιγοι που παμε με το σταυρο στο χερι!Μονο καμια κουμπαρια η κανας καλος-πλουσιος η καθηγητικος-γαμος μας σωζει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον ο ΣΑΙΕΠ και όποιος άλλος ενδιαφέρεται*, έχουν πολλή δουλειά από δω και πέρα...

*οποιοσδήποτε βρίσκεται πίσω από κάποιο "ύποπτο" όνομα μπορεί να ασκήσει κάθε νόμιμο δικαίωμά του

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

drtakis στις λιστες ριξε μια ματια να δεις μηπως εχει ξεπεσει πουθενα το ονομα της :P Και ναι, μπορεις να τρελαθεις αμα θελεις, για εναν και μονο λογο: τα ψυχοφαρμακα εχουν 0% συμμετοχη! <_<

Και εγω βρηκα ενα περιεργο στις λιστες... και λεω περιεργο διοτι ειναι διπλογραμμενη και εχει την ιδια ημερομηνια καταθεσης και ιδιο αριθμο πρωτοκολλου και για τις 2 αιτησεις! Παρεπιπτοντως δεν γραφει τιποτα για αγονο, αλλα ακομα και σαν αγονο, δεν ισχυε το 2005 η διπλη αιτηση για τις ενιαιες ειδικοτητες (σωστα;). Για να ανασυγκροτηθουμε λιγο...

(Οφθαλμολογια)

ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (4η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ (20η)Αναμονή ΓΙΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ

Αν ειμαι λαθος, να επανορθωσω, αλλα πειτε την αποψη σας!

Sovereign τι σκοπευει να κανει ο ΣΑΙΕΠ αν αυτο οντως ισχυει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ...ΟΚ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΝΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΙΑΙΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΔΙΠΛΟΘΕΣΙΤΕΣ .ΕΠΕΙΔΗ ΩΣ ΑΓΟΝΟΙ ΒΑΛΑΜΕ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΡΟΣ...........ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩς ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΕΟΥΣΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ .........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για να αμβλυνθουν λιγο οι εντασεις:

Τελικα η Νατασσα εχει ή δεν εχει ξεκινησει ειδικοτητα στο Λαικο?

Κοντευω να τρελαθω!

:)

Aχ κι εγώ το ίδιο, υπάρχει Παζαϊτη Αναστασία πουθενά στην αναμονή; Δεν έχει ξεκινήσει γιατί τότε θα βλέπαμε στα κανάλια όοοοοολες τις....επεμβάσεις της.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

αχ τι καλά! όταν ξεκινήσει θα πηγαίνω στη ζούλα να τη δω πόσες κολοστομίες θα καθαρίσει, πόσα φόλευ θα βάλει, σε πόσα τραύματα θα κάνει αλλαγή, πόσες εφημερίες θα αναλάβει μόνη της στο ΤΕΠ....εχεχεχ.....εννοείται ότι στα χειρουργεία θα τα κάνει όλα μόνη....

λέμε και καμιά μ@λ@κία να ευθυμήσουμε, ε ;

emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, καλό είναι κιόλας να σχολιάσουμε το ότι τελικά δεν έχει ξεκινήσει ήδη ως υπεράριθμη ή οτιδήποτε. Κι αυτό το λέω γιατί καλά είναι να πιάνουμε το φτυάρι όταν κάποιο "Πρώτο Θέμα" πει "Η Νατάσα ξεκίνησε χειρουργική", αλλά ακόμα καλύτερα να αναγνωρίσουμε ότι τελικά ήταν απλά λάσπη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.